Jump to content
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
Peroidas

Na randomach nie da się grać....

180 comments in this topic

Recommended Posts

Players
5 posts
1,283 battles

Ileż można trafiać do drużyn które kompletnie nie ogarniają (na TVI, więc trochę musieli pograć!), ja tez nie jestem nadzwyczajnym graczem ale raz za razem kończenie jako 1-2 w przegranej drużynie jest frustrujące. Zrobienie dziennej misji, choć pierwszej, w zasadzie wymaga grania na koopie, bo ostatnio wygrywam tak gdzieś 1 na 3-4 gry. WR leci na pysk i w zasadzie nic nie można zrobić bo aż tak dobry nie jestem żeby całą grę "zrobić" samemu.

Ostatnia bitwa dziś, to był rekord 6:21 min - w tym czasie moja drużyna dała się niemal cała zatopić (zostało z 5 okrętów w tym mój) a przeciwnik nic nie stracił. Zdążyłem wystrzelić 48 pocisków - 6 może 7 salw (bo nie za każdym razem wszystkie działa strzelały), trafiłem 13. Poza jedną cytadelą (zresztą w dziwnych okolicznościach), reszta zadawała śmieciowy dmg (gł.overpeny), nie mówiąc o tym, że 3 salwy spadły naokoło celów bez żadnych trafień. To ma być zabawa? Rozrywka?

• Cool 1

[GRAY]
[GRAY]
Players
510 posts
4,634 battles
5 minutes ago, Peroidas said:

Ileż można trafiać do drużyn które kompletnie nie ogarniają (na TVI, więc trochę musieli pograć!), ja tez nie jestem nadzwyczajnym graczem ale raz za razem kończenie jako 1-2 w przegranej drużynie jest frustrujące. Zrobienie dziennej misji, choć pierwszej, w zasadzie wymaga grania na koopie, bo ostatnio wygrywam tak gdzieś 1 na 3-4 gry. WR leci na pysk i w zasadzie nic nie można zrobić bo aż tak dobry nie jestem żeby całą grę "zrobić" samemu.

Ostatnia bitwa dziś, to był rekord 6:21 min - w tym czasie moja drużyna dała się niemal cała zatopić (zostało z 5 okrętów w tym mój) a przeciwnik nic nie stracił. Zdążyłem wystrzelić 48 pocisków - 6 może 7 salw (bo nie za każdym razem wszystkie działa strzelały), trafiłem 13. Poza jedną cytadelą (zresztą w dziwnych okolicznościach), reszta zadawała śmieciowy dmg (gł.overpeny), nie mówiąc o tym, że 3 salwy spadły naokoło celów bez żadnych trafień. To ma być zabawa? Rozrywka?

Niestety ostatnimi czasy gra coraz mniej przypomina rozrywkę. RNG zawsze istniało i pewnie długo nic go nie zastąpi więc znosi go każdy. Na fail teamy nic nie poradzisz, jedynie możesz zwiększyć swoje szansę na zwycięstwo grając w dywizjonach oczywiście wymaga to umiejętności i zgrania dlatego polecam dołączyć do jakiegoś klanu. Podejrzewam, że grasz BB'kami a niestety to właśnie one są główną ofiarą RNG. Dlatego polecam krążki, które już mają odpowiedni wpływ na bitwę, DD;kami  i CV'kami możesz wyciągać WR ale także trzeba umieć tym grać. Poza tym ja wolę mieć nawet 10 porażek pod rząd jeśli mecz był odpowiednio dobry, nie skończono nikogo do 0 i robi się w bitwie jakieś wyniki chociaż wiadomo przegrywać nikt nie lubi.

Ja zanotowałem coraz więcej pomidorów od momentu wejścia gry na platformę STEAM. Niestety jest coraz gorzej , czasem jest to też plus gdy krążki pływają burtami tylko gorzej jak wkółko overpeny itp bo RNG ma swoje zasady.

• Cool 3

[LOBUZ]
Players
876 posts
13,306 battles

Takie gry to już norma 1 na 10 się zdarzy jakoś wyrównana, a tak to albo ty wygrasz nic robiąc i to samo na odwrót, teamy się składają jak domki z kart. Tak jak wyżej kolega pisze tez dużo osób zauważyło że od czasu wejścia na steam tak to wygląda... A totalne cyrki są na 10 co tam się odwala dużo osób z freexpa po przeskakiwało okręty potem nawet nie wiedza, że radar maja :D o RNG nie będę pisał bo to jest temat rzeka.

Odpaliłem gre i 2 pierwsze gry :cap_haloween: screeny ponizej

shot-18.10.17_20.13.34-0523.jpg

shot-18.10.17_21.11.05-0830.jpg

• Cool 3

[HEROS]
Players
37 posts
7,873 battles

Szkoda  ze nic w tym kierunku nie zrobia, ważne ze w sklepie premium wszystko sie zgadza i nowe prememki do kupienia wychodzą naszywki i inne duperelki to jest dla nich najważniejsze bo samemu to strach ruszać z portu ...ech oby nie bylo gorzej :cap_like:

Players
578 posts
7,342 battles

Da się grać na randomach . Gram tylko na randomach (czasem rankedy, ale nie za bardzo). Ba! Gram tylko solo.

• Cool 4

Players
2,788 posts
15,349 battles

Randomowy gracz P2Win :-P. Po doświadczeniu 2 bitew na Chesterze, gość poszedł na całość 😉 Co ciekawe przygodę z CV zaczął od razu od Rangera ! Co robi nasz książe w Prinz E, jak widzi obok na kapie naszą Szimę strzelającą się z 2 wrogimi DD-kami i niczego więcej w okolicy 20km ? Spierpapier za wyspę ... no żesz.

Kiedyś gadałem z takim, po co psuje grę innym, jak nic nie umie. Odpowiedział, że jest doświadczonym i dobrym graczem, bo rozegrał ze 200 bitew na I-IV z wysokim 49% WR. 😂

To jest cała flota, tego od Prinz-a ...

image.thumb.png.42c2f7254fc26edccb6eb5940c1e36ab.png

• Cool 1
  • Funny 1
  • Bad 1

[MS-B]
Beta Tester, Players
812 posts
6,445 battles

Nie graj na kooperacyjnych, bo boty są całkiem inteligentne i Cię przyzwyczają do określonego poziomu, któremu nie sprostają „live boty” :cap_haloween:.

• Cool 2
  • Funny 1

[TF16]
Community Contributor
999 posts
10,100 battles

Jak tylko skończy się event Royal Navy gdzie można było okręty za free zdobywać to wszystko powinno powoli wracać do normy. Dużo lepiej nie będzie ale może rzadziej będzie warzywniak. 

• Cool 1

Players
2,025 posts
10,174 battles
28 minut temu, MageT91 napisał:

Jak tylko skończy się event Royal Navy gdzie można było okręty za free zdobywać to wszystko powinno powoli wracać do normy. Dużo lepiej nie będzie ale może rzadziej będzie warzywniak. 

Optymista he, he...

Lepiej już nie będzie :cap_haloween:

[ALN]
[ALN]
Beta Tester
1,776 posts
7,900 battles

Witamy w świecie łojgejingu :cap_cool: każdy kto grał kiedyś w świat zbiorników wiedział, że i tutaj wcześniej czy później taka sytuacja nas dopadnie

• Funny 1

[HOB]
Beta Tester
183 posts
2,987 battles

Grałem czołgi, grałem w okręty od bety, zrobiłem sobie przerwę prawie rok, wróciłem i znów gram. I tak szczerze to większej różnicy nie widzę. Jak nie było na kogo liczyć, tak nie ma. Grasz sam pod zwycięstwo i jak padniesz to szanse spadają do marnych, bo "team" się postara. Randomowo możesz liczyć na pomoc randomowego randoma ale, jest to tak samo losowo przydzielana pomoc, jak cytki z 20km. Liczyć na to nie można, więc po co płakać? Przecież nikt (jeszcze) nie nakazuje grać.

IMO można to wszystko podsumować jednym świetnym stwiedzeniem:

plus ça change

[GRAY]
Players
230 posts
10,092 battles
2 hours ago, MageT91 said:

Jak tylko skończy się event Royal Navy to pewnie zacznie się jakiś nowy. :Smile_trollface:
Qw0QApi.gif

• Cool 4
  • Funny 9

[FATUM]
Players
53 posts
7,240 battles

Kolejny weekend sie zaczyna, kolejny wysyp noobow i grac sie nie da. Jak WG moze tego nie widziec, ze nooby w taktycznej grze psuja rozgrywke innym. Albo bedzie wprowadzony ranking, ktory sie nigdy nie konczy i mozna grac tierem, ktorym sie chce, albo ta gra pozostanie ciepla brazowa mazia, ktora spuszczamy w kibelku. 

Players
164 posts
3,420 battles
On 10/18/2018 at 5:50 AM, Odo_Toothless said:

Ej no, na Erie całkiem przyzwoity PR. :Smile_glasses:

Weekend Tester
504 posts

Dziś zagrałem 3 razy przeciw botom, by zaliczyć etap Owieczki.

Byłem lekko zszokowany widząc, jaki poziom w stosunku do randomków prezentują...

[LOBUZ]
[LOBUZ]
Alpha Tester
583 posts
9,485 battles

Niestety poziom gry spada na tyle, że w zasadzie bez dywizjonu nie ma absolutnie żadnego funu z gry. Czy jest to Izumo czy Stalin, wychodzi na jedno. Też podejrzewam, że to przez steam, WG nic z tym nie robi i nie bedzie robic. Ich poziom graczy nie interesuje a to czy kiermana sie zgadza, niestety, o czyms takim jak wymogi wr/pr na konkretne tiery albo chociaz T8+ mozemy raczej pomarzyć, a szkoda, może wtedy chociaz wysokie tiery prezentowaly by poziom wzglednie jak kiedys czyli 20 minut bitwy a nie jednostronnej rzezi, po jednej albo drugiej stronie w 90% bitew. To nie jest tak, że WG tego nie widzi, ich to po prostu nie obchodzi czy ktos utalentowany odejdzie z gry, bo za niego przyjdzie 5 helmutow, gra jako competitive w obecnym stanie nie ma najmniejszego sensu, jako esport to już kompletnie wiec zwyczajnie im to wsio ryba, zwykla arcadowa nawalanka sie z tego robi i tyle :) Na samym początku tej gry można jeszcze było marzyć, że poziom nie spadnie, teraz już nie ma co mieć złudzeń :)

• Cool 2

[SOK]
[SOK]
Players
2,228 posts
19,392 battles
3 hours ago, Loordbeny said:

Niestety poziom gry spada na tyle, że w zasadzie bez dywizjonu nie ma absolutnie żadnego funu z gry. Czy jest to Izumo czy Stalin, wychodzi na jedno. Też podejrzewam, że to przez steam, WG nic z tym nie robi i nie bedzie robic. Ich poziom graczy nie interesuje a to czy kiermana sie zgadza, niestety, o czyms takim jak wymogi wr/pr na konkretne tiery albo chociaz T8+ mozemy raczej pomarzyć, a szkoda, może wtedy chociaz wysokie tiery prezentowaly by poziom wzglednie jak kiedys czyli 20 minut bitwy a nie jednostronnej rzezi, po jednej albo drugiej stronie w 90% bitew. To nie jest tak, że WG tego nie widzi, ich to po prostu nie obchodzi czy ktos utalentowany odejdzie z gry, bo za niego przyjdzie 5 helmutow, gra jako competitive w obecnym stanie nie ma najmniejszego sensu, jako esport to już kompletnie wiec zwyczajnie im to wsio ryba, zwykla arcadowa nawalanka sie z tego robi i tyle :) Na samym początku tej gry można jeszcze było marzyć, że poziom nie spadnie, teraz już nie ma co mieć złudzeń :)

Jak możesz oczekiwać czegoś innego? Serio.

Players
1,954 posts
4,711 battles
19.10.2018 o 14:18, Bazil_Lion napisał:

Ej no, na Erie całkiem przyzwoity PR. :Smile_glasses:

Ale WR do kitu, a demejdż tylko żółty.

Panowie, gram ostatnio w WoT-a, tutaj jest wyższy poziom, niż tam (i moje pomidorzenie w tankach nie ma tu nic do tego :P).

Weekend Tester
504 posts

Nie narzekajcie na forum w związku z polityką firmy, bo przestawią wajchę i zacznie ciągnąć w dół WR :Smile_Default:

Sprawdzone empirycznie w WOT :Smile_teethhappy:

[GOFER]
[GOFER]
Beta Tester
4,020 posts
On 10/17/2018 at 7:21 PM, Peroidas said:

Ileż można trafiać do drużyn które kompletnie nie ogarniają (na TVI, więc trochę musieli pograć!)

Jesteś idealnie średnim graczem, więc odpowiedź brzmi - w połowie bitew będziesz trafiał na team który nie pociągnie Ciebie do wygranej.

Ostatnia bitwa dziś, to był rekord 6:21 min - w tym czasie moja drużyna dała się niemal cała zatopić (zostało z 5 okrętów w tym mój) a przeciwnik nic nie stracił.

MIałem dniówki gdzie połowa bitew to były wipe'y, lub, jeżeli wolisz - gwałty, w których jedna z drużyn zwijała się jak roladka nie robiąc większej krzywdy przeciwnikowi.

To ma być zabawa? Rozrywka? 

To znacznie lepsze słowa dla oddania tematu niż "gra". Gra zakłada rywalizację o zwycięstwo, a zabawa - no właśnie, dla części graczy to po prostu klikanie  i naduszanie kursorków: osobnikowi grającemu cokolwiek bezmyślne, ale bawiącemu się nie zależy na wygranej, ba, on nie ma pojęcia co robić żeby wygrać. On odpalił WoWs żeby naduszać kursorki.

On 10/18/2018 at 5:50 AM, Odo_Toothless said:

No i piknie - staty gorsze od botów, ale wydał na grę więcej pieniędzy niż wielu dobrych graczy. I chyba o to chodzi w biznesie zwanym WoWs...

Pozdrawiam

• Cool 2

[SOK]
[SOK]
Players
2,228 posts
19,392 battles
On 10/21/2018 at 10:52 AM, Radeckij said:

No i piknie - staty gorsze od botów, ale wydał na grę więcej pieniędzy niż wielu dobrych graczy. I chyba o to chodzi w biznesie zwanym WoWs...

Dzięki takim ludziom, wielu dobrych graczy gra za darmo :)

• Cool 3

Players
1,954 posts
4,711 battles
21.10.2018 o 10:52, Radeckij napisał:

osobnikowi grającemu cokolwiek bezmyślne, ale bawiącemu się nie zależy na wygranej, ba, on nie ma pojęcia co robić żeby wygrać. On odpalił WoWs żeby naduszać kursorki.

Już bez przesady, nie traktujmy każdego kto ma gorszy WR i DMG od nas jak ostatnie małpy/ameby etc. Każdy nowy gracz musi mieć czas na naukę i statystycznie zepsuje połowę gier jednej jak i drugiej stronie, dopóki nie nauczy się choć trochę grać. Owszem, gość od Prinz Eugena to patologiczny przykład gracza P2W, ale o dziwo bez owego "Win".

7 godzin temu, baxowaty napisał:

Dzięki takim ludziom, wielu dobrych graczy gra za darmo :)

Święta Prawda.

Players
2,788 posts
15,349 battles

Granie w dobrym dywizjonie oczywiście ułatwia dla osoby grającej w nim, ale zdecydowanie zaostrza problem po drugiej stronie. Jeżeli przeciwnik nie dostanie jakiegoś podobnego zespołu na flance, to ludziki muszą mieć poczucie zderzenia ze ścianą niemocy.

Od niedawna zacząłem grać w klanie i się okazuje, że sparowany z graczem o takim samym PR jak moje, WR wychodzi >66%, a 3 takich graczy, to WR pod 80%. No zdarzają się wtopy, ale generalnie jest wrażenie, że we trójkę, to tego zazwyczaj przegrać nie idzie, a nawet nie gramy z mikrofonami. Ot, razem po prostu nie zdychamy, a robimy swoje na własną rękę. I nagle się okazuje, że pozycje, które solo są nie do utrzymania, to ze wsparciem 2 kolegów, są prawie nie do zdobycia. Satysfakcja jest nieziemska :-)

Wejście do randoma ? Zająłem super pozycję Salemem, mija parę minut i się okazuje, że dostaje buły z flanki, bo sobie padła prawie bez walki. DD-ek i Wooster poszły na yolo i zdechły, a BB-ki z zerową odpowiedzialnością za zespół, sobie po prostu zwiały na druga stronę mapy. W zasadzie to też dużo uczy, bo się złapałem na tym, że nie patrzyłem w ogóle na minimapę ...

[-DWS-]
Beta Tester
4,302 posts
11,477 battles

Ileż można trafiać do drużyn które kompletnie nie ogarniają (na TVI, więc trochę musieli pograć!)

Właśnie nie musieli. Ja się z ciekawości zalogowałem na alt konto które kiedyś sobie zrobiłem. Okazało się, że dostałem Isizuchi i 50k free XP. Pograłem trochę lolkami, zagrałem 4 bitwy Clemsonem i przeskoczyłem Nicholasa za wolne. Jakbym chciał, to zdaje się, że dałbym radę Clemsona też przeskoczyć albo brakło by mi tyci-tyci. To nie koniec, ponieważ mój alt był "zaproszony", to po tym jak zagrałem pierwszą bitwę Farragutem, dostałem Texasa i uwaga - 100k wolnego. To już starcza na Mahana a nie wiem czy i nie na Bensona. Tak więc można zupełnie uczciwie zrobić ósemkę w paręnaście bitew, z czego połowa będzie na botach, zanim się wbije rangę pozwalającą na grą na randomach.

[GOFER]
[GOFER]
Beta Tester
4,020 posts
4 hours ago, henryk5pio said:

Już bez przesady, nie traktujmy każdego kto ma gorszy WR i DMG od nas jak ostatnie małpy/ameby etc

A gdzie napisałem o "każdym"? Napisałem, że część graczy ma kompletnie w nosie wygraną/przegraną, chcą sobie poklikać i tyle.

Inna sprawa, że jakoś nie mogę się zmusić, żeby graczy którzy nabili więcej randomów ode mnie, traktować jako nowicjuszy...

Pozdrawiam

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.