Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
Skik_pl

Stalingrad - "Pleb" vs Unicum

69 comments in this topic

Recommended Posts

[TF16]
[TF16]
Players
137 posts
8,073 battles

Witam na starcie, jak zapewne wiecie wiele się zaczyna dziać odnośnie w/w okrętu jak i jednostki Stali, za którą można go nabyć.

Otóż polityka firmy zaczyna iść w złym kierunku, znaczy się uderza w portfele i tak zwanych "Wallet Warriorów".

Ostatnimi czasy pojawiła sie rzecz niespotykana, mianowicie do sklepu premium "wpadł" Jean Bart za PLNy.

Tak dokładnie, można było kupić okręt tieru IX za złotówki, dodano go również do arsenału za węgiel.

Link poniżej

https://worldofwarships.eu/pl/news/history/museum-jean-bart/

Do czego zmierzam - otóż każdy pamięta czasy Missouri za 750k free expa, każdy z nas zbierał, gromadził i chomikował odpowiednią ilość aby pozyskać, nie kupić Amerykańskiego BeBeczka.

Najbliższe czasy pokazały firmie, że przed wycofaniem go z dostępu do gry jest dobrym biznesem i tak "Wallet Warrior" kupił odpowiednią ilość dublonów i "przetopił expa".

Co nas może czekać teraz ? Stal za PLN? Węgiel za Dublony? A może to tylko moja paranoja, że nic złego w tym kierunku nie zmierza?

Jak dobrze pamiętamy, patch 0.7.8 wprowadzał do gry nagrody za udział w najwyższych ligach sezonu klanowego - wzmianki o Stalingradzie

Link -> https://worldofwarships.eu/pl/news/game-updates/introducing-arsenal/

image.thumb.png.5f623a2e478e10949f6be8fedde4c61a.png

No i cytat z danej wiadomości -> " Chcemy również nagrodzić naszych graczy, którzy regularnie zdobywają pierwszy stopień w lidze Tajfun. Otrzymają oni specjalny żeton za każdy zdobyty pierwszy stopień. Posiadanie siedmiu takich żetonów umożliwi wymianę ich na unikalne kamuflaże dla okrętów flag_USA.pngpremium.pngVII Flint i flag_USA.pngpremium.pngIX Black. Kolejny rodzaj żetonów będzie przyznawany za 30 zwycięstw w lidze Tajfun. Trzy takie żetony mogą zostać wymienione na specjalny kamuflaż świąteczny dla krążownika flag_Russia.pngpremium.pngX Stalingrad. Ten system może zostać ponownie użyty w przyszłości. "*

*Do sytemu żetonowego odniosę się na koniec wątku

4 patche później, mianowicie wzmianka odnośnie 0.7.12 przynosi dość nieoczekiwany zwrot w tym kierunku:

Link -> https://worldofwarships.eu/pl/news/public-test/bulletin-0712/

Na samym końcu tematu podana informacja:
"Od aktualizacji 0.7.12 Wasze postępy w Przebiegu służby będą oparte o liczbę rozegranych bitew, zamiast o liczbę zdobytych PD. Dzięki temu rozwiązaniu system postępu Przebiegu służby będzie bardziej klarowny dla początkujących graczy.

Będziecie teraz mogli wymieniać w Arsenale dublony na różnorakie przedmioty w grze."

Dobra, będziemy mogli wymieniać dublony na "różnorakie" przedmioty - znamy okręty, skrzynie i sygnały oraz kapitanów - to możemy nabyć w Arsenale, ale czy to nie znaczy, że nie pojawi się tam Stal, Węgiel, Miedź i inna jednostka dostępna w grze ?

Firma WG wspomniała również o "płatnej kampanii" mającej na celu udostępnienie zdobycia Stali.

Sam fakt istnienia takiej misji/kampanii staję się kontrowersyjny i daje do myślenia.

Do tej pory Stal "farmiliśmy" na CW, sezonach rankingowych, ale to było kiedyś.

Obecnie zbliża się era "Wallet Warriora", która niebawem wyprze erę "Grindu".

Kampanie z Duke of York, Misje z polowaniem na Scharnhorsta czy inne "zadania premium" dawały dodatkowe bonusy za posiadanie "Premiowanego Okrętu".

Widać spece od marketingu szybko podłapały temat i teraz zaczyna dochodzić do "kupowania stali" w niedalekim czasie - nadchodząca "płatna kampania na stal"

Ale coś czuję, że za dużo słów poleciało i nikt tego czytać nie będzie chciał :D

Do rzeczy - Stalingrad powinien * :

- Być dostępny tylko za spełnieniem wymaganych warunków ( ilość żetonów zdobytych w lidze "Tajfun" bądź inny próg )

- Niedostępny dla zwykłego gracza skoro nie gra CW

- Niewidoczny w Arsenale póki nie zostaną spełnione odpowiednie warunki

- Zmienić dostęp do niego jako Nagroda/Bonus za granie w najwyższej lidze

* Wybierzcie odpowiedni warunek wg własnego uznania;

Jeżeli dojdzie do momentu, w którym byle "Plebeusz" bądź "Wallet Warrior" zdobędzie dostęp do kupna Okrętu, który większość graczy/klanowiczów walczyła o jego zdobycie to gdzie tu sens i logika, skoro byle "Janusz" czy "Kowalski" może sobie kupić "łutke premium za PLNy"

Najlepszym rozwiązanie byłoby przeniesienie Stalingrada i nadchodzącego Bourgone do statusu "Nagrody" tak jak to było z Flintem i Blackiem, a nie oddanie ich do Arsenału aby dać je wszystkim.

Ave

• Cool 2
  • Boring 2

Players
1,360 posts

Problem ze Stalinem/Khonkiem jest taki, że są zbyt OP co przyznali sami fioletowi gracze i mało kto nim gra (na Kronku to już w ogólem masz tylko tych co pofarmili co tam trzeba - nie muszą mieć skilla bo przecież to inny okręt...) i tu się zaczyna problem - WG tyle się naprodukowało nad okrętem, a tu nikt nie chce nim grać - no to go sprzedamy innym. Tak się kończy wrzucanie zimno wojennego OP shita zamiast jakiegoś "ekskluzywnego" unikata dla tych co zapracowali na niego.

• Cool 1

[ZGZ]
Players
4,217 posts
9,592 battles

Co do jednego nie ma wątpliwości - obecnie sporadycznie spotyka się Stalingrada na randomach (ja sobie nie przypominam takiej sytuacji, Stalingrady widziałem ostatnio na rankedach). 

W przypadku nagłego dopływu stali na rynek to się drastycznie zmieni - czy wpłynie to istotnie na, subiektywnie wszak postrzeganą przez każdego, przyjemność z gry - trudno orzec.

Z mojej perspektywy (kogoś kto jakąś stal na CW i rankedach zbierał, ale w normalnym trybie pewnie najpewniej za rok by uzbierał) jest to coś fajnego, bo pozwala szybciej Stalingrad kupić, choć zdaję sobie sprawę, że będzie on stał w porcie

(jak zdecydowana większość wygrindowanych 10T). 

Players
2,166 posts
5,142 battles
13 minuty temu, PanNickt napisał:

Co do jednego nie ma wątpliwości - obecnie sporadycznie spotyka się Stalingrada na randomach (ja sobie nie przypominam takiej sytuacji, Stalingrady widziałem ostatnio na rankedach). 

W przypadku nagłego dopływu stali na rynek to się drastycznie zmieni - czy wpłynie to istotnie na, subiektywnie wszak postrzeganą przez każdego, przyjemność z gry - trudno orzec.

Z mojej perspektywy (kogoś kto jakąś stal na CW i rankedach zbierał, ale w normalnym trybie pewnie najpewniej za rok by uzbierał) jest to coś fajnego, bo pozwala szybciej Stalingrad kupić, choć zdaję sobie sprawę, że będzie on stał w porcie

(jak zdecydowana większość wygrindowanych 10T). 

W tamtym tygodniu spotkałem dywizjon 3x Stalingrad z jakiegoś zagranicznego klanu fioletów. Wygrali nam bitwę.

• Funny 1

[SPUDS]
Players
2,073 posts
13,804 battles
28 minut temu, Shiryaku napisał:

Problem ze Stalinem/Khonkiem jest taki, że są zbyt OP co przyznali sami fioletowi gracze i mało kto nim gra (na Kronku to już w ogólem masz tylko tych co pofarmili co tam trzeba - nie muszą mieć skilla bo przecież to inny okręt...) i tu się zaczyna problem - WG tyle się naprodukowało nad okrętem, a tu nikt nie chce nim grać - no to go sprzedamy innym. Tak się kończy wrzucanie zimno wojennego OP shita zamiast jakiegoś "ekskluzywnego" unikata dla tych co zapracowali na niego.

1. Okret jest OP wtedy kiedy kieruje nim gracz, który umie wykorzystać drzemiący w okręcie potencjał... to nie okręt strzela i pływa, tylko kapitan, który podejmuje decyzje kiedy nacisnąć spust i z jakiego miejsca na mapie, inaczej mówiąc - nie ma okrętów OP

2. Nie wiem jak inni posiadający Stalina ale ja go mam i pływam nim bardzo rzadko ponieważ w porcie mam 120 innych okrętów, którymi również lubię pływać. Jak bym miał poświęcać swój czas na grę wyłącznie jednym "OP" okrętem to byłbym głupi 

Dla mnie to okręt może być szerzej dostępny dla każdego, mam to w tyle czy ktoś wyda na niego XP, stal czy dolary i czy będzie to super unicum czy czerwony baron. Problem z szerszym dostępem Stalina dla wszystkich to problem graczy chyba z jakimś kompleksem. 

• Cool 12

[DK-PL]
Players
1,772 posts
21,420 battles

Ależ macie problemy. Nikt wam nie przystawia pistoletu do głowy żebyście grali T10. U mnie przed chwilą Yamamoto powędrował z Yamato na Fuso.

WG robi to co chce by zarobić, nikt tam charytatywnie nie pracuje by garstka junikumów była zadowolniona. Zresztą ich polityka jest w miarę prosta do rozszyfrowania. Stara meta jest zastępowana nową by rozruszać starych graczy, którzy cytadele walą już z zamkniętymi oczami, a DDki na swoich panckach rozwalają na salwę z AP. Stare premki również są zastępowane nowymi. Indianapolisa w końcu dostaliśmy za darmo, podobnie Warspite czy Gallanta, Musashi również za węgiel nie tylko free exp. Black, Flint, Stalingrad też już mają "swoje lata", był czas gdy powozili się nimi tylko junikumy, ale teraz, gdy zapowiedzianych jest kupa nowych premek, równie dobrze można je oddać za darmo jak Indianapolis... Tylko z drugiej strony po co skoro można jeszcze ciut zarobić :Smile_coin:

• Cool 5

[GLORY]
Players
361 posts
8,839 battles

Przecież to tylko kwestia czasu, kiedy będzie można kupić stal za rl kasę. To samo dotyczy wszystkich okrętów niedostępnych obecnie do kupienia za rl kasę, czy złoto.  To tylko kwestia czasu, aż będą wchodzić okręty z przypiętą łatką OP, jak np. defender  w wocie, udostępniane do kupienia raz  na jakiś czas, żeby robić apetyt tym co go nie mają. I do tego maratony na okręty, jak w wocie - możesz mieć okręt za darmo, ale musisz grać przez kilka godzin dziennie, codziennie przez kilkanaście dni, albo wydać kasę i kupić po zniżce. 

Players
3,279 posts
16,903 battles

Wszystko jest ok Panowie. Tak cieszyłem się, że w końcu dochrapałem się Black-a. Nie żebym grał nim wiele, ale za każdym razem jak go wyciągałem z portu, to rozpierała mnie duma. Czy jest w tym coś złego ? Co prawda zdobyłem go tylko za 3 jedynkę, po wprowadzeniu Arsenału, ale się ostro namęczyłem.

Cóż, teraz sobie każdy go będzie mógł mieć w chwilę i okręt jako symbol, będzie już nic nie znaczył. To się nazywa być zrobionym bez mydła :-). XaXaXa

1.thumb.jpg.a3695bca95987f24acf68845c10426a2.jpg

edit. swoją drogą jeżeli chodzi o Stalingrad-a, to od razu przebąkiwali, że najprawdopodobniej będzie dostępny dla innych graczy za wypełnienie jakichś "misji" ...

• Funny 2

[DK-PL]
Players
1,772 posts
21,420 battles
7 minutes ago, Odo_Toothless said:

Wszystko jest ok Panowie. Tak cieszyłem się, że w końcu dochrapałem się Black-a. Nie żebym grał nim wiele, ale za każdym razem jak go wyciągałem z portu, to rozpierała mnie duma. Czy jest w tym coś złego ? Co prawda zdobyłem go tylko za 3 jedynkę, po wprowadzeniu Arsenału.

Cóż, teraz sobie każdy go będzie mógł mieć w chwilę i okręt jako symbol, będzie już nic nie znaczył. To się nazywa być zrobionym bez mydła :-). XaXaXa

Nie bój żaby, za chwilę do zdobycia będziesz miał jakiegoś innego "Red-a" czy "White-a", "Putingrad-a", najprawdopodobniej za morderczy 24h grind klanówek/rankingówek/bananówek czy innych miniówek, którym to również będziesz sobie mógł pośmigać dumnie... przez pewnie ok rok, po którym ww mega/uber/turbo junikaty będą dostępne w sklepie premium z 800 zł, z mangowym kamo + piszczącą kapitanicą gratis :Smile_veryhappy:

• Funny 3

Players
1,582 posts
14,199 battles

Nie każdy grający te kampanie będzie chciał czy nawet próbował tow. Malinoustego postawić w porcie a stawiam, że całkiem spora część ma chrapkę/czas/chęci na Flinta ( jak ja, bo dla mnie serio Flint, który mnie zawsze ciekawił jest celem do zdobycia za te zapowiadane kampanie, jeśli oczywiście to wszystko wejdzie w takiej formie ) na Blacka czy Burgundię, choć może się mylę.  

Taka mała dygresja. WG nazwało tą słynną walutę o której tyle jest pisane stal. No nie wiem, ale jak dla mnie to stal tak samo jak węgiel jakimś wyznacznikiem elitarności na pewno nie jest IRL. No sory winetu ale rozumiem inne metale jak nie wiem złoto ( wiem tutaj WoT wchodzi w grę i dlatego ta nazwa odpada ), molibden, wolfram czy inne ale na pewno nie jeden z rodzajów stopu żelaza z węglem. Stawiam też, że dobrze to akurat przemyśleli a jakaś inna super rzadka waluta ze ściśle reglamentowaną dostępnością o znacznie bardziej godnej nazwie jest też szykowana.

• Cool 1

[MS-B]
Beta Tester, Players
986 posts
6,829 battles

A czy gdy pojawiły się pierwsze informacje o Stalingradzie, nie było wspomniane, że będzie on nagrodą dla najlepszych, a być może w późniejszym czasie pojawi się inna możliwość jego zdobycia?

• Cool 4

[PLO]
Alpha Tester, In AlfaTesters
5,737 posts
3 minutes ago, Issithin said:

A czy gdy pojawiły się pierwsze informacje o Stalingradzie, nie było wspomniane, że będzie on nagrodą dla najlepszych, a być może w późniejszym czasie pojawi się inna możliwość jego zdobycia?

Było, nawet nie tyle wspominane, co jasno i wyraźnie napisane.

• Cool 4

[PLO]
Beta Tester
4,655 posts
1 hour ago, Odo_Toothless said:

Wszystko jest ok Panowie. Tak cieszyłem się, że w końcu dochrapałem się Black-a. Nie żebym grał nim wiele, ale za każdym razem jak go wyciągałem z portu, to rozpierała mnie duma. Czy jest w tym coś złego ? Co prawda zdobyłem go tylko za 3 jedynkę, po wprowadzeniu Arsenału, ale się ostro namęczyłem.

Doskonale Ciebie rozumiem. Kupiłem podczas beta testów Gremiaszczego, okręt był mocny, myślałem że nie puszczą go do sklepu... i co? I wypadały z jakichś syfnych kontenerów po 1 Euro. A taka mnie duma rozpierała, że ja, beta tester, mam wyjątkowy okręt.

To samo miałem z Kamikaze R - zbierałem jak głupek jakieś perełki, żeby dochrapać się unikatowego okrętu, a parę tysięcy gamoni dostało go w prezencie tylko za to, że zebrali parę perełek... potem różni wallet-warriorzy mogli go sobie w sklepie, nie poświęcając tylu godzin co ja.

To się nazywa być zrobionym bez mydła! Ile płacz-postów z tego powodu wyprodukowałem, hoho! A nie, czekaj - zero.

9 minutes ago, Greyshark said:

Było, nawet nie tyle wspominane, co jasno i wyraźnie napisane.

Przypominam po raz kolejny - kombinacja perków "znajomość literek" + "czytanie ze zrozumieniem" to rzadkość. A ty oczekujesz jeszcze "zapamiętywania treści"... może jeszcze zapytaj jaki rozmiar rękawiczek nosiła Izabela Łęcka, co?

Pozdrawiam

• Cool 4
  • Funny 1

Players
3,279 posts
16,903 battles
57 minutes ago, Marblehead_1 said:

że całkiem spora część ma chrapkę/czas/chęci na Flinta

Jaki problem było wbić 3 razy jedynkę ? W zasadzie to z nowymi zmianami to nawet nie trzeba już tego robić.

Ja bym np. chciał dostać Nobla. Mało co umiem, nie mam chęci się nad czymś zastanawiać i nic robić, ale mam wielką chęć na Nobla, bo mam takie zamarzenie ! Takie rozumowanie to socjalistyczna "urawniłowka" - "czy się stoi, czy się leży, do pierwszego się należy", albo "nie matura, lecz chęć szczera zrobi z ciebie oficera".

Stawiam też, że dobrze to akurat przemyśleli a jakaś inna super rzadka waluta ze ściśle reglamentowaną dostępnością o znacznie bardziej godnej nazwie jest też szykowana.

Oczywiście. Będzie się nazywała "słowo Pioniera". Jej przelicznik będzie taki: jedno słowo można wymienić na 10 kupek odchodów kota okrętowego, a 1 kupka będzie miała wartość 0,001 dublona. Będzie wydawana w najtrudniejszych wyzwaniach, ale żeby nikt nie musiał ich robić, to będzie można sobie kupować te kocie g. w sklepie i bezpośrednio sobie je samemu ugniatać w swoich rukach w te wielkopomne "słowa" :cat_paw:

image.thumb.png.9b13d5d5bc5c658634f1739f4cbcdbe5.png

• Boring 1

[PLO]
Beta Tester
4,655 posts
12 minutes ago, Odo_Toothless said:

Ja bym np. chciał dostać Nobla. Mało co umiem, nie mam chęci się nad czymś zastanawiać i nic robić, ale mam wielką chęć na Nobla !

Kurde starzeję się... Ty tak serio? Tzn. porównujesz prestiżową nagrodę naukową z płatnym kontentem w grze MMO?

12 minutes ago, Odo_Toothless said:

Takie rozumowanie to socjalistyczna "urawniłowka" - "czy się stoi, czy się leży, do pierwszego się należy", albo "nie matura, lecz chęć szczera zrobi z ciebie oficera".

Absolutnie to rozumiem. Płacę ciężko zapracowaną, realną gotówką za okręty premium, a potem jakimś szmaciarzom wypadają takie same okręty z DARMOWYCH SUPERKONTENERÓW! Uważam że te wszystkie biedaki, które dostały za darmo różne Atlanty i Tirpitze, powinny zapłacić ich pełną wartość! W sumie te cwaniaczki, co to dostały okręty premium z jakichś półdarmowych kontenerów, też powinny zapłacić pełną wartość. Rozdawanie biedocie okrętów premium za darmo jest ohydnym równaniem w dół.

No, i w sumie każdy kontent powinien być dostępny bezpośrednio za gotówkę. W końcu WG żyje z tej gotówki, a nie z jakich FXP, stali, węglów, pierwszych rang czy innych badziewi. Kto to widział żeby jakiś łepek dostał okręt za to tylko, że poświęcił kilkaset godzin na jego farmienie? Uczciwy człowiek płacący uczciwie zarobionymi pieniędzmi powinien mieć dostęp do całej zawartości gry!

• Cool 2
  • Funny 2

Players
3,279 posts
16,903 battles
12 minutes ago, Radeckij said:

Kurde starzeję się... Ty tak serio? Tzn. porównujesz prestiżową nagrodę naukową z płatnym kontentem w grze MMO?

Ok - to jak jest aktualna cena za np. I, czy najwyższa ligę w CW ? W zasadzie to już teraz nic nie znaczy, więc obstawiam, ze wkrótce jakieś parę koła "słów Pioniera". Po zakupie w sklepie tych kocich wagoników, trochę będą śmierdziały ręce od ich ugniatania, ale dla chcącego nic trudnego :-P

Btw. nie chodzi mi o kasę, ale o zasady, których jak widać NIET. W zasadzie to słusznie, bo jak powiedział Filigula w którymś z ichnich video - don't be mad Bro, it's only a game. W tłumaczeniu na ludzki: monetyzacja.

[PLO]
Beta Tester
4,655 posts
2 minutes ago, Odo_Toothless said:

Ok - to jak jest aktualna cena za np. I, czy najwyższa ligę w CW ?

Nie wiem, ale mogę przeprowadzić badania rynku.

Ile sobie policzysz za wbicie rank 1 na moim koncie w najbliższym sezonie rankingówek?

Pozdrawiam

Players
3,279 posts
16,903 battles
1 minute ago, Radeckij said:

Nie wiem, ale mogę przeprowadzić badania rynku.

Ile sobie policzysz za wbicie rank 1 na moim koncie w najbliższym sezonie rankingówek?

W tym nowym sezonie co znowu ma być w trybie Sprint ? Ja wiem ? Po pijaku można zrobić za jednym wieczorem, nagród praktycznie się nie stwierdza. Hmm. Uścisk dłoni starczy ? ;-)

[PLO]
Beta Tester
4,655 posts
5 minutes ago, Odo_Toothless said:

W tym nowym sezonie co znowu ma być w trybie Sprint ? Ja wiem ? Po pijaku można zrobić za jednym wieczorem, nagród praktycznie się nie stwierdza. Hmm. Uścisk dłoni starczy ? ;-)

No nie, bądźmy poważni, po 5k węgla nie będę Ciebie fatygował...

Pamiętasz taki event w WoT - zaproś gracza, gdy zaproszony gracz wbije 10 tier, dostaniesz eksluzywny czołg premium VIII tieru? NIE DO ZDOBYCIA W INNY SPOSÓB? NIE DO KUPIENIA ZA PIENIĄDZE?

No cóż, na Allegro mogłeś sobie kupić przyjaciela, który w 2 miesiące wbijał na nowym koncie 10 tier, za jedyne 200 złotych. I tyle.

Pozdrawiam

Players
3,279 posts
16,903 battles
4 minutes ago, Radeckij said:

No cóż, na Allegro mogłeś sobie kupić przyjaciela, który w 2 miesiące wbijał na nowym koncie 10 tier, za jedyne 200 złotych. I tyle.

W Wot-a nie grałem, ale oferty na I WoW za kilkaset Euro na ebayu widziałem. Po tym jak stal będzie do wzięcia ot tak, to nawet za normalne ranki nikt nie dałby obecnie więcej niż ułamek tej ceny.

[PLO]
Beta Tester
4,655 posts
3 minutes ago, Odo_Toothless said:

W Wot-a nie grałem, ale oferty na I WoW za kilkaset Euro na ebayu widziałem. Po tym jak stal będzie do wzięcia ot tak, to nawet za normalne ranki nikt nie dałby obecnie więcej niż ułamek tej ceny.

Ja też bym nie dał. Różnica polega na tym, że jak zapłacisz Helmutowi kilkaset Euro, albo Januszowi kilkaset złotych, to WG dostanie z tego okrągłe zero. Jeżeli zapłacisz WG stówę za stal, to dostaną z tego 81 złotych (resztę zabierze nasza kochana ojczyzna-kaczyzna). Proste, prawda?

Pozdrawiam

[PLO]
Alpha Tester, In AlfaTesters
5,737 posts
1 hour ago, Radeckij said:

Absolutnie to rozumiem. Płacę ciężko zapracowaną, realną gotówką za okręty premium, a potem jakimś szmaciarzom wypadają takie same okręty z DARMOWYCH SUPERKONTENERÓW! Uważam że te wszystkie biedaki, które dostały za darmo różne Atlanty i Tirpitze, powinny zapłacić ich pełną wartość! W sumie te cwaniaczki, co to dostały okręty premium z jakichś półdarmowych kontenerów, też powinny zapłacić pełną wartość. Rozdawanie biedocie okrętów premium za darmo jest ohydnym równaniem w dół.

No, i w sumie każdy kontent powinien być dostępny bezpośrednio za gotówkę. W końcu WG żyje z tej gotówki, a nie z jakich FXP, stali, węglów, pierwszych rang czy innych badziewi. Kto to widział żeby jakiś łepek dostał okręt za to tylko, że poświęcił kilkaset godzin na jego farmienie? Uczciwy człowiek płacący uczciwie zarobionymi pieniędzmi powinien mieć dostęp do całej zawartości gry!

O, to, to! Pamiętam jak tylko wyszedł Hood, w zestawie za jedyne 100€, byłem jednym z pierwszych który go kupił (to samo z P-51K w WoWp). Pękając z dumy woziłem się lśniącą maszynką po wowsowych morzach i oceanach, napawając się nienawistnymi komentarzami na czacie marudzącymi coś o wallet warriorach. Lans i duma większa, niż gdybym woził się Bugatti Veyronem po Świętojańskiej. Upłynęło trochę czasu, i co? I Veyrony lecą z konterenów, plebs masowo się tym wozi. Czy WG daje jakieś rekompensaty za utraconą dumę??

• Funny 2

[EMU]
[EMU]
Beta Tester
1,763 posts
5,488 battles
7 minutes ago, Greyshark said:

Upłynęło trochę czasu, i co? I Veyrony lecą z konterenów, plebs masowo się tym wozi. Czy WG daje jakieś rekompensaty za utraconą dumę?? 

Nikt przy zdrowych zmysłach się tym szrotem nie wozi, nawet 🍅 wiedzą że ten okręt to dno kilometr mułu.

Tu nie ma co rekompensować, bo nikt kto posiada choć trochę dumy (i choć trochę szarych komórek)tego nie kupi.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.