Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 1 battles to post in this section.
The_EURL_Guy

Stream s hvězdným hostem Alžbětou Trojanovou - Diskuzní vlákno

19 comments in this topic

Recommended Posts

[BIA]
Beta Tester
288 posts
2,044 battles

hviezdny hosť ktorého nepoznám :) Ale tak asi som príliš starý :D

[GWDYS]
[GWDYS]
Beta Tester
612 posts
5,753 battles

Alžbětka jooo hmm :fish_cute_2:

Před 25 minutami Eraser_SK řekl/a:

hviezdny hosť ktorého nepoznám :) Ale tak asi som príliš starý :D

Je to docela osobnost (a taky kočka) co se týče herní scény, třeba jako moderátorka herního pořadu Re-play kde vystupuje s Tukanem aka Mikoláš Tuček (časopis Score) taky je cosplayerka, koukni na její instagram. Jinak zajímavé že na výrobě pořadu Re-play se podílí docela známý twitch streamer Nikolaj Lazarev aka Mazarin1k. :Smile_Default:

[IDDQD]
WoWs Wiki Team
1,128 posts
9,428 battles

Kdyby alespoŇ přišel Máza aka Mazarini (legenda CoD4 a ted PUBG),  ale toto.....ne díky.
Nemá to s hrou nic společného možná okrajově s gamingem. Asi to má být pecka ale nezdá se mi - možná nemám dost testosteronu. :Smile_hiding:

• Cool 1

[T-N-T]
Weekend Tester, Players, In AlfaTesters
3,688 posts
8,952 battles
11 hours ago, LucyCZ said:

Kdyby alespoŇ přišel Máza aka Mazarini (legenda CoD4 a ted PUBG),  ale toto.....ne díky.
Nemá to s hrou nic společného možná okrajově s gamingem. Asi to má být pecka ale nezdá se mi - možná nemám dost testosteronu. :Smile_hiding:

Lucy sorry jako . . . ale aktualne nejznamejsi herni moderatorka, hracka a osoba spojena s CZ herni scenou a tobe to neprijde dost nobl?

[IDDQD]
Players
1,268 posts
9,801 battles
3 minutes ago, Sigimundus said:

Lucy sorry jako . . . ale aktualne nejznamejsi herni moderatorka, hracka a osoba spojena s CZ herni scenou a tobe to neprijde dost nobl?

Je to zenska Sigi. :Smile_hiding:

• Cool 1

[IDDQD]
WoWs Wiki Team
1,128 posts
9,428 battles

Omlouvam se ale neznam. 

[BIA]
Beta Tester
288 posts
2,044 battles
16 hours ago, Danny202 said:

Je to docela osobnost (a taky kočka) co se týče herní scény, třeba jako moderátorka herního pořadu Re-play kde vystupuje s Tukanem aka Mikoláš Tuček (časopis Score) taky je cosplayerka, koukni na její instagram. Jinak zajímavé že na výrobě pořadu Re-play se podílí docela známý twitch streamer Nikolaj Lazarev aka Mazarin1k. :Smile_Default:

Tak Tukana poznám... pre mňa on je väčšia osobnosť ako tá slečna... kočka? To možno je. No nič, zase som sa niečo nové dozvedel. Ako pozerám internet tak je celkom úspešná... zaujímavé, že sa mi jej meno nedostalo ešte do uší.

[T-N-T]
Players
873 posts
3,814 battles

Hele, kdyby ji nepozvali parkrat do Fight Club (games.cz podcast), tak o ni taky nevim. Mam ji zarazenou nekam mezi bloggery a youtubery. 

Nicmenez nemam moc rad blondyny a tak me ani nezveda hladinu testosteronu. Tedy, jsem spatna cilova skupina :-)

[T-N-T]
3,688 posts
8,952 battles
1 hour ago, Endala said:

Hele, kdyby ji nepozvali parkrat do Fight Club (games.cz podcast), tak o ni taky nevim. Mam ji zarazenou nekam mezi bloggery a youtubery. 

Nicmenez nemam moc rad blondyny a tak me ani nezveda hladinu testosteronu. Tedy, jsem spatna cilova skupina :-)

Tak pro tebe je tam zabak :Smile_trollface:

2 hours ago, LucyCZ said:

Omlouvam se ale neznam. 

Osobne se o streamovani ci youtubery atd skoro vubec nezajimam ale i tak ji znam. Ona totiz nejenom ze stremuje a dela cosplay ale uz nejaky ten patek pise clanky do hernich casopisu.

Ale ono to je vlastne jedno :) Kazdy ma svoji urcitou socialni skupinu a zna ci nezna urcity okruch lidi.

Ja trebas nikdy neslysel o nejakem Mazarini ci jak si to psala.

Viz nedavno jsem nemohl uverit ze nekdo nezna Oveckina.

• Funny 1

[IDDQD]
Players
1,679 posts
15,500 battles
27 minutes ago, BustyGirlWithPinkPig said:

Uz se ti zveda?

Cortana.jpg

snad si to tady Bětka nečte :Smile_teethhappy: Ikdyž asi už musí být zvyklá na oplzlý řeči nerdů :cap_haloween:

• Funny 4

[IDDQD]
WoWs Wiki Team
1,128 posts
9,428 battles
Před 3 hodinami Sigimundus řekl/a:

Trosku prehanis - osobne jsem jen rekla ze neznam, nejsem cilova skupina. Nemuzu vyjadrit svuj nazor? Casopisy - skoda penez (cteni Levelu a Score uz vzal cas), na TV nekoukam, COSplay me nazjima, blog ztrata casu, stream/youtube ztrata casu. Kazdy mame jine zajmy, urco pro nekoho dobre, ale ja mluvim za sebe a ne za celou scenu. 
Ty neznas Mazariniho, toho znam zas ja protoze jsem hrala dlouho CoD4 - taky ti to nevycitam kamarade :Smile_facepalm:

[IDDQD]
WoWs Wiki Team
1,128 posts
9,428 battles
Před 3 hodinami Wolffnstein řekl/a:

Je to zenska Sigi. :Smile_hiding:

Nezeptas se jako na Discordu? :Smile_trollface::Smile_hiding:

• Funny 1

[IDDQD]
Players
1,268 posts
9,801 battles
1 hour ago, LucyCZ said:

Nezeptas se jako na Discordu? :Smile_trollface::Smile_hiding:

Žabák není chlap.. Zase by mi na to poslal akorát FacePalm..:Smile_trollface:

• Funny 2

Players
33 posts
7,796 battles
On 11/14/2018 at 8:06 PM, Danny202 said:

Ked si spomenul Re-play, tak som si spomenul. Sice tento program nesledujem, ale par krat som ho zachytil a spomenul som si, ze tam moderuje aj tato kocka. :Smile_honoring:

No veru s Alzbetkou by som si rad zahral... :cap_horn:

[T-N-T]
3,688 posts
8,952 battles

Pokud jste vcera nestihli stream tak dneska je opacko akorat bohuzel tentokrate bez zabaka (ale zas s MrConway)

MrConway and Czech queen of gaming

Join MrConway and Ta Alžběta for a relaxed evening of World of Warships in a newbie friendly stream!
Today 18:00

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.