Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 1 battles to post in this section.
The_EURL_Guy

Černý pátek ve World of Warships: obrovské slevy! - Diskuzní vlákno

24 comments in this topic

Recommended Posts

[1FA]
Players
5 posts
6,307 battles

Někde v překladu se vám ztratil rozdíl mezi kontejnerem „Černý pátek“ a kontejnerem „Černý pátek“ :D

Nebo se oba jmenují stejně i v originále?

[WG-EU]
[WG-EU]
WG Staff
1,322 posts
2,883 battles
Před 1 hodinou Yamashiro42 řekl/a:

Někde v překladu se vám ztratil rozdíl mezi kontejnerem „Černý pátek“ a kontejnerem „Černý pátek“ :D

Nebo se oba jmenují stejně i v originále?

Asi to bude tím, že je pátek večer, ale absolutně netuším, co máš na mysli. Můžeš mi to vysvětlit? :cap_wander:

[IDDQD]
WoWs Wiki Team
1,113 posts
9,351 battles
Před 2 minutami YabbaCoe řekl/a:

Asi to bude tím, že je pátek večer, ale absolutně netuším, co máš na mysli. Můžeš mi to vysvětlit? :cap_wander:

Možná si všiml, že v novince je jeden kontejner pruhovaný druhý celý černy a oba se jmenuji "Černý pátek" - pravděpodobně jde o jeden a ten samý jenže v balíčku s více kontejnery barevně trošku jinší - vypadá to že jsou různě druhy pod stejným jménem.

[BAF]
[BAF]
Players
6 posts
6,079 battles

Mě by spíš trochu zajímalo proč je v prodeji Tirpitz B a sním se nakupuje mise na základní Tirpitz, která nejde splnit s Bčkem... to mě trochu zarazilo. Je to tak naschvál nebo jen je někde chybka? Díky

[WG-EU]
[WG-EU]
WG Staff
1,322 posts
2,883 battles
Před 16 minutami LucyCZ řekl/a:

Možná si všiml, že v novince je jeden kontejner pruhovaný druhý celý černy a oba se jmenuji "Černý pátek" - pravděpodobně jde o jeden a ten samý jenže v balíčku s více kontejnery barevně trošku jinší - vypadá to že jsou různě druhy pod stejným jménem.

kruciš, pravda... to je jen nešťastné názvosloví.. jeden je jakoby prémiový (jak to bylo s dýněmi) a jeden je normální...

[WG-EU]
[WG-EU]
WG Staff
1,322 posts
2,883 battles
Před 5 minutami Sossak15 řekl/a:

Mě by spíš trochu zajímalo proč je v prodeji Tirpitz B a sním se nakupuje mise na základní Tirpitz, která nejde splnit s Bčkem... to mě trochu zarazilo. Je to tak naschvál nebo jen je někde chybka? Díky

Je to prakticky pro ty, kteří mají klasický Tirpitz v přístavu... protože Tirpitz B je de facto nová loďka

[BAF]
[BAF]
Players
6 posts
6,079 battles
4 minutes ago, YabbaCoe said:

Je to prakticky pro ty, kteří mají klasický Tirpitz v přístavu... protože Tirpitz B je de facto nová loďka

aha, takže jsem si myslel že jsem si koupil Bečko s nadějí že k tomu bude mise na dublony a ono houby... No to se nedá nic dělat no...

[BAF]
[BAF]
Players
6 posts
6,079 battles
3 minutes ago, BustyGirlWithPinkPig said:

Co je na ni noveho? Cerna barva? 

yes :D

Players
527 posts
4,011 battles
Před 2 minutami Sossak15 řekl/a:

yes :D

Tak to je terno! Zajimalo by me co vsechno je za lode v tom nejvetsim balicku za 14k. Pisou tam, ze vsechny premiovy lode. Opravdu tam jsou vsechny? 

[IDDQD]
Players
294 posts
11,296 battles
9 minutes ago, BustyGirlWithPinkPig said:

Tak to je terno! Zajimalo by me co vsechno je za lode v tom nejvetsim balicku za 14k. Pisou tam, ze vsechny premiovy lode. Opravdu tam jsou vsechny? 

Tady mas soupisku, a nejsou tam vsechny. Taky pisou, ze "temer vsechny". Btw původní cena je 33.090 Kč, a to se vyplatí :cap_happy: :Smile_child: ...

https://eu.wargaming.net/shop/wows/specials/11293/

Players
527 posts
4,011 battles
Před 10 minutami Markethia řekl/a:

Tady mas soupisku, a nejsou tam vsechny. Taky pisou, ze "temer vsechny". Btw původní cena je 33.090 Kč, a to se vyplatí :cap_happy: :Smile_child: ...

https://eu.wargaming.net/shop/wows/specials/11293/

Jejich temer vsechny znamena ze tam tak tretina neni. Doufam, ze na vanoce budou lepsi nabidky

Ne ze bych nad tim uvazoval 

[CULMY]
Beta Tester
745 posts
6,850 battles

tto myslíš jako 33 korun, nebo 33 tisíc korun? Pokud je to to druhé, tak tady nejspíš někomu kapku hráblo :)

Edit:

- ne kapku - to je na vodoléčbu....

[FO3]
WoWs Wiki Team
277 posts
4,635 battles
12 hours ago, YabbaCoe said:

kruciš, pravda... to je jen nešťastné názvosloví.. jeden je jakoby prémiový (jak to bylo s dýněmi) a jeden je normální...

Mas pravdu. Ve chvili, kdy WG zacalo bez rozpaku prodavat totozne lode (jen v jine barve), nastal pro WoWS "Nejcernejsi patek".

[PPH]
Players
50 posts
7,744 battles

viz. Stratos_HF v jiném vláknu - velmi výstižné.... Nekupuji ( vyjma guineí na Cossack) nic, ale návrh "letce" bych využil... takže aktuální stav pro WG je 21 Mortasových Kč... kdy v super akci by měli cca  1000,- či víc +

On 11/23/2018 at 7:21 AM, Stratos_HF said:

reddit 

h8advzkfvxz11.png

• Funny 1

[1FA]
Players
5 posts
6,307 battles
14 hours ago, YabbaCoe said:

Ano, podle popisu obsahu se liší -- ty černobílé z obchodu obsahují víc než celočerné, co se dají zadarmo nahrát v klientovi za plnění mise nebo v denních dodávkách za přihlášení. A popravdě i rozdíl jejich vzhledu není tak výrazný jako byl třeba u dýní, Ovečkina nebo teď u RN (modrý vs. bílý).

[IDDQD]
Weekend Tester
1,783 posts
4,746 battles

Jděte do háje s takovými akcemi. Člověk, který o hře neví absolutně nic ruinuje bitvy na T10. Více lidem umožněte dostat se za 110kč na vysoké ranky a tuhle hru ruinovat.

shot-18.11.24_10.05.17-0341.jpg

hemaha.jpg

• Cool 2

[PPH]
Players
50 posts
7,744 battles

Nesmíš zapomenout, že je tam "šance" na černé lodičky.. dublony a tak... Tu "šanci" prostě nesmíš opomenout... ;-) :-P

• Funny 1

[GWDYS]
[GWDYS]
Beta Tester
612 posts
5,753 battles

Koupil jsem 6 těch černý pátek kontejnerů a vypadlo mi z toho 28 dní prémka, 3750 dublonů a Tirpitz B s tím, že klasický Tirpitz mám, tak si můžu vyjezdit ještě 2500 dublonů. Z free černý pátek kontejneru mi vypadlo 2x nějaká crap kamufláž, taky jsem myslel že je to jeden a ten samý kontejner, ale není bohužel.

[IDDQD]
Beta Tester
2,468 posts
4,390 battles
3 hours ago, belecrider said:

Kdy začíná ta akce na převod freeXP? měla by už běžet, ale mě to stále píše za 1 dub 25.

musíš se přepnout na kolonku ´´ od velitelů ´´

UWAMmIX.jpg

[T-N-T]
Weekend Tester, Players, In AlfaTesters
3,677 posts
8,887 battles
On 11/24/2018 at 10:08 AM, Bergham said:

Jděte do háje s takovými akcemi. Člověk, který o hře neví absolutně nic ruinuje bitvy na T10. Více lidem umožněte dostat se za 110kč na vysoké ranky a tuhle hru ruinovat.

shot-18.11.24_10.05.17-0341.jpg

hemaha.jpg

A normalni Tirpitz uz ma? :Smile_trollface:

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.