Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 1 battles to post in this section.
The_EURL_Guy

Zpravodaj vývojářů 0.7.12 - Diskuzní vlákno

17 comments in this topic

Recommended Posts

[BIA]
Beta Tester
368 posts
2,913 battles

V arzenálu budete nyní moci vyměnit dublony za různé herní dobroty...

Kefalín... čo si predstavujete pod pojmom "dobroty"? Len aby to nebol nákup ocele alebo ocelových lodí.... Tak toto nie! Toto som ešte nězažil! Kefalín, zemegulu budete rypákom ryť ako červená myš! Kefalín, prisám bohu, prisám vačku, ako červená myš! Keby toto videl súdruh minister Čepička, boli by sme všeci v rici!

• Funny 4

[-NOD-]
Players
23 posts
6,680 battles

achjo ,  nezaplatíš nehraješ :(
Druhá kampaň je věnovaná konstrukci těžce obrněných lodí na počátku 20 století. Bude možné ji zakoupit v prémiovém obchodě. Tato kampaň představuje dobrý způsob, jak se zásobit kamuflážemi, signály, kontejnery „Tajný Ježíšek“ a ocelí – hodnotným zdrojem pro váš arzenál.

Players
55 posts
8,162 battles

Nic co by ma nejako extra zaujalo na tejto aktualizacii. Kampane nerobim, ani hodnoteny sprint. Arzenal vyuzivam minimalne....ak popri hrani nieco ziskam fajn, ale zeby som sa za tym nahanal...

Players
713 posts
4,888 battles

Za me dobra aktualizace, uvidim v prubehu. Ale co neni dobre je zmena mapy Okinawa! Co to ma znamenat, byla to jedina mapa s trochu otevrenym oceanem a zase jste vsude dali ostrovy? Mapu ocean mi MM hodi jednou za 3 mesice a ted predelate tuhle. 

Players
713 posts
4,888 battles
Před 9 hodinami astik řekl/a:

Druhá kampaň je věnovaná konstrukci těžce obrněných lodí na počátku 20 století. Bude možné ji zakoupit v prémiovém obchodě. Tato kampaň představuje dobrý způsob, jak se zásobit kamuflážemi, signály, kontejnery „Tajný Ježíšek“ a ocelí – hodnotným zdrojem pro váš arzenál.

Celkem nedavno bylo mozne vyjezdit si Indyho, je mozne ziskat free Cossack a bude nasledovat mise na P.E.Friedrich prijde ti toho celkem hodne co dostat jen tak za minimum usili. Jedna mise bude placena, tak to zase tak strasny neni ne?

• Cool 2

[KG_CZ]
Players
23 posts
4,492 battles

Druhá mise pujde splint jen s tím Fridrichem pokud tomu dobře rozumím, takže defacto bude taky placená, ... Pochybuju, že Fridrich půjde vyhrát dost rychle aby se dala ta kampaň nějak rozumně stihnout.

[PPH]
Players
123 posts
8,738 battles

No stihnout zřejmě půjde.... jen jak říkáš - nebude to "rozumně" tedy lážo plážo za týden dva tři... jen holt třeba intenzivně zahrát za pár dní.. A to nevíme kolik času nám dají.. Což mě osobně nijak nevadí páč pořád to je obsah "zadarmo" s bonusovou lodí.. tedy pokud ta daná loď nebude vrak a hrát ji nebude peklo :-))

[IDDQD]
Weekend Tester
1,879 posts
5,072 battles

Ocel pro všechny: fail

Úprava Okinavy: fail (ted je to jedna z poslednich "jiných" map. Mapy se uz opravdu začínají podobat jako vejce vejci)

Super-prémium: super-fail. Aneb jak ještě více nováčků dostat fo high-tier bitev.

Především end-game surovina a super-premium jsou hodně spatnou zpravou pro celou hru. Lidi, kteří mají rádi výzvy se v téhle hře prostě nenajdou. Hlavně že lamky si užijí.

• Cool 2

[BL4CK]
Players
149 posts
7,773 battles
Před 43 minutami Bergham řekl/a:

Ocel pro všechny: fail

Úprava Okinavy: fail (ted je to jedna z poslednich "jiných" map. Mapy se uz opravdu začínají podobat jako vejce vejci)

Super-prémium: super-fail. Aneb jak ještě více nováčků dostat fo high-tier bitev.

Především end-game surovina a super-premium jsou hodně spatnou zpravou pro celou hru. Lidi, kteří mají rádi výzvy se v téhle hře prostě nenajdou. Hlavně že lamky si užijí.

Čo sa týka tej mapy Okinawa, tak súhlasím s tebou. Tiež sa mi ta mapa páčila ako bola a podľa mňa nepotrebovala úpravu. Je pravda, že takmer každú hru na nej sa našiel niekto, kto sa vybral absolútne nezmyselnou cestou okolo horného capu a úplne sa izoloval od boja na dlhší čas. Ale takýto ľudia si nájdu vždy svoje miestočko, kde sa budú cítiť v bezpečí, nech už bude mapa vypadať hocijako.

[DE-FS]
Players
22 posts
3,480 battles
2 hours ago, BustyGirlWithPinkPig said:

Za me dobra aktualizace, uvidim v prubehu. Ale co neni dobre je zmena mapy Okinawa! Co to ma znamenat, byla to jedina mapa s trochu otevrenym oceanem a zase jste vsude dali ostrovy? Mapu ocean mi MM hodi jednou za 3 mesice a ted predelate tuhle. 

Souhlas (s okinawou). A s tím oceánem máš ještě celkem kliku, já ho nepotkal od doby, kdy na jeho četnost sáhli. Navíc jsem toho názoru, že právě otevřené moře/oceán by měla být alespoň třetina bitev. To by ale bylo breku od kemperů, no jeje... Stejně to je podle mě nemoc z wotka, protože je prostě (na vymyšlení a pohodlnnost) snažší kempit (neříkám lepší) než se pokusit uhejbat, což přinejmenším s křižníkama jde relativně snadno, a pokud člověk trošku ví, jde to i s bitevkama. Ale heslo moderní doby zní : Na logickejch a fungujících věcech se nikdo nenapakuje.

Players
713 posts
4,888 battles
Před 12 minutami radekoskar řekl/a:

Souhlas (s okinawou). A s tím oceánem máš ještě celkem kliku, já ho nepotkal od doby, kdy na jeho četnost sáhli. Navíc jsem toho názoru, že právě otevřené moře/oceán by měla být alespoň třetina bitev. To by ale bylo breku od kemperů, no jeje... Stejně to je podle mě nemoc z wotka, protože je prostě (na vymyšlení a pohodlnnost) snažší kempit (neříkám lepší) než se pokusit uhejbat, což přinejmenším s křižníkama jde relativně snadno, a pokud člověk trošku ví, jde to i s bitevkama. Ale heslo moderní doby zní : Na logickejch a fungujících věcech se nikdo nenapakuje.

Je mi uplne jasny proc se predelavala. Protoze radarove chcanky nemeli kde se zapykat. Takhle se zapykaji uprostred u tech dvou novych ostrovu a to je cele oc tu bezi. Takhle mohli jen na acku ale to byli odriznuti a nemeli dostrel a kdyz se tymy na nejaky cap a vykaslali, tak nebylo co ochcavat.

• Boring 1

[PPH]
Players
123 posts
8,738 battles

Tak jsem si chvíli prohlížel a studoval tu Okinawu... u původní to holt chtělo vyrazit na B+C - do volného prostoru... capnout a vyhrát.. a byla tak dobrá, zábavná. Pokud byl tým bezmozků... vyrazil si na A pak toho moc neudělali.. Po změně to už je naprosto standartní mapa kdy je jedno zda jdete A+B... nebo B+C... takže i bezmozek nemusí zahřívat tu levou či pravou buňku... smutné :-(

[T-N-T]
[T-N-T]
Weekend Tester, Players, In AlfaTesters
4,080 posts
9,465 battles

Ehm hrajem vubec stejnou hru? :Smile_unsure::cap_wander:

Na Okinawu se nadava uz hodne dlouho(povazovana za jednu z nejhorsich) a ted kdyz ji WG konecne zmeni k lepsimu tak tu zas pro zmenu hraci nadavaji ze tu mapu zmenili?

• Cool 1

[IDDQD]
Players
1,785 posts
16,172 battles

dvě nový kampaně? Tak to zase budu muset zrušit svůj půlroční progress na krále protivzdušný obrany(1z2 a 1z3) z rok+ starejch kampaní :fish_boom:

Doufám, že už do kampaní tuhle medaily nikdy nedáte, už mě straší dost dlouho :fish_viking:

Beta Tester
2 posts
On ‎11‎/‎28‎/‎2018 at 11:09 PM, astik said:

Mnohem horší je že já platil tuhle beta arcadu a simulátor lodí z druhé světové. Nakoupil jsem hromadu lodí a oni díky mým penězům mění hru v něco co nebyla a neopravují to co je špatné. A když něco kritizuju tak se tady na mne vrhnou ti co chválí cokoliv jen aby mohl legálně používat  nepochopitelně tolerovaná zvýhodnění ve hře a ničí tak můj herní čas. Jednoduché, neplatím a hraju málo, nikomu tu hru nedoporučuju a to je to na co wargaming bude muset slyšet - vybrat si mezi hlučnýma co hrajou zadara a instalujou si mody, hacky a mezi těma co platí a hrajou fer.Tolerování herních zvýhodnění ničí tuhle hru. Tak naplatím a platit nebudu a všem to radím taky tak. Platte co se vám líbí, taky si v albertu nekupujete jídlo co vám nechutná a smrdí.

Edited by antilcz

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.