Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 1 battles to post in this section.
The_EURL_Guy

Biuletyn deweloperów: aktualizacja 0.7.11 - wątek na forum

10 comments in this topic

Recommended Posts

[DRAG0]
Alpha Tester
60 posts
10,685 battles

Ale po co ruszacie trafienia z AP BB w DD? Jakoś nie zauważyłem by co bitwę BB ściągał jakiegoś niszczyciela na salwę. DD i tak mają wciąż nadal duże szanse na ucieczkę spod ostrzału pancernika. I tak wszystko zależy od RNG, to na kiedo wała te zmiany?

  • Cool 2
  • Funny 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Players
84 posts
3,497 battles

Rozumiem, że ma to na celu zmuszanie graczy do zmiany amunicji, albo żeby nie było nagłych zejść niszczycieli po ujawnieniu ich pozycji w strefie gdy wszystkie pancerniki na granicy zasięgu mają AP i walą do tego jednego pechowca, którego w końcu coś trafi...

Szkoda, że aby pograć sobie w bitwę dwóch jednolitych flot muszę nadal bawić się pokojem treningowym zamiast dodać taki tryb do bitew losowych...
To byłaby fajniejsza zmiana. Widocznie nie można bo pewnie flota rosyjska przodowałaby we wszelkich statystykach... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Players
37 posts
296 battles

W operacji postrach z głębin miałem problem przez który zostałem wyłączony z bitwy. A mianowicie na minimapie na współrzędnych  H3 widać mały archipelag. Kiedy jednak dopłynąłem na to miejsce okazało się że to nie wyspy a wielkie żebra. Straty w czasie były już ni do nadrobienia. Tak wiem że to zbytnio nie na temat ale nie miałem gdzie tego udostępnić. Mam nadzieje że WG to zauważy i poprawi minimapę do tej operacji na następny rok.

Share this post


Link to post
Share on other sites
[TF16]
Players
361 posts
13,506 battles
On 11/15/2018 at 5:48 PM, PaK_Wagen said:

Ale po co ruszacie trafienia z AP BB w DD? Jakoś nie zauważyłem by co bitwę BB ściągał jakiegoś niszczyciela na salwę. DD i tak mają wciąż nadal duże szanse na ucieczkę spod ostrzału pancernika. I tak wszystko zależy od RNG, to na kiedo *Edited te zmiany?

 

WG nie rusza trafień w DD-ki, tylko w końcu (ponad rok im to zajęło :cap_haloween::cap_wander: - a chyba z pół roku od czasu przyznania się do tego)  naprawiają to, co *Edited  

  

  • Cool 1
  • Funny 1
  • Bad 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
[A-TOM]
[A-TOM]
Players
17 posts
9,857 battles

Jak mogę odzyskać pieniądze za konto premium i *Edited ?

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
[WILKI]
Players
3 posts
3,546 battles
On 11/16/2018 at 9:18 AM, piterski74 said:

 

WG nie rusza trafień w DD-ki, tylko w końcu (ponad rok im to zajęło :cap_haloween::cap_wander: - a chyba z pół roku od czasu przyznania się do tego)  naprawiają to, co spierd..... 

  

Nie bardzo rozumiem co zostało zepsute. Dd-ki jak wiadomo są najbardziej niebezpieczną klasą okrętów w grze, większość graczy ma problemy z trafieniem w te statki, w tej chwili strzelając z BB-ka do niszczarki przeważnie albo ludzie chybiają, bądź punktują za jakieś absurdalnie idiotycznie niskie wartości - a Ty piszesz że naprawiają coś???!!!! W-g mnie najbardziej poszkodowaną klasą okrętów od dłuższego czasu są BB-ki, a ta aktualizacja tylko jeszcze bardziej *Edited tą gre. Chcą naprawiać grę? Niech zaczną od pocisków HE i w pierwszej kolejności niech zrównoważą to.

Pozdrawiam.

  • Funny 1
  • Bad 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
[TF16]
Players
361 posts
13,506 battles
15 hours ago, 7Lisek7 said:

Nie bardzo rozumiem co zostało zepsute.

Kilka (naście) aktualizacji temu (bodajże od 6.10, gdzie wprowadzono brytyjskie BB-ki)  okazało się, że pociski przeciwpancerne wysokotierowych pancerników zyskały nadzwyczajną zdolność penetracji kadłubów niszczycieli (krótko mówiąc - każdy celny pocisk nie trafiający prostopadle w burtę traktował cienkie blachy niszczycieli jak pancerz krążownika bądź niemal pancernika i zadawał niemal maksymalne możliwe dla pocisku AP obrażenia - bez cytadeli, bo DDki jej po prostu nie mają).  Widoczne to jest zwłaszcza na dużych dystansach (tak pow. 12-13 km). 

Przeszukaj sobie forum w dziale rozgrywka (trochę jest tutaj  - dalej nie chce mi się szukać)

WG przez kilka miesięcy "udawał Greka" i robił ze zwracających uwagę graczy durnia, twierdząc, ze wszystko jest OK. Dopiero kilka miesięcy temu przyznali, że jednak jest taki błąd i wypracowali efekt w  postaci ustalenia nadpenetracji (1/10 max. uszkodzeń dla AP o kalibrze pow. 11 cali) - co wprowadzą teraz. 

Najkrócej mówiąc efekt był taki, że kierowcy BB-ka przestało się opłacać zmieniać pocisków na burzące (HE) przy strzelaniu do niszczyciela - pocisk przeciwpancerny (AP) zadawał więcej uszkodzeń niż burzący, z których to powinno się strzelać do nieopancerzonych celów... 

 

16 hours ago, 7Lisek7 said:

-g mnie najbardziej poszkodowaną klasą okrętów od dłuższego czasu są BB-ki, a ta aktualizacja tylko jeszcze bardziej *Edited tą gre.

 

Kpisz sobie, czy o drogę pytasz????

Dawno większej bzdury nie słyszałem. :cap_haloween::cap_wander:

Bardzo chciałbym zobaczyć Twoje uzasadnienie tej tezy..... (tylko bez wycieczek typu "BBki są poszkodowane, bo wszyscy je palą,  a DD-ki śmią  torpedować z niewidki, bo na to się nikt /poza wybitnymi BB-milordami/ już nie nabiera....). 

 

   

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×