Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 1 battles to post in this section.
The_EURL_Guy

Garść dublonów do zgarnięcia! - Wyzwanie Podwodniaków! - wątek na forum

27 comments in this topic

Recommended Posts

[B-EYE]
[B-EYE]
Players
267 posts
10,436 battles
2 hours ago, The_EURL_Guy said:

Wygraj dublony, kontenery, kamuflaże i wiele więcej! Koniec w czwartek 05:00 AM UTC!

Zgodnie z instrukcja zalogowałem się kliknąłem biorę udział i żadnej flagi sygnałowej Sierra Mike nie dostałem. Co się dzieje? Czy biorę udział w tym wydarzeniu?

Players
34 posts
1,659 battles
2 hours ago, Barwena said:

Zgodnie z instrukcja zalogowałem się kliknąłem biorę udział i żadnej flagi sygnałowej Sierra Mike nie dostałem. Co się dzieje? Czy biorę udział w tym wydarzeniu?

Mam dokładnie to samo. Patrzyłem wszędzie, żadnej flagi.

Samo wydarzenie natomiast, co z pełnym rozczarowaniem stwierdzam, i założę się że większość się ze mną zgodzi, jest strasznie poddane na inwazję trolli. Zwłaszcza jego założenie "zniszcz jak najwięcej okrętów"... przecież to karmik, a raczej mokry sen dla każdego kill steal-era i trolla. Powinno być zadaj jak najwięcej dmg, a nie zniszcz jak najwięcej, ech widać że ten co to zaplanował jest strasznie naiwny.

• Cool 2

[-FWS-]
Players
44 posts
3,844 battles
9 godzin temu, Toneldren napisał:

Samo wydarzenie natomiast, co z pełnym rozczarowaniem stwierdzam, i założę się że większość się ze mną zgodzi, jest strasznie poddane na inwazję trolli. Zwłaszcza jego założenie "zniszcz jak najwięcej okrętów"... przecież to karmik, a raczej mokry sen dla każdego kill steal-era i trolla. Powinno być zadaj jak najwięcej dmg, a nie zniszcz jak najwięcej, ech widać że ten co to zaplanował jest strasznie naiwny.

I kto tu trolluje...

A zrozumiałeś dokładnie zasady? Indywidualnie masz zrobić max 50+ gwiazdek, a nie fragi.... Drużyna natomiast zostanie umiejscowiona w rankingu w zależności od tego jak szybko wykona scenariusz. Bo wg mnie chodzi o nieprecyzyjne tłumaczenie o tej największej ilości fragów. Kto będzie ganiał się po mapie przed ubiciem rasputina za fragami? 20 i fajrant. Nawet jeżeli się mylę i klasyfikacja będzie po liczbie fragów w scenariuszu, ale zrobionych przez całą drużynę łacznie... Gdzie tu problem kradziejstwa fragów? 

Players
2 posts
10,792 battles

Też mam problem naciskam Biorę udział i nic. Powinni się postarać i dać zakładkę w misjach bojowych i powinno zliczać gwiazdki a tak to widzę że nie wiem czy bawić się skoro nie wiem czy biorę udział w tym wydarzeniu :D

[-FWS-]
Players
44 posts
3,844 battles

Flagi nie dostałem ale na stronie mi pokazuje, że biorę udział.

Mi wczoraj te 50 gwiazdek udało się zrobić w 12 gier.

Na dublony nie liczę, chociaż były ze 3 gry całkiem szybkie.

Dla pewności/elitarnego expa/odskoczni od randoma/łatwości zdobywania punktów royal navy dzisiaj sobie to pewnie powtórzę☺

Players
34 posts
1,659 battles
3 hours ago, _artjen_ said:

I kto tu trolluje...

A zrozumiałeś dokładnie zasady? Indywidualnie masz zrobić max 50+ gwiazdek, a nie fragi.... Drużyna natomiast zostanie umiejscowiona w rankingu w zależności od tego jak szybko wykona scenariusz. Bo wg mnie chodzi o nieprecyzyjne tłumaczenie o tej największej ilości fragów. Kto będzie ganiał się po mapie przed ubiciem rasputina za fragami? 20 i fajrant. Nawet jeżeli się mylę i klasyfikacja będzie po liczbie fragów w scenariuszu, ale zrobionych przez całą drużynę łacznie... Gdzie tu problem kradziejstwa fragów? 

Jeżeli tłumaczenie jest nieprecyzyjne, to zwracam honor. Trudno jednak szukać innego znaczenia, gdy masz wyłożone jak krowa na rowie: "Zniszcz jak najwięcej okrętów w jak najkrótszym czasie" (przynajmniej w solówie)... wiec ja tutaj ukrytego znaczenia nie widzę.

Co do samych trolli, niestety jest ich pełno. Robią cuda, byle tylko zdobyć fraga, włącznie z wpychaniem NAS pod nadpływające okręty, lub odpalanie własnych  torped pomiędzy NASZYMI (jak wiesz pomiędzy strzałami, mamy CD kilku sekund).

Przyznam, że sam strollowałem gościa, który niestety rozwalał rozgrywkę. Pchał się pod torpedy, kradł fragi, o mały włos nie wepchnął mnie pod Warga (miał KW-eka a wiec cięższy okręt), no wiec w nagrodę utopiłem mu Rasputina przed czasem, aby pozbawić go gwiazdek. Wiem, moja zagrywka była wredna, ale co zrobić gdy gość zachowuje się jak zwykły cham ?

• Cool 1

[ARCY]
[ARCY]
Beta Tester
61 posts
4,546 battles

Też nic nie kumam, jest jak wcześniej i żadnych zmian nie widzę.

[-FWS-]
Players
44 posts
3,844 battles
29 minut temu, Toneldren napisał:

Trudno jednak szukać innego znaczenia, gdy masz wyłożone jak krowa na rowie: "Zniszcz jak najwięcej okrętów w jak najkrótszym czasie" (przynajmniej w solówie)... wiec ja tutaj ukrytego znaczenia nie widzę.

Tak tylko z jednegi miejsca artykułu cytuję:

"Dowiedz się więcej o rankingu drużynowym

Aby dostać się do tego rankingu, zespół musi ukończyć operację „Postrach z głębin (wysoki poziom trudności)” z pięcioma gwiazdkami z największą liczbą zniszczonych okrętów. Prawdopodobnie o miejscach drużyn z taką samą liczbą zniszczonych okrętów zadecyduje czas potrzebny na wykonanie operacji. Najszybsi z największą liczbą zniszczonych okrętów wygrają!"

Podpowiedź: w powyższym tekście nie brakuje słowa "zespół".

A solo to gwiazdki......

Warto przeczytać artykuł ze zrozumieniem.

Co do troli, to nie spotkałem. Poza tym, przeszkadzając nawet trolowi nie przeszkodzasz sobie i innym normalnym graczom starającym się coś zrobić pozytywnego?

To tak retorycznie.

[B-EYE]
[B-EYE]
Players
267 posts
10,436 battles

Czy można gdzieś sprawdzić swój postęp w tym evencie w tym ilość zdobytych gwiazdek i miejsce w rankingu?

[-FWS-]
Players
44 posts
3,844 battles

Nie widziałem takiej opcji. Liczą na ogarnianie ekranu w porcie, a szczególnie wyników bitew w prawym jego dolnym rogu + umiejętności liczenia w pamięci.

[-VIK-]
Players
3 posts
2,475 battles
16 godzin temu, Barwena napisał:

u mnie to samo, żadnej flagi nie otrzymałem

[-VIK-]
Players
3 posts
2,475 battles
godzinę temu, _artjen_ napisał:

Flagi nie dostałem ale na stronie mi pokazuje, że biorę udział.

Mi wczoraj te 50 gwiazdek udało się zrobić w 12 gier.

Na dublony nie liczę, chociaż były ze 3 gry całkiem szybkie.

Dla pewności/elitarnego expa/odskoczni od randoma/łatwości zdobywania punktów royal navy dzisiaj sobie to pewnie powtórzę☺

gdzie to pokazuje? na jakiej stronie?

[B-EYE]
[B-EYE]
Players
267 posts
10,436 battles
22 minutes ago, _artjen_ said:

Liczą na ogarnianie ekranu w porcie, a szczególnie wyników bitew w prawym jego dolnym rogu + umiejętności liczenia w pamięci

Czyli obywatelu licz sobie gwiazdki sam. Po prostu gdzie nie spojrzysz tam widać bardzo profesjonalną robotę WG coś w stylu jak na zdjęciu poniżej.  

foto_30c1dfacb28f0a60e1c2248f92ed74d3.jpg

• Cool 1

[-FWS-]
Players
44 posts
3,844 battles
26 minut temu, TomekKameleon napisał:

Na stronie głównej we wiadomości o tym evencie. Zdaje się w miejscu gdzie wcześniej klikałęś akceptację udziału.

[ORKAN]
Players
94 posts
2 godziny temu, _artjen_ napisał:

Na stronie głównej we wiadomości o tym evencie. Zdaje się w miejscu gdzie wcześniej klikałęś akceptację udziału.

Zdaje się......szkoda, że nie sprawdziłeś zanim powyższe napisałeś - bo nie pokazuje.

Players
34 posts
1,659 battles
4 hours ago, _artjen_ said:

Tak tylko z jednegi miejsca artykułu cytuję:

"Dowiedz się więcej o rankingu drużynowym

Aby dostać się do tego rankingu, zespół musi ukończyć operację „Postrach z głębin (wysoki poziom trudności)” z pięcioma gwiazdkami z największą liczbą zniszczonych okrętów. Prawdopodobnie o miejscach drużyn z taką samą liczbą zniszczonych okrętów zadecyduje czas potrzebny na wykonanie operacji. Najszybsi z największą liczbą zniszczonych okrętów wygrają!"

Podpowiedź: w powyższym tekście nie brakuje słowa "zespół".

A solo to gwiazdki......

Warto przeczytać artykuł ze zrozumieniem.

Co do troli, to nie spotkałem. Poza tym, przeszkadzając nawet trolowi nie przeszkodzasz sobie i innym normalnym graczom starającym się coś zrobić pozytywnego?

To tak retorycznie.

I kto tutaj nie umie czytać ze zrozumieniem... widać jasno. Główny sens całokształtu mojej wypowiedzi pozostaje ten sam: ""Największa ilość zniszczonych okrętów w jak najkrótszym czasie", sprzyja trollingowi i kill steal-erom", tak wiec nie wiem do czego chcesz pić, do słowa "solówie".. sigh, a jaka to różnica, solo czy drużyna, gdy główny sens pozostaje ten sam ?

Co do mojego trollingu, wybacz ale nie musisz być prawym, rycerzem na białym koniu tam gdzie nikt tego nie chce i nikt o to nie prosi. Gość o którym pisałem wcześniej zalazł za skórę wszystkim członkom drużyny, tak wiec cała (no prawie, gdyż miał gościa do pomocy w dywizjonie) drużyna postanowiła zniszczyć Rasputina przed czasem. Niemniej jednak pomysł wyszedł z mojej strony, tak wiec śmiało mogę stwierdzić, że ten jeden jedyny raz za trzy lata gry kogoś strollowałem. Tak wiec proszę, zatrzymaj swoje moralizatorskie peany dla siebie... jeśli łaska.

Jeśli zaś nie łaska, cóż, ja także mogę zacząć się czepiać słówek, oraz spokojnie stwierdzić, że próbujesz traktować mnie protekcjonalnie, ponieważ licznik bitew uderza Ci do głowy. No ale na pewno taki nie jesteś, wiec tę odrobinę żółci wciąż zatrzymam dla siebie.

[TF17]
[TF17]
Beta Tester
51 posts
16,530 battles

To miałoby sens jakby gdzieś był opublikowany i aktualizowany ranking...

[-FWS-]
Players
44 posts
3,844 battles
20.11.2018 o 17:02, Toneldren napisał:

I kto tutaj nie umie czytać ze zrozumieniem... widać jasno. Główny sens całokształtu mojej wypowiedzi pozostaje ten sam: ""Największa ilość zniszczonych okrętów w jak najkrótszym czasie", sprzyja trollingowi i kill steal-erom", tak wiec nie wiem do czego chcesz pić, do słowa "solówie".. sigh, a jaka to różnica, solo czy drużyna, gdy główny sens pozostaje ten sam ?

No własnie przyczepiłem się o ten całokształt. Nawet jeżeli to temu sprzyja to co z tego????? W tej misji przecież chodzi o wynik drużyny. Nawet jak zrobi i 30 fragów to i tak liczyć się będzie to do wyniku drużyny. On na tym zyska, co reszta drużyny z którą gra.. Jak dla Ciebie to problem, to wybacz ale nie rozumiem.

[-FWS-]
Players
44 posts
3,844 battles
20.11.2018 o 16:11, Xs4tiX napisał:
20.11.2018 o 14:01, _artjen_ napisał:

Zdaje się......szkoda, że nie sprawdziłeś zanim powyższe napisałeś - bo nie pokazuje.

Proszę. Napisałem zdaje się, bo nie pamiętam czy to dokładnie było w tym miejscu,.. Teraz widzisz? Rozumiem, że patrzysz zalogowany na konto?

image.thumb.png.6838d01352a49849cec1d086f0b7a02b.png

Players
65 posts

Wy ciągle liczycie na profesjonalizm Wargaming? Ot i naiwniacy z Was... ;-)

Edited by exmax
emotka

[ORKAN]
Players
94 posts
20.11.2018 o 13:05, Barwena napisał:

Czy można gdzieś sprawdzić swój postęp w tym evencie w tym ilość zdobytych gwiazdek i miejsce w rankingu?

20.11.2018 o 14:01, _artjen_ napisał:

22 godziny temu, _artjen_ napisał:

Proszę. Napisałem zdaje się, bo nie pamiętam czy to dokładnie było w tym miejscu,.. Teraz widzisz? Rozumiem, że patrzysz zalogowany na konto?

image.thumb.png.6838d01352a49849cec1d086f0b7a02b.png

Oczywiście, że widzę.

Czytając zaś w/w "post za postem" byłem przekonany,  że piszesz raczej o jakimś "zestawieniu" (moja nadinterpretacja) :Smile_hiding:

Zwracam zatem honor i jednocześnie przyznaję, że nie do końca Cię zrozumiałem bowiem o tym, że zamiast przycisku Biorę udział (po zalogowaniu) jest informacja Korzystasz już z tej oferty wiedziałem (bo tak jest zawsze).

P.S.

......inna rzecz, że raczej trudno wymagać od WG akurat tutaj jakiejś na bieżąco aktualizowanej "tabeli postępu" zamiast zapowiedzianego w artykule (końcowego) rankingu - co zrozumiałe - bo mogło by to być kolejne źródło wielu protestów.

Jeżeli dobrze rozumiem to spychając dynamicznie graczy z końca ewentualnej tabeli na jej premiowane miejsca do końca trwania eventu wskoczyć może przecież drużyna wykonująca operację z kompletem gwiazdek z większą lub nawet taką samą liczbą zniszczonych okrętów, ale jednocześnie dokonująca tego w krótszym czasie.

Aby zdobyć nagrody z drużyną wykonajcie „Postrach z głębin (wysoki poziom trudności)”, zdobywając 5 gwiazdek z największą liczbą zniszczonych okrętów, najszybciej jak to możliwe. Jeśli znajdziecie się wśród 500 najlepszych graczy, otrzymacie od 100 -1500 dublonów

Sam przez dwa dni zaliczyłem scenariusz  na pięć gwiazdek kilkanaście razy - co z tego jak tylko kilka z tych prób na ponad 20 fragów. Nawet ci zdawało by się bystrzejsi (mądrzejsi, myślący) gracze już sobie niestety zakodowali, że jak padło 19 wrogów to można już dobić dwudziestego Rasputina nie zważając, a może nawet nie zdając sobie sprawy, że nagrodzeni zostaną owszem w/w najszybsi, ale jednak tylko ci z największą ilością zniszczonych okrętów co jest wręcz warunkiem nadrzędnym.

Jestem zatem ciekaw jaka suma właśnie owych fragów zaowocuje dublonami dla 500 członków najlepszych drużyn - tych graczy którzy naprawdę na nie zasłużyli bo zrozumieli o co chodzi w tym wyzwaniu i się starali oraz niestety tych którzy nawet nie biorąc udziału w rywalizacji skorzystają - choć często nie tylko nie pomagali, ale wręcz przeszkadzali pozostałym członkom zespołu w osiągnięciu jak najlepszego wyniku - na takich, a nie innych n/w zasadach "Wyzwania Podwodniaków"

1. Wszyscy członkowie zespołu podczas skutecznej próby zostaną ujęci w rankingu.
2. Nagrodzimy 500 uczestników z najlepszych drużyn.
3. Każdy członek zwycięskiej drużyny, która znalazła się w rankingu, otrzyma taką samą nagrodę.
4. Każdy gracz otrzyma nagrodę wyłącznie za najlepszy wynik zespołowy, nawet jeśli udało im się wejść do rankingu z więcej niż jedną próbą.
5. Tylko najlepszy wynik każdej drużyny pojawi się w rankingu – inne próby tego samego zespołu zostaną zignorowane.
6. Wynik próby zostanie zawarty w rankingu, jeśli co najmniej jeden z członków zespołu dołączył do rywalizacji (nacisnął przycisk „Biorę udział”). Tak długo, jak co najmniej jeden członek zespołu kliknął przycisk „Biorę udział”, wszyscy członkowie zespołu zostaną nagrodzeni.

[HOB]
Beta Tester
677 posts
12,076 battles
18 hours ago, Xs4tiX said:

Sam przez dwa dni zaliczyłem scenariusz  na pięć gwiazdek kilkanaście razy - co z tego jak tylko kilka z tych prób na ponad 20 fragów. Nawet ci zdawało by się bystrzejsi (mądrzejsi, myślący) gracze już sobie niestety zakodowali, że jak padło 19 wrogów to można już dobić dwudziestego Rasputina nie zważając, a może nawet nie zdając sobie sprawy, że nagrodzeni zostaną owszem w/w najszybsi, ale jednak tylko ci z największą ilością zniszczonych okrętów co jest wręcz warunkiem nadrzędnym. 

Wstyd się przyznać. myślałem, ze w tym zadaniu chodzi o to by być najszybszym. Ponad 10 scenariuszy rozegranych z 20 fragami z najlepszym czasem 10min i 15sek. :cap_wander:

Gdyby był prowadzony ranking w czasie rzeczywistym pewnie bym się szybko zorientował ze nie o to chodzi.

Wchodzę dziś na forum w celu uzyskania informacji gdzie są wyniki konkursu a tu takie buty.

[DK-PL]
Players
10 posts
6,474 battles

Czy tylko ja nie dostałem za ten event nagrody? 55 gwiazdek indywidualnie zrobionych i 2 razy drużynowo, oczywiście po wciśnięciu "Biorę udział". Nagrody miały być rozdane najpóźniej do 24.11. Jest 25.11 i nic nie mam :(

[TF16]
Community Contributor
3,997 posts
9,223 battles
15 minutes ago, kapitan_Al said:

Czy tylko ja nie dostałem za ten event nagrody? 55 gwiazdek indywidualnie zrobionych i 2 razy drużynowo, oczywiście po wciśnięciu "Biorę udział". Nagrody miały być rozdane najpóźniej do 24.11. Jest 25.11 i nic nie mam :(

Dostałeś 3 kontenery w czwartek zaraz po aktualizacji. Ja wtedy dostałem swoje 3 kontenery.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.