Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 1 battles to post in this section.
The_EURL_Guy

Czarny piątek w World of Warships: olbrzymie zniżki! - wątek na forum

39 comments in this topic

Recommended Posts

[CZCHB]
Beta Tester
1 post
361 battles

Czy misje na dublony w zestawach z okrętami w wersji Black są możliwe do wykonania tymi okrętami, czy tylko ich standardowymi wersjami?

Edycja: Przeczytałem jeszcze raz artykuł. "Pamiętajcie, że po zakupie zestawów z czarnymi okrętami, wspomniane misje można wykonać tylko na standardowych okrętach Tirpitz, Asashio, Atago oraz Massachusetts."

Edited by kwiatek228
edytowano ze względu na użycie czerwonego koloru

[B-EYE]
[B-EYE]
Players
267 posts
10,436 battles

Patrząc na ofertę sklepu premium po prostu mam wrażenie że z wielkiej chmury pod nazwa czarny piątek spadł bardzo niewielk deszcz.

Klony Tirpitza, Asashio, Masachuset, czy Atago to jak ktoś ma te okręty żadna atrakcja. Jakby można je było uzyskać w trakcie misji to miało by jeszcze jakiś sens natomiast płacić ża drugi identyczny mija sie z celem, 2500 dublonów można mieć za 40zł.

Zestaw 67 oktetów - masa standardowych premek. Hm każdą z nich zależności od preferencji można kupić oddzielnie a nie płacić kosmiczna cenę za wszystko- według mnie bez sensu.

Promocja na okręty Perth i Mutsu - 30% jak ktoś nie ma to może się przydać chociaż jak ktoś ma to żaden interes.

Wybór kontenerów - po jednym z 5 rodzajów. Jaki miałoby sens coś takiego - nie sposób odgadnąć.

Czarno piątkowe kontenery. Relatywnie drogie i po za klonami normalnych premek trudno jest wskazać co naprawdę ciekawego można w nich znaleźć. A jeśli ktoś te premki w normalnej wersji ma to kupowanie ich raczej sensu niema.

24 kontenery + rasputin. Uwaga jak wyżej. Do tego okręt który za kilka tygodni po prostu wyparuje z portu. Gdyby pozostał po nim np stały kamuflaż Rasputin na Nikołaja to może warto by było się zastanowić ale w takiej sytuacji ponownie sensu kupować nie ma 

Czarno piątkowe kamuflaże - po za 100% bonusu do ilości kredytów (zasobu z którym w tej grze jest najmniejszy problem) i bonusu 150% free xp tylko 75% XP. Szału nie robi. Cena spora nawet jeśli odjąć od niej koszt dublonów. Dla mnie żadna atrakcja.

• Cool 4

[LOBUZ]
Players
789 posts
10,303 battles
1 hour ago, Barwena said:

Czarno piątkowe kamuflaże - po za 100% bonusu do ilosci kredytów (zasobu z którym w tej grze jest najmniejszy problem) 

To jest +100% do doświadczenia dowódcy. Zależy dla kogo, ale dla mnie to jest jeszcze bardziej nieprzydatne niż kredyty, +100% kredytów wrzucone na Missouri to byłoby już coś

• Cool 1

[B-EYE]
[B-EYE]
Players
267 posts
10,436 battles
44 minutes ago, ExecutionInProgress said:

To jest +100% do doświadczenia dowódcy.

Nie, specyfika tego kamuflażu jest 100% do ilości kredytów zdobywanych w bitwie.

Cechy kamuflażu Cień:

• -3% do wykrywalności okrętu z powierzchni wody,
  • +4% do rozrzutu pocisków wystrzelonych w kierunku Twojego okrętu,
  • +75% PD w każdej bitwie,
  • +150% wolnych PD w każdej bitwie,
  • +100% kredytów w każdej bitwie.

[_POL_]
Players
1 post
2,305 battles

Witam. Może to nie ten dział ale na pewno będziecie wiedzieli w akcji Full Ahead losowane są okręty premium. Dzisiaj wygrałem i czy ktoś wie w jakim czasie są one przekazywane graczom ? 

Weekend Tester
2,264 posts
7,336 battles

Pamiętajcie, że po zakupie zestawów z czarnymi okrętami, wspomniane misje można wykonać tylko na standardowych okrętach Tirpitz, Asashio, Atago oraz Massachusetts.

67 okrętów premium, 67 miejsc w porcie oraz olbrzymie zniżki.

Dodatkowo Ci, którzy zakupią ten zestaw, otrzymają w prezencie pamiątkową flagę!

--.gif

Standardowo wiem że to jest kierowane do nowych graczy głównie ale i tak śmiechłem. Btw. Czekam na ankietę, w której będę mógł wyrazic swoje niezadowolenie tymi kamuflażami bo gdyby nie te bonusy sprzedałbym niemal wszystkie i używał standardowych.

• Cool 1
  • Funny 1

[ARES-]
Beta Tester
1,701 posts
18,490 battles

z tymi "chłitem marketingowym" że kupując okręt dostajesz misje na inny okręt (który trzeba mieć albo kupić za pełną cenę) to jest kurde jakiś totalny piramidalny absurd... no po prostu leże.. jak to jest okazyjna promocja i zniżka... LOL

• Cool 1

Players
2 posts
2,367 battles

Ludzie ja się nabrałem na ten mały ''przekręt'' WG kupiłem wczoraj Atago B z myślą że będe miał przy okazji darmowe 2500 dublonów, takiego wała.

Czuje się jakby pluli nam w twarz i to tak mocno. Trzeba coś z tym zrobić bo to jest przegięcie, nie dajmy sobą pomiatać 

I ktoś mi powie np pracownik wg JAKI JEST SENS KUPYWANIA DRUGIEGO TEGO SAMEGO OKRĘTU DLA MISJI KTÓRA JEST W SUMIE WARTA (tak jak już kolega wyżej wspomniał) 40 zł

• Cool 2

[B-EYE]
[B-EYE]
Players
267 posts
10,436 battles
11 hours ago, ExecutionInProgress said:

I która wersja jest właściwa? 

No własnie w sklepie piszą że dodaje 100% do zdobywanej ilości kredytów. A ponieważ wczoraj z dostaw codziennych dostałem 3 sztuki takiego kamuflażu więc  sprawdziłem jak to wygląda w porcie. W porcie piszą że dodaje 100% do XP.  A więc kolejny bałagan, co jednego jest napisane jednym miejscu a co innego w drugim. Czy miał ktoś bitwę z tym kamo na okręcie i mógłby napisać jaki bonus on daje w praktyce? 

[ISEN]
Players
2 posts
1,835 battles

Ja i tak się czuję oszukany przez wargaming tą informacja o dodatkowej misji na dublony, niezależnie jak wyraźnie by pisali że to misja na inny okręt. Dla mnie umieszczanie takiej  misji przy okręcie to podobnej nazwie ma tylko na celu spowodowanie dodatkowego bodźca do zakupu, jak cukierek przez szybkę. Bo jak ktoś ma  Atago to po co mu Atagi B? Dla samej misji? I nawet nie mogę napisać tego do nich bo można wybrać we wsparciu standardowe problemy.

Players
666 posts
14,545 battles
5 minutes ago, drab69 said:

Ja i tak się czuję oszukany przez wargaming tą informacja o dodatkowej misji na dublony, niezależnie jak wyraźnie by pisali że to misja na inny okręt. Dla mnie umieszczanie takiej  misji przy okręcie to podobnej nazwie ma tylko na celu spowodowanie dodatkowego bodźca do zakupu, jak cukierek przez szybkę. Bo jak ktoś ma  Atago to po co mu Atagi B? Dla samej misji? I nawet nie mogę napisać tego do nich bo można wybrać we wsparciu standardowe problemy.

Nie jest winą WG że wy ludzie czytać nie umiecie.

• Cool 2
  • Bad 4

[ISEN]
Players
2 posts
1,835 battles

Ja piszę o intencjach nie o tym co napisali. Bo jaki cel miało umieszczenie misji w okretach Black na normalne kiedy jak ktoś ma normalny to na grzyba mu Black

[B-EYE]
[B-EYE]
Players
267 posts
10,436 battles
34 minutes ago, drab69 said:

Bo jaki cel miało umieszczenie misji w okretach Black na normalne kiedy jak ktoś ma normalny to na grzyba mu Black

WG interesuje przede wszystkim wynik finansowy. A czy takie czy inne zagranie wobec graczy jest fair czy nie, to akurat najmniej ich obchodzi. I taka jest brutalna prawda.

[CSMW]
Beta Tester
1,334 posts
9,915 battles
36 minutes ago, Krycin_invader said:

Ale jest ich winą, że tak manipulują, żeby nie było wielkim problemem niedoczytać/ pomylić sie.

To tak, jak "drobny druczek" i "gwiazdki" w umowach. Niby "pisze jak wół", ALE....

• Cool 3

[B-EYE]
[B-EYE]
Players
267 posts
10,436 battles
2 hours ago, Korsarz_87 said:

Ale jest ich winą, że tak manipulują, żeby nie było wielkim problemem niedoczytać/ pomylić sie.

To tak, jak "drobny druczek" i "gwiazdki" w umowach. Niby "pisze jak wół", ALE....

Jasne z jest ich winą i dlatego stosując takie techniki postępują nieuczciwie wobec graczy.

• Cool 1

Players
2 posts
2,367 battles

Szkoda że nie ma opcji zamiany na normalnego Atago bo jak dla mnie Atago B i ten jego kamuflaż jest nie klimatyczny a niestety nie ma innych stałych kamulfaży

[B-EYE]
[B-EYE]
Players
267 posts
10,436 battles

Sprawdziłem w bitwie

Kamuflaż cień (ten zużywalny) zapewnia:

• -3% do wykrywalności okrętu z powierzchni wody,
  • +4% do rozrzutu pocisków wystrzelonych w kierunku Twojego okrętu,
  • +75% PD w każdej bitwie,
  • +150% wolnych PD w każdej bitwie,
  • +100% PD dowódcy w każdej bitwie.

[ARES-]
Beta Tester
1,701 posts
18,490 battles
On 11/24/2018 at 1:06 PM, Krycin_invader said:

takie *edited* i naiwność jak to co napisałeś właśnie powodują że potem korporacje mogą do woli ludzi *edited*.. bo przecież drobnym druczkiem było na 20tej stronie napisane że to tylko dotyczy czegoś tam.. nie przeczytał pan 20tej strony formularza? 

Misja jest opisana że jest do wykonania na okręcie np Tirpitz. Okręty czarne miały różnić się TYLKO kamuflażem, de facto miały być (i w sumie są) normalnymi okrętami, ale z czarnym camo. Przy tej interpretacji, że to ten sam okręt, misja powinna być wykonywana i na nim. Opis powinien zakładać dobrą wolę obydwu stron umowy

a potem wychodzi takie jeden z drugim przemądrzały *edited* i nabija sie z ludzi których korporacja dała rade zakręcić opisem. 

Edited by kwiatek228
edytowano z uwagi na wulgarny język i obrażanie innych użytkowników forum
  • Bad 1

[CSMW]
Beta Tester
1,334 posts
9,915 battles
50 minutes ago, _Scarrry_ said:

nie przeczytał pan 20tej strony formularza? 

W języku starohebrajskim, alfabetem Morse'a :Smile_teethhappy:

[GOFER]
Players
212 posts
1,571 battles
13 godziny temu, _Scarrry_ napisał:

a potem wychodzi takie jeden z drugim przemądrzały frajer i nabija sie z ludzi których korporacja dała rade zakręcić opisem. 

czy podobną logiką kierowałeś się w poniższym przypadku? Skoro frajerzy nie instalują warpacka, a można, to jest gites?

<SCREEN ZE SCARRYM I WARPACKIEM>

• Cool 2
  • Funny 3
  • Bad 1

[GOFER]
Players
212 posts
1,571 battles
Przed chwilą, _horacy_ napisał:

a to można na tym grac ?

masz tam wyzej eksperta, jego pytaj.

• Cool 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.