Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
Marrakesz

BITWY KLANOWE MIEDZY SERWEROWE

19 comments in this topic

Recommended Posts

[TYTAN]
Players
13 posts
6,893 battles

Witam nie mam gdzie się o to zapytać ale było mówione że bitwy klanowe między serwerowe miały być od 29 Pazdziernika do 4 Listopada miały być 4 sesje czyli Poniedziałek Wtorek Sobota i Niedziele a były tylko 2 inni grali na serwerach EU i mieli również nadzieje że dzisiaj rozegrają kolejne bitwy żeby wygrać nagrody które były pokazane czyli 15 tys Węgla i 620 Stali jakoś tak i co cisza pisze że sezon bitew klanowych się zakończył co to ma być !!!!

45433156_2125744461087955_7716909852601090048_n.jpg

Beta Tester
1,166 posts
8,936 battles

Cóż, zabrakło Drwala, to i zabrakło aktualizacji polskiej wersji strony. Porównaj:

https://worldofwarships.eu/pl/news/game-updates/cross-server-matchmaker/

z:

https://worldofwarships.eu/en/news/game-updates/cross-server-matchmaker/

dla ułatwienia podaję różnicę.

wersja polska: "[25/10] Niestety test sezonu bitew klanowych "Północ" został przeniesiony ns następny tydzien z powodu problemów technicznych. Od 29 października do 4 listopada będziemy mieli 4 sesje poświęcone na granie w: Poniedziałek, Wtorek, Sobote i Niedziele. Pracujemy nad rozwiązaniem problemów. Przepraszamy za niedogodności i dziękujemy za wyrozumiałość"

wersja angielska: "[25/10] Сlan battles test of the season "The North" has been moved to the next week for technical reasons. Additional sessions will be available on November 7, 10, and 11"

TL;DR: o ile nic się nie zmieni, to najbliższa sesje odbędą się 7, 10 i 11 listopada.

Players
1,990 posts
14,763 battles
11 minutes ago, Don_Drapek said:

A co trzeba zrobić żeby dostać tą stal?

Na prawdę tak trudno wejść na stronę do której jest link powyżej i przeczytać?

Konieczne będzie stoczenie 10 bitew, z czego przynajmniej 5 w trakcie okna czasowego innego regionu. Nagrodą będzie 500 jednostek stali i 15 000 jednostek węgla.

Za wygranie trzech bitew klanowych w ciągu dnia klan otrzyma 60 jednostek ropy, a gracz po trzy szt. flag sygnałowych India Delta, India Yankee, Juliet Charlie, Sierra Mike, Victor Lima oraz Juliet Whiskey Unaone.

[TYTAN]
[TYTAN]
Players
404 posts
8,098 battles
2 hours ago, SzakalDarkstar said:

Na prawdę tak trudno wejść na stronę do której jest link powyżej i przeczytać?

Tak, trudno, bo może słabo znam angielski, a z tego co piszecie to polska wersja nie jest wiarygodna. Dlatego zadałem pytanie, wydaje mi się że między innymi od tego jest to forum.

Dziękuję za odpowiedź.

Players
1,990 posts
14,763 battles
2 hours ago, zdzislawdyrma said:

a kiedy te stale i wungle będą rozdawane

Soon,  mamy problemy, nigdy. 

Proszę wybrać jedną z odpowiedzi. 

2 hours ago, Don_Drapek said:

polska wersja nie jest wiarygodna

Było że nie jest aktualizowana na temat dat testów. Słowa nie było o wiarygodności czy błędach merytorycznych. 

Przestańcie ludzie interpretować wszystko tak żeby wam pasowało.

• Bad 1

WG Staff
2,392 posts
4,270 battles

Ze względu na problemy techniczne z  testowymi bitwami klanowymi postanowiliśmy zmniejszyć wymagania dotyczące nagród.

Dlatego gracze, którzy ukończyli co najmniej 5 bitew w czasie prime time innego regionu, otrzymają 500 stali i 15 000 węgli.

• Cool 3

[WOB]
Players
4,804 posts
16,020 battles
9 minut temu, WG_Lumberjack napisał:

Dlatego gracze, którzy ukończyli co najmniej 5 bitew w czasie prime time innego regionu, otrzymają 500 stali i 15 000 węgli.

Super wiadomość.

A czy z grubsza wiadomo kiedy otrzymają (bo zapewne analiza i przydział chwilę zajmie, jako że zapewne będzie wymagał zaangażowania interfejsu białkowego)? 

edit.

Cofam pytanie - już dostałem. Toście mi zaimponowali, GJ WG.

[WOB]
Players
50 posts
12,989 battles
6 hours ago, WG_Lumberjack said:

Ze względu na problemy techniczne z  testowymi bitwami klanowymi postanowiliśmy zmniejszyć wymagania dotyczące nagród.

A ja jestem zniesmaczony...Ponieważ chciałem zagrać 10, a może i więcej bitew klanowych ,ale ktoś w WG postanowił w swojej niezmierzonej ...odwołać dwie z rzędu sobotnio-niedzielne sesje bitew klanowych.W efekcie zagrałem 1 bitwę.Dziękuję WG.

• Cool 3
  • Boring 1

WG Staff
2,392 posts
4,270 battles
16 godzin temu, Clemson84 napisał:

A ja jestem zniesmaczony...Ponieważ chciałem zagrać 10, a może i więcej bitew klanowych ,ale ktoś w WG postanowił w swojej niezmierzonej ...odwołać dwie z rzędu sobotnio-niedzielne sesje bitew klanowych.W efekcie zagrałem 1 bitwę.Dziękuję WG.

Były to testowe bitwy klanowe więc wiele rzeczy mogło pójść źle dlatego nazywały się testowymi.

• Funny 1

[WOB]
Players
4,804 posts
16,020 battles
22 minuty temu, WG_Lumberjack napisał:

Były to testowe bitwy klanowe więc wiele rzeczy mogło pójść źle dlatego nazywały się testowymi.

Nie przez przypadek jedno z Praw Murphy'ego brzmi:

Anything that can go wrong will go wrong. :)

WG Staff
2,392 posts
4,270 battles
2 minuty temu, PanNickt napisał:

Nie przez przypadek jedno z Praw Murphy'ego brzmi:

Anything that can go wrong will go wrong. :)

Cross serwerowe potyczki klanowe to nie są rurki z kremem : )

• Cool 1

[WOB]
Players
4,804 posts
16,020 battles
13 minuty temu, WG_Lumberjack napisał:

Cross serwerowe potyczki klanowe to nie są rurki z kremem : )

Gdyby były kremówkami, to zawsze można byłoby wznieść modły o powodzenie testów do właściwego świętego.

[QTAZ]
Players
821 posts
15,153 battles
1 hour ago, PanNickt said:

Gdyby były kremówkami, to zawsze można byłoby wznieść modły o powodzenie testów do właściwego świętego.

Cóż za ignorancja! Rurka z kremem to nie to samo co kremówka! Chociaż jedno i drugie pycha :Smile_great:

Players
1,612 posts
19 hours ago, Clemson84 said:

W pełni się z Tobą zgadzam. Masz prawo być zniesmaczony. Ja tez jestem zniesmaczony tym postem. Nawet bardzo. 

Jak to nie zagrać 10 bitew kiedy się chce je zagrać.. ?? Rzeczywiście niesmak jest. Ja zagrałem skromnie ponad dwadzieścia bitew wcale nie bardzo chcąc, i nie bardzo akurat mając czas. Trzepnąlem za prawie darmochę ponad 500k wolnego XP i wyszkoliłem kapitana do 19 perkow na Fusiaku i jeszcze dostałem węgiel i stal. Taki smaczek.... ;) 

• Boring 1

[WOB]
Players
50 posts
12,989 battles
5 hours ago, blacman_pl said:

W pełni się z Tobą zgadzam. Masz prawo być zniesmaczony. Ja tez jestem zniesmaczony tym postem. Nawet bardzo. 

Jak to nie zagrać 10 bitew kiedy się chce je zagrać.. ?? Rzeczywiście niesmak jest. Ja zagrałem skromnie ponad dwadzieścia bitew wcale nie bardzo chcąc, i nie bardzo akurat mając czas. Trzepnąlem za prawie darmochę ponad 500k wolnego XP i wyszkoliłem kapitana do 19 perkow na Fusiaku i jeszcze dostałem węgiel i stal. Taki smaczek.... ;) 

Ciekawe jakbyś to zrobił, gdyby w dzień, w którym miałeś czas by pograć ktoś odwoływał sesje bitew klanowych?

Sign in to follow this