Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
AhmedDetonujBoom

pomoc potrzebna

17 comments in this topic

Recommended Posts

[HOB]
Players
1,115 posts
5,101 battles

preferences.xml możesz próbować skasować (by nie tracić ustawień przy błędnym wywodzie - zrób kopię lub zmień nazwę)

Jeden z patchnotów mówił, że " Naprawiono błąd, który uniemożliwiał włączenie klienta gry jeśli plik preferences.xml został uszkodzony.", a może po raz się kolejny okazać, że patchnot mówi o problemie nie takim, który rozwiązali, a takim który zauważyli.

Edit - niedobór kawy

Beta Tester
3,076 posts
9,689 battles
1 minute ago, Silentraz said:

preferences.xml możesz próbować skasować (by nie tracić ustawień przy błędnym wywodzie - zrób kopię lub zmień nazwę)

Jeden z patchnotów mówił, że " Naprawiono błąd, który uniemożliwiał włączenie klienta gry jeśli plik preferences.xml został uszkodzony.", a może po raz się kolejny okazać, że patchnot mówi o problemie nie takim, który rozwiązali, a takim który zauważyli.

6 minutes ago, AhmedDetonujBoom said:

1 nie korzystam z wgc

2 sterowniki zaaktualizowane

3 brak modów

4 usunąłem res mods i preference

5 spójność sprawdzona i jest ok

myślisz ze tego niezrobilem

Beta Tester
3,076 posts
9,689 battles

dobra w dupie to mam już dawno powinienem zrobić.

zaraz pewnie zjawi się ktoś twierdząc ze to wina kompa

Pugb, WT, DBOG, frostpunk itp działa

Papa wows

papa.jpg

• Cool 3
  • Funny 3

[MS-B]
[MS-B]
Players
595 posts
7,800 battles

A potem wielkie zdziwienie czemu społeczność jest toksyczna:Smile_sceptic:.

Wiem, że to Ciebie zdenerwuje ale próbowałeś napisać do supportu albo do kogoś z polskiego dev teamu( Drwal np. )? Poza tym temat stworzyłeś 30 minut temu. Przecież nie każdy musi siedzieć non stop na forum i developerzy nie są wyrocznią, żeby się domyślać. Są osoby, które pracują gdzie indziej, a developerzy nie muszą wiedzieć wszystkiego.

Spróbuj okazać trochę cierpliwości. Patch jest od niedawna...

• Cool 1

WG Staff
1,400 posts
3,006 battles
2 godziny temu, AhmedDetonujBoom napisał:

dobra w dupie to mam już dawno powinienem zrobić.

zaraz pewnie zjawi się ktoś twierdząc ze to wina kompa

Pugb, WT, DBOG, frostpunk itp działa

Papa wows

papa.jpg

Chciałem prosić o wgcheck ale widzę, że za późno : )

[LOBUZ]
Players
789 posts
10,303 battles
17 minutes ago, WG_Lumberjack said:

Chciałem prosić o wgcheck ale widzę, że za późno : )

Uff, jeden klient mniej z którym trzeba się użerać, nie? Szczególnie taki myślący, z własnym zdaniem, nieidący po najmniejszej linii oporu firmy - im mniej wokół tym lepiej. 

• Cool 7

WG Staff
1,400 posts
3,006 battles
5 minut temu, ExecutionInProgress napisał:

Uff, jeden klient mniej z którym trzeba się użerać, nie? Szczególnie taki myślący, z własnym zdaniem, nieidący po najmniejszej linii oporu firmy - im mniej wokół tym lepiej. 

Nigdzie nie napisałem "uff" więc bede wdzięczny za nie sugerowanie mi rzeczy, których nie powiedziałem.

Po drugie zawsze proszę o WGcheck. Cały temat o tym zrobiłem. :)

Nie wiem co critical error ma do posiadania własnego zdania.

Nie wiem też czym jest najmniejsza linia oporu, czy chodziło Ci o linię najmniejszego oporu?

[ZGZ]
Players
4,025 posts
8,591 battles
28 minut temu, WG_Lumberjack napisał:

Nie wiem też czym jest najmniejsza linia oporu, czy chodziło Ci o linię najmniejszego oporu?

To jest najmniejsza linia oporu - pojedynczy schron:

Znalezione obrazy dla zapytania maÅy schron bojowy

• Funny 2

[LOBUZ]
Players
789 posts
10,303 battles
12 minutes ago, WG_Lumberjack said:

Nigdzie nie napisałem "uff" więc bede wdzięczny za nie sugerowanie mi rzeczy, których nie powiedziałem.

Po drugie zawsze proszę o WGcheck. Cały temat o tym zrobiłem. :)

Nie wiem co critical error ma do posiadania własnego zdania.

Proszę bardzo, mydl innym oczy. Nie zmienia to faktu, że Twój pierwszy post był po prostu bezczelny. Podobnie jak ten kolejny skierowany do mnie. Wytykanie bzdurnego lapsusa językowego wpisanego z pośpiechu? To jest po prostu małe. Nie byłbym zdziwiony tego typu postami od powiedzmy Greysharka, ale od community manegera? Na oficjalnym forum? 

Czekam na akt III Twojego wystąpienia w tym temacie, czyli mój ban na forum. Ile, 6 miesięcy nie będzie zbyt mało w Twoim taryfikatorze? 

[GOFER]
Beta Tester
2,854 posts
6,610 battles
1 minute ago, ExecutionInProgress said:

Proszę bardzo, mydl innym oczy. Nie zmienia to faktu, że Twój pierwszy post był po prostu bezczelny. Podobnie jak ten kolejny skierowany do mnie. Wytykanie bzdurnego lapsusa językowego wpisanego z pośpiechu? To jest po prostu małe. Nie byłbym zdziwiony tego typu postami od powiedzmy Greysharka, ale od community manegera? Na oficjalnym forum? 

Czekam na akt III Twojego wystąpienia w tym temacie, czyli mój ban na forum. Ile, 6 miesięcy nie będzie zbyt mało w Twoim taryfikatorze? 

Bo masz złe podejście.Za Warpacka dostajesz 2 tygodnie, a za wnikanie na forum i wpisy nie po "linii" dostajesz wedle uznania-zdaje się,że Złociutki wyłapał za to 2 lub 3 miechy.

Teraz pytanie- co wybierasz?

p.s dzobo- popieram i propsuję.

WG Staff
1,400 posts
3,006 battles
6 minut temu, ExecutionInProgress napisał:

Tak długo jak nie planujesz używać inwektyw nie widzę powodu do banowania :).

Beta Tester
3,076 posts
9,689 battles

jeśli ktoś miał podobną sytuacje do mojej i nic nie pomaga z tej listy

https://forum.worldofwarships.eu/topic/98661-critical-error-occured-zanim-zapytasz-przeczytaj/

to niestety deinstalacja i ponowne ściąganie z wgc

wtedy powinno pójść

u mnie poszło

prawdopodobna przyczyna przy patchu wysypał mi się klient bez wgc

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.