Jump to content
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
Mikhail__

Wsparcie SLI w WOWS?

1 comment in this topic

Recommended Posts

[TPB]
Players
296 posts
4,282 battles

Witam. Odkryłem dziś ciekawą rzecz, o której nie wiedziałem (a gram w WOWS od dawna) i postanowiłem się podzielić z innymi. Może komuś, kto ma multi GPU się to przyda. Oficjalnie (podobno) SLI nie jest w WOWS wspierane...

Aby je włączyć należy:

1. Kliknąć na pulpicie PPM
2. Panel Sterowania NVIDIA
3. Zarządzanie ustawieniami 3D
4. Zakładka "Ustawienia programu"
5. W wierszu 1 "Wybierz program do dostosowania:" wyszukujemy "World of Warships"
6. W wierszu 2 "Podaj ustawienia dla tego programu:" wyszukujemy "Tryb renderowania SLI"
7. Ustawiamy go na" "Wymuś renderowania metodą klatek przemiennych 2"

GoVLahf.png

Gotowe.

Odkąd mam konfigurację SLI bardzo brakowało mi tego wsparcia. Za każdym razem gdy o nie pytałem słyszałem tylko że nie ma i nie działa. A działa ono rewelacyjnie. Lepiej niż w WOT (w którym to przy SLI nie działa wygładzanie krawędzi...).

Obie karty bardzo dobrze współpracują. Przyrost mocy jest spory. Mogłem z łatwością ustawić max konfigurację przy której na jednej karcie miałem 40 FPS (a teraz przy włączonym SLI mam stabilne 60).

G7MICcs.jpg

Nie ma żadnych rozbłysków, przycięć ani innych artefaktów.

Czy twórcom WOWS nie zależy na tym aby ich gra wyglądała i działała dobrze? Ile lat trzeba było czekać na wsparcie dla skalowania do 4K?

Nie bardzo rozumiem, dlaczego WG nie może SLI po prostu włączyć i dać ludziom? (dla trybu domyślnego "Zalecane przez NVIDIA")?

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.