Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 1 battles to post in this section.
The_EURL_Guy

Halloween: bitwa po zmierzchu! - wątek na forum

10 comments in this topic

Recommended Posts

[HOB]
[HOB]
Beta Tester
176 posts
9,664 battles

W sumie to chyba zapowiada się ciekawie. Bo jakos te okręty podwodne mnie nie wciagneły...

[FT-B]
Players
155 posts
2,128 battles

Ok Powtórzę tutaj pytania ;)

Czy misje RN będą zaliczane też w tym trybie?

Czy za leczenie, i inne takie, będzie dostawało się expa?

Kiedy to jest u was po zmierzchu .

Czy jest jakiś limit tych lekko przegiętych rasputinów na bitwę? No i żeby nie było, że w jednej drużynie są 3 rasputiny, a w drugiej zero jeden.

[BSW]
Players
33 posts
11,681 battles

Morderstwo jest rzeczą tragiczną, dla wszystkich. Dla ofiary, rodziny i znajomych ofiary. Dla rodziny i znajomych osoby, która dopuściła się zbrodni.

Moje pytanie brzmi tak; jeżeli w grze nie występuje nazistowska swastyka oraz japońskie imperialne wschodzące słońce to dlaczego pojawia się sowiecka komunistyczna gwiazda w towarzystwie sierpa i młota? Jak rozumiem misją WG jest propagowanie zbrodniczego totalitarnego systemu, który wymordował kilkadziesiąt milionów ludzi. Także :] szlachetnie go reprezentujcie. A następny okręt premium możecie nazwać od imienia czcigodnego komunistycznego działacza jedynie słusznej partii Ławrientija Berii.

i jeszcze powiedzcie mi co oznacza ta symbolika? ja wiem. a jaka jest Wasza wersja?1.thumb.jpg.1bb9cff2026c61e939c56f6da52d87a3.jpg

nie mam zamiaru nikogo uświadamiać ani przekonywać, ale niepodważanie widzę tak symbol satanistyczny. w originale wygląda tak:

dodam jeszcze link dla zainteresowanych https://www.churchofsatan.com/

Baphomet-Featured.thumb.png.53d9332f21b0177be40ed4f5f50b1991.png

oraz oko opatrzności, symbol żydomasonerki, czyli tajnych stowarzyszeń które wspierają systemy totalitarne, nazizmy, faszyzmy, komunizmy, syjonizmy, czyli wszelkiej maści socjalizmy.

są to organizacje zbrodnicze, które od lat prześladują i wykorzystują ludzkość.

123.jpg.1229916a709468fb2b2f40c8c4e1fd76.jpg

a miałem napisać tylko 2 zdanie o yueyangu.

eeeeeee drwal!

może zbanuj mi konto za propagowanie satanizmu :]

pisałem trochę na inny temat więc tylko przekleiłem i to tylko tak informacyjnie, że WG propaguje systemy totalitarne, zbrodnicze i satanizm.

3 łapki w górę i sprawa zostanie zgłoszona do prokuratury. :]

pamiętajcie że głosujecie pieniędzmi

• Cool 2
  • Funny 3
  • Bad 1

[FT-B]
Players
155 posts
2,128 battles

Dostęp do Rasputina z marszu,  mają ci co zdobyli kontenery czarny piątek...chyba ci, którzy kupili :) A nie zdobyli.

[CSMW]
Beta Tester
1,332 posts
9,910 battles
21 hours ago, pagliacci said:

Morderstwo jest rzeczą tragiczną, dla wszystkich. Dla ofiary, rodziny i znajomych ofiary. Dla rodziny i znajomych osoby, która dopuściła się zbrodni.

Moje pytanie brzmi tak; jeżeli w grze nie występuje nazistowska swastyka oraz japońskie imperialne wschodzące słońce to dlaczego pojawia się sowiecka komunistyczna gwiazda w towarzystwie sierpa i młota? Jak rozumiem misją WG jest propagowanie zbrodniczego totalitarnego systemu, który wymordował kilkadziesiąt milionów ludzi. Także :] szlachetnie go reprezentujcie. A następny okręt premium możecie nazwać od imienia czcigodnego komunistycznego działacza jedynie słusznej partii Ławrientija Berii.

i jeszcze powiedzcie mi co oznacza ta symbolika? ja wiem. a jaka jest Wasza wersja?1.thumb.jpg.1bb9cff2026c61e939c56f6da52d87a3.jpg

nie mam zamiaru nikogo uświadamiać ani przekonywać, ale niepodważanie widzę tak symbol satanistyczny. w originale wygląda tak:

dodam jeszcze link dla zainteresowanych https://www.churchofsatan.com/

Baphomet-Featured.thumb.png.53d9332f21b0177be40ed4f5f50b1991.png

oraz oko opatrzności, symbol żydomasonerki, czyli tajnych stowarzyszeń które wspierają systemy totalitarne, nazizmy, faszyzmy, komunizmy, syjonizmy, czyli wszelkiej maści socjalizmy.

są to organizacje zbrodnicze, które od lat prześladują i wykorzystują ludzkość.

123.jpg.1229916a709468fb2b2f40c8c4e1fd76.jpg

a miałem napisać tylko 2 zdanie o yueyangu.

eeeeeee drwal!

może zbanuj mi konto za propagowanie satanizmu :]

pisałem trochę na inny temat więc tylko przekleiłem i to tylko tak informacyjnie, że WG propaguje systemy totalitarne, zbrodnicze i satanizm.

3 łapki w górę i sprawa zostanie zgłoszona do prokuratury. :]

pamiętajcie że głosujecie pieniędzmi

Krótko: Nie ma znaczenia, co jest moralne, a co nie, jaki system był/jest zbrodniczy, a jaki nie i jakie mają /miały one symbole.

LICZY się to, co jest prawnie zabronione i czy ewentualne złamanie tegoż prawa przypadkiem nie spowoduje większych strat niż korzyści. Tyle.

• Cool 2

[BSW]
Players
33 posts
11,681 battles
16 hours ago, Korsarz_87 said:

Krótko: Nie ma znaczenia, co jest moralne, a co nie, jaki system był/jest zbrodniczy, a jaki nie i jakie mają /miały one symbole.

LICZY się to, co jest prawnie zabronione i czy ewentualne złamanie tegoż prawa przypadkiem nie spowoduje większych strat niż korzyści. Tyle.

*edited*

Ten post był edytowany przez zespół moderacji z powodu: naruszenie 3 punktu regulaminu, nie zniżaj się do ataków osobistych, obelg i nagabywania.

• Boring 1

[E--C]
Players
463 posts
4,529 battles
14 hours ago, pagliacci said:

*edited*

Hokus pokus, czary mary, za atak personalny wróżę minimum 6 miesięcy kary :Smile-_tongue:

Pozdrawiam :Smile_honoring:(wszystkich poza tym delikwentem wyżej) 

[CSMW]
Beta Tester
1,332 posts
9,910 battles
14 hours ago, pagliacci said:

*edited*

Mój błąd, niesprecyzowałem, chodziło mi o to, co sie liczy dla korporacji.  Tam nikt sie nie pierniczy w sentymenty.

Ale sorry że przeszkadzam, prowadz sobie dalej swoją krucjatę.

[FT-B]
Players
155 posts
2,128 battles

Na razie te bitwy takie se. Zabawa się zacznie od 30 listopada. Bo te okręty nie mają żadnych fajnych mocy. Od taki randomek,tylko że zmuszający do ciągłego zbliżania. Niestety...na razie same przegrane:/

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.