Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
Ozzys_CZ

Radiové zaměřování - dotaz

6 comments in this topic

Recommended Posts

[ATOM]
Players
19 posts

Zdar všem, nevím jestli jsem pochopil úplně funkci -Radiové zaměřování-. Podle mne má ukazovat směr k nejbližší -nepřáteské- lodi, bez ohledu na třídu. Právě jsem skončil v bitvě s DD, kde tento skill mám, a byl jsem celkem zmatený. Jedu si v klidu , ukazatel směřuje k spotnuté BB ve vzdálenosti cca 9km, tak si říkám - přiblížím se tak na 6,5 km - to mně neuvidí- a pošlu torpy, jenže jsem se najednou "rozsvítil" a 4 km ode mne se objevil Shima..... Jak je to možné? Pokud byl prokazatelně blíže než ta BB, tak proč mi ukazatel rad. zaměřování směžoval k BB? Že by chyba v Matrixu? škoda že nemám  záznam.....

[T-N-T]
Weekend Tester, Players, In AlfaTesters
3,677 posts
8,911 battles
9 hours ago, Ozzys_CZ said:

Zdar všem, nevím jestli jsem pochopil úplně funkci -Radiové zaměřování-. Podle mne má ukazovat směr k nejbližší -nepřáteské- lodi, bez ohledu na třídu. Právě jsem skončil v bitvě s DD, kde tento skill mám, a byl jsem celkem zmatený. Jedu si v klidu , ukazatel směřuje k spotnuté BB ve vzdálenosti cca 9km, tak si říkám - přiblížím se tak na 6,5 km - to mně neuvidí- a pošlu torpy, jenže jsem se najednou "rozsvítil" a 4 km ode mne se objevil Shima..... Jak je to možné? Pokud byl prokazatelně blíže než ta BB, tak proč mi ukazatel rad. zaměřování směžoval k BB? Že by chyba v Matrixu? škoda že nemám  záznam.....

Ukazuje to sektor ve kterem se nejblizsi lod nachazi ne samotnou lod.  Nebyla ta shima nekde pobliz te BB?

[T-N-T]
Players
872 posts
3,778 battles

Jestli byla Shima ve stejnem smeru jako BB, tak to ukazovalo na Shimu. Ten sektor, kam to ukazuje je myslim 1/16 kruhu. Takze je to docela 'sirokej' pruh. 

[ATOM]
Players
19 posts

No právě že né, Shima byla vlevo ode mne a BB v pravo, proto mne to zmátlo, asi fakt chyba v Matrixu..... Jinak ten skill používám už dost dlouho, a tohle se mi stalo poprvé - a doufám že i naposled :-)

[T-N-T]
Players
1,828 posts
8,874 battles

Nemohla náhodou další nepřátelská loď být schovaná směrem k té bitevce, ještě blíže než ta shima? Třeba za ostrůvkem, v kouři?

[IDDQD]
Weekend Tester
1,790 posts
4,754 battles

Nebo možná to ta Shima k tobě přivalila tak rychle, že sis nestihl všimnout změny ve směrování. Tunnel-view je zákeřný.

• Cool 2

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.