Jump to content
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
nikplik1

ciagle przegrywanie

120 comments in this topic

Recommended Posts

[MRP]
Players
4 posts
5,355 battles

Hej!Zaobserwowalem u siebie ostatnio znaczny spadek zwycięstw.Mam ponad 4 tys.bitew,wiec cos tam się nauczyłem,ale to co się od miesiąca dzieje,przechodzi jakie kolwiek pojecie.Druzyny,w których pływam dostaje regularne becki,i to znacznie.Czy jest jakiś wpływ na losowanie i dobor graczy???Bo nawet takie bitwy jak np.Yamato z uszkodzeniami po 200k.nic nie daja.Prosze Was o spostrzeżenia i uwagi.

• Boring 1

[DK-PL]
Players
1,770 posts
21,370 battles

Teoria spiskowa ON:

Masz WR powyżej 55% ? Poprzegrywaj troszkę bitew by spadło poniżej tej wartości, wtedy zaczniesz znów wygrywać :Smile_veryhappy:

Teoria spiskowa OFF.

• Funny 2

[PSS]
Players
20 posts
1,574 battles

Nie teoria spiskowa ale algorytm opatentowany przez WG. Poza tym nie lubią Polaków i jak masz IP stąd to walą cię w ( * ). VPN IP np z Niemiec i zaraz bujasz się jak Adolf w '39.

• Cool 1
  • Funny 1

[PLO]
Beta Tester
4,655 posts
16 minutes ago, tfujlesiu said:

Nie teoria spiskowa ale algorytm opatentowany przez WG. Poza tym nie lubią Polaków i jak masz IP stąd to walą cię w ( * ). VPN IP np z Niemiec i zaraz bujasz się jak Adolf w '39.

Eee, nie. Mam wrażenie że jakiś algorytm (poza oficjalnie opatentowanym) faktycznie istnieje, ale tak naprawdę - wystarcza zwykła statystyka.

Nadto, są pewne elementy na który TY masz wpływ - zdecydowanie na wyniki wpływa na przykład zmęczenie, jeżeli zależy Tobie na statystykach i wynikach - unikaj grania po ciężkim dniu lub gdy jesteś niewyspany. Ostatnio przeanalizowałem swoje rozgrywki i byłem zaskoczony, ile durnych i banalnych błędów popełniałem pod wpływem zmęczenia.

Pozdrawiam

• Cool 3

[SPUDS]
Players
2,073 posts
13,799 battles
49 minut temu, tfujlesiu napisał:

W klanie, w którym jestem jest bardzo dużo osób zza Odry (a ja mieszkam w Polsce), a mimo to mam najwyższe WR od każdego z nich... z tego wynika, że chyba nie masz racji? :cap_hmm:

• Cool 1

Beta Tester
193 posts
4,634 battles

Też to zaobserwowałem. Ja mam znaczący spadek WRa po czwartym piwie. A na trzeźwo nie mam siły w to grać.

• Funny 6

[PLO]
[PLO]
Players
625 posts
4,312 battles

Wyczuwam w tym wątku potencjał  na 10 stron pierdolamento połowy społeczności.

• Cool 2
  • Funny 3

Players
335 posts
5,209 battles
16 minutes ago, Piechu777 said:

Bez przesady, ostatnie trzy posty to merytoryczna dyskusja i suche fakty

z pogrubioną częścią Twojej wypowiedzi trudno się zgodzić ;)

A co do spadające skuteczności, to fakt, zmęczony czy wkurzony lepiej do gry nie siadaj, bo tylko głupoty zrobisz. 

I należy jeszcze wspomnieć mądrość ludową: szuler swoich dzieci nie karze za przegraną, tylko za chęć odegrania się. Zła passa - trzeba zmienić grę, film lub mecz oglądać. A nie katować WoWs.

• Cool 3
  • Funny 1

[ZGZ]
Beta Tester
433 posts
11,938 battles
12 minutes ago, Jan_Onufry_Zagloba said:

a passa - trzeba zmienić grę, film lub mecz oglądać

Oj tam, czasem przelogowanie wystarczy :P

[ZGZ]
Players
4,214 posts
9,584 battles
43 minuty temu, squalus77 napisał:

Oj tam, czasem przelogowanie wystarczy :P

Albo zmiana okrętu, bo RNG - wbrew twierdzeniom, że jest ustawiane na stałe w chwili tworzenia konta - jest przypisywane codziennie rano do okrętów.

[ZGZ]
Beta Tester
433 posts
11,938 battles
5 minutes ago, PanNickt said:

RNG (...) jest przypisywane codziennie rano do okrętów.

o, to jest trzecia teoria jaką na ten temat słyszę, bo słyszałem jeszcze, że przy każdym logowaniu do gry, ale dla konta albo, że przy każdym wejściu do bitwy (w co wątpię), twierdzenie, że jest ustawiane na stałe w chwili tworzenia konta to oczywisty [edited]

[ZGZ]
Players
4,214 posts
9,584 battles
8 minut temu, squalus77 napisał:

o, to jest trzecia teoria jaką na ten temat słyszę, bo słyszałem jeszcze, że przy każdym logowaniu do gry, ale dla konta albo, że przy każdym wejściu do bitwy (w co wątpię), twierdzenie, że jest ustawiane na stałe w chwili tworzenia konta to oczywisty [edited]

Serio?

A nie miałeś tak, że nie potrafiłeś zbić gwiazdki z jakiegoś okrętu, a tymczasem na innych zbijałeś seryjnie za pierwszym podejściem?

[PLO]
Alpha Tester, In AlfaTesters
5,737 posts
42 minutes ago, PanNickt said:

Serio?

A nie miałeś tak, że nie potrafiłeś zbić gwiazdki z jakiegoś okrętu, a tymczasem na innych zbijałeś seryjnie za pierwszym podejściem?

Nie.

• Bad 1

[ZGZ]
Beta Tester
433 posts
11,938 battles
48 minutes ago, PanNickt said:

aż tak nie, miałem sytuacje gdy jednym okrętem grało mi się sporo słabiej niż innymi i np zbijałem gwiazdkę w 7ym-8ym podejściu, ale to były generalnie gorsze dni, gdzie miałem WR 35-45%

[ZGZ]
[ZGZ]
Players
1,212 posts
13,815 battles
1 hour ago, PanNickt said:

Serio?

Ostatnio tak było z Myoko. Staty średnie,  ale 26 % wr? Nie grałem tego jednego dnia. Wszystko jako tako wchodziło, tylko te Myoko. Także metodą empiryczną potwierdzam to co napisał Nicktu.

Beta Tester
193 posts
4,634 battles

Ja zawsze sprawdzam zegar pływów dla danego portu. Jak jest odpływ to nawet nie zaczynam gry.... murowana przegrana.

• Funny 3

[MS-B]
Beta Tester, Players
986 posts
6,829 battles

Odstawić grę na tydzień i z nastawienie, ze "łaskawie wracam do WoWs" wrócić, WG wtedy nagrodzi przestawieniem wajchy :cap_haloween:.

[PLO]
Players
661 posts
7,936 battles

a ja zawsze jestem losowany do drużyny zielonych, a chciałbym chociaż raz być w czerwonych. :etc_red_button::cap_horn:

• Cool 1
  • Funny 1

Players
2,004 posts
10,126 battles

rng jest zależne od tego co się jadlo na sniadanie

jakas salatka - graj niszczarka

kanapka z szynka - graj krazkiem

jajecznica z 6 jajek z kielbasa i boczkiem - graj panckiem

[ZGZ]
Players
4,214 posts
9,584 battles
5 minut temu, genek012 napisał:

a ja zawsze jestem losowany do drużyny zielonych, a chciałbym chociaż raz być w czerwonych. :etc_red_button::cap_horn:

Zainstaluj sobie MM monitor. 
Gwarantuję, że nie raz zobaczysz, iż jesteś w drużynie czerwono-pomarańczowych zamiast w drużynie zielono-fioletowych.

• Cool 2

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.