Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
PanNickt

Dyrektywy a Haloween

20 comments in this topic

Recommended Posts

[ZGZ]
Players
3,899 posts
8,270 battles

Czy brak możliwości robienia misji do dyrektyw operacjami z Haloween to bug czy ficzer?

Skoro jedna z misji (chyba w każdej dyrektywie) to zrobienie 7* na operacjach, a operacjami tygodni najbliższych są operacje haloweenowe (których nie zalicza), to znaczy że trzeba zbierać się w dywizjony i robić standardowe operacje, żeby misje zaliczać?

[LOBUZ]
Players
1,617 posts
7,223 battles

Zrobisz tą pierwszą misję i odblokowywuje się kolejna na VIII.

[ZGZ]
[ZGZ]
Players
1,041 posts
12,187 battles
1 hour ago, Viandinea said:

Zrobisz tą pierwszą misję i odblokowywuje się kolejna na VIII.

Zrobiłem 4/5 nie widzę tej kolejnej...

[MAX]
Players
859 posts
6,175 battles
20 minutes ago, Marshal00 said:

Zrobiłem 4/5 nie widzę tej kolejnej...

1acaa35e-d130-11e8-8cef-ac162d8bc1e4.jpg

4 hours ago, PanNickt said:

Czy brak możliwości robienia misji do dyrektyw operacjami z Haloween to bug czy ficzer?

Ficzer.

4 hours ago, PanNickt said:

Skoro jedna z misji (chyba w każdej dyrektywie) to zrobienie 7* na operacjach, a operacjami tygodni najbliższych są operacje haloweenowe (których nie zalicza),

Jesteś pewien, że te akurat misje nie mają ustawionych operacji?

[ZGZ]
Players
3,899 posts
8,270 battles
1 godzinę temu, Goomich napisał:

Jesteś pewien, że te akurat misje nie mają ustawionych operacji?

Misje mają ustawione operacje, ale od 5T!!!

Transylvanię robi się okrętami 3T, więc się nie wlicza.

Ludziki w WG zasłużyli na złoty bezmyślnik, dając do wykonania misje (i to w każdej dyrektywie), których nie da się wykonać na aktualnej operacji tygodnia.

• Boring 1

[LOBUZ]
Players
1,617 posts
7,223 battles

Ok jest bug, da się robić kolejną w dywizjonie i zalicza misję :cat_bubble:

[MAX]
Players
859 posts
6,175 battles
5 hours ago, PanNickt said:

Misje mają ustawione operacje, ale od 5T!!!

Transylvanię robi się okrętami 3T, więc się nie wlicza.

Ludziki w WG zasłużyli na złoty bezmyślnik, dając do wykonania misje (i to w każdej dyrektywie), których nie da się wykonać na aktualnej operacji tygodnia.

Już o tym wiedzą, tego i następnego nie naprawią, ale późniejsze już tak.

https://old.reddit.com/r/WorldOfWarships/comments/9pb2il/just_a_heads_up_for_the_rn_eventhalloween_op/e80frxa/

[ZGZ]
[ZGZ]
Players
1,041 posts
12,187 battles

W skrócie, w dywizjonie można odpalić misję na t8, co jest działającym bugiem.

Players
2 posts
2,206 battles

No i po robieniu dyrektyw. Ja zrobiłem 5 gwiazdek na tierze trzecim, nie ma możliwości zrobienia tego na wyższych tierach - nawet po skończeniu z 5 gwiazdkami.
A *edited* z WG nie widzą problemu. 

Suwereny też już nie będą dostępne ????

Ten post był edytowany przez zespół moderacji z powodu: naruszenie 1 punktu regulaminu (wulgaryzmy).

[TF16]
Community Contributor
3,946 posts
8,969 battles
13 hours ago, Assasin_80 said:

No i po robieniu dyrektyw. Ja zrobiłem 5 gwiazdek na tierze trzecim, nie ma możliwości zrobienia tego na wyższych tierach - nawet po skończeniu z 5 gwiazdkami.
A *edited* z WG nie widzą problemu. 

Wybacz, ale jest 7 misji, a Ty masz zrobić 5 by dostać derektywę. Masz 2 misję z trudnościami: zrobić 7 gwiazdek wraz z kolegami na dowolnym scenariuszu lub kupić Cossacka i nim grać. Pozostałe można ukończyć w 2 godziny.

• Cool 1

[B-EYE]
Players
164 posts
8,259 battles

A *edited* z WG nie widzą problemu. 

jak zbierzech dywizjon możesz zagrać w 2 cześć misji z transylwanią, ta z obroną wież. Do tej bierzesz specjalne okręty tVIII 

[ZGZ]
Players
3,899 posts
8,270 battles

A *edited* z WG nie widzą problemu. 

No przecież widzieli problem i go naprawili w dyrektywach 3 i 4.

A mogli pójść w zaparte i napisać: nie pozwolimy robić żadnej z tych misji na operacji tygodnia i co nam zrobisz?

Players
2 posts
2,206 battles
19 hours ago, Dark_Havoc said:

Wybacz, ale jest 7 misji, a Ty masz zrobić 5 by dostać derektywę. Masz 2 misję z trudnościami: zrobić 7 gwiazdek wraz z kolegami na dowolnym scenariuszu lub kupić Cossacka i nim grać. Pozostałe można ukończyć w 2 godziny. 

Dzięki za radę. Zebrać 7 kolegów lub kupić Cossacka. 

Nie jestem w klanie nie gram z kolegami - więc zebranie 7 osób - gj - super pomysł :)

Drugi to już w ogóle genialny - poziom rozumowania góra 8 latka. 

WG po to stworzyła niniejsze dyrektywy by umożliwić zdobycie Cossacka (lekka dopłata do paczki suwerenów - u mnie 3 zł za 10). To jak go kupie to tak logicznie - po co mam robić misję :) ??? 

A no są dodatki jak flagi - ale zawsze też mogę je sobie kupić :)

Pozdrawiam i więcej pytań nie mam :). Spokojnych mórz i dużo łowów.

[MAX]
Players
859 posts
6,175 battles
13 minutes ago, Assasin_80 said:

WG po to stworzyła niniejsze dyrektywy by umożliwić zdobycie Cossacka (lekka dopłata do paczki suwerenów - u mnie 3 zł za 10). To jak go kupie to tak logicznie - po co mam robić misję :) ??? 

To ty masz rozumowanie 7 latka. WG nie stworzyło Cossacka, żeby go sprzedać za 3 zł, tylko za 140. Misje na Cossacka to zachęta, żeby tak własnie zrobić.

A dyrektywy możesz skończyć bez tych dwóch misji, co Dark_Havoc  wyraźnie napisał.

15 minutes ago, Assasin_80 said:

Nie jestem w klanie nie gram z kolegami - więc zebranie 7 osób - gj - super pomysł :)

• Cool 2

[-SBF-]
Alpha Tester, In AlfaTesters
5,198 posts
17 minutes ago, Assasin_80 said:

Twój móżdżek w dalszym ciągu nie może pojąć, że nie musisz robić tych dwóch misji, aby ukończyć dyrektywę?

[TF16]
Community Contributor
3,946 posts
8,969 battles
30 minutes ago, Assasin_80 said:

Wybacz, ale jak już wspomniałem - aby ukończyć dowolną dyrektywę należy ukończyć zwykle X misji. Dostępnych jest X misji +plus misja Cossackiem +misja dla scenariusza (w tym przypadku niestety trzeba wybrać scenariusz na okręty tieru V+). Zatem bez wykonania misji z Cossackiem i bez wykonania misji ze scenariuszem można spokojnie wykonać tą dyrektywę. Tak było w wielu już przypadkach (nawet kampanii, misji świątecznych itd) - gracze, którzy kupią coś ze sklepu mają ułatwienie, a także czasem gracze w klanach mają wygodniej.
Czemu winisz WG, że chce zarabiać? Taki model biznesowy obecnie jest stosowany - gra jest za darmo, ale wymaga długiego grindu i nakładów czasu, albo dopłacasz i masz wszystko łatwiej. 

Nie wiem tylko jednego - ja chce Ci pomóc i wytłumaczyć - a Ty starasz mnie obrazić. Czemu nie wiem? Wydaje mi się, że nawet 8 latek wie, że mając pieniądze - ma łatwiej w życiu bo może kupić sobie np. cukierki.

[B-EYE]
Beta Tester
378 posts
4,378 battles

Misje można zrobić też na coopie i rankedach. Ja tak misję na cytadele zrobiłem.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.