Jump to content
You need to play a total of 1 battles to post in this section.
The_EURL_Guy

Obejrzyj stream i wygraj darmowy kontener! - wątek na forum

29 comments in this topic

Recommended Posts

WG Staff
1,486 posts
3,095 battles
7 minut temu, Kambey napisał:

Pytanie czy darowanie numerów kart kredytowych firme WG to dobry deal za kontener widmo?

Nie wiem bo nie dajesz ich WG tylko Twitch za Twitch prime. 

[LOBUZ]
Community Contributor
143 posts
7 minut temu, altair1970 napisał:

Zadam być może głupie pytanie, ale czy ten Twitch nie jest czasem płatny ?. 

Konto na twitch jest 100% darmowe. Mam od ponad 2 lat, nie zapłaciłem ani złotówki.
Można sobie wykupić Twitch Prime co daje nam jakieś bonusy, ale nie trzeba. Nie trzeba też płacić żeby kogoś wyglądać, wystarczy kliknąć Obserwuj/Follow. Mozna dodatkowo wykupić subskrybcję, ale nie trzeba.
Nie wiem jak jest teraz, ale gdy się rejestrowałem nie trzeba było nigdzie podawać numer karty kredytowej (wiem, że trzeba żeby się zapisać do Twitch Prime).

W skrócie: Twitch jest darmowy, płacisz jak chcesz.

[HOB]
[HOB]
Beta Tester
194 posts
9,999 battles

No dobrze a co będzie z tych kontenerów wypadać...

ps @Łobuzjeden robisz fajne filmy

• Cool 1

[HOB]
Players
1,167 posts
5,390 battles
3 hours ago, M1miPL said:

No dobrze a co będzie z tych kontenerów wypadać...

Jeśli w zapowiedzi jest wiele kontenerów, to pewnie będą te co poprzednio - 100k, 5 materiałów, 10 sygnałów, i 10 ropy za otrzymanie.

Players
3 posts
1,201 battles

Mam pytanie chyba już powiazalem konto z tym twichem i jak mogę odebrać ten kontener lub co mam zrobić aby go odebrać. Jak coś obejrzałem strema

[TF16]
Community Contributor
4,087 posts
9,704 battles
10 minutes ago, hankook_2018 said:

Mam pytanie chyba już powiazalem konto z tym twichem i jak mogę odebrać ten kontener lub co mam zrobić aby go odebrać. Jak coś obejrzałem strema

Wystarczy, że oglądasz a masz szansę na kontener - nic więcej nie musisz robić. A akcja zaczyna się od 07.12.2018, czyli jeszcze nie teraz, właściwie to od jutra.

[FT-B]
Players
239 posts
2,685 battles

Szansa na kontener owszem. Ale za powiązanie konta, miał być kontener za free. A nie że masz szansę:) 

[HOB]
Players
1,167 posts
5,390 battles
1 hour ago, Toyminator said:

Szansa na kontener owszem. Ale za powiązanie konta, miał być kontener za free. A nie że masz szansę:) 

Pewnie tradycyjnie jakiś biedny stażysta musi ręcznie wklepywać nicki tych, którzy powiązali konta w danym czasie. Rozwiązanie co prawda było testowane, ale nie gwarantuje to, że jest bezbłędne.

Pocieszę, że drop w postaci 225k kredek i 10 zwykłych sygnałów nie nadaje raczej pilności dla pozyskania, a pojedyncza sztuka to nic w porównaniu z tym co będą dawali za regularne oglądanie.

[FT-B]
Players
239 posts
2,685 battles

Za regularne oglądanie jak ci się poszczęści ;)  Nie wiem czy jest sens oglądać ileś tam czasu stream. okręty same się nie zrobią :)

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.