Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
Mik1984

Reorganizacja slotów consumables

7 comments in this topic

Recommended Posts

[PMW]
[PMW]
Players
307 posts
12,560 battles

Witam,

Robiłem już to kiedyś i nic z tego nie wyszło mimo, że był to popularny pomysł, ale spróbuję ponownie z nowym pomysłem, bo muszę albo się uduszę:

Kochane WG,

Dajcie nam możliwość reorganizowania Consumables dla określonego statku dla określonych slotów. Nie nie chodzi o przepisywanie klawiszy na slot 1, 2, 3, tylko żeby włożyć ten Consumables który chcę pod tym slotem który chcę, bez rozszerzania oczywiście opcji, czyli przenosi się cały pęczek alternatywnych Consumables , czyli jeśli do wyboru jest p-lot/hydro, to zawsze będzie p-lot lub hydro, ale na dowolnym slocie.

Czyli jeśli jakiś statek ma hydro na slocie 2 i heal na slocie 3, to mogę sobie je zamienić miejscami, jeśli chociażby jakiś statek ma tylko repair na 1 slocie i heal na 2, jak conqueror, to mogę sobie przestawić heal na slot 3 i na 2 slocie nie mieć nic. Bo tak, bo chociażby się przyzwyczaję że naprawki to mam na 3 slocie.

A najbardziej to jest upierdliwe chociażby na Heniu, gdzie przeładowanie mam na klawiszu, który jest najdalej od wsad'u bo to 5 slot i nie ma bata musi być na 5tym slocie, a takie przyspieszenie co jest mniej krytyczne jest na 3cim slocie.

• Cool 4

[DK-PL]
Players
1,772 posts
21,409 battles

U mnie jest naturalnie wszystko zbindowane wokoło wsadu, czyli e, r, f, z, x, c, v, dokładnie tak miałem w WoWie (oczywiście tam było milion skili więcej), więc się przyzwyczaiłem przez te 6 lat i nie wyobrażam sobie gdzieś sięgać po skila pod 5 czy 6 (no chyba że nosem :Smile_veryhappy:). Ale oczywiście WG powinno dać możliwość dowolnego umieszczenia skili w slocie pod każdy konkretny okręt, tak by jak napisał powyżej kolega, zawsze naprawka była np. pod "c" na wszystkich okrętach jednakowo. Jest to do zrobienia na 100%, bo skoro w innych mmorpg się da, to tutaj (gdzie jest milion skili mniej) tym bardziej się powinno dać :Smile_Default:  

[HOB]
Moderator
1,309 posts
5,810 battles

Daleko nie trzeba szukać. W czołgach można swobodnie zmieniać materiały między slotami 456, a nawet amunicję między 123. W okrętach by wystarczyła możliwość, aby każdy miał 5 slotów (oczywiście nie wszystkie aktywne) i pod odpowiednie literki gracz może przesuwać i zamieniać materiały.

Rzecz jasna priorytet niski. Pilniejsze będą flagi pamiątkowe związane z mistrzostwami Irlandii w rzutki, czy też kampania poświęcona jakiemuś biegaczowi przez płotki.

• Cool 3
  • Funny 5

[EMU]
Players
62 posts
8,152 battles

Bindowanie bindowaniem, większym problemem niż umiejscowienie klawiszy jest różność consumabli na slotach, gdzie jeden ma leczenie tam drugi ma dym a leczenie na kolejnym. Ja mam wszystko zbindowane na myszy i niejednokrotnie odpaliłem nie to co trzeba, gdy grałem czymś, czym gram rzadko.

[-DWS-]
Beta Tester
4,508 posts
12,249 battles
On 11/30/2018 at 9:11 PM, Silentraz said:

Rzecz jasna priorytet niski. Pilniejsze będą flagi pamiątkowe związane z mistrzostwami Irlandii w rzutki, czy też kampania poświęcona jakiemuś biegaczowi przez płotki.

I może niech tak zostanie. Jak WG dłubie przy interfejsie to potem naprawiać trzeba przez 3 następne patche.

• Funny 1

[HOB]
Moderator
1,309 posts
5,810 battles
1 hour ago, rtfm_pl said:

I może niech tak zostanie. Jak WG dłubie przy interfejsie to potem naprawiać trzeba przez 3 następne patche.

Jak nie dłubie to też efekty są podobne.

[-DWS-]
Beta Tester
4,508 posts
12,249 battles
5 hours ago, Silentraz said:

Jak nie dłubie to też efekty są podobne.

No nie. Jak się trafia patch bez "wodotrysków", ot taki gdzie dodają tylko nowe okręty czy dłubią w mapach, to na ogół problemów ze stabilnością nie ma.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.