Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
WG_Lumberjack

0.7.11 Wydarzenie Royal Navy

2 comments in this topic

Recommended Posts

WG Staff
2,392 posts
4,182 battles

Wydarzenie Royal Navy

Aktualizacja 0.7.11 będzie ostatnią z serii aktualizacji Royal Navy. Przywita Was portem Dunkierki, który mieliście już okazję poznać.

Nadchodząca wersja gry obejmie trzy finałowe etapy wydarzenia Royal Navy. Zasady pozostają takie same dla każdego, tygodniowego etapu. Każdy etap składać się będzie z czterech dyrektyw, w których będziecie musieli wykonać określoną liczbę misji. Po ukończeniu etapu, dyrektywy bądź misji otrzymacie należne nagrody, w tym przedmioty w grze, gwinee, a także nowe kontenery Royal Navy z elementami kolekcji, o której opowiemy Wam nieco później.

a2345506-ecb5-11e8-af66-38eaa735f4cc_120

Otrzymacie dostęp do nowej dyrektywy, jeśli tylko wykonacie określoną liczbę misji w poprzedniej i po jej rozkładowym otwarciu. Niemniej jednak możecie wykonywać misje równolegle i w dowolnej liczbie bitew, o ile nie zaznaczono inaczej. Nie zniechęcajcie się niepowodzeniami podczas pierwszych prób! Wszystkie dyrektywy pozostają dostępne aż do zakończenia danego etapu.

Gdy przebrniecie przez wszystkie dyrektywy, będziecie mogli stanąć w szranki z innymi graczami w Galerii sław o prawo do tytułu „Najlepszego z najlepszych”!

Misje Royal Navy mogą zostać wykonane w bitwach, które rozpoczęły się przed startem podsumowania ostatecznych punktacji w Galerii sław. Ostateczna punktacja wyliczana jest raz na tydzień.

Każda wykonana dyrektywa pozwala zdobyć jedną gwinee, walutę potrzebną do zdobycia niszczyciela premium VIII poziomu Cossack. Brakujące gwinee można nabyć w Sklepie premium.

Nagrody za wejście do Galerii sław pozostają takie same:

Liga Top 5% najlepszych graczy 3 kamuflaże Mozaika
Liga diamentowa Gracze z przedziału 5-10% najlepszych 3 kamuflaże Azjatycka latarnia
Liga złota Gracze z przedziału 10-25% najlepszych 3 kamuflaże Wiosenne niebo
Liga srebrna Gracze z przedziału 25-50% najlepszych 3 kamuflaże Typ 59
Liga brązowa Gracze, którzy zdobyli przynajmniej jeden punkt w myśl zasad Galerii sław 3 kamuflaże Union Jack

Więcej informacji o misjach Royal Navy oraz Galerii sław znajdziecie pod adresem


Kolekcja

W wielkim finale cyklu brytyjskiego gracze otrzymają szansę na skompletowanie kolekcji niszczycieli Royal Navy, która opowiada historię brytyjskiej marynarki w XX wieku. Elementy kolekcji zawierają emblematy brytyjskich niszczycieli, ciekawostki z bitew i operacji, a także schematy kamuflażu. Kolekcja składa się z 16 elementów podzielonych na 4 tematyczne grupy.

a21a1cc2-ecb5-11e8-8f6a-38eaa735f4cc.jpg

Elementy kolekcji można zdobywać na dwa sposoby:

  • Z brytyjskich kontenerów, otrzymywanych za wykonanie misji podczas wydarzenia Royal Navy,
  • z codziennych kontenerów, jeśli włączycie subskrypcję w zakładce kolekcji po otrzymaniu swojego pierwszego elementu.

Kiedy uda Wam się skompletować wszystkie sekcje kolekcji, otrzymacie możliwość zamontowania drugiej flagi na brytyjskich niszczycielach, krążownikach, pancernikach i okrętach Wspólnoty Narodów.

Ostatnią nagrodą za zebranie całej kolekcji jest stały kamuflaż dla niszczycieli premium flag_Commonwealth.png premium.png VII Haida iflag_United_Kingdom.png normal.png VIII Lightning, a także specjalne osiągnięcie.

Bonusy kamuflażu:

  • –10% kosztów obsługi okrętów po bitwie,
  • +50% PD zdobywanych w bitwie,
  • –3% zasięgu wykrywalności z powierzchni wody,
  • +4% do rozrzutu pocisków wystrzeliwanych przez przeciwnika w kierunku Twojego okrętu.

Otrzymacie możliwość wymiany duplikatów za brakujące elementy kolekcji Niszczyciele Royal Navy po kursie 5 do 1. Możecie wybrać element, który chcecie otrzymać za swoje duplikaty. Gdy zbierzecie całą kolekcję, wszystkie pozostałe duplikaty z Waszego konta zostaną wymienione na kredyty po kursie 1 duplikat = 15 000 kredytów.

Tutaj znajdziecie więcej informacji  o kolekcji Niszczycieli Royal Navy.

Share this post


Link to post
Share on other sites
[DK-PL]
Players
2,368 posts
27,331 battles

To może ja coś napiszę pierwszy :)

 
 
Moje subiektywne zdanie:
 
Event niszczycieli Royal Navy, to najlepszy event jak do tej pory od początków powstania gry !
 
Wprowadzanie nowych okrętów poprzez losowe rozdawanie misji na nie w kontenerach, zneutralizowało w dużym stopniu irytujący problem kolejek na początkowych tierach i wysypu w bitwach okrętów z tego jednego drzewka.
Wiem że to nie nowy pomysł, we wcześniejszych liniach już go zastosowaliście, ale jeszcze raz chciałbym zaznaczyć jak jest udany !
 
Dyrektywy, super sprawa i ich bardzo klimatyczna strona wizualna.
 
Doskonale zbalansowane misje dyrektyw, nie za trudne, do wykonania dla każdego (nawet początkującego gracza), a im większy wkład, tym więcej pomniejszych nagród z galerii sław (bardzo mocne kamuflaże).
 
Możliwość "zgarnięcia" za darmo jednej z premek 6 tieru i prawie za darmo zdobycia premki 8 tieru, no i jeszcze specjalny kapitan, to najcenniejsze nagrody jakie do tej pory można było zdobyć !
 
Misje na permanentny kamuflaż na niszczyciel Lightning, chodzi o sam wzór kamuflażu, doskonały, taki jaki powinien być, czyli militarny. Bez dziwactw w stylu ozdobnych, szpetnych jak te na krążowniki USN czy pancernik Richelieu (nigdy bym w nich nie pływał, nawet gdyby dawały po 1000% expa i kredytów, gdyż kompletnie mijają się z klimatem tej gry).
 
A teraz najważniejsze. Cała nowa linia niszczycieli Royal Navy jest doskonale zrobiona, dla mnie, najlepsza jak do tej pory ze wszystkich jakie mamy w grze ! W 100% historyczna (dla wielu graczy to bardzo ważne), idealnie zbalansowana, wymagająca ale dająca wiele możliwości taktycznych. Bardzo unikalna w gameplayu jednocześnie bez dziwactw w stylu zabierania amunicji HE jak było przy okazji lekkich krążowników, czy zbyt mocnego jej dopalenia jak w pancernikach.
 
Trzymajcie tak dalej WG ! Oby więcej takich linii w grze !!!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×