Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
Bergham

Jean Bart

4 comments in this topic

Recommended Posts

[T-N-T]
Players
2,140 posts
10,177 battles

První dojmy nejsou špatné. Zatím mi přijde poměrně znatelný rozdíl v lepší přesnosti děl oproti Richimu (což je bezva). na druhou stranu rozhodně nejde čekat, že Jean Bart bude schopen tankovat Yamato/Musashi nebo jakékoliv HE. Když na vás něco takového čeká, rychle zdrhat.

Srandovní je, že stejně jako s Missouri a Kronshtadtem se zčásti ze zoufalství, zčásti z dojmu vysoké zodpovědnosti k týmu (vzhledem k nadprůměrně dobrým lodím), vrhám dost možná zbytečně vpřed a snažím se potahat týmy víc, než by bylo zdrávo. (Odtud moje mizerné výsledky s Missouri a Kronshtadtem - pravda, s JB jsem si staty posledními dvěma bitvami notně vylepšil, ale předtím to bylo totéž v bleděmodrém.)

[IDDQD]
Weekend Tester
765 posts
7,136 battles

Nebyť RB, tak Barta nekúpim a nezistím, aká je to super loď. Prakticky sa jedná o Conqueror na Tieri 9. Jasné, nemá takú šancu na zapálenie, ale kompenzuje to zvýšenou RoF, Reload Boosterom a vynikajúcou presnosťou diel + super dostrelom vyše 24 km. Navyše má  celú hlavnú batériu umiestnenú v predných vežiach.

Musashi a spol Vás má problém na 20 km trafiť a vy solíte salvu za salvou každých 22,9 sekundy. AP nabíjam zásadne len na BB, ktoré sa ku mne dostanú bokom na 6-10km. A potom nastáva ďalší masaker. Niekoľkokrát sa mi takto za 25 hier podarilo vypnúť pomocou reload boostera plné Musashi. Za minútu mu nasypete 4-6 citadiel a je po nepriateľovi :Smile_veryhappy:

Jasné, nie každému tento štýl vyhovuje treba dobre sledovať mapu, byť trpezlivý a odhadnúť správny okamžik, kedy potlačiť.

Nesmiete sa totiž dostať do situácie, kedy budete musieť utekať, pretože na zadok to dostáva rekt a navyše nemôžete nejak efektívne strieľať. Ale u mňa sa jedná o TOP RB loďku.

[T-N-T]
Players
2,140 posts
10,177 battles

Jo, je pravda, že s názorem "JB is Cancer" jako Conqueror se setkávám stále častěji...

Ale jo, do ranked se zdá být bezva. Jen je důležité rozeznat, kdy je třeba zatlačit a podpořit DDčka, ne jen zezadu spamovat HE na bitevkách.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.