Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 1 battles to post in this section.
The_EURL_Guy

Halloween: Przybywa Postrach z głębin - wątek na forum

12 comments in this topic

Recommended Posts

Players
1 post
718 battles

Witajcie Kapitanowie, mój pierwszy post ;). Gdyby tak dodać po u-bocie do rozgrywki, albo stworzyć nowy typ rozgrywki OP kontra niszczyciele ochraniające resztę konwoju, bomby głębinowe, jeże, asdiki... Rozmarzyłem się... ;)

• Cool 1

[CSMW]
Beta Tester
1,439 posts
10,498 battles
40 minutes ago, Philippe_Petain said:

Witajcie Kapitanowie, mój pierwszy post ;). Gdyby tak dodać po u-bocie do rozgrywki, albo stworzyć nowy typ rozgrywki OP kontra niszczyciele ochraniające resztę konwoju, bomby głębinowe, jeże, asdiki... Rozmarzyłem się... ;)

Nie, tak bez powodu, dla kilkudniowego trybu, dla jaj wprowadzili "podpowierzchnię" i całą mechanikę okrętu podwodnego. Zresztą widać, na czym wzorowane sa modele helołinowe- jeden to na pewno U XXI, drugi to jakiś japoński "i". Jeśli o mnie chodzi, to jaram sie, jak nie wiem co. Kiedyś myślałem, że sub'y w tej grze są bez sensu, bo za mało mogą. W realu żaden by nie przechwycił okrętu wojennego, nawet z korwetą "Flower" byłby problem. Ale to nie real, tylko gierka. Mechanikę strzelania torpedami już znamy, zostają jeszcze żałosne prędkości, głównie podwodne- do wyciągnięcia rozwojem silnika, modułem, dopalaczem, może perkiem.

Ciekawe, jak będzie z kamo/zasięg torpedy. Nie może być za dużej niewidziałki, bo suby będą hasać po powierzchni jak torpedowce. No, ale zobaczymy.

PS. Sorki, bym zapomniał- również witam :)

[FT-B]
Players
268 posts
2,944 battles

Po co na tych podwodnych kapitan ma 19 pkt? Skoro nie ma na co wydać? Jedynie na szybsze przeładowanie..mogli przecież zrobić specjalne drzewko pod te cuda..jak kiedyś wejdą do normalne drzewka,i będą takie same umiejętności jak dla innych klas, to będzie kpina.

[E--C]
Players
512 posts
4,911 battles
12 minuty temu, Toyminator napisał:

Po co na tych podwodnych kapitan ma 19 pkt? Skoro nie ma na co wydać? Jedynie na szybsze przeładowanie..mogli przecież zrobić specjalne drzewko pod te cuda..jak kiedyś wejdą do normalne drzewka,i będą takie same umiejętności jak dla innych klas, to będzie kpina.

Po to żeby się elitarny xp odkładał i można było go wykorzystać do ulepszania normalnych kapitanów? 

Pozdrawiam :Smile_honoring:

• Cool 1

[P-2-W]
Players
1 post
3,587 battles

Jestem ciekaw czy w ogóle myślą o okrętach podwodnych jako element stałej rozgrywki. choć jeden okręt premium czy cokolwiek. gdzie można by zasięgną języka w tej kwestii jakieś pismo/e-mail , ktoś coś?

[TF16]
Community Contributor
4,099 posts
9,920 battles
14 minutes ago, Behemot_ said:

Jestem ciekaw czy w ogóle myślą o okrętach podwodnych jako element stałej rozgrywki. choć jeden okręt premium czy cokolwiek. gdzie można by zasięgną języka w tej kwestii jakieś pismo/e-mail , ktoś coś?

Śledząc wpisy deweloperów można było wyczytać:
Okręty podwodne na razie planowene są tylko w trybie PvE
Jeśli ten tryb się przyjmie to być może będą przymiarki do wprowadzenia go do trybu PvP - to zależy od tego z jakim się spotkają przyjęciem i jak sprawdzą się mechaniki OP kontra inne okręty.
Zatem jeśli mieliby wprowadzać to za pół roku lub więcej.
Obecnie najważniejszy jest rework CV.

[H-M-F]
Beta Tester, Players
192 posts
3,774 battles

jakoś mi średnio pasuje ten tryb ...

3-4 bitwy rozegrane, 5 gwiazdek osiągnięte (problem był zawsze z ostatnimi 2-ma katapultami, musiałem się skupić na spotowaniu zamiast killach), z 4 okręty podwodne w porcie

I teraz pytanei - są jakieś dodatkowe nagrody (oprócz tych z gwiazdek i otrzymywania nowych okrętów podwodnych) czy to wszystko i mogę zapomnieć o tym trybie ?

[FT-B]
Players
268 posts
2,944 battles

No fakt, elitarne. Mnie to tam zwisa, czy będę miał szybciej zrobionego kapitana, czy nie. Ale drzewko mogli zrobić. Np:dłuższe przebywanie pod wodą, szybsze zanurzanie i wynurzanie, itp itd.

[H-M-F]
Beta Tester, Players
192 posts
3,774 battles
17 hours ago, Korsarz_87 said:

Ten sub z laską do czegoś sie nadaje?

ten z 2-ma wyrzutniami mrożącymi z przodu ?

ja nim 5 gwiazdek osiagnalem - jest calkiem szybki i zajalem sie spotowaniem katapult ...

[CSMW]
Beta Tester
1,439 posts
10,498 battles
53 minutes ago, Quosek said:

jest calkiem szybki

Jest najwolniejszy razem z seelowe- 24w, pozostałe 27 i 31w. Jedynie spot ma najlepszy, ale nie jest to jakoś szczególnie przydatne

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.