Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
Kris_Bullet

BB vs. DDki po zmianach

17 comments in this topic

Recommended Posts

Players
6 posts

Nie wydaje się Wam wręcz żenujące , że pełna salva AP z bliskiej odległości już nie ściąga ddka? syf kiła i mogiła , teraz ddki na luzie lecą na krótki dystans. zanim reload wiadomo jak się kończy to - port i wkurw...

• Cool 1
  • Funny 3
  • Boring 4
  • Bad 1

[PLO]
Beta Tester
4,655 posts
27 minutes ago, Kris_Bullet said:

Nie wydaje się Wam wręcz żenujące , że pełna salva AP z bliskiej odległości już nie ściąga ddka? syf kiła i mogiła , teraz ddki na luzie lecą na krótki dystans. zanim reload wiadomo jak się kończy to - port i wkurw...

Nie wydaje wam się wręcz żenujące, że pełna salwa torped nie ściąga BB? Syf, kiła i mogiła, zanim reload - wiadomo jak się skończy...

• Cool 10
  • Funny 1
  • Bad 1

[TF16]
Players
1,315 posts
13,666 battles
7 hours ago, Kris_Bullet said:

BBeksy się budzą? 

• Cool 2
  • Bad 1

Players
506 posts
13,407 battles
9 hours ago, Kris_Bullet said:

Nie wydaje się Wam wręcz żenujące , że pełna salva AP z bliskiej odległości już nie ściąga ddka?

Nie wiem, nie znam się ale moje pełne salwy AP z bliskiej odległości ściągają DD-ka (jak się trafi taki ekstremalnie rzadki przypadek, bo generalnie staram się nie pchać pancernikiem na DD-ki).

[PLO]
Beta Tester
4,655 posts
36 minutes ago, DrunkenFish said:

Nie wiem, nie znam się ale moje pełne salwy AP z bliskiej odległości ściągają DD-ka

Cziter.

[HEROZ]
Players
723 posts
6,389 battles
1 hour ago, Jan_Onufry_Zagloba said:

Nie, po prostu kierowcy DD przestali płakać i teraz innych widać ;)

Kierowcy dd nie przestali plakac tylko zrobili sobie przerwe. Spoko wodza, ciesz sie tygodniem spokoju bo na wiecej bym nie liczyl. Zaraz bedzie radar i cv.

• Cool 1

[MS-B]
Beta Tester, Players
986 posts
6,829 battles

Najwyżej DD nie zejdzie od jednego pocisku, a od kilku. Jak BB strzela w DD to leci w niego tak 8-12 potencjalnych wyroków śmierci :cap_haloween:. Ze swojej strony dużych różnic nie widzę, nadal DD może dostać srogą salwę za 5-6k z PP.

[PLO]
Beta Tester
4,655 posts
21 minutes ago, Oderisson said:

Kierowcy dd nie przestali plakac tylko zrobili sobie przerwe.

Przestali płakać, bo bug został naprawiony. Wzmógł się płacz BBrajanków, bo przyzwyczaili sie do buga i uznali go za ficzer... co kierowcy DD przewidzieli i opisali dawno temu. W końcu wiadomo nie od dzisiaj, że dla pewnej części populacji zmiana pocisków z AP na HE to spore wyzwanie intelektualne.

• Cool 4
  • Funny 2

[MS-B]
Beta Tester, Players
986 posts
6,829 battles
17 minut temu, Radeckij napisał:

dla pewnej części populacji zmiana pocisków z AP na HE to spore wyzwanie intelektualne.

To tak można? Z AP na HE? A odwrotnie też się da? :cap_book:

• Funny 4

[GROM-]
[GROM-]
Beta Tester
43 posts
12,792 battles
12 godziny temu, Kris_Bullet napisał:

Po co gownoburze robisz? Nie gram dd a nie jest to aż dla mnie tak irytujące, doceń koleś te dd bo dzięki nim dmg robisz, no chyba ze nie robisz, bo staty masz ukryte. Wiec dlatego tak to cie irytuje. 

Players
1,301 posts
11,598 battles
48 minut temu, Radeckij napisał:

Przestali płakać, bo bug został naprawiony. Wzmógł się płacz BBrajanków, bo przyzwyczaili sie do buga

Mój kolega zwykł mawiać: nie pomogą doktoraty, kiedy człowiek durnowaty :-))  Innymi słowy, nie pomoże najlepszy pancerz, szybkostrzelne działa i największa prędkość, jeśli za sterami siedzi wyjątkowy tchórz / leń / idiota / egoista - który chciałby aby inni mu spotowali, chronili go z powietrza, eliminowali zagrożenie torpedowe, a on będzie sobie jedynie "klepał dymydż". O wyniku starcia DD - BB może nieraz decydować "drobiazg" pt. kto pomyśli, a kto spanikuje. DD ma dobre camo i torpedy - BB zaś ma pancerz, naprawki, czasem sonar, niezgorszą pomocniczą, w niektórych wypadkach torpedy. Na każdy miecz znajdzie się odpowiednia tarcza - i odwrotnie; jak w życiu.

Nieraz robię szybkie zadania na co-opach (a tych brytyjskich zadań jest sporo). Zabawnie jest wtedy patrzeć, jak np. pełen bebeczek zmyka przed poobijanym botem-DD. Nie, nie chodzi o "kurs na odejście", włączony sonar, obijanie wspomnianego DD z secondarek. Paniczna ucieczka + żądanie na czacie, by team mu pomógł (bo niedobry dedek podrapie mu burty, i będzie tragedia). A strzelanie / przełączanie na HE? Jaki to problem załadować któregoś z elite kapitanów, choćby tego J. Doe, który szybciej kręci wieżami, a za 1 punkt pozwala przyspieszyć przeładowanie o 75 % ?? Żeby tak więcej problemów dało się rozwiązać 1 punktem kapitana!   :-)  ERGO:  dobrze, że wreszcie naprawiono ten bug. A jeśli chodzi o żonglowanie amunicją i celowanie - cóż, jeśli komuś - płynącemu dowolnym okrętem - nie chce się zmieniać pocisków czy dobrze celować, to żadna zmiana w mechanice mu nie dopomoże ;-)

• Cool 8

[ZGZ]
Beta Tester
433 posts
11,938 battles
22 minutes ago, umbra_arboris said:

"drobiazg" pt. kto pomyśli, a kto spanikuje. DD ma dobre camo i torpedy

dokładnie, wczoraj na klanówkach np storpedowałem ddkiem z genialnym kamo i torpedami (mówię o khabarovsku) Conquerora z 2,5 km, zadał mi oszałamiające 4k dmg ;) 

22 minutes ago, umbra_arboris said:

A strzelanie / przełączanie na HE?

ale po co? jak ddek jest choć trochę poobijany salwa z AP z reguły kończy sprawę, na HE warto zmieniać tylko jeśli masz pewność, żę ddek zaraz na Ciebie wyskoczy, jeśli nie, lepiej mu sprzedać to co masz w lufach i liczyć, że pomocnicza załatwi sprawę, albo ktoś pomoże, 15 sekund przeładowania wystarczy na wystrzelenie torped + dym

• Cool 1

Weekend Tester
548 posts

Ostatnio na Musashi pogoniłem i posłałem na dno cwaniaczka zasiadającego za sterem Gearinga.

Po prostu: 4xW i na pełnej *edited jazda na niego. 9 luf secondary na 10,6km plus salwy z 6 dział baterii głównej pozamiatały.

Nie zawsze się to udaje ale padam, kiedy widzę graczy na BB uciekających przed niszczycielem miast nacierać na niego.

Edited by AngryCombatWombat
Niestosowny język

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.