Jump to content
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
YabbaCoe

0.7.11 - Všeobecná zpětná vazba

19 comments in this topic

Recommended Posts

[WG-EU]
[WG-EU]
WG Staff
1,309 posts
2,875 battles

792d823c9ed842810e0f471459d88e79.png

Kapitáni! :cap_tea:

Ve čtvrtek 22.11.2018 přichází verze 0.7.11! Konkrétní informace a video s Dashou najdete na našem portálovém článku.

Ostatní vlákna pro zpětnou vazbu najdete zde:

Twilight Battle

Sezóna klanových bitev "Sever"

Poslední fáze Royal Navy a její kolekce

Vylepšení hry a balanční změny

Změny na mapách, přístav Zipangu a bouřková fronta

a

Hlášení chyb

Co říkáte na novinky?

[IDDQD]
Players
1,258 posts
9,715 battles

Co říkáte na novinky?

Po dlouhé době musím WG pochválit. Patch se povedl. Sbírka Royal Navy mě zaujala a odměny (perma kamufláže) jsou vítané. Balanční změny u IJN.. U křižníků souhlasím, buff přesnosti děl byl třeba. Některé lodě měli ten soustřel opravdu tragický (Atago?), takže po patchi se s nimi hraje o něco lépe a šikovný hráč, který dokáže využít kamo a právě ten zlepšený soustřel může trestat. Potěšil mě i buff Ibuki. Zase je důvod ji hrát. U IJN DDček se mi zdá buff skoro 400 he damage dost. K tomu 2% zapálení.. No, radši bych viděl zlepšení spotu torpéd, ale výpliv na hru to bude mít minimální, protože se jim pořád točí děla velmi pomalu a smoke stojí za prd. Twilight režim je zábavný. Nečekal jsem, že mě to tak bude bavit, ale odehrál jsme během rána snad 10 bitev tohoto režimu a je to fakt sranda. Chyba ve hře zatím nenalezena, vše funguje jak má. Za mě jeden z nejlepších patchů tohoto roku. Jen tak dál WG, hlavně co se balance týče.

• Cool 3

Players
20 posts
7,855 battles

Black friday....proč tam je Tirpitz, však to je T8, zbytečně vyhozený prachy. 5 krát ve hře samý T10???   Ta loď si ani neškrtne. Ptám se proč, proč, proč.......

[CZ_B]
[CZ_B]
Players
37 posts
9,655 battles

update je perfektní zamlouvá se mi přidaní infa o schopnosti pruraznosti he granatu ale planuje se do budoucna i přidání jak silná je pravděpodobnost vzniku zaplavení u torpéd hodila by se možná ji časem přidáte nebo taky ne uvidíme časem co je v planu přeji všem pokroky ve hře

[1CSSL]
Players
228 posts
5,609 battles

Celkem to beru, ale nechápu, že ze dvou černých kontejnerů vypadne dohromady 6 kamufláží to je proti mraku lodí a pod.... věcí ostatních (taky tři Tirpitze ze 4 kontejnerů) výsměch .. ani mě nebaví honit 50 k čehosi kvůli 3 vlajkám.............

[CMK]
Players
6 posts
10,641 battles

V klanu nás několik dospělo k závěru,že se něco stalo s MM.Bitvy končí kolikrát rychle a často taky poměrem 1-3 ku 12 potopeným,neuvěřitelným nepoměrem.

Vyvážené dohrání bitvy již není tak časté.Není to normální,tedy nebývalo,.WR šel dolů i těm nejlepším hráčům,problémem je i nastřílet mnohdy to,co předtím bývalo standartní..

• Cool 1

Players
20 posts
7,855 battles

Jo a ještě bych chtěl vědět co těch 250 dublonů od Tirpitze B a to 10x ? To byl nějakej špek?

Players
15 posts
1,891 battles

Mám pár dotazů.

Zajímalo by mě jestli se dá nějak nastavit, aby se při přepnutí z režimu vypuštění torpéd do režimu střelby z baterií, vrátil pohled do výchozí pozice, tedy "odzoomované" na max., podobně jako při návratu z volného pohledu, do původního stavu.

Proč se mi stává, že některý torpédometů, přestože jsou všechny nabité, zamířené v přípustném úhlu a NEPOŠKOZENÉ!, "svítí" žlutě - nepřipravený k výstřelu. Když vypustim trubky, torpédomet funguje, ale kdo má v bitevní vřavě čas zkoumat jestli je to chyba zobrazení, nebo skutečně nefunkční trubkomet...

Proč už nejde pouštět trubky v režimu pohledu dalekohledem..?

Jak je možný, že v bitvě kde jsou poslení 4 nepřátelské lodě a všechny vidim, nejbližší DD je 7,3 km daleko /ostatní 10+km/, jsem odhalený "prostým okem" s Fubuki, která má /po použití kamu/ odhalení z moře 6,8 km a to i přesto že nehořim ani nestřílim. A pokud vim, není na VI. t. vylepšení, doplněk, nebo schopnost, která by takové odhalení umožňovala. Jestli ano, chci ho znát.

A ještě jedna zajímavá zkušenost se vzdálenostma: Všiml jsem si, že i když mám dostatečný dostřel /např. Normandie 19,8 km/, nejsem schopen zamířit na cíl cca 18,5-19 km vzdálený... I když "tlačim" zaměřovač nahoru - do dálky, přesto na cíl "nedosáhnu" a když vystřelim, granáty nedoletí...

Protože aktualizace mám zapnutý automatický se stahováním předem, nejsem schopnej říct, jestli to maj na svědomí aktualizace a který. Nicméně se to děje. Yabba Coe, tebe mám, i přes svojí relativně krátkou karieru, v paměti jako někoho, kdo se snažil poradit a pomoc s každým, aspoň trochu oprávněným požadavkem/problémem, tedy doufám, že mi k tomu snad něco řekneš. Díky.

Jinak opakuju, co říkám vždycky, jsem rád za každou akci která jinak "tupý" ježdění jakkoli zpestří. Halloween je toho krásnou ukázkou. A ponorky mě fakt bavily! Krom toho se na tom dalo dost napakovat : ) Aktuální fáze Twilight battle mě sice už tolik nebaví, ale chápu, že ne všim se člověk zavděčí všem. Celá akce měla jen jednu vadu a to že solo se dal hrát jen aktuální scénář a starší už jen v divizi. Hledání náhodných spoluhráčú je neefektivní a tak "bezpartijní", nebo lidi jako já, který jsou sice v Klanu, ale ten nefunguje a je svátek když se sejdem dva, tři /což je samozřejmě náš problém/, jsou podstatně znevýhodněný. Každopádně díky za každou snahu o zpestření!

Players
509 posts
3,991 battles
Před 2 hodinami Mrsk_original řekl/a:

vrátil pohled do výchozí pozice, tedy "odzoomované" na max

Fubuki, která má /po použití kamu/ odhalení z moře 6,8 km

Proc by se ti mel vracet pohled do maximalniho zoomu? Nehrajes to v maximalnim zoomu ze ne? 

Fubuki jsem jezdil celkem davno, ale myslim ze mel lepsi conceal nez 6,8km. A kdyz horis prodluzuje se ti spot. Jinak te videt nemuzou maximalne svitis na letadlo.

Players
15 posts
1,891 battles

Ano, hraju. Přehled o dění kolem je pro mě důležitej. Třeba dojdu k tomu že ne, ale zatim jo.

Fubu má 7 km, s kamu 6,8. A jak jsem psal, nehořel jsem, nestřílel, snažil jsem se nepozorovaně dostat kolem toho DDčka na křižník za nim. Letadla sleduju a v tu dobu nebylo žádný, krom toho spot ze vzduchu je 3,8.

Věř, že se snažim přijít na kloub všem podobným záhadám, jako když mě teď sundali trubkama a nejbližší DD Gnevny bylo 12 km daleko. Rusáci maj obecně trubky s krátkým doletem a proto jsem byl v klidu, do tý doby, než na mě baflo stádo trubek odnikud... V závěrečný zprávě jsem se dočetl, že to byl Z-39, kterej má dostřel 8,5 a spot na 7,7. Tedy šikula kterýmu to klaplo. S Fubu to bylo fakt jak popsuju, proto to sem píšu, protože by mě zajímalo jestli existuje nějaký vysvětlení, nebo jsem se stal svědkem paranormálního jevu : )

Btw. jak funguje velitelská schopnost "Expert nabíječ"? Text řiká: "Urychluje změnu granátu, pokud jsou všechna děla hl. baterie nabita. - Doba potřebná ke změně typu granátu  -50%" To chápu tak, že když mám komplet nabito, přepnu granáty, vystřelim a začne se znovu nabíjet druhým typem munice, je doba nabíjení zkrácená o 50%, tedy o půlku. Přísahám, že i když jsem to učil skoro kaýdýho velitele, zatim jsem si ani jednou nevšiml zkrácení doby ani o vteřinu. A fakt se na to zaměřuju. Kdyby to bylo o 5%, tak se to dá přehlídnout u křižníku, kterj nabíjí za cca 10-12 vteřin, což by to znamenalo cca půl vteřiny, ale 50%, tedy půlka u bitevky která láduje 30 vteřin..? Spíš mám pocit že jde o překlep a má to bejt těch 5%, protože zkrátit babíjení na půlku je neuvěřitelná výhoda a tohle za jeden bod zkušeností..? když naříklad prodloužení dostřelu o 20% je za 4...

Každopádně nepostřehl jsem zkrácení žádný a znovu ujišťuju že to sleduju a jsem si stoprocentně jistej, že všechny laufy jsou nabitý.

[CSNL]
Players
169 posts
8,083 battles
12 minutes ago, Mrsk_original said:

Btw. jak funguje velitelská schopnost "Expert nabíječ"? Text řiká: "Urychluje změnu granátu, pokud jsou všechna děla hl. baterie nabita. - Doba potřebná ke změně typu granátu  -50%" To chápu tak, že když mám komplet nabito, přepnu granáty, vystřelim a začne se znovu nabíjet druhým typem munice, je doba nabíjení zkrácená o 50%, tedy o půlku. Přísahám, že i když jsem to učil skoro kaýdýho velitele, zatim jsem si ani jednou nevšiml zkrácení doby ani o vteřinu. A fakt se na to zaměřuju. Kdyby to bylo o 5%, tak se to dá přehlídnout u křižníku, kterj nabíjí za cca 10-12 vteřin, což by to znamenalo cca půl vteřiny, ale 50%, tedy půlka u bitevky která láduje 30 vteřin..? Spíš mám pocit že jde o překlep a má to bejt těch 5%, protože zkrátit babíjení na půlku je neuvěřitelná výhoda a tohle za jeden bod zkušeností..? když naříklad prodloužení dostřelu o 20% je za 4...

Každopádně nepostřehl jsem zkrácení žádný a znovu ujišťuju že to sleduju a jsem si stoprocentně jistej, že všechny laufy jsou nabitý.

To funguje tak, že máš nabito jedním typem granátů, bez výstřelu překlikneš na druhý typ granátu a přebíjí se 50% času než bez schopnosti. 

Takže pokud překlikáváš mezi typy střel mezi salvami, schopnost vlastně nepotřebuješ.

Kdyby to fungovalo jak popisuješ, defacto by si nabíjecí cykly zkrátil na polovinu, za cenu střídání granátů, a to by bylo trochu unbalanced. 

[T-N-T]
[T-N-T]
Players
75 posts
12,679 battles
Před 1 hodinou Mrsk_original řekl/a:

Ano, hraju. Přehled o dění kolem je pro mě důležitej. Třeba dojdu k tomu že ne, ale zatim jo.

Fubu má 7 km, s kamu 6,8. A jak jsem psal, nehořel jsem, nestřílel, snažil jsem se nepozorovaně dostat kolem toho DDčka na křižník za nim. Letadla sleduju a v tu dobu nebylo žádný, krom toho spot ze vzduchu je 3,8.

Věř, že se snažim přijít na kloub všem podobným záhadám, jako když mě teď sundali trubkama a nejbližší DD Gnevny bylo 12 km daleko. Rusáci maj obecně trubky s krátkým doletem a proto jsem byl v klidu, do tý doby, než na mě baflo stádo trubek odnikud... V závěrečný zprávě jsem se dočetl, že to byl Z-39, kterej má dostřel 8,5 a spot na 7,7. Tedy šikula kterýmu to klaplo. S Fubu to bylo fakt jak popsuju, proto to sem píšu, protože by mě zajímalo jestli existuje nějaký vysvětlení, nebo jsem se stal svědkem paranormálního jevu : )

No, ono Fubuki má opavdu menší spot, jak psal Bergi, jen je k tomu potřeba ještě čtyřbodová schopnost kapitána, která Ti sníží spot o 10%. Jak jsi psal, máš spot 6,8 km, tzn., že pravděpodobně kapitánský skill na maskování nepoužíváš. Z toho vyplývá, že někdo, kdo jej používá a nebyl viditelný Tě naspotoval. Paranormální jev bych v tom fakt nehledal.

• Cool 2

Players
15 posts
1,891 battles
Před 1 hodinou cer243 řekl/a:

No, ono Fubuki má opavdu menší spot, jak psal Bergi, jen je k tomu potřeba ještě čtyřbodová schopnost kapitána, která Ti sníží spot o 10%. Jak jsi psal, máš spot 6,8 km, tzn., že pravděpodobně kapitánský skill na maskování nepoužíváš. Z toho vyplývá, že někdo, kdo jej používá a nebyl viditelný Tě naspotoval. Paranormální jev bych v tom fakt nehledal.

Jak jsem psal, v bitvě byly poslední 4 nepřátelský lodě a všechny jsem viděl! Nebylo nic jinýho co by mě spotlo.

Mar_gun, díky za vysvětlení. Tohle jsem fakt nezkoušel a ani mě to nepadlo a přitom jak prosté : )

[T-N-T]
[T-N-T]
Players
75 posts
12,679 battles
Před 5 hodinami Mrsk_original řekl/a:

...Nebylo nic jinýho co by mě spotlo.

...

Pokud máš replay nebo prtscr, postni ho, bez něj nemá smysl se v tom dále hrabat. Spot je jedna z věcí, která dle mého názoru funguje...

[IDDQD]
Beta Tester
2,463 posts
4,388 battles
9 minutes ago, Mrsk_original said:

Nemám. Jak pořídim replay?

Koukni se do ( většinou , pokud jsi si lodičky nedával jinam na hdd )  C / Games / World of Warship / a je tam kolonka replays

Spoiler

hkQzYZa.jpg

• Cool 1

[ATOM]
[ATOM]
Players
31 posts
4,746 battles

Hele mám takový problém.Od soboty 8.12,se mi první bitva dne nenačte a hra spadne.Prostě si chci dát bitvu a je tam jenom loading ikona (počítadlo tam beží stále,beželo 3 minuty v kuse než jsem vypnul hru),musím hru vždycky vypnout přes správce úloh a zase zapnout znovu,a do bitvy se dostanu s 5-ti minutovým zpožděním.Dneska opět to samé.Uvidíme jestli i zítra.Máte nějaké řešení? a hru hraju naprosto bez jakýkoliv modů.

Players
15 posts
1,891 battles

To se mi děje taky. Ne že bych to musel pokaždý shodit, takovej extrém jenom párkrát, ale to že "zamrznu" a do děje vpadnu až když je odtartováno, tak třikrát z deseti. Obvykle ty první bitvy. Do WoWs ně přitáhli kamarádi, který jezděj i WoTs. Protože jsou věčně v tanku místo na lodi, nechal jsem se ukecat i na tanky. Po té co jsem je nainstaloval se jednak začalo dít daleko častějc co popisuje Kubazet a druhak se mi kompletně rozkopalo veškerý nastavení tady. Všechno jsem musel nastavit znova, od rozlišení, přes zvuky až po zobrazení na minimapě. Prostě všechno. Navíc je všechno pekelně líný. Tanky mám ve stejným nastavení a běhaj jak vzteklej jezevčík. Tady než se něco uděje... Nebejt tanků, řekl bych že nestíhá komp, ale takhle... Jsou snad lodě o tolik HW náročnější?

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.