Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
YabbaCoe

0.7.11 - Vylepšení hry a balanční změny

8 comments in this topic

Recommended Posts

[WG-EU]
[WG-EU]
WG Staff
1,340 posts
2,889 battles

Kapitáni! :cap_look:

V rámci verze 0.7.11 proběhla hromada změn: zlepšení MM pro VIII a IX tiery, herních mechanikách (BB AP vs. DD), změny ve vyvážení hry, sekundárních zbraní. Je toho hodně. Kompletní seznam najdete v našem článku na portále

ad181eb8-dcf6-11e8-b82e-ac162d8bc1e4.jpg

Co se vám líbí a co naopak ne?

[CULMY]
Beta Tester
207 posts
10,367 battles
On 11/21/2018 at 2:04 PM, YabbaCoe said:

Kapitáni! :cap_look:

V rámci verze 0.7.11 proběhla hromada změn: zlepšení MM pro VIII a IX tiery, herních mechanikách (BB AP vs. DD), změny ve vyvážení hry, sekundárních zbraní. Je toho hodně. Kompletní seznam najdete v našem článku na portále

ad181eb8-dcf6-11e8-b82e-ac162d8bc1e4.jpg

Co se vám líbí a co naopak ne?

Popravdě nevšimnul jsem si nějakých změn tier VIII a tier IX je stale jen v X tzn z 10 bitev je jedna bitva kde je jsou JEN 2x tier X stím že jste nerfli BB proti DD tak ted 99% bb střílí he ale proti všem jako by toho HE spamu a ohníčků byllo malo a těch par procent co střílelo ap granaty tak už se neobtěžují přebíjet a střílí hečka no je to hnus celkově takže pokračujte dal a budete mít určitě víc hračů díky takovým upravám .... :cap_like:

[IDDQD]
Players
1,262 posts
9,762 battles

Za mě bych natvrdo hodil MM na +/- 1 s tím, že kdyby to nedokázalo MM složit, tak by se zvýšil na klasický +/- 2 .. Funguje to tak při sestaovvání týmu (stejný počet DD,CA a BB na obou stranách), tak proč by to nefungovalo i při MM tieru. Jako myslím, že je to o něco lepší, ale stále slýchám od kolegů z klanu, že měli 9 her z desíti proti desinám. A to prosím pěkně bez divize.

• Cool 2
  • Bad 1

Players
553 posts
4,035 battles
Před 16 minutami Wolffnstein řekl/a:

Za mě bych natvrdo hodil MM na +/- 1 s tím, že kdyby to nedokázalo MM složit, tak by se zvýšil na klasický +/- 2 .. Funguje to tak při sestaovvání týmu (stejný počet DD,CA a BB na obou stranách), tak proč by to nefungovalo i při MM tieru. Jako myslím, že je to o něco lepší, ale stále slýchám od kolegů z klanu, že měli 9 her z desíti proti desinám. A to prosím pěkně bez divize.

Problem nevidim v +/-1 ale v tom proc kdyz si vemu VIII lod jsme v bitve VIII a X bez jakekoliv IX, pak si vemu IX a jsme v bitve jen VII a IX bez jakekoliv VIII. Tohle fakt nechapu. Dalsi perlicka v posledni dobe hraji dost her, kde jsou vsechny lode treba V tieru a letadlovky VII. Proc proboha MM sklada takovy paskvil. Dalsi varianta je, ze je IX bitva a v tom jedna VII na kazdy strane. MM je lepsi nez teeba pred pul rokem, ale i tak bych na nem pracoval WG.

[CULMY]
Beta Tester
207 posts
10,367 battles
5 hours ago, Wolffnstein said:

Souhlasím s tebou wolfe taky stím mám celkem problém a to že tvrdí že něco změnili přijde mi že na to ani nesahli a jen lidem lžou ... každopadně je stím problém protože bez divize a s VIII večně věků jen X a to tak že v té X bitvě jsou jen dvě VIII na každé straně ..

[T-N-T]
Beta Tester
806 posts
6,517 battles

Já to mám teda naopak. 
Hraju od T8 výš a často je to tým plný T10 a T9 a k tomu MM přihodí jednoho až dva chudáky v T8.
Imo je to pro ně horší než když to bylo naopak a měly tam 2 T10.
Ale mám malý vzorek her, třeba to byla jen klika.

[IDDQD]
Weekend Tester
1,790 posts
4,754 battles

Hral jsem teď dost her a musím uznat, ze mam pocit, že jsem méně často jako low tier. Takže asi funguje. :)

[T-N-T]
Players
277 posts
4,611 battles

U mě taky, taky mi to přijde v osmičách lepší. Mohlo by to být ještě lepší (vždycky může že jo) ale je to příjemná změna.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.