Jump to content
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
WG_Lumberjack

0.7.11 Dyskusja ogólna i Inne

21 comments in this topic

Recommended Posts

[FDZ3]
Players
56 posts
13,430 battles

W nowym patchu, za moduły, za które już kiedyś zapłaciłem np. na Hindenburgu - za zasięg +16%, na Des Moines za kamuflarz i zasięg itd..... dzisiaj aby je wykorzystać muszę zapłacić ponownie (promocja 50%). To jakiś babol czy tak ma być ?

[PATO]
[PATO]
Players
6 posts
3,198 battles

Ja mam takie pytanie co do botów w bitwach kooperacyjnych. Bo z tego co czytałem i oglądałem boty mają zachowywać się jak gracze. I tu moje pytanie: Jaki gracz wie gdzie płynie niszczyciel który nie jest wykryty i płynie cały czas w jego kierunku? 

20181123_135352_PJSD598-Black-Asashio_20_NE_two_brothers.wowsreplay

• Cool 2

[FT-B]
Players
285 posts
2,990 battles

No zachowują się jak gracze. Płyną jak głupki do przodu, pokazują burty, czasami zaskoczą inteligencją ..więc masz, zachowują się jak ludzie XD  Po za tym mają uber celność.  A to o czym piszesz,to jedna z głupot tego trybu. Nie ważne gdzie będziesz, i tak wiedzą gdzie płyniesz. Z CV jest to samo, zawsze wiedzą gdzie jest gracz, a jak się uprze, to będzie atakował tylko ciebie.

• Funny 1

[PATO]
[PATO]
Players
6 posts
3,198 battles

A czy nie powinno być tak że jeśli wylosujesz okręt z kontenera czarnego piątko i dostajesz misje osobista na dublony powinno się ja ukończyć danym okrętem?

Bo na chwile obecna nie mogę ich wykonać bo nie posiadam podstawowych premek :etc_swear:

shot-18.11.23_14.32.29-0426.jpg

WG Staff
1,659 posts
3,276 battles
17 godzin temu, KrzyKam napisał:

W nowym patchu, za moduły, za które już kiedyś zapłaciłem np. na Hindenburgu - za zasięg +16%, na Des Moines za kamuflarz i zasięg itd..... dzisiaj aby je wykorzystać muszę zapłacić ponownie (promocja 50%). To jakiś babol czy tak ma być ?

Proszę napisać do Customer support

31 minut temu, RiPSparti napisał:

A czy nie powinno być tak że jeśli wylosujesz okręt z kontenera czarnego piątko i dostajesz misje osobista na dublony powinno się ja ukończyć danym okrętem?

Bo na chwile obecna nie mogę ich wykonać bo nie posiadam podstawowych premek :etc_swear:

shot-18.11.23_14.32.29-0426.jpg

I mówimy o tym przed zakupem:
https://eu.wargaming.net/shop/wows/main/11409/
Jeśli w swoim porcie posiadacie standardową wersję Tirpitz to możecie jej również użyć do wypełnienia specjalnej misji bojowej po zakupie tego zestawu. Warunki: wystarczy wejść do bitwy Titpitzem, by zdobyć 250 dublonów. Misję tą można zyskać 1 raz dla danego konta i wypełnić 10 razy przed 31 stycznia.

[PATO]
[PATO]
Players
6 posts
3,198 battles

Tyle że wyczytałem że tyczy się to zakupionych zestawów Okręt + misja. A ja to dostałem z kontenera. Gdzie nie ma nic na ten temat napisane.

Players
171 posts
2,628 battles

Mam 2 pytania związane z niszczycielami i ich nowymi możliwościami.

1.Czy wszystkie zmiany np czasu widoczności po oddaniu strzału przez inne okręty niż DD są takie same? 20 sekund lub 7 sekund?

2.Jaka jest rzeczywista wykrywalność DD w grze? Np mając sonar lub radar o zasięgu 3-7 km? 

Bo ostatnio zdarza się [na discord ludzie piszą] że DD jest wykrywany z min 1 km a nie widać go np z 3 km podczas gdy radar ma zasięg  np 6 km.

Dlaczego DD są teraz tak faworyzowane ?

Tak przy okazji zauważyłem że bardzo skaczą FPS -szalenie. Potrafi się okręt zatrzymać w miejscu. Miałem to kilka razy-zawsze zginąłem w czasie tego.

Pozdrawiam

[FDZ3]
Players
56 posts
13,430 battles

image.thumb.png.213f9855c7429547e4ec88f23ef14c4f.png

Napisałem do Supportu a uzyskana odpowiedź mnie rozbawiła.....

image.thumb.png.baef644c80567645685664a6a692d2ef.png

Kierują mnie aby koledzy z FORUM odpowiedzieli mi na pytanie dlaczego gra żąda ode mnie ponownie wirtualnej kasiory ?

Ech... kolego WG_Lumberjack pomóż rozwiązać mój problem, bo support odesłał mnie do Ciebie .

P.S.

Może zgłoszenie napisałem pod zły adres.

Players
1,360 posts

Przyszedłem pomarudzić:

1. Kiedy zmienicie MM tak by divy z tego samego klanu nie trafiały do jednej bitwy po przeciwnych stronach - wiecie jak się kijowo gra, szczególnie deską gdzie niewyspotowany, bez oznaczenia RPF-em próbujesz kogoś podejść, a tu wszystkie działa w twoim kierunku obrócone i kolesie zmieniają kurs zanim jeszcze torpedy odpalisz... albo w momencie odpalenia..., wypływanie swoim okrętem po gonga od kolegi z klanu też często (oczywiście wszystko w imię taktyki albo  "zagapiłem się")

2.Fajna zmiana MM, że niższe tiery rzadziej walczą z wyższymi ale może dla tych co lubią na danym tierze powalczyć, dla expiącego okręt zbyt częste lądowanie na swoim tylko tierze lub top to strata xp, a ja nie należę do takich, którzy swoje zgony usprawiedliwiają tym, że przeciwnik ma wyższe tierowo okręty - dla mnie to bonus do xp jest.

3.Kiedy wywalicie epicentrum??? Nie wierzę, że dostajecie tyle pochlebnych opinii o nim, że decydujecie się je zostawić....

4 Kto nawiedzony wpadł na pomysł śnieżycy?? Żadne efekty pogodowe nie będą odzwierciedlać chociaż trochę realizmu przy global spocie, nawet w cyklonie można walić na podstawie tego cudownego kółeczka na minimapie. A już stacjonarna śnieżyca w trybie epicentrum........... Działanie radaru w śnieżycy:cap_like: (ciekawe co operator radaru by widział na ekranie - dowódco mam 2 mln kontaktów na radarze...)

5. A tak - div 3 desek z mapą na 3 capy gdzie wszystkie 3 lecą na 1 cap - 95% szans na przegraną ale ponoć nic nie można zrobić ze skillem co poniektórych....

6. Troszkę poza grą - czy moglibyście do stron ze statami dorzucić "ostatnie 100 bitew danym okrętem" - ciężko się sprawdza swoje staty gdy się ma już 2k bitew na danym okręcie i żeby coś się ruszyło to trzeba nieźle się napocić...( nie interesują mnie zewnętrzne strony)

[ZX46]
Players
2 posts
7,687 battles

Witam.

Proszę o pomoc w kwestii Massachusetts B. Zakupiłem go wczoraj i nie mam możliwości założenia czarnego stałego kamuflażu - a tylko dlatego go nabyłem! Widzę go w inwentarzu ale nie mam go zakładce wygląd. O co tu chodzi???

Proszę o pomoc!!!

Pozdrawiam

irsaw

[TF16]
Moderator
4,132 posts
10,161 battles
8 hours ago, irsaw said:

Witam.

Proszę o pomoc w kwestii Massachusetts B. Zakupiłem go wczoraj i nie mam możliwości założenia czarnego stałego kamuflażu - a tylko dlatego go nabyłem! Widzę go w inwentarzu ale nie mam go zakładce wygląd. O co tu chodzi???

Proszę o pomoc!!!

Pozdrawiam

irsaw

Wyłącz filtry kamuflażu w porcie. 

[PUNKS]
Weekend Tester
52 posts
15,065 battles

Dzień dobry.

W aktualnej aktualizacji gry jest irytująca domyślna funkcjonalność zablokowania dywizjonu.  W ramach klanu praktycznie uniemożliwia wejście do dywizjonu innym Klanowiczom inaczej niż przez zaproszenie do tego dywizjonu. Co bitwę dywizjon jest znowu zablokowany, co wymusza jego ponowne odblokowywanie. Przy wiadomej szybkości odświeżania interfejsu klienta w porcie schodzi sporo czasu przy zmianie składu dywizjonu, szczególnie podczas bitew klanowych. Ktoś w ogóle analizował tę zmianę przed wprowadzaniem ? - nie zauważyłem żadnych ankiet na ten temat. W tej sytuacji praktycznie nie można korzystać z funkcji "dołącz do dywizjonu". Jeżeli gdzieś w ustawieniach gry jest domyślny przełącznik tego ustawienia, to proszę o wskazanie gdzie. Jeżeli nie ma,  proponuje go dodać, ale z opcją dla dywizjonów w bitwach losowych, klanowych i kooperacyjnych. W operacjach już jest coś podobnego.

Dziękuję

• Cool 14

[ZX46]
Players
2 posts
7,687 battles
8 hours ago, Dark_Havoc said:

Wyłącz filtry kamuflażu w porcie. 

O rany, faktycznie! Dziękuję serdecznie kolego za podpowiedź. Jednak człowiek uczy się całe życie i dobrze gdy trafia na życzliwych ludzi!

Pozdrawiam

irsaw

• Cool 2

WG Staff
1,659 posts
3,276 battles
3 godziny temu, exmax napisał:

:cap_horn:

Przechwytywanie.PNG

11 minut temu, pigwus_1 napisał:

image.png.8de060c6c4e0a664dd2a10b5bdb8bce7.png

Oj to chyba nie mam tyle miejsca na dysku.

Oczywiście chodzi o 180 MB - poprawimy to dzisiaj. 

[MS-B]
Beta Tester, Players
986 posts
6,829 battles
3 godziny temu, WG_Lumberjack napisał:

Oczywiście chodzi o 180 MB - poprawimy to dzisiaj. 

Uff... :cap_fainting:Już się bałem, że zamieniamy się w pewna grę na F, gdzie patche są większe niż sama gra :cap_haloween:.

Players
171 posts
2,628 battles

Mój brat mi mówił że w Wt dodając nowe elementy gry dołożyli patche po 50 GB -2.Ciekawie się tam robi.:D 

Mikołajki to wydatek zbędny,5 kontenerów i 10 kamuflaży, naprawdę nic więcej nie kupie :D

[BANDA]
Players
285 posts

Cześć,

nie wiem czy w dobrym miejscu o tym piszę...

Ale już tracę cierpliwość.

Zdarza się, że nie loguje mnie do bitwy. Ok, zdarzają się różne błędy itd. Zdarza się to rzadko. 

Ale ostatnio co raz częściej, to raz, a dwa..., po takim incydencie wychodzę różowy... Jaki obciach:) I to na 2 bitwy.

To chyba łatwo zrobić algorytm, który sprawdzi czy nacisnąłem guzik, że opuszczam bitwę, czy też w ogóle nawet mnie do niej nie zalogowało.

Pomijam fakt, ze traci się przy tym czas, jakiś cenny kamuflaż, flagi itd. No i reputację:)

Zdarza się niechcący jakiś postrzał sojusznika, to rozumiem, że ciężko algorytmem ogarnąć czy to przypadek, czy ktoś nagle wyskoczył a stał przez kilka minut, i wleciał na torpedę, no przypadek. Mnie nawet dzisiaj sojusznik storpedował:) Zetką52 rozdupcył mi wypucowanego Daringa, bo walilismy do tego samego celu, i ja sie zatrzymałem, a chyba chciał puścić za mną:) Ok.., mniejsza z tym. Do meritum:)

Ale to, że ktoś się nawet nie zalogował ze względów technicznych....., to na prawdę łatwo stwierdzić.

I karanie za to jest nieetyczne. Zwłaszcza, że na 99% to z winy serwera, bo net w tym samym czasie śmiga.

To zamiast dostać przeprosiny, to jeszcze kara.

Zakładasz ostatni kamuflaż 300% dla kapitana...., a tu mieli i dupa:) I to na dwie bitwy różowa, jak u pawiana:)

Ja przecież nie chcę odszkodowania w dublonach za takie fakapy...:) (choć byłoby mile przyjęte....:)

Ale kamo i flagi, które się zmarnowały mogliby jednak zwrócić...

A jeśli już nawet nie zwracać, to przynajmniej żeby nie karać.

Pozdrawiam.

[-FZO-]
Community Contributor
1,103 posts
11,342 battles

RNG... temat rzeka. Jednego dnia potrafi dać WR na poziomie 70%, drugiego 30. Wszystkie bitwy rozegrane solo. Czy naprawdę musimy być światkami takich pogromów gdzie połowa jednej drużyny chcąc coś zrobić pada w ciagu pierwszych 5/6 minut bo ich pancerniki pilnują krańca mapy? Dlaczego naprzeciwko siebie nie mogą stanąć dwa wyrównane teamy które stoczą fajną, zaciętą bitwę tylko mamy bieg po DMG bo zaraz bitwa się skonczy a my czymś wolnym/z małym zasięgiem nie zdążymy nawet wziąć w niej udziału? Skill mm to zapewne mokry sen ale śnić wolno. Pal licho lotnie. Jeden chciał się nauczyć grać i gra najlepiej jak tylko może a po drugiej stronie czerwony baron na Midwayu pomylił WoWsa z jakimś point'n click. To jest dwóch graczy. Ale co zrobic kiedy gra w podobny sposób 3/4 drużyny? Z kim pchać flankę, kogo zadymić żeby mieć wsparcie? Nie da się. Jeśli już rng musi tak równac wszystkich do poziomu 50% to przynajmniej niech robi to nieco płynniej a nie serwuje skoki i 35% wr z dnia na dzień. Nie wspominając nawet o częstotliwości lądowania jako low tier przy próbie gry czymś innym niż X/IX w te "niepobłogosławione przez RNG" dni.

Czy to są wyrównane teamy? No chyba nie.

Desktop Screenshot 2018.12.16 - 11.34.42.99.png

Desktop Screenshot 2018.11.08 - 18.08.00.11.png

Desktop Screenshot 2018.11.08 - 18.28.45.34.png

Desktop Screenshot 2018.11.08 - 19.02.46.17.png

Desktop Screenshot 2018.11.14 - 18.23.49.27.png

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.