Jump to content
You need to play a total of 1 battles to post in this section.
The_EURL_Guy

Kontenery Świętego Mikołaja: czas na prezenty! - wątek na forum

23 comments in this topic

Recommended Posts

[LOBUZ]
Players
801 posts
10,547 battles

Pytanie z kategorii cebulowych - czy jeśli kupię bundle 5 zwykłych paczek to czy mogę je rozdzielić według uznania, np. z 3 zrobić podarunki innym, a 2 zatrzymać dla siebie. Czy jednak wszystkie idą do mnie do portu i mogę je tylko u siebie otworzyć? 

Kiedyś kiedyś kupowałem jakieś paczki pojedynczo, nigdy w bundlu. Pewnie właściwa jest opcja 2 i najlepiej po prostu kupować pojedynczo. 

[HOB]
Players
1,166 posts
5,381 battles
11 minutes ago, ExecutionInProgress said:

Pytanie z kategorii cebulowych - czy jeśli kupię bundle 5 zwykłych paczek to czy mogę je rozdzielić według uznania, np. z 3 zrobić podarunki innym, a 2 zatrzymać dla siebie. Czy jednak wszystkie idą do mnie do portu i mogę je tylko u siebie otworzyć? 

Kiedyś kiedyś kupowałem jakieś paczki pojedynczo, nigdy w bundlu. Pewnie właściwa jest opcja 2 i najlepiej po prostu kupować pojedynczo. 

Jeden zakup = jeden odbiorca. Byś musiał pojedynczo kupować i zrzec się zniżki za kupowanie wielu.

• Cool 1

[LOBUZ]
Players
801 posts
10,547 battles
16 minutes ago, Silentraz said:

Jeden zakup = jeden odbiorca. Byś musiał pojedynczo kupować i zrzec się zniżki za kupowanie wielu.

Tak sądziłem, dzięki za potwierdzenie 

[PQ17]
[PQ17]
Players
3 posts

Mi w sklepie premium właśnie brakuje czegoś w rodzaju koszyka, teraz za każdą rzecz muszę robić osobną transakcję. 

[BSW-E]
[BSW-E]
Players
5 posts
5,041 battles

Krótkie pytanie - dlaczego po wejściu do gry nie znalazłem obiecanych kontenerów od Mikołaja? Banerek "Happy New Year" jest, ale nic nie wskazuje na to aby dał się kliknąć .

[HOB]
Players
1,166 posts
5,381 battles
13 minutes ago, Marragorth said:

Krótkie pytanie - dlaczego po wejściu do gry nie znalazłem obiecanych kontenerów od Mikołaja? Banerek "Happy New Year" jest, ale nic nie wskazuje na to aby dał się kliknąć .

4 hours ago, Silentraz said:

Dla tych co pominęli ekran:

Ekran kontenerów - Kontenery św. Mikołaja (z lewej strony) - w prawym górnym rogu winien być przycisk do odbioru.

Z uwagi na stopień skopania przeglądarki może być konieczne wchodzenie wielokrotnie.

[FT-B]
Players
237 posts
2,665 battles

Tak myślałem że te najmniejsze będą w dostawach i za misje ;)  I z moim szczęściem wypadną mi same zulu (co w sumie złe nie jest, bo aż 50)  A jeśli kampania będzie droższa niż 20 zł, to kupię jeden większy albo 5 małych.

[L-S-D]
Players
7 posts
3,656 battles

Niestety nie widac tego przycisku moze zrobisz fotke pokazesz gdzie to powinno byc? cos skopali chyba albo to przez mody nie widac?

Players
16 posts
8,481 battles

Ja chcialem sprawic komus prezent i kupic te najwieksze paczki ale nie mialem dostepnych opcji do zaplaty za nie.Nie rozumiem.

Players
122 posts
3,382 battles

Nie żebym się przywalał do twórców gry i ich księgowych: według Słownika języka polskiego (PWN): prezent «to, co się komuś darowuje, zwykle z jakiejś okazji»  a nie sprzedaje piksele z wątpliwej jakości zawartością za ciężki pieniądz.

• Cool 1

[GHOST]
Alpha Tester
3 posts
2,597 battles

Wychodzi na to że "najwieksza" szansa na wylosowanie okrętu jest z najmniejszych "prezentów" ....ponieważ można wylosować jeden z 56 okrętów lub 9 innych przedmiotów(1;10), analogicznie dla sredniego prezentu szansa jest mniejsza ponieważ można wylosować okręt lub 12 innych przedmiotów (1:13) i najmniejsza szansa dla największego bo tylko jeden do 15.......czyli wydając najmniej szansa jest największa ;)
Niestety jest to tylko moje prywatne spostrzeżenie ...bo Wg ma swoje przeliczniki i wzory na losowania na których na minus na pewno nie wyjdą  :D $$$

• Cool 1
  • Boring 1

[HOB]
Players
1,166 posts
5,381 battles
10 hours ago, Mozadron said:

Wychodzi na to że "najwieksza" szansa na wylosowanie okrętu jest z najmniejszych "prezentów" ....ponieważ można wylosować jeden z 56 okrętów lub 9 innych przedmiotów(1;10), analogicznie dla sredniego prezentu szansa jest mniejsza ponieważ można wylosować okręt lub 12 innych przedmiotów (1:13) i najmniejsza szansa dla największego bo tylko jeden do 15.......czyli wydając najmniej szansa jest największa ;)
Niestety jest to tylko moje prywatne spostrzeżenie ...bo Wg ma swoje przeliczniki i wzory na losowania na których na minus na pewno nie wyjdą  :D $$$

Nie znam kodu gry, ale każdy przedmiot lub każda grupa przedmiotów ma swoją szansę na wypadnięcie. I jak to bywa w loteriach nastawionych na zysk - lepszy przedmiot wypadnie rzadziej, a nieużytki i drobne ilości przydatnych rzeczy - zdecydowanie częściej.

Nawet oficjalne opisy wskazują, że większe pudło = większa szansa. Przeprowadzone otwarcia co najmniej kilkuset kontenerów również to potwierdzają.

[BASIC]
Players
2 posts
373 battles

na 20 kontynerów dostalem 16 smienci flagi i kamoflaze  cena wygurowana jak na takie rzeczy jakies lepsze powiny dawac statki w premium ale chyba to jak 6 w totka male szanse ;/

• Cool 1

[BUSHI]
Players
3,035 posts
16,262 battles
8 hours ago, Goomich said:

Wychodzi z tego, że z małych i dużych wypada statystycznie bardzo podobna ilość okrętów za te same pieniądze - około 11%. Wielkie są w ogóle nieopłacalne. Czyli kupując np. 10 dużych paczek za 90 zł mam szansę na 1 okręt. Przy VIII będziemy do przodu, jeżeli wypadnie nam VII to wyjdziemy na swoje, w założeniu, ze z tego co pamiętam na nie dają 30% zniżki w wyprzedaży. Jak niższy tier to będziemy w plecy, bo tam są zniżki po 50%. Trochę te kalkulacje się zmieniają, jeżeli dostaliśmy jeszcze jakieś dublony i nie szkoda nam kasy na kama/flagi (dla wielu nie znaczą co prawda one nic).

Myślę, że kupowanie ma sens, jak ktoś ma wszystko z listy i liczy na jakiś unikalny okręt. A taj, lepiej poczekać na zniżkę dublonów i okrętów i kupić sobie to co sie chce, bez liczenia na cud. Na pewno gorzej się wtedy nie wyjdzie.

[RQN]
Players
1 post
2,354 battles

Powiem tyle: tylko frajer kupuje kota w worku. Jak czujecie się wydymani przy otwarciu kolejnego "prezentu" z flagami, to pamiętajcie że sami się wypięliście kupując lootboxy.

• Cool 3

[ZGZ]
Players
4,109 posts
9,018 battles
6.12.2018 o 17:17, Routeq napisał:

Mi w sklepie premium właśnie brakuje czegoś w rodzaju koszyka, teraz za każdą rzecz muszę robić osobną transakcję. 

Przenieś się na serwer RU (traktowany tak jak wszystkie inne) i będziesz miał koszyk w sklepie premium.

[HEROZ]
Players
627 posts
6,210 battles

" Wasz pierwszy prezent – dwa świąteczne pudełka od Świętego Mikołaja – będzie czekał na Was w grze! Aby go otrzymać, wejdźcie do Portu i naciśnijcie banner noworoczny na ekranie z transportowcem. "

Wie ktoś o co tu chodzi?

[MS-B]
[MS-B]
Players
144 posts
15,283 battles

Z tego co ja rozumiem, dopiero teraz dają informacje o tych 2 pudełkach co wrzucane były każdemu tydzień temu w porcie. Chyba że mają zamiar zrobić to ponownie - taaak, jasne już w to wierzę.

• Cool 1

[TF-7-]
Players
149 posts
1,844 battles
5 godzin temu, Dhagar napisał:

Z tego co ja rozumiem, dopiero teraz dają informacje o tych 2 pudełkach co wrzucane były każdemu tydzień temu w porcie. Chyba że mają zamiar zrobić to ponownie - taaak, jasne już w to wierzę.

Też się dałem złapać i wypatrywałem tego "banera", fakt miałem go tydzień temu.

P.S.

Gratuluję szybkości w tłumaczeniu filmów na polski, chyba tylko czeski i ugrofiński są później.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.