Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 1 battles to post in this section.
The_EURL_Guy

Biuletyn deweloperów 0.7.11 - wątek na forum

11 comments in this topic

Recommended Posts

[GROM-]
Players
3 posts
1,481 battles

Witam,

wydaje mi się, że okręt "steel rat" z twilight battle jest trochę przesadzony. Mówię o tym, że leczenie sojuszników jak i jego samego z skilla. Praktycznie nie da się zatopić jego i jego sojuszników kiedy jest w dymie i jeszcze strzela.

Beta Tester
4 posts
5,760 battles

Zmiana mechaniki wysokokalibrowego PP, jest bez sensu i spłyci bardzo, wpłynie niekorzystnie na rozgrywkę.

Proponuje żebyście na YT wpisali sobie "Yamato vs Umikaze" i przemyślcie sobie wynik pojedynku. Zaś wasi "analitycy" chyba nie umieją analizować danych statystycznych, mylą im się zupełne podstawy i że surowe dane i jak i korelacje nic nie mówią o związkach przyczynowo-skutkowych.

Niszczyciele mają inne role na polu bitwy niż pancerniki, które są niemniej ważne od zadawania uszkodzeń. Takie jak choćby zwiad, zajmowanie terenu, wywieranie presji przez flankowanie, capowanie, i wywieranie w ten sposób presji na wrogą drużynę. Poza tym mają możliwości grania drużynowego dzięki kamuflażowi, manewrowości i zasłonom dymnym. Mają o wiele opcji taktycznych, a pancernik ma ich bardzo mało. Któregoś razu natknąłem się na inne statystki, badające korelacje między wydajnością gry w danym meczu poszczególnych klas, a zwycięstwem całej drużyny. Okazuje się, że dobra gra niszczycielem ma największy wpływ na zwycięstwo całej drużyny, zaś dobra gra pancernikiem ma ten wpływ najmniejszy. Zmiany w mechanice PP jeszcze bardziej pogłębią ten dysonans. Zas sam koncept papier-kamien-nożyce jest nudny, "głupi jak but", sztuczny i bez sensu (i niehistoryczny) i wg. mnie te zmiany sprawią że rozgrywka będzie gorsza. Stawianie też arbitalnej granicy przy 280mm jest sztuczne, nie wiem z czego miałoby niby to wynikać. Proponowane całościowe rozwiązanie jest bez sensu. Konieczne jest zebranie dokładniejszych danych, odnośnie różnych poziomów gry i osiągów konkretnych pancerników, w celu dokładniejszego zidentyfikowania czy problem istnieje - wg mnie nie ma go, ze względu na inne zadania i role niszczycieli. Zresztą niszczyciele dostaną kolejną rolę, gdy WG wprowadzi łodzie podwodne do rozgrywki. Głównym problemem niszczycieli nie są pancerniki, ale lotniskowce i radary, rzadko jest tak, że pancernik który uszkadza niszczyciel wykrywa go samemu, ze względu na to, że niszczyciele mają takie camo, że są niewidoczne dla pancerników, chyba że same wybiorą inaczej.

• Cool 1
  • Funny 1

[DLBN2]
Players
2 posts
579 battles

Cześć, wybaczcie jeśli mylę działy, ale jest mi ktoś wstanie powiedzieć o której rozpocznie się test ? Jest po 18, a serwer ma dalej błąd łączenia.

[FT-B]
Players
424 posts
4,923 battles

Nie rozumiem tej zmiany z XI na VII .Przecież żaden specjalny okręt nie jest poziomu 9.  Chyba że te 8 tiery, miały ustawioną wartość potrącenia jak 9 tiery? Bo nie ogarniam.

[OP]
[OP]
Players
385 posts
10,979 battles

W oparciu o opinie graczy i wewnętrzne testy, zastosowano zrównoważone zmiany w trybie Twilight Battle (could you check the PL name for it?)

could you :cap_haloween:?

Players
34 posts
5,130 battles

Ok , pisałem do pomocy technicznej ale tam mnie odsyłają na forum..otóż jak chce stworzyć konto testu publicznego na adres swojego głownego konta to mi wyskakuje że już uzyto tego maila, i nie moge zarejestrowac a co za tym idzie nie moge odbierac nagród na głownym serwerze.

Jest napisane że: " Musicie zarejestrować swoje konta testu publicznego na taki sam adres e-mail, jak konta na zwykłym serwerze, żeby odebrać swoje nagrody. Nie ma wyjątków. Jeśli Wasze konta testu publicznego zarejestrowane są na inny adres niż konta na zwykłym serwerze, utwórzcie nowe konta testu publicznego na taki sam adres, jak na zwykłym serwerze. " - robie tak i nie moge co jest to jak mam zarejestrowac zeby odbierać nagrody na głownym koncie?

WG Staff
2,263 posts
3,916 battles
14 godziny temu, Ralphius napisał:

Ok , pisałem do pomocy technicznej ale tam mnie odsyłają na forum..otóż jak chce stworzyć konto testu publicznego na adres swojego głownego konta to mi wyskakuje że już uzyto tego maila, i nie moge zarejestrowac a co za tym idzie nie moge odbierac nagród na głownym serwerze.

Jest napisane że: " Musicie zarejestrować swoje konta testu publicznego na taki sam adres e-mail, jak konta na zwykłym serwerze, żeby odebrać swoje nagrody. Nie ma wyjątków. Jeśli Wasze konta testu publicznego zarejestrowane są na inny adres niż konta na zwykłym serwerze, utwórzcie nowe konta testu publicznego na taki sam adres, jak na zwykłym serwerze. " - robie tak i nie moge co jest to jak mam zarejestrowac zeby odbierać nagrody na głownym koncie?

Jakiej strony używasz do rejestracji do testu publicznego? 
Podaj mi prosze numer ticketu jaki wysłałes do customer support. 

Players
34 posts
5,130 battles

Loguje się poprzez Game Center, moje konto główne jest na adresie ralphius@wp.pl i używając tego maila nie mogę stworzyć konta testu publicznego. Zarejestrowałem więc konto testu publicznego na adres ralphius_2@wp.pl ale w związku z tym nie mogę odbierać nagród. W supporcie gracza dzisiaj mnie olali , pisząc dalej do nich zrobili mi feedbacka czyli pisząc maila do nich ,wysyłam go do siebie. Mówią ze nie zajmują się sprawami testów publicznych, interesuj ich tylko główne serwery. Nie wiem co mam o tym myśleć.

zgłoszenie numer: 116319107

a tutaj strona której używam

https://pt.worldofwarships.ru/registration/pl/?game=wows

Rejestracja.thumb.jpg.f65dbcd11324dbbec03d8a9b4e55b12a.jpg

WG Staff
2,263 posts
3,916 battles
6 minut temu, Ralphius napisał:

Loguje się poprzez Game Center, moje konto główne jest na adresie ralphius@wp.pl i używając tego maila nie mogę stworzyć konta testu publicznego. Zarejestrowałem więc konto testu publicznego na adres ralphius_2@wp.pl ale w związku z tym nie mogę odbierać nagród. W supporcie gracza dzisiaj mnie olali , pisząc dalej do nich zrobili mi feedbacka czyli pisząc maila do nich ,wysyłam go do siebie. Mówią ze nie zajmują się sprawami testów publicznych, interesuj ich tylko główne serwery. Nie wiem co mam o tym myśleć.

zgłoszenie numer: 116319107

a tutaj strona której używam

https://pt.worldofwarships.ru/registration/pl/?game=wows

ralphius_2@wp.pl - na tym już ktoś grał więc mogłeś się do niego logować
ralphius@wp.pl - to też było zarejestrowane ale nieaktywowane - może link wpadł do spamu przy rejestracji - zostało aktywowane.

Jeśli zgubiłeś hasła do nich to możesz odzyskać te hasła.  Odzyskiwanie hasła.

Pamiętaj, że do PT można się logować tylko w trakcie jego trwania.

Upewnij się, ze do WGC jesteś zalogowany z głównego konta -> pobierasz klienta PT -> odpalasz klienta PT - Logujesz się używając danych do logowania z rejestracji do PT.

• Cool 1

Players
34 posts
5,130 battles

Uff..dzięki, pomogło resetowanie hasła..naprawdę nie mogli mi dać takich wskazówek w supporcie, dziwne to.. ale jeszcze raz dzięki!

P.S

Ale linku aktywującego PT na głównym koncie niestety nie znalazłem..teraz już to nieważne..

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.