Jump to content
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
Goomich

Kontenery „Prezenty” od Mikołaja 2018-2019

212 comments in this topic

Recommended Posts

Beta Tester
312 posts
14,105 battles

Czy przypadkiem WG nie zmieniło zasad losowania okrętów? W poprzednim roku było tak, że jak miałeś już jakiś okręt to losowało Ci taki, którego nie pozasiadasz. Na openingu jingla widać, że dostał Monaghana, później znów dostał Monaghana za którego otrzymał dublony a na końcu krasnego kryma, za którego też dostał rekompensatę w w dublonach. :cap_hmm:

• Cool 1

[LOBUZ]
Community Contributor
143 posts

9 minut temu, ORP_Macierewicz napisał:

Czy przypadkiem WG nie zmieniło zasad losowania okrętów? W poprzednim roku było tak, że jak miałeś już jakiś okręt to losowało Ci taki, którego nie pozasiadasz. Na openingu jingla widać, że dostał Monaghana, później znów dostał Monaghana za którego otrzymał dublony a na końcu krasnego kryma, za którego też dostał rekompensatę w w dublonach. :cap_hmm:

"If you get a ship that you already own, it will automatically be swapped for a different ship from the list. In this situation, a New Year container dropped onto the transport ship in the Port will be changed for a supercontainer, and you will get a ship that comes with a Port slot and Commander with 10 skill points.

If you get a ship that is already anchored in your Port and have collected all the ships that have a chance of being dropped in Santa's containers, the transport ship will be displayed with a New Year container placed on its deck. Once you open the container, you will see the ship it initially carried. That ship, however, will not steer into your Port. Instead, you will receive the ship's price in doubloons, a Port slot, and a Commander with 10 skill points."

[MAX]
Players
1,295 posts
7,130 battles
13 minutes ago, ORP_Macierewicz said:

Podobno są dwie listy, najpierw wylosował coś z superzadkiej, ale ze juz ma mokolaje belfasty itd. dostał Monaghany. Pozniej wylosowal z drugiej i dostal kronka i krym.

• Funny 1

[LOBUZ]
Community Contributor
143 posts
2 minuty temu, Goomich napisał:

Podobno są dwie listy, najpierw wylosował coś z superzadkiej, ale ze juz ma mokolaje belfasty itd. dostał Monaghany. Pozniej wylosowal z drugiej i dostal kronka i krym.

To samo miałem - zwróć uwagę, że 2 okręty dropły mi z tych "superkontenerów", które pojawiają się w momencie, gdy chciał mi dropnąć okręt ze zwykłego kontenera. 

[IMPR0]
Beta Tester
143 posts
3,859 battles

Kupiłem 5 największych

Monagham

T 61

30 Smok

30 Wiwerna

30 Wiwerna

Oba okręty chciałem mieć, wiec w sumie jestem zadowolony.

EDIT

Dostałem jeszcze jeden w prezencie. 2000 golda.

[DK-PL]
Players
1,680 posts
20,569 battles

2x5=10 mega

2000 dublonów

T6 Monaghan + 10 kap

20 kamo streamer

30 uroboros

T8 Prinz Eugen + 10 kap

5 kamo wiosenne niebo

T6 Dunkierka + 10 kap

5 kamo wiosenne niebo

20 kamo streamer

12500 węgiel

W sumie jestem zadowolony. Nad Prinzem się zastanawiałem, a na Dunkierkę idealnie przypasi Honore z Richelieu, razem z Jean Bartem będzie sobie ładnie farmił elit expa (którego wezmę jak tylko dadzą kupon zniżkowy, no chyba że dozbieram stali w eventach świątecznych na Stalina :Smile_coin:). W sumie tylko z Monaghanem nie wiem co zrobić :Smile_hiding:

PS. Może to ważna informacja. Prezenty zakupiłem niemal od razu jak tylko pojawiły się w premszopie. Po prostu nockę miałem przy kompie i akurat tak podejrzewałem że na 6-go dadzą jak zwykle mikołajki. Pamiętając z zeszłorocznego dropa że najfajniejsze "itemy" leciały na samym początku, od razu kupiłem dwie paczki, pierwszą o 6:31, drugą o 6:53.

[ZGZ]
Players
4,114 posts
9,027 battles

Też sobie zrobiłem prezent:

2000 dublonów

30 bazyliszków

40 kamo

T-61

Mogło być lepiej, mogło być gorzej. Najważniejsze, że akurat z T-61 będę bardziej zadowolony niż np. z Kii.

• Cool 1

[MS--B]
Alpha Tester
913 posts
16,231 battles
1 hour ago, Goomich said:

Kupiłem jeden...

Hide contents

Mqq3xx5.jpg

O jeżu kolczasty to Ci z największej paczki wyleciało ?  :cap_fainting:

[HOB]
Players
45 posts
5,384 battles

Kupiłem 5 mega:

1: nic

2: nic

3: nic

4: nic

5: nic

... Mikołaj zachlał i spadł z sań a po drodze pogubił prezenty, albo sprzedał z a flaszkę. Nie mam nic na koncie.

Beta Tester
312 posts
14,105 battles
Przed chwilą, MW_RP napisał:

Kupiłem 5 mega:

1: nic

2: nic

3: nic

4: nic

5: nic

... Mikołaj zachlał i spadł z sań a po drodze pogubił prezenty, albo sprzedał z a flaszkę. Nie mam nic na koncie. 

Jak kupiłeś i nie masz to pisz do supportu.

[MS-B]
[MS-B]
Players
145 posts
15,294 battles

Z racji niechęci do kupowania czegokolwiek  od WG pozwoliłem sobie tylko na 1 paczkę - 300 dublonów.

Ja naprawdę chcę wiedzieć czemu jedni dostają po 2-3 okręty w paczkach i nałogowo coś wyciągają z SK dobrego a reszta wielkie XXX.

Podpisane: Smerf Maruda XD

[DK-PL]
Players
1,680 posts
20,569 battles
15 minutes ago, Capricorn_Two said:

coś się chyba w płatnościach sp.......suło ... sam czekam

Kupiłem jeszcze jedną i również jakieś problemy. Wyskoczyło mi w mejlu: ... payment order has been registered in Przelewy24 System but is not a confirmation of payment..., a w linku wyświetla: Transaction status: REALIZED

Zgodnie z tym co radzi support: Jeśli zakupione usługi nie zostały dostarczone po około 4 godzinach, skontaktuj się ze Wsparciem Gracza

Czyli po 4 godz można uderzać z gównoburzą na support :Smile_izmena:

[MS--B]
Alpha Tester
913 posts
16,231 battles

Popatrzyłem na te kontenery i nawet chciałem coś sobie kupić, a potem popatrzyłem na port i uświadomiłem sobie, że nie pamiętam kiedy grałem kilkoma ze stacjonujących tam okrętów... więc po diabła następne ?

Poczekam sobie grzecznie na Alaskę i PEF z maratonu.

• Cool 3

[DK-PL]
Players
1,680 posts
20,569 battles

Aha, jeszcze może dodam w ramach ciekawostki. Dwa okręty z trzech wypadły ze zwykłych "kartonowych" pudeł, a tylko jeden z wielkiego, czerwonego super kontenera. Załączam screenshoty:

shot-18.12.06_06.34.28-0173.jpg

shot-18.12.06_06.35.10-0080.jpg

shot-18.12.06_06.55.33-0627.jpg

[DV]
Players
4 posts
1,314 battles

zastanawiam się właśnie pod kątem szans na okręty czy lepiej kupić 20 zwykłych za 61 zł, czy 5 tych mega za 76 zł. 

[HOB]
Players
1,169 posts
5,392 battles
10 minutes ago, Razel said:

zastanawiam się właśnie pod kątem szans na okręty czy lepiej kupić 20 zwykłych za 61 zł, czy 5 tych mega za 76 zł. 

Biorąc pod uwagę sygnały (zwykłe/smocze) i około 5 razy więcej fantów, jak również to, że szanse rosną z wartością kontenera - doradziłbym opcją 5 giga mega.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.