Jump to content
Sign in to follow this  
_Agenor_

Niszczyciel Premium Le Terrible VIII

33 comments in this topic

Recommended Posts

[BSW-W]
Players
989 posts
5,986 battles

Temat poświęcony Niszczycielowi 

Le Terrible VIII Poziomu.

Le Terrible to stosunkowo duży niszczyciel o dużej puli PW, potężnych działach głównych i solidnym uzbrojeniu torpedowym. W trakcie swoich morskich testów ten „contre-torpilleur” osiągnął prędkość maksymalną, której do tej pory nie pobił żaden inny niszczyciel. W grze okręt zachował tą cechę. Le Terrible jest szybki niczym błyskawica, co pozwala mu narzucać tempo każdej potyczce. Charakterystyka okrętu faworyzuje ofensywny styl gry: posiada on sprzęt eksploatacyjny Doładowanie silnika, a także Przyspieszacz ładowania baterii głównej na miejscu Wytwornicy dymu, co jest rzadkością wśród niszczycieli. Zapnijcie pasy!
Zalety:

• Skuteczne działa baterii głównej: pięć dział kal. 139 mm o zasięgu 12,3 km. Szybkostrzelność: 12 strzałów na minutę, maksymalne uszkodzenia pociskami OB: 2000 PW, maksymalne uszkodzenia pociskami PP: 2700 PW.
  • Trzy potrójne wyrzutnie torped. Zasięg torped: 8 km. Dość przeciętny zasięg rekompensowany jest jednak przez ogromne uszkodzenia, wynoszące 18 400 PW.
  • Wysoka prędkość maksymalna wynosząca 43 węzły, którą można podnieść za pomocą ulepszeń do imponujących 53,8 węzłów. 
  • Brak Wytwornicy dymu okręt nadrabia możliwością tymczasowego zwiększenia siły ognia dzięki Przyspieszaczowi ładowania baterii głównej. Przy czasie działania wynoszącym 15 sekund szybkostrzelność wzrasta dwukrotnie.
  • Standardowa wykrywalność wynosi 8,5 km.

Źródło info Wows.

79c2a4a0c82f430d8c2d700eb64ab657.jpg

• Cool 1

[MS-B]
[MS-B]
Players
673 posts
8,533 battles
2 hours ago, _Agenor_ said:

A nie wiem bo go nie kupiłem.

To go kup i nam opowiedz, proszę :fish_cute_2:.

• Funny 2

[MAX]
Moderator
1,440 posts
7,397 battles

Terrible jest terrible.

Jutro się CeCekom powinny NDA pokończyć i będzie więcej recenzji.

[PSS]
Players
255 posts

Ciekawe w jaki sposób "Okropny" osiąga 53,8 speeda?   Bazowe 43 knots + flaga = 45 knots + dpopalacz (8%) = 48,7 knots. Tak ma Leningrad i Chabarovsk. Czyżby Le terrible miał więcej niż 8 % dopalacza? Czy ktoś coś wie ?

[B-EYE]
[B-EYE]
Players
296 posts
11,052 battles

Tez jestem ciekawy jak ten okręt się sprawuje w grze. Na papierze wygląda dziwnie. Ogromna prędkość ale brak dymu co przy jego wysokim spocie czyni go jednym z pierwszych celów. Pewnie tak jak w przypadku Chabarowska właśnie z powodu tej prędkości na początku trudno go będzie trafić ale z czasem gdy ludzie naucza się do  tego okrętu strzelać to bez naprawki żywot będzie miał raczej krótki.

[QTANG]
[QTANG]
Beta Tester
1,839 posts
8,382 battles

miałem go przed chwilą na randomie w przeciwnej drużynie, koleś szalał, pływał, jak pchła.. generalnie większość naszych go zlewała, więc jakiś tam DMG zrobił, do momentu aż zaczął irytować, wtedy dostał focus i padł od razu.. na te 11km nawet jeśli jest szybki, to ktoś go trafi, a bez odzysku HP szybko spada.. ten konkretny przykład, pożył tak długo tylko dlatego, że był dalej niż ciekawsze i łatwiejsze cele, ale co to za gra kampić za swoimi.. wkład w bitwę miał zerowy, oczywiście ktoś tam będzie w stanie nim robić wyniki, ale to jakaś tam ograniczona grupa ludzi, dla przeciętnego odbiorcy słaby pomysł.. no ale poczekamy zobaczymy 

• Cool 2

[B-EYE]
[B-EYE]
Players
296 posts
11,052 battles

Miałem dzisiaj jednego na kooperacyjnych. Pierwszy wskoczył na capa i po 2 minutach od startu bitwy już był w porcie. Wkład w bitwę zerowy boty go zatopiły jako pierwszego i to bardzo szybko.

Podejrzewam że jedyna strategia na tym okręcie to flaga na speeda i taranowanie na maszt. Zapuszczamy  dopał i z 54,2w na liczydle i wjeżdżamy w najbliższego wrogiego pancka. 

• Funny 1

[PSS]
Players
255 posts
On 10/25/2018 at 10:59 PM, ORP_Macierewicz said:

Boost ma 20% na Le Terrible.

Wielkie dzięki za info - te 20 procent wszystko tłumaczy.

[MS-B]
Beta Tester, Players
986 posts
6,829 battles
26.10.2018 o 16:32, Barwena napisał:

Miałem dzisiaj jednego na kooperacyjnych. Pierwszy wskoczył na capa i po 2 minutach od startu bitwy już był w porcie. Wkład w bitwę zerowy boty go zatopiły jako pierwszego i to bardzo szybko.

Ocena okrętu po czyjejś grze i to jeszcze na botach :cap_haloween:.

[-FZO-]
Community Contributor
1,100 posts
11,105 battles

To może pozwolę sobie odpowiedzieć w takiej formie:

Gameplay na kanale gdyby ktoś sobie życzył obejrzeć

recenzja.thumb.jpg.d26dfdda31792b78896260b5a4c1f820.jpg

• Cool 2

[CSMW]
Beta Tester
1,450 posts
10,559 battles

Lubie niszczyciele i "poluję" na co ciekawsze, ale przeciw temu zakupowi stoi jeden twardy argument- To jest VIII. Devsi, sami sobie podziękujcie za patologiczny MM. Do gier na X wole mieć własne X.

Gdyby jednak ktoś w przyszłości przeglądał moje staty i znajdzie tam gry wykonane tym DD, to proszę pamiętać- nie zawsze dokonuję zakupów na trzeźwo, a oryginał podoba mi sie jak nie wiem co...

[EPMW]
[EPMW]
Players
1 post
4,810 battles

Mam ten niszczyciel - brak zasłony dymnej to dramat, słaby kamuflaż do tego ( 6,6km). 8km zasięgu torped x 3 tylko ze na jedną salwę tylko z 2 można puścić. Coś tam strzela, ale to bardziej efekt psychologiczny bo może często ale bez wielkiego halo w dmg. Szybki, ale to nic nie daje bo pociski szybsze, zwłaszcza jak się trafi na Minotaura.....

Pobawić się można, ale szybko raczej się schodzi z gry.

Ten okręt musi mieć możliwość zainstalowania zasłony dymnej i radaru (tak jak miał w rzeczywistości), nawet za usunięcie dopalacza przeładowania.

Players
808 posts
8,836 battles

Szykuje się kolejny Chabarowsk. Będzie dobry do palenia bebeczków, Karolcia nie trafi go nawet jak będzie w trybie pół naprzód :Smile_teethhappy:. Biorę w ciemno.

1d17by.jpg.d4205ba97a66592b60c1e9ad7987f716.jpg

[PSS]
Players
255 posts

OKROPNY - Nazwa okrętu zgadza się z tym co prezentuje się w realu - bardzo lipne kąty ostrzału artylerii pokładowej,  nie nadąża z obrotem wież w czasie manewrów, a to 15 sekundowe przyspieszenie doładowania to niech sobie w buty wsadzą, lepszy byłby dym bo rozwala go brak dymu, duży spot okrętu, skręca jak kłoda,  prędkość (na dopalaczu przez 2 minuty niewiele mu pomaga), mięciutki jak karton

Ogólnie podsumowując - w stosunku do opinii MageTa dałbym mu zaledwie 4/10 - stracone 140 PLN - nie polecam.

zapomniałem jeszcze napisać o fatalnym MM - permanentnie rzuca go na 10 Tiery a tam ..........momentalnie po wykryciu buły od wszystkiego co pływa

Players
6 posts
4,774 battles

Znajdźcie coś dziwnego na załączonym obrazku :D 

Generalnie okręt przezabawny. W większości bitew wyspotowany ginie momentalnie, ale jak się ekstremalnie postarać, żądlić i znikać, to można wykręcić naprawdę fajne wyniki. Po 40 w końcu zacząłem ogarniać. 

TERRRRRRIBLE.png

• Cool 1

[DK-PL]
Players
1,748 posts
21,043 battles

Gameplay podobny jak na ruskich gunboatach, z tym że skoro już nie ma dymu, to przydałaby mu się naprawka, np. Kidd również premka T8 ją ma. Nie mam pomysłu na build na niego. Chciałem dać wspólnego kapitana z Aigle ale Terrible w przeciwieństwie do poprzednika ładnie kręci wieżami, więc w sumie można iść w jedną 4kę, albo AFT albo kamo (bo czasem da się coś storpić). Na razie jednak zamiast modułu na kamo latam z tym na przestawianie steru i korci mnie by tak zostawić, czyli grać jak Taszkientem/Kebabem, na max dystansie wkurzać ciągłym spamem HE :cap_rambo:

[BSW-F]
Players
1,025 posts
11,597 battles

Terrible jest do wypożyczenia za 18 zeta na tydzień. Warto?

Players
6 posts
4,774 battles

Jeżeli WG oferuje Ci okręt premium za 1/5 jego wartości na tydzień, można im pokazać tylko faka i posłać na studia marketingu i reklamy, od podstawówki zaczynając. 

Okręty na próbę powinni udostępniać za darmo, tak jak czasami trafiały się niemieckie BB. 

[BSW-F]
Players
1,025 posts
11,597 battles

No właśnie, to nie jest kompletnie debilne. 18 złotych, to nie 100, a na próbę to były drzewkowe okręty jeżeli o niemcowskich mówimy.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.