Jump to content
  • 0
Sign in to follow this  
Albireos

Nacja

9 comments in this topic

Question

Players
4 posts
21 battles

Witam!

Dzisiaj zacząłem i zastanawiam się jaka aktualnie nacja by mi podeszła do gustu. Mógłbym prosić o podanie głównych wad i zalet każdej z nich??? 

8 answers to this question

Recommended Posts

• 1
[KLON]
Players
163 posts

Założenie jest takie, że niszczyciele maja zajmować capy i dzięki małemu zasiegowi wykrywania oraz zasłonie dymniej robia to najlepiej ze wszystkich klas, krążowniki maja je wspierać podczas tego zadania i szybko eliminować niszczyciele oraz krążowniki, które zagrażaja Twoim niszczarką, natomiast pancerniki są manifestacją siły, która gdy jest w danym miejscu pozwala tym dwóm pierwszym klasą wykonywać skutecznie swoje funkcje. Jest też tutaj zasada papier, kamień, nożyczki czyli niszczarki dzięki swoim torpedą i kamuflażowi są batem na pancerniki, krążowniki najelpiej sobie radzą z niszczycielami, a pancerniki potrafia jedna salwa rozwalić full hp krążownik, ale od tej zasady jest sporo wyjątków i dużo oczywisćie zależy od umiejętnosci danego gracza czy ta zasada będzie funkcjonować. Generalnie oprócz cv największy wpływ na wynik bitwy mają na początkowych tierach moim zdaniem niszczyciele, ponieważ mogą w łatwy sposób dostarczyc drużynie punktów(capy) , mogą wyświetlić niszczarki nieprzyjaciela i stosunkowo łatwo są w stanie zniszczyć pancernik nieprzyjaciela. Zasada jest taka, że jeśli chcesz wygrać gre strzelasz do niszczycieli, a jeśli chcesz tylko nabić dmg, ale nie zależy ci na wygranej to strzelasz do pancerniczków, warto też wspomnieć, że Twoje miejsce w tabali końcowej zależy od % obrażeń zadanym okrętom i 20 k zadane niszczycielowi jest więcej warte niż 80k zadane pancernikom.

• 0
[-KWX-]
Beta Tester
27 posts
1,230 battles

W zasadzie, chyba łatwiej będzie jak napiszesz czego oczekujesz? Wolisz szybkie akcje, czy raczej powolne ale systematyczne strzelanie na daleko? :) Wolisz trzymać przeciwników na sobie i tankować obrażenia czy raczej trzymać się na daleko, za wyspą?

• 0
Players
4 posts
21 battles

Tak naprawdę nie wiem. W ogóle nie znam się wcale na okrętach ale raczej chętnie bym skupił się na nacjaxlch tj. Japonia, USA, Niemcy, Anglia, ponieważ wydają mi się najlepszymi przedstawicielami marynarki w historii. Wydaje mi się też że chcialbym spróbować wszystkich taktyk jednak bardziej czegoś łatwiejszego.

• 0
[-KWX-]
Beta Tester
27 posts
1,230 battles

Każda nacja ma w sobie coś ciekawego :) Polecam Ci Niemieckie Pancerniki bo dają dużo przyjemności z gry a jednocześnie sporo wybaczają. Niszczyciele Amerykańskie są najwcześniej polecane dla początkujących graczy, podobnie jak krążowniki. W sumie wydaje mi się i jest to tylko moja opinia, poczekaj aż ktoś jeszcze się wypowie ale drzewko Amerykańskie będzie najlepsze na początek bo jest mocno uniwersalne.

• 0
Players
72 posts
21,818 battles

Kolega zapomniał wspomnieć, że nacja jako taka, nie wpływa na charakterystyki okrętów. Ważna jest klasa okrętu (niszczyciel/krążownik/pancernik/lotniskowiec, z tym, że czasami okrętami różnych klas gra się podobnie - np. sowieckie niszczyciele i francuskie krążowniki). Właściwie nacja jest istotna tylko w przypadku dowódców okrętów - mogą być oni przenoszeni jedynie między okrętami tej samej nacji.

• 0
Players
4 posts
21 battles

Oczywiście, grałem kiedyś w World of Tanks a potem w War Thunder i stwierdziłem, iż wolę wybrać jedną nację i ciągnąć ją od początku do końca niż wybierać kilka nacji na raz. Chociaż podział na siły Osi oraz Aliantów również ma sens. jest kwestia, która jest dla mnie zupełnie abstrakcyjna. Jakie zadania ma wykonywać konkretna klasa okrętów w bitwie poza lotniskowcami??? Może to pytanie będzie kluczowe :P

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.