Jump to content
You need to play a total of 1 battles to post in this section.
The_EURL_Guy

Listopadové bojové mise - Diskuzní vlákno

23 comments in this topic

Recommended Posts

[1FA]
Players
8 posts
7,336 battles

Nepodařilo se mi z članku poznat, kolik ještě britských kontejnerů s mincemi Sovereign do konce jejich platnosti bude možné získat, ať můžu rozplánovat nákupy v Arsenálu…

[IDDQD]
Players
1,782 posts
16,146 battles

víc dýní by to chtělo, kamo na Mogami pořád nikde :Smile_sceptic:

Spoiler

aspoň zatím na Bismarcka a Chapayeva :Smile_great:

[T-N-T]
Players
884 posts
4,092 battles
1 hour ago, The_Bismarck_1941 said:

Dobrý den moc slabe odmeny malý dat viacej odmien za celý mesiac lebo toto je na smiech :Smile_trollface:

Tak to nehraj.

• Cool 1

Players
78 posts
13,261 battles

Proč si neustále musí někdo stěžovat na odměny?? WG toho dává už teď dle mě až moc. Když jsem začínal (dostupné byli jen americká a japonská line v zakladním rozsahu), tak jsem si musel kamo, vlajky vše ostatní poctivě "odmakat". Teď to dostanete vše na zlatém podnosu, za pár stupidních zkušeností a ještě je to málo! :Smile_facepalm::cap_fainting:

• Cool 6

[IDDQD]
Players
1,338 posts
10,690 battles
13 hours ago, The_Bismarck_1941 said:

Dobrý den moc slabe odmeny malý dat viacej odmien za celý mesiac lebo toto je na smiech :Smile_trollface:

Radši to odinstaluj, nebo zase chytis trojského koně.

[IDDQD]
Weekend Tester
1,867 posts
4,984 battles
15 hours ago, Yamashiro42 said:

Nepodařilo se mi z članku poznat, kolik ještě britských kontejnerů s mincemi Sovereign do konce jejich platnosti bude možné získat, ať můžu rozplánovat nákupy v Arsenálu…

Žádné. Už od 7.6. se žádné nesbiraji a sbirat ani neplanuji. Pokud mas jeste nejaké Sovereigny, do patche 7.7 je utrať, protože potom to už možné nebude.

[CULMY]
[CULMY]
Beta Tester
836 posts
7,462 battles

Podobný dotaz - měl jsem pár měsíců pauzu a mám spočítáno, že na konci tohoto týdne budu na 9ks Guiney-í- V shopu je možno v podstatě "zadarmo" koupit 10ks.

Kolik se bude dát ještě získat do konce akce Royal Navy? 

Díky.

[PPH]
Players
107 posts
8,482 battles

V oznámení bylo, že celkem ze všech Nařízení po dobu celé akce Royal Navy půjde získat 48 guinejí ( maximum). Zbylé dva - či více kusů si musíme koupit... Nejvýhodněji vychází balík za cca 22,- Kč a 10 ks guinejí.

[CULMY]
[CULMY]
Beta Tester
836 posts
7,462 battles

dškuji za odpověď, která bohužel pro mne není odpovědí... já se ptal na to, kolik Guneí se dá za akci získat od - řekněmě 01.11.2012 - tzn. bude zde v aktualizaci 07.12.xx a jestli ano, jak dlouho..

i tak díky za snahu...

[T-N-T]
[T-N-T]
Players
118 posts
13,807 battles
Před 3 hodinami reeprich řekl/a:

dškuji za odpověď, která bohužel pro mne není odpovědí... já se ptal na to, kolik Guneí se dá za akci získat od - řekněmě 01.11.2012 - tzn. bude zde v aktualizaci 07.12.xx a jestli ano, jak dlouho..

i tak díky za snahu...

Mise spojene s RN jedu od začátku, k včerejšímu večeru mám nasbíráno 27 guinejí (+ rozjeté úkoly na 28.). Pokud se dá vyjezdit 48 guinejí, tzn. že do konce jich ještě bude možné získat 20. Co se týče síně slávy, nehrotil jsem to a končíval jsem ve  zlaté/diamantové. Jestliže bylo možné získat guineje, pokud se člověk dostal např. do top 100, pak můj předpoklad, že je možné získat ještě 20 guinejí je španý.

[PPH]
Players
107 posts
8,482 battles

Omlouvám se tedy za nepřesnou odpověď... aktuálně mám taky 28 ( 38 -  už jsem nakupoval..) guinejí získaných ze všech nařízení... tj. ještě 20 by mělo jít získat... Dle oznámení se získávají za odměnu z Nařízení... ze síně slávy sice byly kontejnery - kde jsi měl sovereigny navíc, aktuálně jsou z toho kamo... popř. odznáček za účast v TOP 100 ale guineje ze Síně slávy nepadaj... Tj. získání není pdomíněno ničím jiným než běžným hraním Nařízení.

Takže Reprich - pokud budeš mít na konci tohoto týdne 9 guinejí.. tak tvoje finální číslo na konci akce je maximálně 29... Malé upozornění - ten nákup 10 guinejí je jen jednorázová položka... nelze ji koupit opakovaně.. Takže se spíš poohlédni po kombinaci dalších balíčků co jsou v nabídce premiového obchodu..

[CULMY]
[CULMY]
Beta Tester
836 posts
7,462 battles

Jasné - díky za vyčerpávající odpověď  - teď už vím, že mě Cossacks bude stát jeden slevněný balíček guineí a 2x5 +1 za normální cenu...

Za předpokladu, že sesbírám všechny v budoucnu dostupné....

Players
713 posts
4,615 battles
Před 2 hodinami reeprich řekl/a:

Jasné - díky za vyčerpávající odpověď  - teď už vím, že mě Cossacks bude stát jeden slevněný balíček guineí a 2x5 +1 za normální cenu...

Za předpokladu, že sesbírám všechny v budoucnu dostupné....

Pokud vim tak guineje budou za plneni tydennich retezcu. Musis kazdy den v tydnu splnit dva retezce abys dostal finalni odmenu. Tady si o tom precti vice https://worldofwarships.eu/cs/news/sales-and-deals/november-missions-2018/

Myslim, ze ti to vyjde abys nemusel kupovat ty predrazene balicky z shopu.

[SEAW]
Players
2 posts
12,847 battles

Ahoj,

u mincí sovereign je v arzenálu napsáno, že se dají pořídit v prémiovém obchodě do 21.11. Bohužel jsem tam nic nenašla. Poradíte někdo? Díky

[IDDQD]
Beta Tester
2,678 posts
4,579 battles
30 minutes ago, Efedra_CZ said:

Ahoj,

u mincí sovereign je v arzenálu napsáno, že se dají pořídit v prémiovém obchodě do 21.11. Bohužel jsem tam nic nenašla. Poradíte někdo? Díky

ty mince padali z kontíků RN a ty v obchodě nejsou . Tam můžeš koupit jenom guineje ( byla akce že 20 jich bylo za 30 korun ? nebo tak nějak ) .

[BIA]
Beta Tester
365 posts
2,870 battles
On 11/6/2018 at 11:25 AM, YabbaCoe said:

Guineje stále můžeš z nařízení získávat, ale sovereigny už ne...

chcem sa opýtať... mám teraz na konte 16 Guineji.... dajme tomu, že ich nazbieram tak 20. Vidím, že sa za nič iné vymeniť nedajú... ostanú mi na konte alebo sa zmenia na kredity? Pretože neplánujem dokupovať chýbajúce a chcel by som si ich nechať keby bola šanca, že v budúcnosti budú znovu v obehu. Preto sa pýtam dopredu.. čo sa stane po 23.1.2019? 

[PPH]
Players
107 posts
8,482 battles

oznámení o Royal Navy https://worldofwarships.eu/cs/news/game-updates/royal-navy/   celkem jasně píše tohle : Guineje zůstanou v klientovi k dispozici alespoň do aktualizace 0.7.12 včetně. Poté budou vyměněny za kredity.

Takže skončíš jen s kredity... ;-)

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.