Jump to content
You need to play a total of 1 battles to post in this section.
The_EURL_Guy

Ježíškovy kontejnery: čas dárků! - Diskuzní vlákno

Topic will be automatically locked at 02:45 PM

36 comments in this topic

Recommended Posts

Players
1 post
10 battles

Ďakujem za nádhernú vianočnú akciu!

Mám na Vás jednu pre mňa veľmi dôležitú otázku.

Má 1 Megadárek od Ježíška väčšiu šancu na loď IX Missouri ako 1 základný Dárek od Ježíška(ten najlacnejší) alebo to nehrá rolu?

Strašne rád by som tú loď získal, veľmi mi pomôže táto informácia.

Ďakujem za odpoveď.

Pekný deň prajem.

Edited by Nocturnal_Juju
Pardon, nevšimol som si, je to tam spomínané:)

Players
36 posts
4,853 battles
4 hours ago, Nocturnal_Juju said:

Ďakujem za nádhernú vianočnú akciu!

Mám na Vás jednu pre mňa veľmi dôležitú otázku.

Má 1 Megadárek od Ježíška väčšiu šancu na loď IX Missouri ako 1 základný Dárek od Ježíška(ten najlacnejší) alebo to nehrá rolu?

Strašne rád by som tú loď získal, veľmi mi pomôže táto informácia.

Ďakujem za odpoveď.

Pekný deň prajem.

Čím je krabička větší, tím hodnotnější kořist bude obsahovat a tím větší je šance, že se vám do rukou dostane loď, kterou jste již dlouho toužili získat

[KG_CZ]
Players
19 posts
3,897 battles

V realite je to jako bys mel vyhrat ve sportce ale pokud mas furu penez tak treba nejakou tu lod dostanes. Kazdopadne muzes udelat WG hezkeho jeziska.

[FF-CZ]
Players
8 posts
751 battles

Tak jsem si koupil 20 kontejneru Darek od Jeziska a ziskal jsem akorat par kamuflazi, 5000 uhli a stovky ekonomickych vlajek.

Doporucuji mrknout take na video od Vojcka, kde oteviral 60 kontejneru

- Z 20 nejdrazsich - zadna lod

- Z 20 prostrednich - zadna lod

- Z 20 nejlevnejsich - 1 lodka nizsiho tieru

• Funny 1

[IDDQD]
Players
294 posts
11,283 battles
54 minutes ago, beautifulbutterfly said:

Ahoj 

zasa MM 3 vs 2 DD a potom to vyzera aj takto: robte s tym nieco, takto vo vyhode/ nevyhode nemam zaujem hrat a nie to este kupovat......stale len slubujete

dakujem

To ti dalo WG jako dárek od Ježíška - proto je post správně umístěný do tohoto Topicu :cap_happy: :Smile_Default: ...

• Funny 2

Players
1 post
507 battles

Za MEGADÁREK pouze - 30 speciálních signálů „Skylla“  tak čekal jsem tedy víc ale aspoň se už nikdy nenechám nachytat, to za 110Kc stojí :-)

Weekend Tester
7 posts
110 battles

Jen z legrace jsem koupil 5 středních dárků a dostal 1000 dublonů , pětku Krasny Krym , 2x nějaké signály a v posledním boxu  sedmičku Ashitaka.  Je to jen gamble o náhodě...

• Cool 1

[BIA]
Beta Tester
233 posts
1,935 battles
54 minutes ago, Chorche_22 said:

Jen z legrace jsem koupil 5 středních dárků a dostal 1000 dublonů , pětku Krasny Krym , 2x nějaké signály a v posledním boxu  sedmičku Ashitaka.  Je to jen gamble o náhodě...

Jen z legrace... niektorí kúpili z legrácie 60 veľkých :) Akonáhle kúpiš hoci len jeden = WG WIN. Ja som ich pravidelne obeť. :) Síce tento rok ma to vyšlo celkom "lacno" cca. 40€ ale WG to nič nestojí - tie lode už má dávno v hre a vedia, že s jedlom rastie chuť. Ostatní čo neuspeli sú ešte viac nasr... nahnevaní a napriek tomu si kúpia ďalší... čo ak... kamufláže. Môžem byť len rád, že mne tento rok od "ježiška" padol Julo a Roma.

Players
505 posts
3,985 battles

Ja jen cumim kolik lidi koupi 10, 20 nebo 60 kontejneru. To jako vazne? 

Zaprvy kupuju neco co nevim co to vlastne bude, pak se usmeje stesti a gambl vyjde a dostanu teda nejakou lod, kterou z nejvetsi pravdepodobnosti nechci. Ja myslim, ze byste se meli poradit u tohodle pana.

Foto-archiv-MUDr.-Karla-Nešpora-CSc.-2017.jpg

Players
10 posts
4,459 battles
4 minutes ago, BustyGirlWithPinkPig said:

Ja jen cumim kolik lidi koupi 10, 20 nebo 60 kontejneru. To jako vazne? 

Zaprvy kupuju neco co nevim co to vlastne bude, pak se usmeje stesti a gambl vyjde a dostanu teda nejakou lod, kterou z nejvetsi pravdepodobnosti nechci. Ja myslim, ze byste se meli poradit u tohodle pana.

Foto-archiv-MUDr.-Karla-Nešpora-CSc.-2017.jpg

Presne, vzdy ked nieco idem kupit cca cez 50 eur vzdy si precitam navod resp. nejake udaje na co mi to bude, ci to vobec potrebujem ... ale kupovat bez jasnej odpovede co za peniaze dostanem .... asi som divny a nerozumiem tymto krabickam ....ok odchadzam uz z tohto fora .... vela zabavy 

Weekend Tester
7 posts
110 battles

Pán na fotografii se věnuje patologickým gamblerům , kteří hrají výherní automaty v kasínech a hospodách.  Krabičky jsou , i svou cenou , na úrovni stíracího losu z pošty , jen s tématikou hry u které trávíme čas , což je dost podstatný rozdíl.

[IDDQD]
Beta Tester
2,461 posts
4,388 battles

Pánové a dámy:

on snad někdo drží u vaší hlavy kvér a nutí vás to koupit ?

Existuje pár možností :

- nedám WG ani korunu a hlavně o tom nemusím psát

- nedám WG ani korunu ale musím to napsat , uleví se mi

- nedám WG ani korunu , protože se nemohu dostat ke kartě rodičů a tak to ze zásady zhejtím

- dal bych WG nějakou korunu , ale nemůžu se dostat ke kartě rodičů , tak to ze zásady zhejtím

Nějaké další nápady ? Rád si je vyslechnu 

• Cool 5
  • Funny 4

Players
58 posts
3,675 battles
Před 1 hodinou Stratos_HF řekl/a:

Pánové a dámy:

on snad někdo drží u vaší hlavy kvér a nutí vás to koupit ?

Existuje pár možností :

- nedám WG ani korunu a hlavně o tom nemusím psát

- nedám WG ani korunu ale musím to napsat , uleví se mi

- nedám WG ani korunu , protože se nemohu dostat ke kartě rodičů a tak to ze zásady zhejtím

- dal bych WG nějakou korunu , ale nemůžu se dostat ke kartě rodičů , tak to ze zásady zhejtím

Nějaké další nápady ? Rád si je vyslechnu 

Nedám WG ani korunu protože.. jé hele 2 Guineje na Cossack :Smile_coin:

• Funny 3

Players
15 posts
1,382 battles

Dobrý vecer kde ze mam tie zadarmo kontajnery od jeziska cakal som 5 minut a len sa to nacitavalo tak som to vipol aj hru na novo spustil a nic zase v tom mate bordel 

wau cele to mate EDIT ved nejde kupovat darcekove kontajnery 

Chyba platby. Zkuste to prosím znovu tak, že si vyberete z aktuálně dostupných způsobů platby

Edited by Kampa1987
Vulgarismus, změna barvy písma

Players
505 posts
3,985 battles
Před 2 hodinami Chorche_22 řekl/a:

Pán na fotografii se věnuje patologickým gamblerům , kteří hrají výherní automaty v kasínech a hospodách.  Krabičky jsou , i svou cenou , na úrovni stíracího losu z pošty , jen s tématikou hry u které trávíme čas , což je dost podstatný rozdíl.

Pan se venuje veskerym zavislostem nejen forbesu. Problem je ten, ze kdyz kupujes krabicky ve hrach tzv loot boxy, tak je to gambling at chces nebo ne. Kupujes neco co nevis co bude za ucelem nejakeho zisku (za ucelem ztraty to asi nekupujes), tak je to obycejny gembl. Nekdo travi cas u karet nebo rulety jiny u WOWS, kde si kupuje loot boxy ale zavislost na tom vznika uplne stejna. Je to porad forma ciste psychicke zavislosti, takze kazdy si to umi nebo neumi ukocirovat podle potreby, zalezi na jedinci. 

Jen tak pod carou osobni pohled. Kupovat 60 loot boxu a neumet si priznat, ze je to gembl uz je celkem klicovy faktor zavislosti, tak bacha na to.

[PPH]
Players
49 posts
7,723 battles

Ehm.. 60 mega dárků je skoro 5 táců... to je už solidní gamble.. nouzí sice netrpím... těch 10 guinejí jsem si po dlouhém rozmýšlení koupil, ale co je moc to je moc :-))

Např. aktuálně mě kuželkářský večer s kamarády stál zrovna před chvílí cca litr ale měl jsem z toho hmatatelný požitek - zpocené triko a zapáchající ponožky.. a ne nějakou virtuální loďičku :-)

• Cool 1

[-BES-]
Players
78 posts
8,667 battles

Neustále zde čtu...gembl...nesouhlasím....ne, prostě to nejde...jakoukoli investicí se podporuje hra, její vývoj a podobně. Gembl a závislost, to je spíše jinam, než zde, tj investice do něčeho, co už se dál nevyvíjí, což je kupříkladu herní automat v hospě a tak. Nepatřím mezi neustále investory do her, ale nejsem proti ní, protože jsem měl tu čest poznat pár lidiček z firem, kde se hry "vyrábějí" a tak vím, že je to zapotřebí...nevím proč, ale mnoho z nás si zvyklo neustále dostávat něco kvalitního zdarma, což je pochopitelně chyba, když už vlastní hra je zdarma...což se o mnoha dalších nedá říct...hraje se pro potěšení, ne kvůli výdělku...

• Cool 1

[-BES-]
Players
78 posts
8,667 battles

Nikdo nikoho nenutí kupovat jakékoliv zboží, každý sám je svéprávný, a rozumný natolik, aby zvážil, zda koupí, nebo ne. Co se mi ale nelíbí, je to, že pakliže nedostanu své vytoužené, okamžitě je to špatně a podobně. Ne, už jen to, že někdo nákupem podpoří stvořitele je vlastně výhra, protože tím posune vývoj kupředu. A urážet hned, tak to je opravdu síla...

• Cool 3

[T-N-T]
[T-N-T]
Players
73 posts
12,667 battles
Před 40 minutami YasuLord řekl/a:

Nikdo nikoho nenutí kupovat jakékoliv zboží, každý sám je svéprávný, a rozumný natolik, aby zvážil, zda koupí, nebo ne. Co se mi ale nelíbí, je to, že pakliže nedostanu své vytoužené, okamžitě je to špatně a podobně. Ne, už jen to, že někdo nákupem podpoří stvořitele je vlastně výhra, protože tím posune vývoj kupředu. A urážet hned, tak to je opravdu síla...

Zase to tak moc neprožívej. V něčem máš pravdu, nikdo nikoho nic kupovat nenutí (to je záporů v jedné větě :-D) a stěžování si taky není na místě. Když si kupuju los, taky je to s vědomím, že pokud tam výhra bude, tak minimální.

Jen s tím podporováním stvořitele to prosím nepřeháněj. Málokdo nenasypal do WoWs aspoŇ nějakou kačku, v mém případě by z toho byly minimálně dvě plnohodnotné hry včetně datadisků (ano vím, jsem skrblík). A jako dárek pak od WG dostaneš "bouřku", eventy, které ne každého nadchnou, kompletní přepracování CV (oni CV hráči taky sypali do hry peníze, ne že ne a najednou se zcela změní herní mechanika CV). To, že do hry přidávají lodě mi teda jako vývoj kupředu nijak nepřipadá, jde jen o čistý business.

Neberte to prosím jako hejt na WG, je to jen prosté konstatování faktu, jak to vidím já.

• Cool 1

Players
15 posts
1,382 battles
tu uz nic nefunguje vcera mi islo kupit kontajnery od jeziska a dneska vobec cim to asi bude ze to zase nejde a jeziskovych kontajneroch je velmi mala pravdepodobnost ze niekto vyhra super bojovu lod ja som ziskal VI T-61 nemecky torpedoborec z 5 megadarku od jeziska za 19,13 eur jako nic moc hej aj nejake tam padly 3000 dublony potom dlasie 300 dublony kamuflaze vlajky zopar no cakal som od toho nieco viacej za vsetko som dal 31,73 eur a odmeny nic moc no a tie kontajnery od jeziska co su zadarmo som nedostal le velmi dlho sa nacitaval stranka kde su od jeziska kontajnere tie zadarmo ci ze som sa odhlasil a na novo a uz tam nebola ta stranka kde by ma hodilo na tie zadarmo od jeziska kontajnere tak ze palec dole sa blbí pristup aj velke klamstvo 

[-BES-]
Players
78 posts
8,667 battles
Před 2 hodinami cer243 řekl/a:

Zase to tak moc neprožívej. V něčem máš pravdu, nikdo nikoho nic kupovat nenutí (to je záporů v jedné větě :-D) a stěžování si taky není na místě. Když si kupuju los, taky je to s vědomím, že pokud tam výhra bude, tak minimální.

Jen s tím podporováním stvořitele to prosím nepřeháněj. Málokdo nenasypal do WoWs aspoŇ nějakou kačku, v mém případě by z toho byly minimálně dvě plnohodnotné hry včetně datadisků (ano vím, jsem skrblík). A jako dárek pak od WG dostaneš "bouřku", eventy, které ne každého nadchnou, kompletní přepracování CV (oni CV hráči taky sypali do hry peníze, ne že ne a najednou se zcela změní herní mechanika CV). To, že do hry přidávají lodě mi teda jako vývoj kupředu nijak nepřipadá, jde jen o čistý business.

Neberte to prosím jako hejt na WG, je to jen prosté konstatování faktu, jak to vidím já.

Ok, je to vzájemný...myslím, že neustále WG doplňuje, a nejsou to jen ty tebou zmíněné eventy a podobně. Za tu dobu se toho hodně změnilo, upravilo, vzniklo, překopalo, nerflo, baflo a podobně. A ty lidi tam z něčeho taky musí platit. A pokud je možnost k tomu dostat ještě více lidí i na jiném herním zařízení, než je PC, proč ne, jsem pro.

• Cool 1

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.