Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 1 battles to post in this section.
The_EURL_Guy

Aktualizacja 0.7.11. Rządź, Brytanio! - wątek na forum

25 comments in this topic

Recommended Posts

WG Team, Master Pirate, Sailing Hamster
434 posts

Trzecia i ostatnia część wydarzenia Royal Navy połączonego z kolekcją historyczną oraz zagłębieniem się w finałową z serii aktualizacji poświęconych cyklowi brytyjskiemu właśnie zmierzają do Waszych Portów!

Przeczytaj cały artykuł

[FT-B]
Players
150 posts
2,109 battles

No ale w tych dostawach codziennych, chyba lepiej byłoby dać znowu jeden premium kontener, niż dwa zwykłe :) Ale dobre i tyle.

[PLWTF]
Players
35 posts
3,079 battles

Czy mógłbym wreszcie pograć w losowej bitwie floty włoskiej przeciwko brytyjskiej, albo japońskiej przeciwko amerykańskiej? Albo jakiejkolwiek przeciwko jakiejkolwiek? W końcu wystarczy drobna opcja w matchmakerze i dzięki temu dostaniemy dodatkowy tryb bitew losowych. Mam już dość bitew w których widzę np. Yamato i Iowa po jednej stronie przeciwko Musashi i Worcester po drugiej.

• Cool 1

Players
8 posts
6,304 battles

Wy na powaznie z tymi okretami B? Toz to jest zwykly strzal z liscia dla kolekcjonerow. `Cala promocja nie bedzie miala znamion tego co zrobiono w World of Tanks` .. NO JAK NIE JAK TAK, z tym ze te beda spakowane do kontenerow a nie prosto ze sklepu, powiedzialbym ze to nawet gorzej jak to mialo miejsce w World of Tanks. Od ponad miesiaca miala miejsce G burza i nie usluchaliscie, dajecie to cos zamiast permacamo na istniejace juz okrety.

• Cool 4

[HEHO]
Beta Tester
4 posts
5,741 battles

"Dodano cztery następujące okręty: Tirpitz B, Atago B, Asashio B oraz Massachusetts B. Okręty wyróżniają się schematem kolorów swojego stałego kamuflażu i są dokładnie takie same jak „oryginalne” okręty pod względem charakterystyki bojowej."

Oj nie uczycie się na błędach, nie uczycie. WoWS idzie w złą stronę z takimi "akcjami marketingowymi". 

W superkontenerach mogą teraz pojawić się następujące okręty: Kronshtadt, Missouri oraz Musashi.

Ja się pytam co tu się od janiepawla? :cap_wander:
Okręty IX Tieru najpierw dostępne tylko za free exp, potem za węgiel, teraz Jean Bart jest zwyczajnie do kupienia a pozostałem mogą wypaść z SK. To w ogóle jest jakaś kontrola nad tymi okrętami? Jakiś plan czym w grze mają być te okręty IX tieru? Po co je w ogóle wprowadzać skoro właściwie nie trzeba na nie pracować, wystarczy mieć szczęście albo kasę :cap_money: 
Missouri dostać nie można, ale z SK może wypaść. Skoro tak, to dajcie ją do sklepu, arsenału czy jak chcecie to sobie nazywać. Jak wszystkie IX-ki to wszystkie. 

• Cool 2
  • Bad 1

[FT-B]
Players
150 posts
2,109 battles

Parę pytań co do bitw o zmierzchu.

Czy misje RN będzie można zaliczać w tych bitwach.

Kiedy to jest u was po zmierzchu?:) 

Czy leczenie swoich, używanie mocy itp. Będzie jakoś nagradzane większym exp, i kasą ?

Czy Rasputin jest tak przegięty jak na testach?:)

I mam nadzieję, że jak będzie losowało teamy, to będzie tylko jeden rasputin na drużynę. A nie np po 5.  Albo drużyna przeciwna ma 2 rasputiny ,a nasza nie ma wcale.

[IFS]
Players
8 posts
8,972 battles

Zastanawiam się jak rozumieć temat tzw. frontu sztormowego w grze, bo to rzecz ciekawa, ale mam wrażenie, że deweloperzy coś istotnego przeoczyli. Czy Panowie rozumieją, że front sztormowy to jest linia znacznej długości obejmująca pewien akwen, która przesuwa się z pewną prędkością oddzielająca dwa obszary o lepszej pogodzie. Sztuka żeglugi na froncie umożliwia skryte podejście do jakiegoś miejsca bez wykrycia: np. rajd japońskich lotniskowców przez Północny Pacyfik celem skrytego podejścia pod Hawaje przy planowanym ataku na Pearl Harbour. Front sztormowy (burzowy) to jest linia (lekko krzywa) złej pogody przewalająca się przez akwen, a nie coś co można zobrazować w formie okręgu jak u Was. Okrąg złej pogody jest podobny do cyklonu, czy trąby powietrznej. Może się przemieszczać lub nawet okresowo być stacjonarny. Front jest w ruchu zawsze bo jest elementem niżu. Mylicie pojęcia, nie wiecie o czym mówicie, a w grze przydałby się "normalny front burzowy". Zresztą po co to pisze, mój elaborat zwierający precyzyjne poprawki językowe do tłumaczenia artykułu o okrętach nigdy nie został zastosowany na stronie.

[WIDMO]
Beta Tester
31 posts
5,900 battles
33 minutes ago, J_jW said:

Zastanawiam się jak rozumieć temat tzw. frontu sztormowego w grze, bo to rzecz ciekawa, ale mam wrażenie, że deweloperzy coś istotnego przeoczyli. Czy Panowie rozumieją, że front sztormowy to jest linia znacznej długości obejmująca pewien akwen, która przesuwa się z pewną prędkością oddzielająca dwa obszary o lepszej pogodzie. Sztuka żeglugi na froncie umożliwia skryte podejście do jakiegoś miejsca bez wykrycia: np. rajd japońskich lotniskowców przez Północny Pacyfik celem skrytego podejścia pod Hawaje przy planowanym ataku na Pearl Harbour. Front sztormowy (burzowy) to jest linia (lekko krzywa) złej pogody przewalająca się przez akwen, a nie coś co można zobrazować w formie okręgu jak u Was. Okrąg złej pogody jest podobny do cyklonu, czy trąby powietrznej. Może się przemieszczać lub nawet okresowo być stacjonarny. Front jest w ruchu zawsze bo jest elementem niżu. Mylicie pojęcia, nie wiecie o czym mówicie, a w grze przydałby się "normalny front burzowy". Zresztą po co to pisze, mój elaborat zwierający precyzyjne poprawki językowe do tłumaczenia artykułu o okrętach nigdy nie został zastosowany na stronie.

Przyznam się. Tak naprawdę nie posiadam portu (nawet kilku do wyboru), w którym ukrytych mam 50 okrętów wojskowych i nie zatrudniam blisko 30000 marynarzy bo to tylko durna gra.

• Cool 1

[IFS]
Players
8 posts
8,972 battles
18 minutes ago, rurkovsky said:

Przyznam się. Tak naprawdę nie posiadam portu (nawet kilku do wyboru), w którym ukrytych mam 50 okrętów wojskowych i nie zatrudniam blisko 30000 marynarzy bo to tylko durna gra.

Znam zawodowego kapitana żeglugi wielkiej, który gra w tę grę, przestrzegę, go, żeby nie zapaskudził sobie tego co ma poukładane w głowie zwieńczonej czapką z wieńcem z liści wawrzynu.

Players
3 posts
3,330 battles

Wrocilem niedawno do gry i robie misje na legendarne ulepszenia, np chabarowskiem i naprawde ciezko mi zrozumiec dlaczego ten okret nie dostanie buffa, co on takiego ma lepszego od innych niszczycieli ze ma tragiczne camo i torpedy z zasiegiem 6 km ktore wleka sie z predkoscia 55 wezlow jak dobrze pamietam, patrze w drzewku na inne niszczyciele i maja zasieg i kamuflaz i torpedy z dobrym zasiegiem do tego pelno sprzetu eksploatacyjnego, kiedys chabarowsk mial chyba 10 km zasieg torped, mogliby przynajmniej to wrocic, albo dac np radar zeby w randomach moc wplywac na baze i miec szanse wyspotowac wrogi niszczyciel

[HOB]
Beta Tester
677 posts
12,040 battles
13 hours ago, Eddiie619 said:

Wrocilem niedawno do gry i robie misje na legendarne ulepszenia, np chabarowskiem i naprawde ciezko mi zrozumiec dlaczego ten okret nie dostanie buffa, co on takiego ma lepszego od innych niszczycieli ze ma tragiczne camo i torpedy z zasiegiem 6 km ktore wleka sie z predkoscia 55 wezlow jak dobrze pamietam, patrze w drzewku na inne niszczyciele i maja zasieg i kamuflaz i torpedy z dobrym zasiegiem do tego pelno sprzetu eksploatacyjnego, kiedys chabarowsk mial chyba 10 km zasieg torped, mogliby przynajmniej to wrocic, albo dac np radar zeby w randomach moc wplywac na baze i miec szanse wyspotowac wrogi niszczyciel

ma lepsze działa

[WIDMO]
Players
115 posts
7,553 battles
14 hours ago, Eddiie619 said:

Chcesz mieć radar na khabarovsku żeby wszystkie wrogie niszczyciele bały się opuścić pozycje startowe? Ten okręt w dobrych rękach to najlepszy niszczyciel w grze.

• Cool 1

Players
3 posts
3,330 battles
4 hours ago, Cyraxinainen said:

Chcesz mieć radar na khabarovsku żeby wszystkie wrogie niszczyciele bały się opuścić pozycje startowe? Ten okręt w dobrych rękach to najlepszy niszczyciel w grze.

haragumo ma o wiele wieksza sile razenia, khaba jest na daleki dystans wiec na bliskim dystansie jest wiele lepszych niszczycieli dlatego radar nie sprawilby ze miazdzylby inne niszczarki, poprostu mialby jakiekolwiek szanse na capie w randomach, na obecna chwile mozesz gonic inna niszczarke do konca bitwy i jej nie wyspotujesz, inne niszczyciele w walce na np 7-10 km moga uzyc torped wiec musisz tez myslec o wyminieciu ich a przeciwnik cie obija, dziwne ze grozovoi ma lepszy zasieg dzial, dobry kamuflaz, zasieg torped lepszy od khaby, sporo sprzetu eksploatacyjnego, czyli rozumiem ze ta jedna bateria wiecej niz grozovoi daje khabie o tyle wieksza sile ze ma tyle rzeczy zabranych wzgledem innych niszczarek. Zgodze sie ze da sie wykrecic dobry wynik ale jest to uzaleznione od druzyny, inne niszczarki napewno maja wiele wiecej atutow jak khaba, wg mnie nalezy mu sie chociaz wrocenie zasiegu torped na taki jaki byl dawniej

Players
3 posts
3,330 battles
4 hours ago, Memku said:

ma lepsze działa

na tyle lepsze zeby mial tyle wad wzgledem innych niszczycieli? haragumo ma wieksza sile razenia w dodatku spory zasieg torped i lepszy kamuflaz, grozovoi tak samo w dodatku sporo sprzetu eksploataycjnego, moim zdaniem dziala nie rekompensuja tych wszystkich atutow ktore maja inne niszczyciele. Wargaming tworzy kolejne drzewka z OP okretami a stare zostawia. Khaba jest uzalezniony od teamu, pelni bardziej role supportu, sam nic nie wykrecisz, nie przejmiesz bazy jesli krazowniki z radarem nie wyspotuja przeciwnych niszczarek, nie zrobisz dmg jak team bedzie kampil, ma mobilnosc ale gdy masz focus np 4 okretow to wszystkiego nie wykrecisz.

[GHOST]
[GHOST]
Players
6 posts
7,769 battles

Kamo Cień

To dość istotna różnica... reklamacje uwzględniane ??

cien.jpg

shot-18.11.23_10.08.17-0663.jpg

• Cool 1

Players
408 posts
12,407 battles
30 minutes ago, stacho_pl said:

Kamo Cień

To dość istotna różnica... reklamacje uwzględniane ??

cien.jpg

shot-18.11.23_10.08.17-0663.jpg

Poważnie??

Rozważałem zakup jedynie dla tego 100% kredytów.... oszczędziłeś mi dylematów kupować czy nie kupować.

• Cool 1

Players
2,160 posts
13,115 battles

Zauważyłem istotną zmianę w MM.

Grając ósemkami tak samo jak zawsze rzuca na dychy. Tyle, że teraz jest dużo mniej ósemek i dziewiątek w bitwie.

GG!

• Cool 1
  • Funny 1

[PLWTF]
Players
35 posts
3,079 battles
On 11/21/2018 at 6:21 PM, Eddiie619 said:

Może po prostu WG boi się casusu WOT, czyli radzieckich okrętów, które są najlepsze na świecie miażdżą wszystko pierwszym strzałem, a gracze spoza Rosji przestają grać...? ;)

• Funny 2

[MS-B]
[MS-B]
Beta Tester, Players, In AlfaTesters
16 posts
5,071 battles

MM 8 tierów nie zmienił się w ogóle. Nadal 8/10 bitew rzuca na X. Nie mam nic przeciwko mm +2/-2, ale bardzo mi przeszkadza kiedy jestem jedyną, lub jedną z 2 VIII na drużynę, a reszta to X. 

Zastanówcie się proszę nad wprowadzeniem mm takiego jak w Wocie. Proponuję 3 X, 3 IX, 6 VIII.

Ile można dawać się doić jak dziecko.

• Cool 4

Players
2,160 posts
13,115 battles
53 minutes ago, kamil942 said:

MM 8 tierów nie zmienił się w ogóle. Nadal 8/10 bitew rzuca na X. Nie mam nic przeciwko mm +2/-2, ale bardzo mi przeszkadza kiedy jestem jedyną, lub jedną z 2 VIII na drużynę, a reszta to X. 

Zastanówcie się proszę nad wprowadzeniem mm takiego jak w Wocie. Proponuję 3 X, 3 IX, 6 VIII.

Ile można dawać się doić jak dziecko.

To jest tak samo oczywiste jak równa ilość lotniskowców w bitwie (na samym początku były bitwy z tylko jednym lotniskiem, ubaw po pachy!). O ile zmiana tego drugiego trwała pół roku to z patologicznym MM użeramy się trzy lata. Ile można...

• Cool 1

[HOB]
Players
1,092 posts
5,076 battles
2 minutes ago, 4D4M3M said:

Poważnie ?

Rozróżnianie gigabajtów od megabajtów nie było wymogiem w ogłoszeniu na tłumacza.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.