Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
s1920k

Szukam Klanu !!!

31 comments in this topic

Recommended Posts

Players
4 posts
7,054 battles

Nick:s1920k
Ilość bitew: 6 385
Preferowany typ okrętów:  Niszczyciel
Preferowane tiery:5-10
Ulubiony okręt: Kamikaze

Link do strony ze statystykami:https://wows-numbers.com/pl/player/502451612,s1920k/

Byla mala przerwa :cap_old:

Players
1,989 posts
14,738 battles
8 hours ago, s1920k said:

Link do strony ze statystykami:https://wows-numbers.com/pl/player/502451612,s1920k/

W sumie wpadnij do nas na testy.

[WIDMO]
Players
190 posts
16,354 battles

Cześć. Zapraszam do nas szukamy dobrych graczy do wspólnego grania dla frajdy i powalczenia o wyższe cele w bitwach klanowych. Wejdź na naszego discorda porozmawiamy. Wszystkie informacje są na podnej stronie 

[GIZM0]
Players
1,432 posts
9,080 battles
12 godziny temu, s1920k napisał:

Witaj zapraszamy cie do BSW-S bardzo bys nas wzmocnił wpadnij na TS3EKIPA.PL

[WIDMO]
Players
190 posts
16,354 battles
3 godziny temu, Spectral84 napisał:

Tylko nie Widmo:cap_money:  Polecam Ms-B. Konkretna ekipa. Gracze z dużym doświadczeniem. 

Co Ci się WIDMO nie podoba nic o nas nie wiesz i się wypowiadasz. Jesteś klanowiczem klanu MS-B, założyłeś sobie drugie konto i wykorzystujesz je do oczerniania innych klanów. Świetnie zareklamowałeś swój klan, gratuluje.

Players
1,989 posts
14,738 battles
1 hour ago, Spinacz100 said:

Jesteś klanowiczem klanu MS-B, założyłeś sobie drugie konto i wykorzystujesz je do oczerniania innych klanów. Świetnie zareklamowałeś swój klan, gratuluje.

O ja pie...,  co niby?

Nie wydaje mi się żeby komuś się chciało grał 70 bitew żeby oczerniać klan którego nikt z nas nie zna i nawet nie kojarzy.

Ogarnij się człowieku bo chyba lekki przerost formy nad treścią :)

No pewnie jakieś alt konto ale na pewno nikogo z ms-b  więc kulturalnie proszę się od nas odpierdzielić.

Po za tym wierz mi że jak ktoś będzie chciał Cię obrazić to zrobi to oficjalnie na forum :)

• Cool 1

[WIDMO]
Players
190 posts
16,354 battles
6 minut temu, SzakalDarkstar napisał:

O ja pie...,  co niby?

Nie wydaje mi się żeby komuś się chciało grał 70 bitew żeby oczerniać klan którego nikt z nas nie zna i nawet nie kojarzy.

Ogarnij się człowieku bo chyba lekki przerost formy nad treścią :)

No pewnie jakieś alt konto ale na pewno nikogo z ms-b  więc kulturalnie proszę się od nas odpierdzielić.

Po za tym wierz mi że jak ktoś będzie chciał Cię obrazić to zrobi to oficjalnie na forum :)

Żeby była jasność ja nie mam nic do żadnego klanu tym bardziej polskiego i mój wpis nie jest atakiem na wasz klan. Nie podoba mi się fakt jak jakaś nieodpowiedzialna osoba wypowiada się o moim klanie negatywnie nie mając o nim zielonego pojęcia. Kto zachwala jakiś klan osoba która tam jest lub która tam kiedyś była. Masz rację nie musi on już być waszym klanowiczem. Nie mówię że założył konto specjalnie po to by pisać na forum to by była gruba przesada. Nie szkodzi że nie kojarzysz mojego klanu po klanówkach to się zmieni :)

• Cool 1

[ZGZ]
[ZGZ]
Players
1,483 posts
18,504 battles
17 hours ago, s1920k said:

Wysłałem PW.

Players
2,635 posts
15,645 battles

ja polecam każdy klan w którym nie jest lub nie był bax

czytala krystyna czubowna

• Funny 2

Players
2,382 posts
15,806 battles
9 hours ago, Spinacz100 said:

Jesteś klanowiczem klanu MS-B, założyłeś sobie drugie konto i wykorzystujesz je do oczerniania innych klanów. Świetnie zareklamowałeś swój klan, gratuluje.

Aha. Z całą pewnością jeden z najstarszych i najlepszych (i to nie gdybanie "co będzie po klanówkach") klanów w Polsce musi posiłkować się czasochłonnymi fortelami, żeby walczyć o nowego gracza z nonejmowych klanem "z wielkimi aspiracjami". Ogarnij się kolego bo póki co sam kompletnie się ośmieszyłeś zarzucając nam takie pierdoły. 

7 hours ago, Spinacz100 said:

ja nie mam nic do żadnego klanu tym bardziej polskiego i mój wpis nie jest atakiem na wasz klan

W dodatku cierpisz na pomroczność jasną i nie pamiętasz co pisałeś godzinę wcześniej. Ewentualnie nie rozumiesz własnych słów.

7 hours ago, Spinacz100 said:

Nie szkodzi że nie kojarzysz mojego klanu po klanówkach to się zmieni :)

Będę uważnie śledził. Chociaż w sumie nie, co mnie to obchodzi...

• Cool 1
  • Bad 2

Players
16 posts
7,382 battles

Alt konta nie są znane od dziś. To są ludzie cierpiący z upośledzeniem mózgowym tylko ze tego nie wiedza ktoś se tam myśli, że jest fajny, ale czy na pewno ??

A tak poza tym, po co to wszystko ktoś wygra jakiś talon na zloty balon ??

Co do klanów jest co wybrać.

S1920k jeśli szukasz klanu ze zdrowym podejściem do gry, czyli wiadome rodzina dom itp. itd. a przy tym spoko atmosferą to wpadnij pogadać ja jakiś czas temu tak zrobiłem ekipa jest spoko jest
z kim pograc na wesoło i spokojnie.

WIDMO zaprasza.

Players
2,382 posts
15,806 battles
4 hours ago, Akongua said:

A tak poza tym, po co to wszystko ktoś wygra jakiś talon na zloty balon ??

Twój kolega napisał bzdury więc skoro nie myślało się przed ich publikacją to teraz spotkał go zasłużony opierdziel.

3 hours ago, rurkovsky said:

obrzucać błotem

Gdzie Ty tutaj obrzucanie błotem widzisz? Jakie to nowe forumowe pokolenia wrażliwe. Kiedyś to było... Kolejną zacnie zapowiadającą się gównoburzę (niestety Wasz kolega nie ciągnie tematu) ludzie wyciszają. Nudy!

[BLUR]
[BLUR]
Beta Tester
1,908 posts
10,445 battles

chciałem tylko powiedzieć, że nie mam oficjalnie "rodziny itp itd", a grę też mam w doopie, czy to oznacza, iż w kraju gdzie "jest łamana konstytucja" jest dla mnie miejsce? 

do tego oficjalny :Smile_medal: za delikatność i duży przytulasek dla ciepłych i pełnych miękkiego usposobienia wyciszaczy gównoburz na forum

ps. Bax czego ryczysz lepiej zrób altkonto i się do kogoś dopierdziel;)

[MS-B]
Beta Tester, Players
1,232 posts
10,177 battles
7.11.2018 o 14:47, rurkovsky napisał:

Jak możecie się tak obrzucać błotem

Błotem to mogą się obrzucać gracze WoT, my gracze WoWs ochlapujemy się bałwanami morskimi :cap_like:.

• Funny 5

[GIZM0]
Players
1,432 posts
9,080 battles
10 godzin temu, Issithin napisał:

Błotem to mogą się obrzucać gracze WoT, my gracze WoWs ochlapujemy się bałwanami morskimi :cap_like:.

Pięknie to napisałeś:cap_cool:

[-WIR-]
Players
45 posts
18,266 battles

Klan Wicher Zaprasza. W naszym klanie starzy znajomi: hydra40, bartas07, bobrowy, hadrian. Gdzie może być Ci lepiej???

[B-EYE]
Weekend Tester
133 posts
13,311 battles

Hehe.. dobre.. facet założył temat i od tego czasu nie zajrzał na forum.. ale temat żyje.. tyle że nie w temacie.. 

• Cool 2
  • Funny 1

[MORIA]
Players
7,465 posts
37,097 battles

Zwykły troll was sprowokował i skłócił. Panowie no co wy tak.... Olać prowokatora, on ma z tego tylko bekę bo zrobił shitstorm.

[MORIA]
Players
7,465 posts
37,097 battles
On 11/6/2018 at 12:21 PM, Spectral84 said:

:cap_money:  Polecam Ms-B. Konkretna ekipa. Gracze z dużym doświadczeniem. 

Ja ci trollu polecam szanować innych i nie oczerniać bezpodstawnie klanów w których nie byłeś . 

Sign in to follow this