Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 1 battles to post in this section.
The_EURL_Guy

Prosincové bojové mise - Diskuzní vlákno

11 comments in this topic

Recommended Posts

[IDDQD]
Weekend Tester
1,879 posts
5,072 battles

Těch eventů je tolik, že se v tom úplně ztrácím. :D

• Cool 2

[BIA]
Beta Tester
368 posts
2,913 battles

Každý event dobrý... ono to vyzerá prehustené ale kopec vecí človek plní iba tým, že to hraje... Maratón Cossack sa končí a Dreadnought snáď ani nieje maratónom... v čase sviatkov sa to dá v pokoji a dokonca v co-op splniť (alebo pritom ako človek bude napr. plniť misie na Fridricha von Hohenlohe či ako sa volá ten tier6) Teda praktický v každom hernom móde okrem klanových bitiek... čo možno vytvára dojem: Načo hrať klanové bitky? Veď už aj tu oceľ budeme o chvíľu dostávať pomaly za prihlásenie do hry.

Players
282 posts
4,080 battles
Před 2 hodinami Eraser_SK řekl/a:

Každý event dobrý... ono to vyzerá prehustené ale kopec vecí človek plní iba tým, že to hraje... Maratón Cossack sa končí a Dreadnought snáď ani nieje maratónom... v čase sviatkov sa to dá v pokoji a dokonca v co-op splniť (alebo pritom ako človek bude napr. plniť misie na Fridricha von Hohenlohe či ako sa volá ten tier6) Teda praktický v každom hernom móde okrem klanových bitiek... čo možno vytvára dojem: Načo hrať klanové bitky? Veď už aj tu oceľ budeme o chvíľu dostávať pomaly za prihlásenie do hry.

Hele já nedávno dostal 2 dny prémka v podstatě jen za to, že sem se po měsíci lognul do letadel :D

[BIA]
Beta Tester
368 posts
2,913 battles
2 hours ago, Thenostheonmk2 said:

Hele já nedávno dostal 2 dny prémka v podstatě jen za to, že sem se po měsíci lognul do letadel :D

kamošovi chýba premko... platí to ešte aj dnes? Prihlásiť sa do lietadiel a dostaneš premko (nehral lode od kedy to zmenili)?

[O-S-W]
Players
178 posts
9,972 battles

Mám dotaz ohledně speciální halloweenské kamufláže pro loď Imperator Nikolaj (Rasputin). Kamufláž, která se dá koupit za 4000 dublonů  je či není spojena s charakteristickým zvukem Rasputinova výstřelu? 4k dublonů mi připadá pro čtyřku i tak docela dost jen za ten vzhled. S tím zvukem by to ale mohla být docela legrace v normálních bitvách... Neví to někdo, jak to je? Díky předem za info...

Players
713 posts
4,906 battles
Před 7 minutami MarfyArt řekl/a:

Mám dotaz ohledně speciální halloweenské kamufláže pro loď Imperator Nikolaj (Rasputin). Kamufláž, která se dá koupit za 4000 dublonů  je či není spojena s charakteristickým zvukem Rasputinova výstřelu? 4k dublonů mi připadá pro čtyřku i tak docela dost jen za ten vzhled. S tím zvukem by to ale mohla být docela legrace v normálních bitvách... Neví to někdo, jak to je? Díky předem za info...

Ja myslim, ze by to melo byt i s tim zvukem. Vice bude vedet jako vlastnik one kamuflaze @Markethia

• Cool 1

[IDDQD]
Players
350 posts
11,513 battles
4 hours ago, BustyGirlWithPinkPig said:

Ja myslim, ze by to melo byt i s tim zvukem. Vice bude vedet jako vlastnik one kamuflaze @Markethia

Yep, je to ta "hučící" palba. Haloweeny nehraji tak často, tak nevím, jestli je to přímo ta "rasputinovská", ale je to - řekněme kulantně - netradiční zvuk :cap_rambo: ...

• Cool 1

[O-S-W]
Players
178 posts
9,972 battles

Díky za radu... Uvažuju, že si to na Nikolaje koupím... Je to blbost, ale pobaví... :Smile_veryhappy:

• Cool 1

[IDDQD]
Players
350 posts
11,513 battles
2 hours ago, MarfyArt said:

Díky za radu... Uvažuju, že si to na Nikolaje koupím... Je to blbost, ale pobaví... :Smile_veryhappy:

No, já nejsem zastáncem nerealistických kamufláží, natož ještě těch, co mění siluetu lodí, ale zde šlo o fun úlitbu malé dcerce, kdy Nikolaje jezdím i pod pirátskou vlajkou - u čtyřky to ještě snesu :Smile_child: ...

• Cool 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.