Jump to content
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
mawmaw50

Amir-nábor nových členu

8 comments in this topic

Recommended Posts

[AMIR]
Players
7 posts
4,714 battles

Ahoj kdyby jste někdo měl zájem klan Amir má ještě volných 11 míst tak hledáme nové členy bylo by fajn vlastnit aspoň jednu loď tier 7+ . Jestli nemáš není problém máme pohodový lidi v klanu pomůžeme potahat nahoru . Komunikujeme přes program discord . Požadujeme aktivitu když můžeš hraješ 1f642.png:) nemůžeš řekneš a nic se neděje 1f642.png:) ( na naší stránce na facebooku píšeme co kdy kde jak ) můžeš kontaktovat mě buď přes zprávu na facebooku Barry Burton nebo ve hře Mawmaw50 popřípadě někoho ze zástupců v klanu 1f642.png:)budu se těšit na nové lidi a všem přeji hodně úspěchuimage.thumb.png.bc09b65e7368b99e4f7efe453b4ce7cf.pngimage.thumb.png.ee9eb65c8e69746a2c24aa7a43018c3e.png

• Cool 1

[IDDQD]
WoWs Wiki Team
1,116 posts
9,396 battles

Ještě prosím ještě, víc topiků víc zeleniny :Smile_hiding:

Spojler

V 3. 10. 2018 v 8:57 mawmaw50 řekl/a:

Ahoj pořád a stále nabíráme nové členy do klanu Amir jsme parta pohodových a fajn lidí co na sebe neřvou kvůli prohře :) . Mluvíme hlavně přes TS adresa je daná do denní zprávy v klanu . Pokud by jste kdokoliv měl zájem se přidat a hraješ aspoň párkrát do týdne. Hráváme nejčastěji od 18h cca do půlnoci v divizích solohraní je samo sebou na tobě :) bylo by fájn kdyby jsi se s námi zučastnil klanovek ale není to podmínkou pokud nemáš lodě :) Jestli jsi nováček není žádný problém i low lodě máme :) Tak kapitáni kapitánky budu se těšit na odpovědi zatím ahoj Mawmaw50

arizona.jpg

V 1. 11. 2018 v 9:53 mawmaw50 řekl/a:

Ahoj klan Amir stále nabírá nové členy. Bylo by fajn kdyby jsi měl nějakou tier 8 loď.
Hraješ několikrát do týdne? Chceš mít kolem sebe pohodový lidi do hry?
Rádi tě nabereme mezi sebe, jsme dobrý kolektiv co na sebe nenadává kvůli prohře. Mluvíme hlavně přes Discord. Pokud by jste kdokoliv měl zájem se přidat budeme rádi za každého. Hráváme nejčastěji od 18h cca do půlnoci v divizích.Solohraní je samo sebou na tobě,bylo by fájn kdyby jsi se s námi zučastnil klanovek,výcviků na klanové bitvy a byl aktivní člen teamu ale není to podmínkou pokud nemáš lodě.Jestli jsi nováček není žádný problém i low lodě máme. Tak to s tebou projezdíme a potaháme tě o pár tieru nahoru.Tak kapitáni,kapitánky budeme se těšit na nové lidi do klanu tak hodně štěstí a klidné moře. Pro více informací kontakt ve hře na Velitele klanu : Mawmaw50 Nebo kdokoliv z členů klanu

848d5f4ebb747d49b68df03bdfe74bb5.jpg

• Bad 1

[AMIR]
Players
7 posts
4,714 battles

hezký profil :)) já jenom sháním v pohodě lidi :) sorry že je to tu vícekrát :) my hrajeme do pohody ... to že jsi fialka super :)) mi máme bandu super lidí tím že mi ukážeš že jsi robin hood mě neoslníš :D kdyby to šlo smazat tak je promazávám a píšu jeden :D tak tě poprosím takový odpovědi fakt nepotřebuji :D ps zrovinka minule jsem někomu od vás vypráskal kožich ... to že každý nemá fialový nick neznamená že hraje blbě :) 

[IDDQD]
WoWs Wiki Team
1,116 posts
9,396 battles

Kdybys jsi se alespn priucil od svych kolegu a spamoval jsi do jednoho topicu ale ne potrebujes rovnou 3 topiky gratulka. :Smile_great:

A pletes se zadna fialka nejsem a to ze jsi nandal nekomu od nas. Jen tak dal. Nebo je na tom neco spatne? :cap_old:

• Bad 1

[AMIR]
Players
7 posts
4,714 battles

Hele a dost prosím tě už nepiš :D aspoň je vidět že funguje nějaký klan a hledá nové členy díky za debatu která nikam nevede a přeji ti hezký a úspěšný den :)

[IDDQD]
WoWs Wiki Team
1,116 posts
9,396 battles

Upozornit te na to ze mas triple post - nemuzu, ty me na oplatku spamujes ve hre jako maly dite - prej muzes, ale ze pak naberes do klanu hrace diky me - uz je ticho po pesine coz?
Vis nekdy neplacena reklama taky reklama.

• Cool 2

[10GO]
[10GO]
Players
1,026 posts
10,704 battles

Žádná reklama je někdy lepší...

• Cool 1
  • Funny 5

[AMIR]
Players
7 posts
4,714 battles

Ale já poděkoval :) to jsi nenapsala ? proč ? aj su se omluvil tudiž i tu bych chtěl říct omlouvám se a pomohla jsi mi 

ä ještě tady díky za nového člena z tvého doporučení :) Kdyby jste ještě o někom věděli budu vděčný díky všem

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.