Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 1 battles to post in this section.
The_EURL_Guy

Listopadowe misje bojowe - wątek na forum

16 comments in this topic

Recommended Posts

[ARP01]
Players
4 posts
10,595 battles

No i mówiłem, że jak wyprowadzicie dyskusje na forum - to nie będziecie mieli żadnych  komentarzy.....

kolejny i .... cicho ... o to chodziło ?

• Cool 3

[HOB]
Moderator
1,241 posts
5,608 battles
1 hour ago, Kambey said:

Wiesz gdzie oni mają Nasze komentarze

Przeważnie je na forum przechowują. Niektóre tylko przemieszczają na skrzynki odbiorcze autorów (zazwyczaj robią to moderatorzy)

[MS-B]
Beta Tester, Players, In AlfaTesters
27 posts
5,946 battles

Serio? Żadnych zniżek? Żadnych normalnych misji? Tylko w kółko to samo? Weźcie coś w tym zmieńcie....

[2SORT]
Players
4 posts
17,042 battles

Ta plakietka to był super pomysł. Szkoda tylko że zamiast Polskiej mamy Maltańską. Panowie ?*edited*

Może zamiast komentarza wystarczą znaki zapytania?

Edited by kwiatek228
edytowano ze względu na wielokrotne powtarzanie znaków zapytania

[GROM-]
[GROM-]
Beta Tester
37 posts
12,437 battles
godzinę temu, peterkhun napisał:

Ta plakietka to był super pomysł. Szkoda tylko że zamiast Polskiej mamy Maltańską. Panowie ???????????????

Hmmm twórczość białoruskich grafików jest niebywała. Robią cos czego nie bylo w rzeczywistości , dajcie nam namiary na ich dilera. Powiem tylko wstyd, wstyd, i jeszcze raz wstyd FUGIE. Ta bandera dla polaka to jak strzał w mordę z plunięciem w oczy. Nic tylko pogratulować ...

• Bad 1

[E--C]
Players
514 posts
4,925 battles
1 godzinę temu, peterkhun napisał:

Ta plakietka to był super pomysł. Szkoda tylko że zamiast Polskiej mamy Maltańską. Panowie ???????????????

16 minut temu, maciek001 napisał:

Hmmm twórczość białoruskich grafików jest niebywała. Robią cos czego nie bylo w rzeczywistości , dajcie nam namiary na ich dilera. Powiem tylko wstyd, wstyd, i jeszcze raz wstyd FUGIE. Ta bandera dla polaka to jak strzał w mordę z plunięciem w oczy. Nic tylko pogratulować ...

A widzieliście https://pl.wikipedia.org/wiki/Proporzec_Marynarki_Wojennej#/media/File:Naval_Jack_of_Poland.svg?

Pozdrawiam :Smile_honoring:

• Cool 2

[LOBUZ]
Players
817 posts
10,669 battles
21 minutes ago, MexicosBocianos said:

E tam, prawdziwi polacy wiedzą co jest polskie, a co nie. A to, że ta wiedza nijak się ma do faktów to nieistotny szczegół. 

• Cool 1
  • Funny 1

WG Staff
1,588 posts
3,201 battles
3 godziny temu, peterkhun napisał:

1 godzinę temu, maciek001 napisał:

Zanim powiecie o jedno słowo za dużo pragnę was poinformować, że polskie prawo odnośnie symboli jest bardzo ostre pod względem ich wykorzystania.
Szczególnie po ostatnich aferach z interpretacją polskiego orła.
Nie można sobie po prostu wziąć niektórych symboli i wrzucić od tak do gry czy gdziekolwiek.
Za każdym tego typu symbolem i przed wprowadzeniem go stoi stado prawników sprawdzających czy dana rzecz nie narusza praw.

Myślę też, ze @ExecutionInProgress i @MexicosBocianos już wam wyjaśnili w jak wielkim błędzie jesteście. 

[FT-B]
Players
271 posts
2,953 battles

Jak mam zebrać 50 k wolnego? w parę dni? Operacja dynamo? Bo na randomach to jak po grudzie czasami. Plus masa flag i premka. Dla mnie to przegięcie. Na randomy nie jestem tak dobry, żeby co bitwę mieć masę wolnego, na botach to nawet nie ma sensu. Jedyna opcja to operacja jakaś.

Players
1 post
1,565 battles

Ile niby mam zagrać bitew, aby zdobyć 50k wolnego expa w 13 dni? Nawet przy dobrych bitwach jest to do 200. Zakładając średnio po 100 na bitwę to prędzej zdobędę X niż zrobię tą misję...

[SLMW]
Players
2 posts
4,964 battles

Wszystko WOWS zepsuł, gra to jedna manipulacja niewidzialnością. Stare X np. ZAO to już złom. Im więcej aktualizacji tym więcej błędów. Zachęcają do kupowania a jak się już kupi to robią z tym po krótkim czasie co chcą a przecież

okręt jest mój. Po prostu złodziejstwo. Wiadomo z jakiego kraju pochodzą twórcy. Wywalili ich c Paryża wywalą i z Pragi.

• Funny 1

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.