Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 1 battles to post in this section.
The_EURL_Guy

Konkurs na projekt kamuflażu: Błyskawica [GŁOSOWANIE] - wątek na forum

11 comments in this topic

Recommended Posts

[BSW-F]
[BSW-F]
Players
996 posts
10,701 battles

Buuu, nie ma mojego projektu... :Smile_ohmy:

[-DWS-]
Players
4 posts
11,676 battles
9 hours ago, The_EURL_Guy said:

Pomóżcie nam wybrać nową szatę dla naszego polskiego niszczyciela!

Przeczytaj cały artykuł

Dlaczego głosowanie odbywa się w innej domenie ? Mam wrażenie że chcecie zwyczajnie wyciągnąć dane kolejnych kont użytkowników by nimi pohandlować i zarobić na tym kasę. Nie dziękuję, mam dosyć spamu bez ujawniania kolejnemu podmiotowi swoich danych.

WG Staff
1,400 posts
3,006 battles
1 godzinę temu, GrenadierPL napisał:

Dlaczego głosowanie odbywa się w innej domenie ? Mam wrażenie że chcecie zwyczajnie wyciągnąć dane kolejnych kont użytkowników by nimi pohandlować i zarobić na tym kasę. Nie dziękuję, mam dosyć spamu bez ujawniania kolejnemu podmiotowi swoich danych.

Głosowanie odbywa się w innej domenie właśnie po to byśmy ich kolekcjonować nie musieli. 

[EPMW]
Players
4 posts
3,445 battles

ściema z tym głosowaniem tylko 10 kamuflaży a gdzie reszta napisane było że to gracze będą wybierać a nie WG ,wielkie granie w edytowano

Edited by BunnyCommander
niestosowne słownictwo
  • Funny 1

[MW_RP]
Beta Tester, Players
14 posts
9,291 battles
On 11/19/2018 at 4:26 PM, tankowy_kiler said:

ściema z tym głosowaniem tylko 10 kamuflaży a gdzie reszta napisane było że to gracze będą wybierać a nie WG ,wielkie granie w edytowano

"...Zwycięskie prace zostaną wybrane przez Was na drodze publicznego głosowania spośród 10 najlepszych. ..."

Ale właściwie to gracze powinni wybierać. A głosowanie powinno być na forum a nie na jakiś stronach z nie wiadomo skąd.

WG Staff
1,400 posts
3,006 battles
On 11/19/2018 at 4:26 PM, tankowy_kiler said:

On 11/19/2018 at 5:10 PM, DaN_i_eL__PL said:

"...Zwycięskie prace zostaną wybrane przez Was na drodze publicznego głosowania spośród 10 najlepszych. ..."

Ale właściwie to gracze powinni wybierać. A głosowanie powinno być na forum a nie na jakiś stronach z nie wiadomo skąd.

"Zespół World of Warships wybierze 10 prac, które przypadną im najbardziej do gustu na podstawie jakości,oryginalności, a także kompatybilności z World of Warships."
https://worldofwarships.eu/pl/news/community/andrzeju-to-sie-pomaluje/

Wybraliśmy więcej niż 10 bo wybór był ciężki.

Było ponad 300 zgłoszeń. Jestem ciekaw jak sobie wyobrażasz głosowanie na wszystkie na forum :).

Rozumiem tankowy, że jesteś rozżalony bo Twoja praca nie została wzięta pod uwagę ale były lepsze.

[MW_RP]
Beta Tester, Players
14 posts
9,291 battles
23 hours ago, WG_Lumberjack said:

Było ponad 300 zgłoszeń. Jestem ciekaw jak sobie wyobrażasz głosowanie na wszystkie na forum :).

To było co oglądać :cap_look:. Ale każdy mógłby wpisać nr pracy od 1 do 300 i wiesz ktoś by to potem policzył :cap_fainting:    BTW jak zagłosować?  Bo jakoś ten dokument to się w niczym nie chce otworzyć!?

Players
4 posts
3,464 battles

WG, szczerze?

Poziom tego konkursu mnie zaskoczył. Tak pozytywnie jak i negatywnie... Dlaczego?

Piszecie, że było ponad 300 prac i wybór był trudny... TO JAKIM CUDEM W TYCH 15 PRACACH są:

2-3 prace super, gdzie jest fajny pomysł i dużo pracy i kreatywności.

Połowa to rzeczy bez pomysłu, ściągane z czegoś innego (szwadron 303 na łodzi, serio?) i praktycznie nie przypominające ani nie związane z okrętami, a już tym bardziej polską...lub ewentualnie powtarzalność herbu... serio?

I reszta, która ani nie wygląda ani nie pasuje w ogóle jako kamuflaż na okręt... Husarz, pióra na kominie?

Fakt, żałuję, że mojej pracy nie wybraliście. Przynajmniej nawiązywała do naszej flagi narodowej i barw związanych z herbem (ale nie jego układanką lub odbiciem)...

Ciekawe, czy inni gracze się ze mną zgodzą...

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.