Jump to content
You need to play a total of 1 battles to post in this section.
The_EURL_Guy

Aktualizace 0.7.11. Vládni, Británie! - Diskuzní vlákno

38 comments in this topic

Recommended Posts

WG Team, Master Pirate, Sailing Hamster
462 posts

Na cestě do vašich přístavů je třetí a závěrečná část akce „Royal Navy“ v doprovodu historické sbírky a náhledu na finále série aktualizací věnovaných britskému cyklu!

Přečíst si článek

[BIA]
Beta Tester
248 posts
2,002 battles

Najprv plusy:

Ve velkém finále britského cyklu dostanou hráči příležitost k sestavení sbírky „Torpédoborce Královského námořnictva“, která vypráví příběh britského námořnictva ve 20. století.  (zbierky mám rád a keď jej odmenou perma camo, kto by odolal)

Všichni hráči, kteří vstoupí do hry v období od 23. listopadu do 6. prosince, najdou dodávky s názvem „Černý pátek“!   (bonus zadarmo? kto by to neuvítal)

Bitvy X. úrovně budou mít méně lodí VIII. a IX. úrovně, neboť ty budou častěji zařazovány do bitev úrovní VIII a IX.  (nemôžem uveriť, že sa toho dožijem :o) )

Teraz mínusy:

Velitelé, zveme vás k účasti v novém typu bitev, které vycházejí z přepracované verze formátu „Battle Royale“.  (bože už aj tu...)

Počínaje aktualizací 0.8.0 nepůjdou lodě IX. úrovně Musashi a Kronshtadt zakoupit za volné ZK a ani je nebude možné v herním klientovi pořídit za uhlí. (to že odoberiete lode za free expy beriem, to že je rad na Musashi zhruba po rovnakom čase ako pre Missouri beriem... avšak prečo by nemohli ostať v arzenále? Keď máte po voľných expoch rozbitú ekonomiku aj v novom arzenále prečo to riešite oceľou u Bourgone (alebo ako sa volá ten burčiak) a následne avizujete misie na oceľ... to sa chystáte rozbiť aj ďalšiu menu aby človek čo to ťažko zbiera zistil, že je mu to k ničomu?... Kronstadt je v hre koľko? pol roka? Už ho treba zobrať na veky preč? tomu celkom nechápem)

Byly přidány následující lodě: Tirpitz B, Atago B, Asashio B a Massachusetts B. Lodě se liší barevným schématem své trvalé kamufláže, ale pokud jde o bojové vlastnosti, jsou s „původními“ loděmi zcela identické;   ( s týmto fakt už... ako nestačila by v predaji len čierna trvalá kamufláž?).

Celkovo u mňa prevláda pozitívna nálada z tohto patchu ale stále sa musí najsť niečo čo ma na... hnevá.

[DE-FS]
Players
17 posts
3,246 battles

Trošku se obávám reakce zarytých  bitevkářů na tu úpravu poškození proti torpédoborcům. Myslím, že to není špatné, ale asi to dost lidí špatně pochopí. A pokud můžu, když se už dost dávno začala řešit torpédoborce a jejich fungování ve hře, následně přišly radary, vypouštěná letadla, hydro do každé domácnosti a spousta většinou, dle mého celkově negativních, dost citelných změn, můj názor byl tento : Nejlepší zbraní proti torpédoborci byl zase opět jiný torpédoborec. Dříve to celkem šlo, bylo dost lodí od každé třídy, takže většinou to alespoň zezačátku bitvy opravdu vypadalo tak, že v první lajně svítily DDčka vzájemě se brzdila, za nima to kryly křižníky a hned za nima pálily bitevky. Avšak protože nejatraktivnější jsou samo bitevky, křižníky a kempení, začal se poměr měnit a začaly vznikat díry, protože když proti sobě stály 1-2, max 3 torpiče, celkem šlo celou sestavu objet a následně to svítit a napadat zezadu nebo zblízka. Což samo bylo pro bitevkáře dost nepříjemné, a zvláště pro ty, co prostě nedokážou pochopit, že když oni maj tu bitevku, že jim někdo může nějak ublížit nebo je dokonce sesmahnout na salvu, protože na kormidle jim roste pavučina. A začal brekot atd. myslím, že to všichni známe. Takže osobně zastávám názor, že se mělo udělat něco spíš pro podporu DD než proti nim, protože "to proti nim" se ve výsledku dost ošklivě obrátilo proti všem. A připomínat lidem, že je potřeba každou loď hrát neledabyle. Můj názor, díky :) 

• Cool 1

Players
11 posts
4,511 battles

AHOJ

môže mi niekto dať vedieť PREČO je zase MM na DD rozbité ???, 7 hier a 3 hry 3 vs 4 DD nebaví ma to je to nevyrovnané a všetky hry som bol kde je  menej DD a všetky som prehral. KUA 

na toto nemám slov 

[IDDQD]
Weekend Tester
1,790 posts
4,754 battles

Cože? Zprovoznění replayů a nikdo to nekomentuje? :D Teď už se snad můžeme těšit jen na ň.

[DE-FS]
Players
17 posts
3,246 battles

Teda možná to mám modem, ale replaye zaznamenávám už dost dlouho Bergham. A pokud něco už je, jen je wg líné to aplikovat a pak to s velkou slávou teda přidaj, mě to extra nepříjde :) 

[WG-EU]
[WG-EU]
WG Staff
1,340 posts
2,889 battles
Před 1 hodinou beautifulbutterfly řekl/a:

AHOJ

môže mi niekto dať vedieť PREČO je zase MM na DD rozbité ???, 7 hier a 3 hry 3 vs 4 DD nebaví ma to je to nevyrovnané a všetky hry som bol kde je  menej DD a všetky som prehral. KUA 

na toto nemám slov 

máš prosímtě screenshoty?

[_C-S_]
Players
4 posts
1,530 battles

Ano pobufujte torpédoborce voni si přece nemůžou najet 4 kilaky od lodě a poslat na ní torpy aniž by se spotly a těma torpama vůbec nesundaj jakoukoli loď na salvu. a teď když udělaj chybu a přijedou moc blízko tak, že se spotnou, tak je ani nemůžu potrestat za tu chybu protože na ně pošlu celou boční salvu a oni se jen usmějou, protože jim dám s T9 bitevkou za nejaký 3 000 a pošlou mi plnou sádku torpéd. 

a to ani nemluvim o yolo DD který si přijedou na 200 metrů a já s tim NIC neudělám

Jojo fakt to má logiku 

• Cool 1
  • Bad 1
  • Angry 1

[T-N-T]
Beta Tester
806 posts
6,517 battles
14 minutes ago, touster_cz said:

Ano pobufujte torpédoborce voni si přece nemůžou najet 4 kilaky od lodě a poslat na ní torpy aniž by se spotly a těma torpama vůbec nesundaj jakoukoli loď na salvu. a teď když udělaj chybu a přijedou moc blízko tak, že se spotnou, tak je ani nemůžu potrestat za tu chybu protože na ně pošlu celou boční salvu a oni se jen usmějou, protože jim dám s T9 bitevkou za nejaký 3 000 a pošlou mi plnou sádku torpéd. 

a to ani nemluvim o yolo DD který si přijedou na 200 metrů a já s tim NIC neudělám

Jojo fakt to má logiku 

Pokud k tobě DD přijede na 200 metrů, tak jsi to pokakal už dlouho před tím než tam najel.:cap_hmm:

[DE-FS]
Players
17 posts
3,246 battles
16 minutes ago, touster_cz said:

Jojo fakt to má logiku 

Nevím, ale jako bitevka jsem nikdy neměl problémy, které popisuješ. Torpič se spotem 4km jsem ještě neviděl,  a pokud tě někdo sejme na salvu, zkus používat kormidlo a hlavu, že když ti to ukáže zaměření a deset dvacet vteřin ti nic nepřiletí, že ti možná jedou torpy... Taky to torpedoborcům můžeš dost usnadnit lepením se na skálu a houfováním. A pokud jedeš solo, nemůžeš počítak s podporou lodí, určených na jejich likvidaci, totiž křižníků. Možná ti také, stejně jako mě, pomůže si za ty DDčka občas sám zahrát (nwm jestli je hraješ ale nezníš tak), abys věděl, s čím od nich můžeš počítat, s čím ne a celkově lépe proniknout do hry, protože pokud nehraješ všechny lodě, NEMŮŽEŠ mít dostatečný přehled. GL HF bro

• Cool 1

[TF-38]
Players
8 posts
9,850 battles

To čo za EDIT vymyslel túto úpravu dmg BB pri zásahu DD. Ak niekto nevie hrať z DD, tak nech z DD nehrá - už doteraz bola BB v nevýhode proti DD a teraz? Príklad Alabama nech má po boji trerbárs 30 000hp, nabíja 30s - ak vystrelí, tak s DD dajme tomu Benson na 7km (aby sa vyhol sekundárkam) - kým Alabama znova nabije, tak ju Benson zasype min. 40ks HE granátmi - výsledok? 2 až 3 požiare. Ak Alabama vypáli na Benson, tak ho trafí pri aktuálnej presnosti (akú majú moje lode) max. 2 až 3 granátmi - a tu je problém - doteraz mala BB šancu(malú, ale mala) že DD potopí - teraz? - mu dá max 5000 dmg - kým znova nabije - DD ju ďalšími 40 HE granátmi zapáli a Alabama skončila - DD sa sni nepotrebuje skyť do dymu. Páni spoluhráči, postrehli ste? Ani som nespomenul torpéda, ktoré sú hlavnou zbraňou DD. Už sa ,,teším,, na to ako budem likvidovať BB s malým DD - škoda, že sa niekto nezamyslel, načo vlastne BB stavali, však stačil húf DD a vybavené. Garantujem, že moje BB budú ,,hrdzavieť,, v prístave, kým zarytý BBčkari svojími sťažnosťami nedonútia WG urobiť úpravu - ako poznám WG, tak po nej bude stačiť na likvidáciu DD bude stačiť jeden granát, pretože WG nevie robiť vyrovnané úpravy, ale len ,,extrémy,,

Edited by ZeroFortyOne
Upraveno pro obsah vulgarismů
  • Cool 1
  • Funny 1
  • Bad 1
  • Angry 1

[DE-FS]
Players
17 posts
3,246 battles
On 11/22/2018 at 6:19 PM, ELTORRO69 said:

To čo za EDIT vymyslel túto úpravu dmg BB pri zásahu DD. Ak niekto nevie hrať z DD, tak nech z DD nehrá - už doteraz bola BB v nevýhode proti DD a teraz? Príklad Alabama nech má po boji trerbárs 30 000hp, nabíja 30s - ak vystrelí, tak s DD dajme tomu Benson na 7km (aby sa vyhol sekundárkam) - kým Alabama znova nabije, tak ju Benson zasype min. 40ks HE granátmi - výsledok? 2 až 3 požiare. Ak Alabama vypáli na Benson, tak ho trafí pri aktuálnej presnosti (akú majú moje lode) max. 2 až 3 granátmi - a tu je problém - doteraz mala BB šancu(malú, ale mala) že DD potopí - teraz? - mu dá max 5000 dmg - kým znova nabije - DD ju ďalšími 40 HE granátmi zapáli a Alabama skončila - DD sa sni nepotrebuje skyť do dymu. Páni spoluhráči, postrehli ste? Ani som nespomenul torpéda, ktoré sú hlavnou zbraňou DD. Už sa ,,teším,, na to ako budem likvidovať BB s malým DD - škoda, že sa niekto nezamyslel, načo vlastne BB stavali, však stačil húf DD a vybavené. Garantujem, že moje BB budú ,,hrdzavieť,, v prístave, kým zarytý BBčkari svojími sťažnosťami nedonútia WG urobiť úpravu - ako poznám WG, tak po nej bude stačiť na likvidáciu DD bude stačiť jeden granát, pretože WG nevie robiť vyrovnané úpravy, ale len ,,extrémy,,

A ty tam jsi sám? Ty nemáš okolo sebe alespoň nějaké křižníky a před tebou není jiná loď nebo alespoň letadla, která by svítila a byla akutnější cíl pro někoho, kdo se ti chce dostat na kobylku? Pak bych hledal chybu jinde. Nechci tě nejak schodit nebo tak něco, jestli chceš, klidně spolu můžem někdy zaplout, alespoň si budeme moci ukázat důvod ke svému názoru a třeba se oba něco od toho druhého přiučíme :)

[TF-38]
Players
8 posts
9,850 battles

Radekoskar - DD so spotom 4km tiež nepoznám, ale čumel som ako puk, keď sa mi spotol Chabarovsk na 4,4km, keď na mňa vypálil - na otvorenom mori, žiaden dym a ja som mal Shimakadze - bol to podľa nicku nemčúr mal winrate 62,8% - zjavne mojich 53,4% bolo málo - keďže v reportoch kolónka,,neférový hráč,, nie je, tak ostalo len ,,špatne hraje,, - max. som mu znížil karmu

[TF-38]
Players
8 posts
9,850 battles
Před 1 minutou radekoskar řekl/a:

A ty tam jsi sám? Ty nemáš okolo sebe alespoň nějaké křižníky a před tebou není jiná loď nebo alespoň letadla, která by svítila a byla akutnější cíl pro někoho, kdo se ti chce dostat na kobylku? Pak bych hledal chybu jinde. Nechci tě nejak schodit nebo tak něco, jestli chceš, klidně spolu můžem někdy zaplout, alespoň si budeme moci ukázat důvod ke svému názoru a třeba se oba něco od toho druhého přiučíme :)

Bohužiaľ, keď nehrám divíziu, alebo je väčšina spoluhráčov v teame pod vodou (MM veľmi často rozdeľuje teamy na hráčov a ,,žrádlo,,) tak ostávam sám - neide o mňa, ale o princíp hry - nie je normálne, že DD roztrieľa BB - má ju vytorpiť - nehovorím o prípade, keď ma BB pár tisíc hp, ale o tom, že DD je po tejto úprave zničiť BB s full hp

[DE-FS]
Players
17 posts
3,246 battles
3 minutes ago, ELTORRO69 said:

Radekoskar - DD so spotom 4km tiež nepoznám, ale čumel som ako puk, keď sa mi spotol Chabarovsk na 4,4km, keď na mňa vypálil - na otvorenom mori, žiaden dym a ja som mal Shimakadze - bol to podľa nicku nemčúr mal winrate 62,8% - zjavne mojich 53,4% bolo málo - keďže v reportoch kolónka,,neférový hráč,, nie je, tak ostalo len ,,špatne hraje,, - max. som mu znížil karmu

No musím uznat, že mě se taky občas nějaká loď, která měla už dávno svítit, rozsvítí až když už mám její granáty skoro na palubě. Takže třeba to bylo i v té tvé situaci, jenom ale proto, že i za pár vteřin dokáže rozjetá loď ujet, i díky nepoměru rozměrů ve wows, celkem kus cesty. Ale jen hádám.

[DE-FS]
Players
17 posts
3,246 battles
2 minutes ago, ELTORRO69 said:

Bohužiaľ, keď nehrám divíziu, alebo je väčšina spoluhráčov v teame pod vodou (MM veľmi často rozdeľuje teamy na hráčov a ,,žrádlo,,) tak ostávam sám - neide o mňa, ale o princíp hry - nie je normálne, že DD roztrieľa BB - má ju vytorpiť - nehovorím o prípade, keď ma BB pár tisíc hp, ale o tom, že DD je po tejto úprave zničiť BB s full hp

No, a to je do značné míry důvod většiny problémů. Neochota wg udělat použitelnej skill mm s alespoň nákym důrazem na rovnoměrnost týmů i z pohledu rajče/fialka proti sobě (alespoň trochu kluci sakra !!! ) a do značné míry všeurčující rng, protože i když se postavíš na hlavu a zahraješ jak pánbů, pokud tě to nenechá trefit/poškodit/zničit, tak sbohem a šáteček. Prostě máš jen malou šanci tušit dopředu, že pokud uděláš to a to, že bude nějaký odhadnutelný výsledek. Nevadí mí existence náhody, ale současné RNG je podle mě nesmysl.

[TF-38]
Players
8 posts
9,850 battles
Před 3 minutami radekoskar řekl/a:

No musím uznat, že mě se taky občas nějaká loď, která měla už dávno svítit, rozsvítí až když už mám její granáty skoro na palubě. Takže třeba to bylo i v té tvé situaci, jenom ale proto, že i za pár vteřin dokáže rozjetá loď ujet, i díky nepoměru rozměrů ve wows, celkem kus cesty. Ale jen hádám.

Na tých cca 3 km čo je rozdiel v spote medzi Shimou a Chabarovskom mu ani jeho cca 50uzlov (90km/h) nestačí - aj keby sme išli oproti sebe, keď sa rýchlosti sčítajú, tak by som ho mal spotnúť o 1 min skôr ako on mňa

[TF-38]
Players
8 posts
9,850 battles
Před 1 minutou radekoskar řekl/a:

No, a to je do značné míry důvod většiny problémů. Neochota wg udělat použitelnej skill mm s alespoň nákym důrazem na rovnoměrnost týmů i z pohledu rajče/fialka proti sobě (alespoň trochu kluci sakra !!! ) a do značné míry všeurčující rng, protože i když se postavíš na hlavu a zahraješ jak pánbů, pokud tě to nenechá trefit/poškodit/zničit, tak sbohem a šáteček. Prostě máš jen malou šanci tušit dopředu, že pokud uděláš to a to, že bude nějaký odhadnutelný výsledek. Nevadí mí existence náhody, ale současné RNG je podle mě nesmysl.

Máš 100% pravdu - mňa vytočili tak, že už som si ani premko neaktualizoval - momentálne mám ciel získať Cossack a potom sa uvidí - mám cca 60 000 bitiek na WoT - keď WoTurobili nehrateľným, tak som začal hrať WoWs - aktuálne som na klanovom TS a ak chalani potrebujú pomoc v divízii, alebo ak sú klanovky, a je málo hráčov, tak si zahrám, ale na public som pri aktuálnom systéme stratil chuť.

[DE-FS]
Players
17 posts
3,246 battles
1 minute ago, ELTORRO69 said:

Na tých cca 3 km čo je rozdiel v spote medzi Shimou a Chabarovskom mu ani jeho cca 50uzlov (90km/h) nestačí - aj keby sme išli oproti sebe, keď sa rýchlosti sčítajú, tak by som ho mal spotnúť o 1 min skôr ako on mňa

Radši si to půjdu ještě ověřit, ale když jsem to už celkem dávno počítal, tak ti to sice píše nějakou rychlost, ale když si to spočítáš, jak rychle jsi se dostal přes nějakou vzdálenost k pevnému bodu, vycházelo mi asi 3x větší rychlost. Schválně jdu na to :)

[TF-38]
Players
8 posts
9,850 battles
Před 7 minutami radekoskar řekl/a:

Radši si to půjdu ještě ověřit, ale když jsem to už celkem dávno počítal, tak ti to sice píše nějakou rychlost, ale když si to spočítáš, jak rychle jsi se dostal přes nějakou vzdálenost k pevnému bodu, vycházelo mi asi 3x větší rychlost. Schválně jdu na to :)

Ak sčítaš rýchlosti oboch DD tak ti to vyjde na cca 170 - 180km/h - čo je 3km/min - matika nepustí - navyše mám aj Chabarovsk a skúšal som max. rýchlosť - ak nemáš nejaký mód, tak to nedáš:)

[CULMY]
Players
169 posts
7,174 battles
6 minutes ago, ELTORRO69 said:

Ak sčítaš rýchlosti oboch DD tak ti to vyjde na cca 170 - 180km/h - čo je 3km/min - matika nepustí - navyše mám aj Chabarovsk a skúšal som max. rýchlosť - ak nemáš nejaký mód, tak to nedáš:)

Akorát ve hře urazíš vzdálenost při dané rychlosti rychleji oproti reálu. Koeficient je tuším 5, nepamatuji si přesně.

Players
553 posts
4,035 battles
On 11/22/2018 at 6:19 PM, ELTORRO69 said:

A ty nemas na BB HE granaty aby jsi to DD vypl z takove blizkosti na salvu? Dmg ohnem se da uplne opravit, tak si necham horet pozary zabiju DD a pak se healnu. Jenze kdyz si nekdo hasi prvni pozary... 

[TF-38]
Players
8 posts
9,850 battles
Před 1 minutou BustyGirlWithPinkPig řekl/a:

A ty nemas na BB HE granaty aby jsi to DD vypl z takove blizkosti na salvu? Dmg ohnem se da uplne opravit, tak si necham horet pozary zabiju DD a pak se healnu. Jenze kdyz si nekdo hasi prvni pozary... 

Ale mám HE, akurát že moje 406mm HE dávajú DD okolo 900dmg a opakujem, pri aktuálnej presnosti mojich lodí z 9 striel trafí DD na 6 - 7km max. 3. Garantujem ti, že sa nestihneš opraviť - 30 000hp BB ti s DD stiahnem, kým ti nabehne ďalšia oprava - jedine, že ti niekto pomôže a zamestná ma. Ak ťa ešte DD ,,neupálil,, ako majstra Husa, tak si mal šťastie a nestretol si dobrého DDčkára - alebo si na dobrej ,,vlne,, a WG ti neserie do presnosti streľby

Players
553 posts
4,035 battles
Před 4 minutami ELTORRO69 řekl/a:

Ale mám HE, akurát že moje 406mm HE dávajú DD okolo 900dmg a opakujem, pri aktuálnej presnosti mojich lodí z 9 striel trafí DD na 6 - 7km max. 3. Garantujem ti, že sa nestihneš opraviť - 30 000hp BB ti s DD stiahnem, kým ti nabehne ďalšia oprava - jedine, že ti niekto pomôže a zamestná ma. Ak ťa ešte DD ,,neupálil,, ako majstra Husa, tak si mal šťastie a nestretol si dobrého DDčkára - alebo si na dobrej ,,vlne,, a WG ti neserie do presnosti streľby

S Bensonem, ktereho uvadis te neupalim na otevrenem mori. S Kitakaze dejme tomu ze jo, ale musim se smouknout protoze na volne vode je rychlej konec. A kdyz se smoukne tak prestan strilet a despotni se ne. Parkrat se mi stalo, ze me DD upalilo ale vzdy to byla moje chyba v tom ze jsem yoloval kam jsem nemel.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.