Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 1 battles to post in this section.
The_EURL_Guy

HMS Dreadnought: První a jedinečná! - Diskuzní vlákno

5 comments in this topic

Recommended Posts

[DE-FS]
Players
22 posts
3,482 battles

Za článek díky. Jen si prosím přečtěte odstavec nad úsekem "služební záznam", nějak to tam není dokončené :) 

[DE-FS]
Players
22 posts
3,482 battles

Potichu opraveno jako vadný MM s různým počtem DD na každé straně? ;) Ale no tak to jsme ve školce?

Poslední dobou to flákaj, mám pocit:-)

[WG-EU]
[WG-EU]
WG Staff
1,623 posts
3,224 battles
Před 19 hodinami radekoskar řekl/a:

Za článek díky. Jen si prosím přečtěte odstavec nad úsekem "služební záznam", nějak to tam není dokončené :) 

Díky za upozornění :cap_like: 

Bylo to opraveno během včerejška, jelikož při umisťování různých překladů se provedla menší chybka a těchto pár slov bylo nešťastně uříznuto. Naštěstí je to nyní opraveno a v pořádku. 

Pokud najdeš špatný překlad v jakémkoliv jiném článku, dej nám vědět, ať to můžeme případně opravit. Děkuji

Co se týče DDček, matchmaker se samozřejmě snaží proti sobě stavět stejný počet tierů a typů lodí. Stejně tak se však může stát, že při neideálním rozložení lodí v rozsahu se stane, že některé třídy nejsou vyrovnané co se týče typu. Ale vždy dává nejvyšší tiery k sobě vyrovnaně. 

[DE-FS]
Players
22 posts
3,482 battles

To je jen taková moje nemoc že co mě zajímá si jsem schopen přečíst celé ;)  K tomu MM jsem myslel, že na DDčka je to (a podle mě by mělo být) na tvrdo, protože když má jeden tým jen jedno oko a druhý dvě, nemluvě o tom, že nezřídka to některým hráčům chvíli trvá, než se rozhejbou (než se jim to načte?), tak to bývá často důvodem dosti komplikací, mám-li to říct slušně :) Musím však uznat, že alespoň částečně se rovnováha v lodích na obou stranách dá nalézt, přinejmenším oproti dřívějšku, byť tohle trochu zabolelo.

Jsem rád, že alespoň od některých lidí je vidět snaha dělat svou práci Yabba, díky :) gl hf

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.