Jump to content
Customer Support Maintenance Read more... ×
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
henryk5pio

Czy chcesz, aby WG uwolniło customizację karuzeli okrętów w porcie?

Czy chcesz, aby WG uwolniło customizację karuzeli okrętów w porcie?  

35 members have voted

This poll is closed for new votes
  1. 1. Czy chcesz, aby WG uwolniło customizację karuzeli okrętów w porcie?

• Tak
      27
    • Nie
      7

• Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 12/13/2018 at 10:59 PM

1 comment in this topic

Recommended Posts

Players
2,295 posts
5,381 battles

Witam kolegów i koleżanki.

Jak wszyscy wiemy, nasz port ma opcje pewnej customizacji wyświetlania okrętów. Niestety ze względu na to, że:

shot-18_12.06_14_54.44-0004.thumb.jpg.5e5e2d588ece2f045136f329cc934d83.jpg

lista krajów w tabelce jest nie przesuwalna, więc nawet jak ustawimy jako pierwszy okręt podstawowy Giulio Cesare, a potem Kamikaze, to Kami wskoczy przed GC. Ustawiając najpierw IJN, a potem ITA efekt będzie ten sam, ponieważ lista nacji idzie od góry do dołu kolumnami w kolejności Japonia -> USA i dalej w dół pierwszej kolumny, potem Francja -> Azja i  tak dalej. Czegokolwiek więc nie zrobimy, nie ustawimy sobie okrętów w karuzeli w pasującej nam kolejności tak jak np. kolejność aplikacji na ekranie smartfona z systemem Android. Obecne ustawienia według typu / kraju / klasy / tieru nigdy nie dadzą nam tego co dokładnie chcemy. Dlatego postanowiłem stworzyć tą ankietę, może WG ją zauważy i pomyśli, aby uwolnić customizację i zamiast ustawienia "Ustaw jako okręt podstawowy" da nam opcję "Przesuń okręt", co mogłoby pozwolić dowolnie ułożyć sobie port, aby okręty były ustawione tak jak chcemy. Aby uniknąć kolejnej burzy ustawiłem ankietę na "Samodzielna ankieta". Tak, jestem paskudnym cenzorem, który knebluje wam usta:Smile_glasses: Mimo to mam nadzieję, że będziecie dużo głosować.

• Cool 1

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.