Jump to content
You need to play a total of 1 battles to post in this section.
The_EURL_Guy

Halloween: Hrůza z hlubin začíná - Diskuzní vlákno

26 comments in this topic

Recommended Posts

[U333]
Players
43 posts
7,470 battles

To se těžce nepovedlo torpéda nejde zaměřovat protože je třeba otočit celou ponorku a to trvá strašně dlouho.

Nelze si nastavit hloubku jde pouze dolu a nahoru.

Zkrátka nepovedlo se. za mě velký mínus.

• Cool 1

[T-N-T]
[T-N-T]
Weekend Tester, Players, In AlfaTesters
4,050 posts
9,391 battles
2 hours ago, Stratos_HF said:

A dám to i sem . Ta podobnost je čistě náhodná ?

KtYaIFB.jpgDacShUY.jpg

Asi ano  :cap_hmm:

51DzBg1KxwL.jpg&key=59f61e3e2c19265fb35e

• Funny 2

[IDDQD]
Beta Tester
2,678 posts
4,579 battles
3 minutes ago, Quetak said:

Už jsem to rozšířil i na Stalkra ( sakra , proč jsem zapomněl na Fallout ) a tady jsi postnul opravdu bohatý výběr :Smile_great::Smile_veryhappy:

Hmm i Metro ?

• Cool 3

[PPH]
Players
107 posts
8,482 battles

No ty masky asi vážně budou nejzábavnějším prvkem této třetí Halloweenské operace.. Protože to ponorkové kočkování je suveréně nejnudnějším prvkem této "trilogie" ( osobní hodnocení). První operace i s T3 lodičkama byla zábavná... druhou jsem hrál denně min. 3x protože Svatyozar a Magnus mě fakt bavily... ponorky ojedu každou párkrát a pak se k nim vrátím max. pro hvězdy do nařízení...

A jen tajně doufám, že to vážně nehodí jako tech tree do normální hry - protože jestli WG pláče, že strašně málo lidí hraje CV... tak je můžu ujistit že jak hraju CV málinko.. u ponorek to bude pravděpodobně naprostá nula..

• Cool 1

[IDDQD]
Weekend Tester
1,867 posts
4,984 battles
11 minutes ago, mortas_invader said:

ponorky ojedu každou párkrát a pak se k nim vrátím

:Smile_veryhappy:  Koukám, že každý si tu hru užívá po svém. :Smile_trollface:

[GWDYS]
[GWDYS]
Beta Tester
659 posts
6,090 battles

Pohoda asi nejlehčí operace jakou jsem kdy hrál a nebo sem měl jen štěstí na dobré random hráče. Na druhý pokus solo s germánským sokolem na 5 hvězd za 12 minut hotovo:Smile_great:. Jinak za celou dobu co jsou ty halloween dýňo kontejnery mi ani jednou nepadlo nic dobrého a dneska hned ze dvou prvních dýní kamufláž na Kieva a NC + mise na kapitány, takže celkem spokojenost, WG je zas na mě jednou hodné :Smile_veryhappy:.

edit: ohledně masek na xichtu je oproti Immortal Joe (Mad Max) vše jen parodie pro košíček na čivavu :Smile_veryhappy:

Výsledek obrázku pro mad max immortal

• Funny 1

[J4FUN]
Players
19 posts
6,495 battles

Jedním slovem stojí to za - HOV.NO

Třikrát jsem zkusil přihlášení do kampaně a pokaždé nešlo nijak s ponorkou manévrovat, odpalovat torpéda a pokud jsem se ponořil ponorku jsem už neviděl ani žádný  nepřátele, protože je hra prostě nezobrazovala. Navíc když už jsem byl tak  naštvaný a opustil jsem bitvu hodilo mě to disciplinární trest.

Tahle kampaň je prostě největší zklamání za celou dobu co tuto hru hraji...

Screan ze hry - ponorka se sama vrátila k portálu aniž by s ní šlo nějak hnout, rychlost to ukazuje 12 uzlů dozadu, ale podle animace by měla jet dopředu (nedělá ani jedno jen stojí na místě a nejde s ní hnout)

Screan 2 - ponorka jede do boku a i když jsou na mapě nepřátelské lodě vidět zaměřit je nejde...

image.thumb.png.e0500238b5f04dc79ad742215bde9fad.png

image.thumb.png.6d37db76cb43df2e8065e0c5216a8c51.png

[PPH]
Players
107 posts
8,482 battles

Já tu operaci dal na 5* hned první hrou.. to nebyl problém... ale je to fakt nůůůůůůda :-) A úplně nejtupější je ta ponorka... co střílí dozadu... když potřebuješ dělat dílčí úkol pro splnění operace a pohybovat se DOPŘEDU k hradu :-)))

[IDDQD]
Players
336 posts
11,509 battles

Při vší úctě - asi to dalo práci, ale není to ani zábavné, ani taktické, ani zajímavé, ani třeba úlet typu "kachničky ve vaně"... prostě vyjma pocitu z něčeho nového, který vyprchá během první mise, se u mne nedostavuje nic než strašná nuda a zklamání. Nemám žádnou chuť ani motivaci ani náladu zkusit si to ještě jednou, pardon ...

• Cool 2

[T-N-T]
[T-N-T]
Players
138 posts
8,372 battles
21 minutes ago, Markethia said:

Při vší úctě .....nic než strašná nuda a zklamání.....

Je to tak. Zatím jsem to dal 2x. Poprvé 5* a podruhé 4, protože jsme Rasputina potopily tak rychle, že jsme neodhalily ani všechny katapulty. Nápad super, provedení (hlavně výzva) stojí za strou bačkoru (abych nebyl sprostý).

• Cool 1

[IDDQD]
Players
1,782 posts
16,146 battles

ujistilo mě to v tom, že ponorky ve hře nechci :Smile_great:

• Cool 4

Players
46 posts
8,094 battles

Ponorky do halloweenskych a podobnych akcii dobre (samozrejme da sa to vylepsit, suhlasim s komentarmi vyssie), ale do normalnej hry ich radsej nedavajte. Dakujem

[T-N-T]
Players
884 posts
4,092 battles

Tak ja mam teda presne opacny dojem. Ponorky super, ale obecne me nebavi operace.... a tahle bohuzel neni vyjimka.

[IDDQD]
Weekend Tester
1,867 posts
4,984 battles

Samo o sobě to není úplně nejhorší. Ale v PvP to bude peklo. Neumím si predstavit, jak by se to dalo vybalancovat, aby gameplay byl zábavný a naopak nad míru neobtezoval ostatní hráče lodí. Protože čím víc se zabaví ponorkář, tím vice zneprijemni hru ostatnim. A obráceně.

Stručně řečeno. Do spešl akcí, operací ano. Do PvP ani náhodou!! Má to potenciál tuhle hru zabít.

• Cool 2

[T-N-T]
Players
315 posts
5,157 battles

Tak já sem koukám úplně jinde než ostatní - mě to s ponorkama baví. Pro mě konečně něco jiného než jen daka daka na Rasputina. Asi to ještě bude chtít trochu doladit, a implementace do hry se bojim, ale scénář za mě super.

18 hours ago, mortas_invader said:

Já tu operaci dal na 5* hned první hrou.. to nebyl problém... ale je to fakt nůůůůůůda :-) A úplně nejtupější je ta ponorka... co střílí dozadu... když potřebuješ dělat dílčí úkol pro splnění operace a pohybovat se DOPŘEDU k hradu :-)))

Mě to s ní teda bavilo, torpédovat někoho na krátkou vzdálenost, pak ho podeplout a dodělat zadníma torpédometama my přišlo naopak super:)

[T-N-T]
[T-N-T]
Weekend Tester, Players, In AlfaTesters
4,050 posts
9,391 battles

Tak ponorkymi prisli jako naprosta nuda a nezabavny gameplay  . . . ale uznavam ze jsem to zatim hral jen jednou.

O vikendu tomu dam jeste druho sanci ale zatim nevidim sanci jak pridat ponorky do PvP aby to bylo "hratelne" pro obe strany.

[NJORD]
[NJORD]
Players
5 posts
11,703 battles

Ponorky jsou paráda, ovládání sice tuze jednoduchý, s SH se to fakt srovnat nedá, ale je to pro mě takové příjemné Dežaví.

Takže za mě :cap_like:

Otázku jak vybalancovat pátou skupinu lodí v normální hře bych nechal na později.

Většina tu brečí že je to nůďo, dyk hrajete normal, v podstatě tréning, až se pojede hard tak zas budou všichni brečet že je to nehratelný.

Players
1 post
778 battles

Za mě super, ponorky mě baví, ale před PVP bych nastavil, že po nouzovém vynoření musí ponorka načerpat plný kyslík, než se může znovu ponořit nebo klidně ubírat životy, když je člověk dlouho bez kyslíku... Jinak ta ponorka bude OP, protože takhle když ji dojde vzduch, tak se nouzově vynoří po 3 sekundách na hladině to vezme plnou rychlostí ke dnu tam jí dojde kyslík, ale než se zas vynoří, tak je to hrozná doba a to stačí ujet mimo dostřel... Když se podaří zabránit tomu, aby hráči ponorek s nimi takhle nesmyslně klipovali, tak si myslím, že to máte vybalancovaně dobře :) 

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.