Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
M1miPL

Kontenery CZARNY PIATEK

66 comments in this topic

Recommended Posts

[HOB]
[HOB]
Beta Tester
176 posts
9,674 battles

Chwalimy się co wypadło. Ja skusiłem się na dwa. A jeszcze dwa wypadną z misji.

1. 20 kamuflaży czarnych

2. Czarne Atago

• Cool 1

[DK-PL]
Players
1,572 posts
19,890 battles

Darmowe z misji:

1. 1 dzień premium 

2. 250 dublonów

3. 5k free exp

4. 4x SS kamo

5. 250 dublonów

6. 4x SS kamo

7. 1 dzień premium

8. 5k free exp

• Cool 1

Players
40 posts
8,055 battles

Ja na 1...

1.Tirpitz :cap_fainting:

Szkoda troszke bo juz mam jednego no ale nie bede wybredny czarny ladnie wyglada ..:cap_like: 

• Cool 1

Beta Tester
299 posts
13,723 battles

1. Czarne camo 20 szt.

2. 35 wolnego exp.

3. 14 dni premium.

A równie dobrze mógł pojawić się okręt...:Smile_sceptic:

• Cool 1

[S-J-W]
Players
21 posts
4,048 battles

3 x 14 dni premium

camo cień x 20

camo 59 x 10

1 x 35000 free expa

jak za 108 zeta to w sumie lipa

pobłogosławcie kotu, towarzysze

[TYTAN]
[TYTAN]
Players
17 posts
13,175 battles

Dzisiaj WG mnie zaskoczyło i to bardzo;  nawet mogę powiedzieć ze jestem w szoku 

Asashion B 
14 dni premium
Atago B 
20 kamo cień
Massachusetts B
20 kamo cień
10 kamo typ 59
10 kamo typ 59
20 kamo cień
10 kamo typ 59
Tirpitz B 
20 kamo cień

i to nie koniec ... wskoczyła mi na razie tylko misja osobista dla Asashio na 2.5k dublonów. 

[BASIC]
Players
30 posts
9,776 battles
3 minutes ago, piotr2198 said:

2 kontenery kupne:

10 kamo typ 59

20 kamo cień

U mnie dokładnie to samo

[GTWPL]
Players
255 posts
15,328 battles

a mi G... wypadło ;-(

[FT-B]
Players
168 posts
2,136 battles

Ciekawe co mi z 5 kontenerów wypadnie..3 są z logowania, dwa z misji. Bo 50k Free expa raczej nie zrobię.. Chyba że na operacji dynamo

[ISEN]
Players
8 posts
12,598 battles

premium:

Kamuflaże x20

Wolny exp (35000)

Kamuflaże x20

Kamuflaże x 20

Kamuflaże x20

Kamuflaże x10

1250 dublonów

Kamuflaże x20

Kamuflaże x10

-8/9 wielkie g

darmowe:

Kamuflaże x4

Kamuflaże x4

Kamuflaże x4

Wolny exp (5000)

Kamuflaże x4

Wolny exp (5000)

Kamuflaże x2

Wolny exp (5000)

[HOB]
Players
1,115 posts
5,101 battles
1 hour ago, Toyminator said:

Ciekawe co mi z 5 kontenerów wypadnie..3 są z logowania, dwa z misji. Bo 50k Free expa raczej nie zrobię.. Chyba że na operacji dynamo

Wolny exp wpada dość szybko, jeśli obwiesisz się flagami na wolnego expa, a także na zwykły. Wystarczy zbicie gwiazdki, flagi Equal Speed, Papa, Uroboros i kamuflaż 100% którego ciężko nie mieć i już masz niemal dwukrotność expa z tabelki. Jak znajdziesz lepsze camo (np. dodatkowa premia do wolnego expa) lub kolejne smocze flagi, to nie będziesz nadążać z liczeniem. Nad to konto premium zwiększy progres o 50%, a może wpaść z poprzedniej skrzynki w postaci 1 doby.

Szczegóły zbierania wolnego expa w linku:

Najgorszy będzie etap zbierania bazowego expa, gdyż nijak go nie idzie przyspieszyć. Można powiedzieć że dla graczy z umiarkowanym zapasem flag i kamuflaży i kontem premium półmetek zaczyna się dopiero po ukończeniu 3. misji.
Ale czas na wykonanie zadania to 2 tygodnie, więc całkiem sporo. W wersji na bogato to jakieś 4 bitwy dziennie.

[ZGZ]
Players
4,025 posts
8,591 battles

Z ze zwykłych kontenerów:

1. 5k fxp

2. 4 szt. kamo Cień

3. 4 szt. kamo Cień

4. 4 szt. kamo Cień

5. 4 szt. kamo Cień

6. 4 szt. kamo Cień

7. 4 szt. kamo Cień

8. 4 szt. kamo Cień

Ważne, że stabilnie i bez odchyleń, grożących zawałem serca.

Z codziennych na kontach testowych:

1. 250 dublonów

2. 2 szt. kamo 59

3. 5k fxp

[FT-B]
Players
168 posts
2,136 battles

No akurat bazowy zrobi się szybciej niż wolne. I to bez flag.Nie każdy ma tyle flag.  Z kontem premium i flagą na 300 % wolnego, plus 150 expa, wypada może z 500 wolnego. A to tylko wtedy, jak zrobisz dobrą bitwę. A przeciętnie do te 300 wolnego na bitwę da radę zrobić. Ale to i tak z 30-40 bitew przez 5 dni. Nie ma takiej opcji żebym to zrobił, Jedynie operacja dynamo, wtedy 3 bitwy, obwieszony od góry do dołu, i 50k wolnego wpadnie. 

• Cool 1
  • Funny 2

[JHF]
Players
45 posts
2,650 battles

Z tym free expem i bazowym expem to chyba ich trochę poniosło. 50k na jednym i drugim to na prawdę nie jest mało i wyklepać to w dwa tygodnie faktycznie nie będzie łatwo. Jestem na etapie z free exp. Flaga papa 300% f.exp  + te 50% exp (specjalnych nie mam żadnych) do tego jakiś kamo z 100% exp i przy porażce wpadające 150-500 free expa to trochę słabo...

[HOB]
Players
1,115 posts
5,101 battles
3 hours ago, Toyminator said:

No akurat bazowy zrobi się szybciej niż wolne. I to bez flag.Nie każdy ma tyle flag.  Z kontem premium i flagą na 300 % wolnego, plus 150 expa, wypada może z 500 wolnego. A to tylko wtedy, jak zrobisz dobrą bitwę. A przeciętnie do te 300 wolnego na bitwę da radę zrobić. Ale to i tak z 30-40 bitew przez 5 dni. Nie ma takiej opcji żebym to zrobił, Jedynie operacja dynamo, wtedy 3 bitwy, obwieszony od góry do dołu, i 50k wolnego wpadnie. 

Na co żeś spożytkował poprzednie flagi? Masz ustawione bitwy losowe? Wiesz że lewym przyciskiem myszy się strzela? Skąd takie zawrotne różnice w operacji Dymano?

[MRP]
Beta Tester
146 posts
3,520 battles
4 godziny temu, Qall napisał:

Z tym free expem i bazowym expem to chyba ich trochę poniosło. 50k na jednym i drugim to na prawdę nie jest mało i wyklepać to w dwa tygodnie faktycznie nie będzie łatwo. Jestem na etapie z free exp. Flaga papa 300% f.exp  + te 50% exp (specjalnych nie mam żadnych) do tego jakiś kamo z 100% exp i przy porażce wpadające 150-500 free expa to trochę słabo...

mały offtop: Missouri i kamuflaże+sygnały na FreeXP dały mi kiedyś 25k FreeXP za JEDNĄ bitwę. A nie uważam że była to bardzo dobra bitwa. (fakt, wygrana i wtedy było +100% za wygraną). zrobiłem wtedy chyba 130k DMG.

A żeby wrócić do tematu to: 
Kupiłem 6+6:
Asashio B

Massachuesetts B
140k FreeXP
XX camo cień
20 camo Typ59

Cieszę się, bo z dostępnych czarnych okrętów, akurat tych nie miałem :) 

A do Massachuesetts wpadła misja na dublony. niestety nie mam zwykłego... ale pod misją nie widać daty do kiedy jest ważna.

[JHF]
Players
45 posts
2,650 battles

Bitwa rozegrana przed chwilą na NIE premium koncie i NIE premium okręcie bez 8/8 flag z expem. Kolega wyżej miał rację że łatwiej nabić bazowy niż free, tutaj za bitwę 900 free exp a bazowy ponad 2k. Oczywiście że na premium z flagami idzie od czasu do czasu wyklepać kilkanaście free exp za 1 bitwę.  Mój rekord za jedną bitwę (nawet screen gdzieś na forum jest) to coś około 25k exp i 15k free exp na montanie oflagowany full na exp z mozaiką, jednak nie na każda bitwę ma się takie camo i flagi ;)

shot-18.11.24_21.49.46-0134.jpg

shot-18.11.24_21.51.40-0492.jpg

[HOB]
Players
1,115 posts
5,101 battles

Nauczka na przyszłość, by trzymać zapasy Uroborosów i innych smoczych (choć brak tych zapasów nie jest skrajną głupotą). A te się na pewno przydadzą do robienia legendarnych modułów na X (etap na 15k wolnego expa)

[FT-B]
Players
168 posts
2,136 battles

Ale kolego. Skąd ja mam mieć zapasy ? Najlepszych flag miałem po 50.  Wcześniej używałem też na wolne,i zużyłem jak były misje na bonus do wolnego. Teraz mam po 25 najlepszych, i czekam na święta . Z nieba te flagi nie lecą.  A na dynamo są takie różnice, bo tak. Bo jest szybka, i łatwa :) Nawet w niepełnym składzie się da, wtedy masz jeszcze więcej wolnego...przynajmniej tak było,nie wiem jak teraz.

Chłopie..nie jestem super graczem, żeby robić co bitwę 1000 wolnego na randomach. Szczególnie że się obwieszę flagami, i dostanę szczęśliwy strzał z dupy, i tyle mi po flagach. Teraz gram na tym nowym trybie. Nie wiem ile na nim wyciągnę.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.