Jump to content
  • 0
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
Odo_Toothless

13 listopad - PING

14 comments in this topic

Question

[BUSHI]
Players
2,930 posts
15,717 battles

Czy też dzisiaj macie kiepskie połączenie ?

Po dzisiejszej aktualizacji 0.7.10.2 ping do login1.worldofwarships.eu (92.223.0.79) pokazuje od rana time=38 ms, ale jest gubionych do 30% pakietów i gra wariuje. "PING" pokazywany w grze wacha mi się od 30 do 2000 i nawet jak zmieniam coś w porcie, to co chwila mi się pokazuje okienko - "proszę czekać".

Ktoś by powiedział, że to problem z siecią, ale ... ping do serwera login.p2.worldoftanks.eu (92.223.20.49) jest stabilny i wynosi 25 ms bez żadnych zgubionych pakietów. Wygląda na to, że serwery WoW są od rana przeładowane ?

image.png.63c7fecfd3890f14d4fb5b778e725250.png

image.png.5d4d41fbcf7b0a0360de51b1a54db006.png

• Angry 1

13 answers to this question

Recommended Posts

• 1
[FT-B]
Players
182 posts
2,145 battles

Rano było spoko. Teraz miałem w operacji do 300..masakra nie gra.Serwery i silnik w tej grze do dramat powoli . Aż mi się wot przypomina. Było spoko, potem też tak po 3 latach, zaczynały się problemy, i co aktualizację było gorzej. Potem to naprawili ,ale i tak do ideału brakowało.Potem przeszli na nowy silnik, i większość problemów znikła..Tu jest podobnie.

• Cool 1

• 1
[FT-B]
Players
182 posts
2,145 battles

Nie dosyć że ping, to jeszcze przy wyjściu z bitwy wyskakują artefakty, daje nas do portu, i nic nie można zrobić myszką. Jedyne wyjście , do zamknięcie gry przez Menadżer zadań. 

Fajnie. że to problem tylko PL. Ale jakim cudem to nie wina Wargamingu? Skoro w innych grach wszystko śmiga, więc jak dostawca internetu, może chrzanić pakiety tylko w jednej grze?

• 0
Players
1 post
10,708 battles

Mam dokładnie to samo, ping " skacze" od 50 do 1000 , a w porcie "proszę czekać" przy każdej zmianie , dokładaniu flagi itp. Zgłosiłem to wczoraj , ale zero odzewu.

• 0
[PL-EM]
Players
170 posts
24,097 battles

Mam to samo. Widać, że  WG idzie śladami Micr... i kolejna aktualizacja to problemy dla użytkowników. Strzelanie niszczycielami jest bardzo utrudnione.

• 0
[FT-B]
Players
182 posts
2,145 battles

Dopóki gra się na pancernikach i Krążkach to tego się tak nie zauważa. Ale jak puszcza się torpki, albo gra się operacje to już tak. Najlepsze że zanurzam się z opóźnieniem, ale botki walą normalnie XD

• 0
[_HWM_]
[_HWM_]
Players
5 posts
4,279 battles

Najgorzej jest na niszczycielach przy torpedowaniu i walce CL na krótkich dystansachoraz przy strzelaniu do szybko manewrujących okrętów.

• 0
[PL-EM]
Players
170 posts
24,097 battles

No cóż dopóki nie naprawią tego błędu nie da się normalnie grać na niszczycielach. Po bitwie piszą mi "specjaliści" żebym się uczył grać jak okręt strzela do celu co 5 lub 7 sekund a nie 2,5 s. Niech sami grają z takimi pingami to zobaczą jak pięknie się gra.

• 0
[MW_RP]
Beta Tester, Players
14 posts
9,322 battles

Ten serwer to kpina. 200 - 1300 ping to są normalne jaja. Nawet nie warto gry odpalać bo to szkoda czasu i nerwów. Nawet o koncie premium nie wspomnę co idzie się je...............! I nawet żadnej informacji na stronie bo po co!

• Cool 1

• 0
[FT-B]
Players
182 posts
2,145 battles

Jak potrwa to jeszcze do piątku, albo o zgrozo cały weekend, to dzień premki rekompensaty pójdzie.

• 0
[ARES-]
Players
3 posts
13,791 battles

Panowie a ja widzę problem w trasowaniu routingu idzie mi gdzieś na GB i wraca na kontynent sprawdzałem na Orange i Vectra podobne objawy a na innych ISP jest ok .... Trochę słabo 

Premkę też mam i co grać nie mogę bo gra się na czuja .... Co w tym temacie zrobić ? 

Jak wykorzystam VPN jest trochę lepiej ^^ bo trasa inna xd

Ping_.jpg

• Cool 1

• 0
[BUSHI]
Players
2,930 posts
15,717 battles

Problem lezy w Polsce jak widać, bo ping z zagranicy na serwer WoW jest super, bez żadnych gubionych pakietów. WG nic na to nie poradzi niestety.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.