Jump to content
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
Viandinea

Mikołajkowe (i inne) kontenery, a typ okrętu.

19 comments in this topic

Recommended Posts

[LOBUZ]
Players
1,657 posts
7,684 battles

Taka mała sugestia odnośnie losowania okrętów, czy to z kontenerów mikołajkowych czy z superkontenerów lub innych. Bardzo by mnie ucieszyło gdyby WG dało możliwość wyboru typu okrętu. Np. wylosowałem superkontener i jest w nim okręt. Pojawia się info wybierz typ okrętu i mamy do wyboru CV/BB/CA/DD klikamy na to co nas interesuje i losuje nam tylko z wybranego typu. Cieszę się, że dostałem okręt premium za free od WG, ale jest to BB i na 99,9% nigdy nim nie zagram.

• Cool 9
  • Funny 1

[LOBUZ]
Players
4,367 posts
16,858 battles

Propsy, będzie można nie zaznaczać CA i nie  wypadnie Krasny Krym.

• Funny 2

[LOBUZ]
Players
817 posts
10,669 battles

Popieram wszystko co rozsądnie ogranicza losowość i zwiększa mój wpływ na to co dzieje się w grze. Także możliwość wyboru klasy wylosowanego okrętu premium. 

[HOB]
Moderator
1,243 posts
5,608 battles

Wątpię by przeszło, bo póki co w ramach duplikatu dają dublony, a ograniczenie puli do jednego typu pozwoliłoby bardzo łatwo ją uzyskać (i w następnych wypadają dublony) lub wręcz wymusić wymianę na brakujący 1 okręt danego typu.

O ile SK na pewno w ten sposób nie ruszą, to paczki świąteczne wystarczy wydać w różnych kolorach, i by mogły się wyróżniać właśnie kolorem. Kolor mógłby ograniczać możliwy loot do danej klasy okrętu, z tym że w przypadku posiadania kompletu z danej klasy nie dawałoby dublonów, lecz okręt innej klasy (na podstawie wyraźnego komunikatu).

Najbliższa okazja - pisanki wielkanocne. Wygenerować jajo i nałożyć wzorek i kolorek to nie będzie za wiele roboty.

Players
39 posts
5,748 battles

Generalnie losowanie jest spoko, o ile się realnie coś dostanie.  Mamy właściwie dwa przypadki skrajnie zniechęcające wobec rentowności zakupu:

1) tak naprawdę nie trafiasz nic 

2) dostajesz coś zupełnie Ci niepotrzebnego

Usprawnienie:

- Wystarczy, żeby pojawiały się 3 okręty do wyboru. Tiery losowe żeby nie było za pięknie, że wybierasz np.  z trzech IX.

- Progi gwarantowane, za które dostajesz coś. I to coś konkretnego.

Oczywiście rozumiem idee, że nie dostajesz tego na co polujesz, że niby spróbujesz następnym razem.

Jednak niezadowolony klient to może być kiepski interes. 

• Cool 1

[BUSHI]
Players
3,176 posts
16,676 battles
6 hours ago, Viandinea said:

Cieszę się, że dostałem okręt premium za free od WG, ale jest to BB i na 99,9% nigdy nim nie zagram.

A powiedział to gracz, którego najczęściej granym okrętem jest ... NM, a 4 i 5 jest Colo i NC. :-P

Swoja drogą fajny ten filmik o Montanie z września tego roku :Smile_smile: https://www.youtube.com/watch?v=fM62MYYNqvs

image.png.c5b5769e27f9af8b10219a343cfbb5ae.png

Oj nieładnie - nieładnie  :crab:

• Funny 2

[TA-WY]
Players
34 posts
1,117 battles

A ja mimo że gram nieczęsto,to kupiłem 2 megaprezenty z ciekawości i wylosowałem :

- niszczyciel Anshan + dowódca 10 punktów umiejętności

- pancernik Roma + dowódca 10 punktów umiejętności

a w 3 jakieś drobiazgi typu sygnały, kredyty, doświadczenie i dublony

• Cool 2

[SPUDS]
Players
2,073 posts
13,569 battles
6 godzin temu, Viandinea napisał:

Taka mała sugestia odnośnie losowania okrętów, czy to z kontenerów mikołajkowych czy z superkontenerów lub innych. Bardzo by mnie ucieszyło gdyby WG dało możliwość wyboru typu okrętu. Np. wylosowałem superkontener i jest w nim okręt. Pojawia się info wybierz typ okrętu i mamy do wyboru CV/BB/CA/DD klikamy na to co nas interesuje i losuje nam tylko z wybranego typu. Cieszę się, że dostałem okręt premium za free od WG, ale jest to BB i na 99,9% nigdy nim nie zagram.

Noo najwidoczniej nie do końca sie cieszysz skoro narzekasz, gdybyś naprawdę się cieszył to nie byłoby tego postu.

Jak dzisiejszy świat otwiera sie na osoby homoseksualne, że nawet pozwala takowym swój wypaczony związek legalizować, tak Ty się otwórz na grę BB-kami, nie bądź monotematyczny, idź z duchem dzisiejszego swiata :cap_haloween:

BTW. Ot, i Odo Cię zdemaskował. To jak to jest? Z Twojego pisania wynika, że nie lubisz gameplayu BB, a masz nimi rozegrane 29% bitew. 

[LOBUZ]
Players
817 posts
10,669 battles
1 hour ago, Odo_Toothless said:

A powiedział to gracz, którego najczęściej granym okrętem jest ... NM, a 4 i 5 jest Colo i NC. :-P

Swoja drogą fajny ten filmik o Montanie z września tego roku :Smile_smile: https://www.youtube.com/watch?v=fM62MYYNqvs

image.png.c5b5769e27f9af8b10219a343cfbb5ae.png

Oj nieładnie - nieładnie  :crab:

Czyli, że zawsze będzie grał BB? Nie może mieć dość BB i nie mieć zamiaru grać tą klasą? Może jeszcze powiesz, że skoro ma 6k+ bitew to będzie grał w tę grę jeszcze z 20 lat? Albo że jeśli od kilku tygodni nie rozegrał ani jednego randoma to nie gra już w Wows? 

Fajnie i łatwo wyciaga się tylko takie wnioski, które najbardziej pasują, co? 

Oj nieładnie Odo, myślałem że stać Cię na więcej. 

1 hour ago, Tumaniszwili said:

Noo najwidoczniej nie do końca sie cieszysz skoro narzekasz, gdybyś naprawdę się cieszył to nie byłoby tego postu.

Jak dzisiejszy świat otwiera sie na osoby homoseksualne, że nawet pozwala takowym swój wypaczony związek legalizować, tak Ty się otwórz na grę BB-kami, nie bądź monotematyczny, idź z duchem dzisiejszego swiata :cap_haloween:

BTW. Ot, i Odo Cię zdemaskował. To jak to jest? Z Twojego pisania wynika, że nie lubisz gameplayu BB, a masz nimi rozegrane 29% bitew. 

A może JUŻ nie lubi i nie chce JUŻ grać BB? Możliwe, że trudno to zrozumieć, ale postaraj się. 

I nie znasz takiego uczucia, że cieszysz się z czegoś, ale czujesz, że mogło jednak coś stać się lepiej? Czy jednak znasz tylko skrajne uczucia, jak większość fanbojów/hejterów WG? 

O wypaczeniach może nie rozmawiajmy, bo zaraz się dowiem, że jednak np. kobiety nie powinny pracować, a najlepszym sposobem leczenia obrażeń powypadkowych jest puszczanie krwi. 

• Funny 1

[BUSHI]
Players
3,176 posts
16,676 battles
19 minutes ago, ExecutionInProgress said:

Oj nieładnie Odo, myślałem że stać Cię na więcej. 

Nie bierz tego tak na serio. Czy ja coś mówię, po prostu z ciekawości zaglądłem i się zaśmiałem, bo sam oglądam filmy Viandi i przypominały mi się te z Montany. Staty są ogólno dostępne i powiem ci, że nieraz je sprawdzałem, żeby zobaczyć jaka mnie przepaść dzieli do najlepszych graczy, a jakie ktoś ma plany tego nie wiem. Sam ostatnio gram dużo pancerzami, bo nawet najfajniejsza klasa w końcu się nudzi i człowiek szuka czegoś nowego. Wiedziałem, że zaraz ktoś mi coś zarzuci.

Swoją drogą zawsze podziwiałem jego grę i starałem się na niej wzorować. Źle trafiłeś bo podśmiechiwanie się z czegoś, to nie hejt. Szczególnie jak 0,5% szans urasta do prawie 30% :-). A co by było, gdyby chwilowo nie chciał, a zmienił zdanie - hę ? Chcesz opublikuj coś o mnie. Np. jaką tragiczną celność mam na niektórych okrętach. Nie mam 15 lat, nie obrażę się, a to tylko gra.

Players
171 posts
2,624 battles
8 godzin temu, Viandinea napisał:

I do tego jakby był wybór, np wylosowałeś V Krasnyi Krym [krążek] ale chciałbyś Prinz Eugen [krążek].  :Smile_child:A jak jest 1000 dublonów [a masz duzo] to do wyboru jakieś drobne w srebrze :cap_haloween:Albo sygnały zamiast ekonomicznych specjalne :Smile-_tongue: itd. Masz dusze marzyciela,pisz książki :Smile_bajan2:

[SPUDS]
Players
2,073 posts
13,569 battles
55 minut temu, ExecutionInProgress napisał:

A może JUŻ nie lubi i nie chce JUŻ grać BB? Możliwe, że trudno to zrozumieć, ale postaraj się. 

I nie znasz takiego uczucia, że cieszysz się z czegoś, ale czujesz, że mogło jednak coś stać się lepiej? Czy jednak znasz tylko skrajne uczucia, jak większość fanbojów/hejterów WG? 

O wypaczeniach może nie rozmawiajmy, bo zaraz się dowiem, że jednak np. kobiety nie powinny pracować, a najlepszym sposobem leczenia obrażeń powypadkowych jest puszczanie krwi. 

VHFVT.gif.9f8159f556f882fee266bc8dfcd2ce6b.gif

[B-EYE]
Beta Tester
400 posts
5,430 battles
10 hours ago, Silentraz said:

Wątpię by przeszło, bo póki co w ramach duplikatu dają dublony, a ograniczenie puli do jednego typu pozwoliłoby bardzo łatwo ją uzyskać (i w następnych wypadają dublony) lub wręcz wymusić wymianę na brakujący 1 okręt danego typu.

To nie jest tak że jak nasz dany okręt to z SK ci go nie losuje?

[HOB]
Moderator
1,243 posts
5,608 battles
8 minutes ago, domirex540 said:

To nie jest tak że jak nasz dany okręt to z SK ci go nie losuje?

Jeśli posiadasz okręt, to może on zostać wylosowany, z tym że wówczas w sposób niezauważalny dla gracza podmieniany jest on na inny, nieposiadany. Tier nie ma znaczenia (jak to powiedział jeden z czerwonych). Dopiero przy komplecie okrętów nie podmienia okrętu, a przyznaje równowartość w dublonach (w przypadku 9tek jest to 1 kredyt, który support zamieni na około 19k db)

[LOBUZ]
Players
1,657 posts
7,684 battles

Wytłumaczę co napisałem. To jest moje pierwsze i jedyne konto w wows. Jak pewnie większość z Was tak i ja na początku gry byłem zafascynowany pancernikami. Moja pierwsza linia to USN i dlatego jest nabitych tyle bitew na tych BB :Smile_Default: 

Kiedyś było tak, że miałem z 95% gier na BB. Dalej podtrzymuje to co napisłem. Dostałem Dunkierkę i na 99,9% nigdy nią nie zagram (chyba, że będą jakieś misje gdzie trzeba będzie jej użyć). Doprecyzuję jeszcze odnośnie gry na BB. Nigdzie nie napisałem, że nie gram BB w ogóle, tylko że nie zagram tym konkretnym.

I tak nie lubię gameplayu BB, ale czasami nie ma wyjścia i trzeba nimi zagrać/przetestować coś.

• Cool 1

[SPUDS]
Players
2,073 posts
13,569 battles
1 minutę temu, Viandinea napisał:

Wytłumaczę co napisałem. To jest moje pierwsze i jedyne konto w wows. Jak pewnie większość z Was tak i ja na początku gry byłem zafascynowany pancernikami. Moja pierwsza linia to USN i dlatego jest nabitych tyle bitew na tych BB :Smile_Default: 

Kiedyś było tak, że miałem z 95% gier na BB. Dalej podtrzymuje to co napisłem. Dostałem Dunkierkę i na 99,9% nigdy nią nie zagram (chyba, że będą jakieś misje gdzie trzeba będzie jej użyć). Doprecyzu jeszcze odnośnie gry na BB. Nigdzie nie napisałem, że nie gram BB w ogóle, tylko że nie zagram tym konkretnym.

I to jest konkretna odpowiedź! A nie jakiś adwokat przyszedł i coś tam próbował tłumaczyć.

Spoko @Viandinea, wiadomo w czym rzecz... Akurat to ja Ciebie trochę potrollować chciałem :Smile_trollface:

• Funny 1

[SWTP]
Players
446 posts
6,732 battles

Jestem za wyborem klas. Właśnie ostalem dwa BBki z kontenerów. Niby fajnie, Kii i Ashitaka, ale czemu klasa, która nudzi mnie po jednej bitwie? Wolałbym krążka albo lepiej dd nawet niższego tieru o mniejszej wartości monetarnej. Giełda statków premium była by fajna. Np sprzedajesz niechciane okręty, a część ceny zabiera WG sobie jako tax. 

• Cool 4

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.