Jump to content
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
WG_Lumberjack

0.7.11 Zmiany balansu gry

26 comments in this topic

Recommended Posts

WG Staff
2,392 posts
4,182 battles

Zmiany balansu gry

W aktualizacji 0.7.11, wprowadzamy zmiany działach baterii dodatkowej pancerników wykorzystujących pociski PP. Zostały one zastąpione pociskami OB.

Niemieckie pancerniki Nassau, Kaiser, König, König Albert oraz Bayern 

Działa baterii dodatkowej o kal. 150 mm

 • Uszkodzenia: 1800;
 • szansa na wywołanie pożaru: 10%;
 • penetracja pancerza: 1/4 kalibru.

Włoski pancernik Giulio Cesare

Działa baterii dodatkowej o kal. 120 mm

 • Uszkodzenia: 1700;
 • szansa na wywołanie pożaru: 7%;
 • penetracja pancerza: 1/6 kalibru.

Włoski pancernik Roma

Działa baterii dodatkowej o kal. 152 mm

 • Uszkodzenia: 2100;
 • szansa na wywołanie pożaru: 7%;
 • penetracja pancerza: 1/6 kalibru.

Brytyjski pancernik Nelson 

Działa baterii dodatkowej o kal. 152 mm

 • Uszkodzenia: 2150;
 • szansa na wywołanie pożaru: 9%;
 • penetracja pancerza: 1/6 kalibru.

Japońskie pancerniki Izumo, Yamato i Musashi 

Działa baterii dodatkowej o kal. 155 mm

 • Uszkodzenia: 2600;
 • szansa na wywołanie pożaru: 10%;
 • penetracja pancerza: 1/6 kalibru.

Japońskie pancerniki Ishizuchi, Kawachi, Myogi, Fuso, Kongō, ARP Kongō, ARP Kirishima, ARP Haruna oraz ARP Hiei

Działa baterii dodatkowej o kal. 152 mm

 • Uszkodzenia: 2500;
 • szansa na wywołanie pożaru: 9%;
 • penetracja pancerza: 1/6 kalibru.

Japońskie pancerniki Mutsu, Ashitaka, Nagato, Amagi oraz Kii

Działa baterii dodatkowej o kal. 140 mm

 • Uszkodzenia: 2400;
 • szansa na wywołanie pożaru: 10%;
 • penetracja pancerza: 1/6 kalibru.

Pociski PP dodatkowego uzbrojenia są bardzo sytuacyjne, a do tego okazują się skuteczne tylko w rzadkich przypadkach, natomiast pociski OB są bardziej stabilne, wywołują pożar, nie rykoszetują i sprawdzają się przeciwko każdemu typowi okrętu. Zmiany mają na celu poprawienie zdolności walki w krótkim dystansie tych okrętów i ciągłe zadawanie uszkodzeń działami baterii dodatkowej.

Japoński krążownik Chikuma 

Pociski OB dział głównych:

 • Uszkodzenia zostały zmniejszone z 2600 do 2500;
 • szansa na wywołanie pożaru została zmniejszona z 13% do 9%;
 • czas przeładowania dział baterii głównej został zmniejszony z 12 do 11,5 sekundy

Te zmiany zrównują pociski krążownika do parametrów pocisków używanych w podobnych działach. W związku z ujednoliceniem osłabieniem pocisków, okręt otrzymał sprzęt eksploatacyjny Przyspieszacz ładowania głównej baterii. 

Działa główne o kal. 203 mm japońskich krążowników 

Furutaka, Aoba, Myoko, Mogami, Ibuki, Atago, ARP Myoko, ARP Ashigara, ARP Haguro, Southern Dragon, Eastern Dragon, ARP Nachi i ARP Takao otrzymają zwiększoną celność, podobną do tej z krążownika Zao. Ta zmiana ma odzwierciedlać jedną z głównych cech tych okrętów: dobre uszkodzenia z pełnej salwy ze stosunkowo niską szybkostrzelnością.

Aby podnieść ich skuteczność bojową i zrównać ją z okrętami tego samego typu wprowadzono następujące ulepszenia do japońskich krążowników:

Japońskie krążowniki Myoko, ARP Myoko, ARP Ashigara, ARP Haguro, Southern Dragon, Eastern Dragon oraz ARP Nachi

 • Prędkość obrotu wieży została zwiększona z 4 do 5 st./s.

Japoński krążownik Ibuki

 • Czas przeładowania baterii głównej został zmniejszony z 15 do 13,7 s.

Japońskie niszczyciele Hatsuharu, Fubuki, Shiratsuyu, Akatsuki, Kagero, Yūgumo, Shimakaze, Shinonome, Asashio oraz HSF Harekaze

 • Uszkodzenia pociskami OB zostały zwiększone z 1800 do 2150;
 • szansa na wywołanie pożaru zwiększona z 7% do 9%

Większe uszkodzenia z pełnej salwy połączone z niezłym ukryciem zwiększą siłę bojową japońskich niszczycieli podczas starć z okrętami z małą ilością PW, nawet jeśli przewyższają Japończyków pod względem siły ognia dział głównych.

Amerykański krążownik Buffalo

 • Czas przeładowania baterii głównej został zmniejszony z 13 do 12 s.

Krążownik odstawał od okrętów swojego typu pod względem statystyk bojowych. Zmiany poprawiają jego zdolności bojowe i zrównują poziomem z rówieśnikami.

Niemieckie krążowniki Roon i Hindenburg

 • Liczba ładunków sprzętu eksploatacyjnego Grupy naprawczej została zwiększona z 2 (3) do 3 (4).

Większa liczba ładunków sprzętu eksploatacyjnego wydłuży żywotność okrętów w bitwie, będzie to jednak tylko możliwe, jeśli wejdą do walki jako dalekozasięgowe krążowniki lub gracze będą nań chuchać i dmuchać.

Brytyjski niszczyciel Cossack

Następujące parametry zostały ulepszone, aby poprawić osiągnięcia niszczyciela w bitwie:

 • Czas przeładowania wyrzutni torped został skrócony z 96 do 66 s;
 • prędkość obrotu wieży została zwiększona z 10 do 20 st./s.

Sowiecki krążownik Czapajew

Kadłub A został ulepszony do poziomu późniejszej wersji okrętu. Usunięto możliwość wykorzystania sprzętu eksploatacyjnego Samolot zwiadowczy. Ulepszono działa przeciwlotnicze. Przez te zmiany rozgrywka ze standardowym kadłubem podczas zdobywania topowych modułów będzie przyjemniejsza.

Sowiecki krążownik Dmitri Donskoj

Zwiększyliśmy obszar ognia dla większości wież baterii głównej, co umożliwi przyjemniejszą rozgrywkę i pozwoli na ostrzał pod ostrzejszym kątem. 

Wschodnioazjatycki niszczyciel Yueyang 

Wschodnioazjatycki niszczyciel Yueyang to mocny, wielofunkcyjny okręt z dobrym maskowaniem i szybkostrzelnością; dodatkowo można na nim zamontować sprzęt eksploatacyjny Radar dozorowania (który pozwala na skuteczną walkę z okrętami tego samego typu), ma smukłą sylwetkę i przebiegłe torpedy. Pamiętajcie również o unikatowej zasłonie dymnej: ukrywa okręt przed przeciwnikami w większości bitew oraz umożliwia skuteczniejszą walkę o kontrolę nad strefą kluczową i ucieczkę w razie niepomyślnego starcia.

Dzięki wszystkim tym czynnikom, niszczyciel może znacząco wpłynąć na wynik bitwy i przewyższyć okręty swojego typu pod względem statystyk.

Z tego powodu zwiększyliśmy czas przeładowania baterii głównej o 1 sekundę (z 3 do 4 s.) oraz czas przeładowania wyrzutni torped o 20 sekund (ze 136 do 156 s.). Te zmiany mają niewielki wpływ na unikatowe cechy niszczyciela, jednocześnie wyrównując jego statystyki z innymi niszczycielami.

W aktualizacji 0.7.11 ustandaryzowaliśmy wypukłą ochronę pancerza dla niektórych okrętów. Jej grubość nie jest teraz mniejsza niż przednie i tylne płyty pancerza. Ta zmiana w żaden sposób nie dotknie interakcji pancerza z pociskami OB i delikatnie zwiększy odporność na pociski PP w związku z rykoszetami.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Alpha Tester
284 posts

Po pierwszych bitwach na Yūgumo oceniam obecną aktualizację bardzo dobrze:) Buff dla japońskich dd był bardzo potrzebny. Jeszcze tylko nerf dla radarów i będzie się grało przyjemnie jak dwa lata temu.

Share this post


Link to post
Share on other sites
[DK-PL]
Players
2,371 posts
27,354 battles

Jako fanboy IJN również jestem mega happy że WRESZCIE przypomniano sobie o okrętach kraju wschodzącego słońca ! :Smile_medal: Zarówno CA jak i DD są teraz ładnie zbalansowane względem innych nacji. 

 

Oczywiście zwiększanie siły ognia poprzez podniesienie alphy dla DD strzelających z "pistolecików" 127mm aż do 2150 jest nieco dziwaczne (krążownikowe 152 mają zazwyczaj 2200, baa, niemieckie 203 ma "tylko" 2500). Teraz IJN DD względem DD innych nacji są jak krążowniki ciężkie do krążowników lekkich (ciężar salwy vs dpm) :Smile_veryhappy: Np. już dziś na 6T Shinonome udało mi się rozstrzelać (oczywiście z pomocą) 8T Lightninga :Smile_veryhappy: Na dalsze odległości parabola i prędkość pocisków daje niezłą przewagę nad szybkostrzelnymi, ale mniej celnymi DD, zwłaszcza USN i RN.

 

Jeśli chodzi o dodatkową, czuć bardzo ładnie zmianę z AP na HE dla 155 Musashi/Yamato :Smile_great:

 

Na koniec jeszcze mój apel:

Ślicznie proszę o buffnięcie i przeniesienie na wyższy tier okrętu zapowiedzianego na World of Warships Development Blog: IJN CL Yahagi. Proszę wziąć pod uwagę że to po bardzo podobnym Ōyodo, zapowiedziany typ Agano którym jest  Yahagi, to najnowocześniejszy CL IJN z lat 1941-1944. Absolutnie nie powinien być następcą takich "staroci" jak Kuma z 1920 r. ! Buffnąć miękkimi statami można taki okręt na wiele możliwości, począwszy od zapodania mu kombo radar+dym (to byłaby unikalna premka, pierwszy okręt IJN z radarem, nawet jeśli technologicznie słabszym niż radary USN i CCCP). Zresztą, akurat w tym wypadku stat jest "twardy", potwierdzenie z wikipedii: Type 13 early-warning radar, Type 21 early-warning radar, Type 22 surface-search radar :Smile_glasses: Można użyć unikalnego już dla premek IJN ulepszenia: Aiming Systems Modification 0, by zrobić z niego snajpera co rekompensowało by niewielką ilość luf. Na koniec całkowicie logicznym pomysłem byłoby wyposażyć go w torpedy Type93 mod. 3 zasięgu 12km (może nawet głębokowodne), co równoważyłoby niską siłę ognia artylerii w ewentualnym starciu vs inne cięższe okręty tieru na jakim mógłby się znaleźć. Proponuję co najmniej T6, optymalnie T7, bo skoro Belfast posiadający radar+dym i 12x luf był za mocny (aż została zablokowana możliwość jego kupna), to Yahagi mający ich o połowę mniej będzie w sam raz :Smile_great: 

 • Cool 3

Share this post


Link to post
Share on other sites
Players
195 posts
5,987 battles

Zastanawia mnie jak DD stojący za góra,wręcz przylegający do niej możne strzelać do innego okrętu pionowo i trafiać? Już widuję tu w grach niesamowite zagrania. Albo Kijew na salwę zatapia krążek VII tieru. No to jest naprawdę nie realne. Grałem na N.Caroline i zmasakrował mnie DD VII tieru z za zasłony.

Ps.

W moim klanie gracze masowo przerywają grę -ci co nie używają DD.

Mam w klanie nieobecności po kilkanaście dni [to są ludzie co potrafią grać po 10 h dziennie], a teraz ich nie ma. Są usprawiedliwieni na discord, że wrócą gdy gra się naprawi.Aktualnie na 28 ludzi gra może 7 osób.Na discord widzę gdzie są, albo PC albo inne online. Dużo osób wróciło do WT. Cóż, sam planuję zrobić przerwę.

Tak dla zbalansowania systemu nerwowego.

Share this post


Link to post
Share on other sites
[MS-B]
Beta Tester, Players
1,183 posts
9,724 battles
12 godziny temu, PanNickt napisał:

Nerf Yueyanga to kpina w żywe oczy z graczy, którzy kupili na niego permkamo.

Trochę mu się dostało, ale tragedii nie ma, lament by się podniósł jakby mu radar zabrali.

Share this post


Link to post
Share on other sites
[WOB]
Players
4,750 posts
14,683 battles
11 godzin temu, Issithin napisał:

Trochę mu się dostało, ale tragedii nie ma, lament by się podniósł jakby mu radar zabrali.

Dostało mu się więcej niż trochę. Gdyby przeciętny BBek dostał zmianę reloadu z 30 sekund to 40 sekund, to też byłoby "trochę"?

O przeładowaniu torped nie wspomnę.

 

No ale pal licho nerfa - ktoś uznał, że YY jest za dobry, niech będzie, że trzeba osłabić. Ale przy okazji pokazać środkowy palec posiadaczom perm kamo na niego (nie dając możliwości zwrotu/przeniesienia na inny okręt) to już lekka przesada. Myślę, że nie tylko mnie zniechęcono w ten sposób do kupna jakiegokolwiek kolejnego perm kamo na 10T.

 

Moim zdaniem to bardzo krótkowzroczne działanie WG - gdyby w przypadku tak znaczącego nerfa pozwolili przenieść perm kamo na inny okręt 10T, to nic by nie stracili, a zyskaliby kolejne $$$ od ludzi, którzy perm kamo 10T kupują (bo nikt by się nie bał, że okręt straci większość swojego uroku, dzięki "balansowi"). Sam zastanawiałem się nad kupnem 2-3 perm kamo - ale jak wspomniałem wyżej - WG "załatwiło" sobie, że tych zakupów nie będzie.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Players
16 posts
6,440 battles

widzę ze nie jestem jedyny *edited* na wg co zrobili z yueyang tez juz nie zainwestuje ani centa w ta gre

 

 

 

 

Ten post był edytowany przez zespół moderacji z powodu: naruszenie 1 punktu regulaminu (wulgaryzmy).

 • Cool 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
[IIDOB]
[IIDOB]
Players
4 posts
4,182 battles

Nie wiem jak reszta graczy ale z mojej strony obecny MM wygląda tragicznie!!!! Przed zmianami grając 8t trafiałem na 10t co kilka bitew i to jeszcze uwzględniając że ilość 10-tek była na poziomie dwóch, trzech...... na ten moment odechciewa się grać..... Tak na prawdę ciężko trafić inaczej niż na załączonym screenie!!!!

Zrobicie coś z poprawą MM czy 8-ki będą workami z DMG dla 10-tek?

shot-18.11.26_06.41.57-0918.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites
[PLO]
Beta Tester
4,655 posts
9,646 battles
On 11/25/2018 at 5:06 AM, Issithin said:

Trochę mu się dostało, ale tragedii nie ma, lament by się podniósł jakby mu radar zabrali.

TROCHĘ zatopiłem w sobotę YY jego mniejszym bratem z IX tieru. Syntetyczne warunki, 1 na 1, bez wsparcia krążków i BB, obaj byliśmy na full hp. Mi zostało 10 tysięcy, on zeszedł. Żenada, tym bardziej że koleś nie był słabym graczem - po prostu miał gorszy okręt.

 

On 11/24/2018 at 11:36 AM, Shin_Tekkenson said:

Zastanawia mnie jak DD stojący za góra,wręcz przylegający do niej możne strzelać do innego okrętu pionowo i trafiać? Już widuję tu w grach niesamowite zagrania.

Tak samo jak krążowniki, które robią to nagminnie. Z tą różnicą że krążowniki dodatkowo podświetlają sobie cele radarem, co to góry prześwietla.

 

Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites
[-SBF-]
Alpha Tester, In AlfaTesters
8,315 posts
On 11/24/2018 at 11:36 AM, Shin_Tekkenson said:

Albo Kijew na salwę zatapia krążek VII tieru.

A ten krążek to miał 100 HP? Bo jak był pełny, to jest to opowieść z tej samej serii co @Toyminator i jego „spotkałem dywizjon Zeppelinów”.

Share this post


Link to post
Share on other sites
[WOB]
Players
4,750 posts
14,683 battles
12 godziny temu, boandrzej napisał:

i tak wg ma nas głęboko w poważaniu aby kasa się zgadzała kupisz kamo albo inny produkt premium to go zaraz nerfia jak mi kiedyś   Lumberjack   odpisał z czegoś muszą żyć 

Zdaję sobie sprawę, że WG musi z czegoś żyć.

Pytanie tylko, czy zniechęcanie płacących klientów do dalszych płatności jest najlepszą metodą na zdobywanie środków do życia?

No chyba, że ktoś widzi większy przychód w sprzedawaniu Tirpitza SS albo stali na Stalingrada. 

Wtedy faktycznie klientów płacących za perm kamo można spokojnie olać.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Players
6 posts
7,586 battles

Brawo Wg !!! Z Yueyangiem to jest jakiś żart . Człowiek expi linie , kupuje camo za 5000 golda następnie po kilku miesiącach okazuje się , że niepotrzebnie , bo 9 tier ma torpedy które przeładowują się 90 s zamiast 120 s oraz działka które strzelają co 3 s zamiast 4 s. Więc po co grać 10 skoro 9 daje więcej frajdy z gry. Logika WG 

 • Cool 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
[MS-B]
Beta Tester, Players
1,183 posts
9,724 battles
25 minut temu, philivey_destroyer napisał:

bo 9 tier

WG raczej porównuje okręty tego samego tieru i ma dostęp do danych, o których wielu się nawet nie śniło i wynikało z nich żeby nerfić. Może znerfili go trochę za bardzo, nie mnie oceniać, najwyżej podbufuja. Pamiętajcie tez, ze jeśli okręt jest dobry to gra nim za dużo osób, a WG chce różnorodności okrętów w bitwie, wiec beda nerfic okręt bez powodu tylko dlatego by nie było swoistego monopolu.

 

P.S. Jak nerfili naprawkę Conquerora to mniej ludzie płakali :cap_haloween:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Players
6 posts
7,586 battles
23 minuty temu, Issithin napisał:

WG raczej porównuje okręty tego samego tieru i ma dostęp do danych, o których wielu się nawet nie śniło i wynikało z nich żeby nerfić. Może znerfili go trochę za bardzo, nie mnie oceniać, najwyżej podbufuja. Pamiętajcie tez, ze jeśli okręt jest dobry to gra nim za dużo osób, a WG chce różnorodności okrętów w bitwie, wiec beda nerfic okręt bez powodu tylko dlatego by nie było swoistego monopolu.

 

P.S. Jak nerfili naprawkę Conquerora to mniej ludzie płakali :cap_haloween:

Dla mnie najgorsze jest to , że gracze wydali kase na gold kamo nie dając możliwości przeniesienia go na inny okręt 10T . Osobiście uważałem , że to świetny pomysł kupowanie kamuflażu za golda i chętnie kupiłbym na inne okręty ale po tej akcji więcej tego już nie zrobię , dosyć.

Share this post


Link to post
Share on other sites
[MS-B]
Beta Tester, Players
1,183 posts
9,724 battles
48 minut temu, philivey_destroyer napisał:

gracze wydali kase na gold kamo nie dając możliwości przeniesienia go na inny okręt 10T

WG to nie fundacja charytatywna i chce zarabiać :cap_money:.

Share this post


Link to post
Share on other sites
[-SBF-]
Alpha Tester, In AlfaTesters
8,315 posts
1 hour ago, philivey_destroyer said:

Dla mnie najgorsze jest to , że gracze wydali kase na gold kamo nie dając możliwości przeniesienia go na inny okręt 10T . Osobiście uważałem , że to świetny pomysł kupowanie kamuflażu za golda i chętnie kupiłbym na inne okręty ale po tej akcji więcej tego już nie zrobię , dosyć.

Ale też gracze przeczytali EULA, i przed zakupem tego kamuflażu mieli pełną świadomość, że charakterystyki każdego okrętu mogą być w każdej chwili zmienione. Zwłaszcza, że to nie jest pierwszy raz w historii, gdy WG coś zmienia w okrętach.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Players
16 posts
6,440 battles
1 godzinę temu, Issithin napisał:

WG to nie fundacja charytatywna i chce zarabiać :cap_money:.

ok zarabiać zarabianiem ale to jest zwykle naciąganie

Share this post


Link to post
Share on other sites
Players
6 posts
7,586 battles
1 godzinę temu, Greyshark napisał:

Ale też gracze przeczytali EULA, i przed zakupem tego kamuflażu mieli pełną świadomość, że charakterystyki każdego okrętu mogą być w każdej chwili zmienione. Zwłaszcza, że to nie jest pierwszy raz w historii, gdy WG coś zmienia w okrętach.

Mamy świadomość oczywiście , ale można było znerfić YY troche mniej "DRASTYCZNIE" w stylu działa zamiast 3 s to 3,5 s a przeładowanie torped nie o 20 s !!!! tylko o 10 s i wtedy te zmiany byłyby wystarczające po to aby zmiejszyć skuteczność tej jednostki w bitwach . Jednak WG poszło inną drogą i z bardzo dobrego DD zrobili bardzo przeciętną jednostke (delikatnie mówiąc).

Share this post


Link to post
Share on other sites
[-SBF-]
Alpha Tester, In AlfaTesters
8,315 posts
1 hour ago, philivey_destroyer said:

Mamy świadomość oczywiście , ale można było znerfić YY troche mniej "DRASTYCZNIE" w stylu działa zamiast 3 s to 3,5 s a przeładowanie torped nie o 20 s !!!! tylko o 10 s i wtedy te zmiany byłyby wystarczające po to aby zmiejszyć skuteczność tej jednostki w bitwach . Jednak WG poszło inną drogą i z bardzo dobrego DD zrobili bardzo przeciętną jednostke (delikatnie mówiąc).

Nie zmienia to faktu, że gracze wiedzieli, że zarówno ten jak i każdy inny okręt może być drastycznie znerfiony, a nawet w ogóle wycofany z gry jeszcze przed zakupem kamuflażu czy tam przetapiania dublonów na wolne doświadczenia, więc cały ten płacz jest bezsasadny.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Beta Tester
188 posts
3,089 battles
On 11/26/2018 at 7:20 AM, Gotmoh said:

Nie wiem jak reszta graczy ale z mojej strony obecny MM wygląda tragicznie!!!! Przed zmianami grając 8t trafiałem na 10t co kilka bitew i to jeszcze uwzględniając że ilość 10-tek była na poziomie dwóch, trzech...... na ten moment odechciewa się grać..... Tak na prawdę ciężko trafić inaczej niż na załączonym screenie!!!!

Zrobicie coś z poprawą MM czy 8-ki będą workami z DMG dla 10-tek?

shot-18.11.26_06.41.57-0918.jpg

Potwierdzam. Coś jest mocno nie tak z MM T VIII. Praktycznie każda bitwa która grałem była na X. Już nawet Ibukim rzadziej widziałem Tier X niż ósemkami. I niestety zwykle są to bitwy duuużo tier X, parę IX i 1-3 VIII

Share this post


Link to post
Share on other sites
[MS-B]
Beta Tester, Players
1,183 posts
9,724 battles

U części graczy YY ocena okrętu po zmianach wygląda niestety mniej więcej tak: "buu mój okręt nie jest już OP, oddajta mi moje dublony, które w niego zainwestowałem :fish_viking:, nie będę już grał okrętem, który nie jest OP :cap_cool:"

 

 

P.S. I tak nie mam YY, nie grałem nim i nawet nie widziałem go z bliska, a wypowiadam się według zasady "nie znam się to się wypowiem" :cap_haloween:.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Players
16 posts
6,440 battles
27.11.2018 o 22:16, Issithin napisał:

U części graczy YY ocena okrętu po zmianach wygląda niestety mniej więcej tak: "buu mój okręt nie jest już OP, oddajta mi moje dublony, które w niego zainwestowałem :fish_viking:, nie będę już grał okrętem, który nie jest OP :cap_cool:"

 

 

P.S. I tak nie mam YY, nie grałem nim i nawet nie widziałem go z bliska, a wypowiadam się według zasady "nie znam się to się wypowiem" :cap_haloween:.

to po co zabierasz głos wg  przesadziło

  z nerfem i tyle w temacie

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.

×