Jump to content
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
_Shinobi

U-T-D United Zjednoczeni - nowe zasady ;)

12 comments in this topic

Recommended Posts

[U-T-D]
[U-T-D]
Players
174 posts
11,084 battles

Jesteśmy młodym klanem powstałym w 2018 roku jako odłam klanu, którego nie będę wymieniał ;)

Nie jest to stricte klan nastawiony na klanówki a na przyjemność grania w zespole.

Mimo, iż jesteśmy młodym klanem to mamy na swoim koncie bitwy w lidze Tajfun :cap_rambo:

Szukamy kulturalnych graczy w wieku 18+, których nie denerwuje RNG.

Minimum wymagania:
- 1000 bitew (może być mniej ale to zależy od rekrutacji) ,
- okręty VIII tieru,
- średnie obrażenia na bitwę 40000,
- ocena osobista PR 1000,
- rozmowa rekrutacyjna na TS3 lub chat w grze,
- teamspeak 3 do bitew klanowych ale przydaje się też do gier w dywizjonach ;)

Ważny dla nas jest gracz a nie %WR, który jak wiemy na randomach jest różny.

Oferujemy możliwości rozwojowe (rozbudowany port), miłą atmosferę.

Kontakt:
@_Shinobi
@donnova
@_n0skill_

Zapraszamy i niech RNGZeus będzie z wami :cap_like:

[MS-B]
Beta Tester, Players
986 posts
6,829 battles

UTD prawie jak UDT (Urząd Dozoru Technicznego) :cap_haloween:. Powodzenia na dynamicznej scenie polskich Klanów WoWs :cap_like:.

[GROM-]
[GROM-]
Beta Tester
43 posts
12,792 battles

Nie jesteście zadnym odłamem klanu GROM- ani niczym co ma w sobie słowo GROM  , nie będę tu się rozpisywał czemu. Nigdy już nie powołujcie się na jakiekolwiek powiązania z nami !

[U-T-D]
[U-T-D]
Players
174 posts
11,084 battles
3 hours ago, maciek001 said:

Nie jesteście zadnym odłamem klanu GROM- ani niczym co ma w sobie słowo GROM  , nie będę tu się rozpisywał czemu. Nigdy już nie powołujcie się na jakiekolwiek powiązania z nami !

Oho... widzę, że ktoś ma ból pupy... trzeba sobie popisać bo jest się "anonimowym" w internecie...

Opiszę to krótko by nie wdawać się w polemikę.

Jeśli odchodzi kilku graczy w jednym momencie z jednego klanu i tworzą drugi to uważam, iż jest to odłam tego pierwszego klanu.

Nie stworzyliśmy kolejnego klanu GromXXX tylko całkiem nowy i nie chwalimy się tym wszędzie...

Odeszliśmy od was właśnie przez brak rozwoju oraz przez kulturę panującą w klanie.

Jakbyś przeczytał dokładnie co napisałem to być zauważył, iż opisaliśmy naszą krótką historię i nikogo nie obrażaliśmy i nie będziemy obrażać.

Jeśli twoje zdanie to zdanie całego waszego klanu i potraficie tylko najeżdżać na inne klany to faktycznie nie ma czym się chwalić a nawet jest mi was żal.

Tworząc nowy klan i dzięki nowym graczom mieliśmy przyjemność grania z lepszymi a także możliwość bycia w grupie Tajfun.

Moglibyśmy nadal być jednym z wielu klanów ale chcielibyśmy naszą zdobytą wiedzę przekazać innym i zawierać także nowe znajomości.

Dla nas ważny jest gracz i jego nastawienie a nie jego %WR

Zapraszamy nowych graczy do naszego klanu :Smile_smile:

[U-T-D]
[U-T-D]
Players
174 posts
11,084 battles
4 hours ago, Issithin said:

UTD prawie jak UDT (Urząd Dozoru Technicznego) :cap_haloween:. Powodzenia na dynamicznej scenie polskich Klanów WoWs :cap_like:.

Dziękujemy i do zobaczenia w bitwach Green vs Red :cap_win:

Players
3 posts
10,952 battles

Tak żeście spieprzali do UTD że mało się nie posraliście. Więc nie nas pupy bolały. I ślicznie proszę sobie nazwą GROM- gęby nie wycierać. 

[U-T-D]
[U-T-D]
Players
174 posts
11,084 battles

Ty jako dowódca klanu GROM- skoro nie widzisz różnicy w nazwie klanu -GROM a GROM- to się nie dziwie, że mnie nie pamiętasz a byłem u was prawie miesiąc i odeszliśmy z waszego klanu.

Na tym zakończę dalszą pogawędkę bo jak widać nic się u was nie zmieniło...

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.