Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 1 battles to post in this section.
The_EURL_Guy

Halloween: Bitwy mrożące krew w żyłach! - wątek na forum

23 comments in this topic

Recommended Posts

[FT-B]
Players
81 posts
1,854 battles

Szok. Dają jeden kontener premium XD A szczerze, to za trudny poziom, mogli też dać premium kontenery. Bo coś mi się zdaje, że wygranie z dwoma gwiazdkami, będzie bardzo ciężkie. A co dopiero 5 gwiazdek.

[GOFER]
[GOFER]
Beta Tester
4,009 posts

Zabawne, a ja mam bitwy mrożące krew w żyłach bez trybu halloween - wystarczy że odpalę grę i już jestem przerażony... przede wszystkim ilością graczy "i'm playing for fun" i faktem, że dla nich bycie gwałconym to zabawa...

• Cool 1
  • Funny 2

[TF16]
[TF16]
Players
46 posts
7,269 battles

O co chodzi z tymi współrzędnymi w newsie? Bo google nie może wyznaczyć trasy między tymi punktami.

[WIDMO]
Players
15 posts
5,860 battles

a jak procen RNG bedzie w nowy patchu ??? 100% bo juz mam dos waszegko klamstwa i tego oszczanego RNG noob bonus gdzei tu fair play a niby to wasza domena ????? pomidoryy plywaja burtami ale cyty im nie zalapie tylko smieszne liczby DMG chyba zaczne filmy robic o tym .

Oby War Thunder zrobil ta gre solidnie o okretach bo i tak ostanio sie sporo poprawili

• Cool 1

Players
40 posts
8,661 battles
2 hours ago, Vanquish_PL said:

O co chodzi z tymi współrzędnymi w newsie? Bo google nie może wyznaczyć trasy między tymi punktami.

Boise, Idaho, USA.

[TF16]
Community Contributor
3,932 posts
8,935 battles
10 minutes ago, brzeczyszkiewicz123 said:

Boise, Idaho, USA.

Nie tylko, są 3:
43°25'22.4"N 2°43'22.4"W
51°09'29.8"N 0°10'06.1"W
43°36'54.1"N 116°12'08.3"W

[FT-B]
Players
81 posts
1,854 battles

Dobra. Nie spodziewałem się, że na tierach 3, rasputin ma 9 poziom XD Sromotna porażka przy pierwszej bitwie. Ale spokojnie misja do ogarnięcia. Tylko i rytuje to, że Rasputin skupia się na celu obrony, a nie na nas.

Players
13 posts
3,234 battles

Za 2 razem zrobione z kompletem gwiazdek , dostałem 3 kontenery z czego wypadło 2x 3 kamu halowin i 1 x kamu sztorm : normalnie szał.

Players
4 posts
1,578 battles

Misja dość łatwa, trzeba tylko pamiętać żeby blokować nasz cel pancernikami co by za szybko nie płynął i zbierać za niego pociski na klatę.

Pytanie, czy te kamuflaże są tylko na czas eventu? Dostałem Svyatozar chapayev.

[TF16]
Community Contributor
3,932 posts
8,935 battles
11 hours ago, VanMetall said:

To kamuflaże stałe - można je używać stale.

Players
36 posts
882 battles
19 hours ago, VanMetall said:

Misja dość łatwa, trzeba tylko pamiętać żeby blokować nasz cel pancernikami co by za szybko nie płynął i zbierać za niego pociski na klatę.

Szkoda tylko że sporo osób pływa z poziomu celownika i w sumie nie wiedzą gdzie płynie ich statek.

Players
31 posts
1,649 battles
On 10/18/2018 at 11:58 AM, Toyminator said:

Dobra. Nie spodziewałem się, że na tierach 3, rasputin ma 9 poziom XD Sromotna porażka przy pierwszej bitwie. Ale spokojnie misja do ogarnięcia. Tylko i rytuje to, że Rasputin skupia się na celu obrony, a nie na nas.

Rzadko się skupia, zwykle ma ustawione (domyślnie) dodatkowe uzbrojenie na Transylvanię, a z bliska i jako IX goli jej życie w błyskawicznym tępię.

3 hours ago, TeitokuDabu said:

Dajcie spokój z randomami zrobić Transylwanie  graniczy z cudem (zdarza się ale rzadko)

Da się, ale masz rację że rzadko. Na początku paru wrogów plus cele misji "zniszcz 16 okrętów" powoduje że gracze rozpływają się po mapie ignorując końcowe starcie z Bossem IX poziomu i jego obstawą.

On 10/19/2018 at 12:17 AM, VanMetall said:

Misja nie jest łatwa gdy każdy pływa "dla siebie" i zbiera fragi, nie patrząc na życie Transylvani, okrętu którego mają chronić.

On 10/17/2018 at 4:34 PM, Toyminator said:

Szok. Dają jeden kontener premium XD A szczerze, to za trudny poziom, mogli też dać premium kontenery. Bo coś mi się zdaje, że wygranie z dwoma gwiazdkami, będzie bardzo ciężkie. A co dopiero 5 gwiazdek.

Masz rację, nagrody z doopy wzięte. Zebrałem wszystkie kontenery i... parę kamuflaży jednorazowego użytku, mało tego cale doświadczenie jakie zdobędziemy zostanie przeniesione na sowiecki okręt tieru I i owszem możemy go sobie przekonwertować, a jak...  ale za DUBLONY.

Każda, powtarzam każda gra MMO w jaką grałem dawała z większych eventów okolicznościowych jak Halloween, Boże Narodzenie, czy Wielkanoc, nagrody dobre, słabe, albo kosmetyczne, ale na STAŁE i ze 100% prawdopodobieństwem. Owszem była różnica, ale raczej za pozycję jaką zajęliśmy w klasyfikacji generalnej. Tutaj... tutaj nie mamy nic, nawet tego cholernego doświadczenia, które przynajmniej powinno być wolne, aby coś po tym evencie zostało dla nas, przynajmniej jako nagroda pocieszenia.

Możliwe że  masochiści będą mieli satysfakcję że w końcu na 15 prób udało im się wbić 5* i szansa na loterię z jednego kontenera, z którego może im wpaść stałe kamo, albo i nie.

Po ostatnim evencie Royal Navy mam dość kontenerów, loterii i zadań z cyklu "mokre sny chorego maniaka", gdzie aby wykonać misje, musimy mieć okręt brytyjski VII+, ale żeby go mieć wpierw musi nam go wysrać RNG z kontenera RN, a żeby mieć kontener RN musimy wpierw wykonać misje RN. Serio... normalnie ręce opadają.

Reasumując, event trudny (z powodu dużej ilości słabych i początkujących graczy, którzy ignorują główny cel misji czyli ochronę Transylvanii) za praktycznie zerowe nagrody, czyli STRATA CZASU.

Ps: Zanim ktoś się przypieprzy że są stałe nagrody, tak są, ale tylko dla wybranych, których RNG pobłogosławi i łaskawie im wysra stale kamo.

[FT-B]
Players
81 posts
1,854 battles

Udało się zrobić aż dwie gwiazdki ! na trudnym.Da się zrobić 5,ale trzeba mieć ogar team.  Moim skromnym zdaniem, wyłączanie botów przez lotniskowiec, jest za krótkie.  A ta 3 tierach, w końcu udało się zrobić 4 gwiazdki...pokonaliśmy rasputina, i jeden bot wpłynął w okrąg...z 1 hp.

[A-TOM]
Players
2 posts
7,155 battles

Z roku na rok coraz gorsze te eventy ale tym pobili wszystko.

Players
645 posts
14,209 battles
13 minutes ago, szerKrzysiek02 said:

Udało się komuś zdobyć 5 gwiazdek?

Tak na obu dostępnych w tej chwili scenariuszach.

• Cool 1

Beta Tester
274 posts
13,404 battles
33 minuty temu, szerKrzysiek02 napisał:

Udało się komuś zdobyć 5 gwiazdek?

232986507_Beztytuu.thumb.png.5c83d6e162f28b0d0903554f38ea2aaf.png

Typowo randomowo na jednym scenariuszu. Niby 3 kontenery. Nagrody to: 3 x camo halloween,3 x camo sztorm, 5000 wolnego expa.

Players
2 posts
686 battles
1 hour ago, komturkonrad said:

232986507_Beztytuu.thumb.png.5c83d6e162f28b0d0903554f38ea2aaf.png

Typowo randomowo na jednym scenariuszu. Niby 3 kontenery. Nagrody to: 3 x camo halloween,3 x camo sztorm, 5000 wolnego expa.

Nagrody w tych kontenerach to jakaś porażka. W Armored Warfare dawali fajne nagrody.

• Cool 1

[FT-B]
Players
81 posts
1,854 battles

A ja na normalnym poziomie,mam problem z 5 gwiazdkami XD Jest za łatwo, Zanim ktoś dopłynie do Gorgony, to się misje wygrywa. A ludzie niechętnie płyną ją ramować... Z tych śmiesznych skrzyneczek, na razie mam 15 tyś wolnego, i permo camo na Bismarcka.Albo Tirpitza? nie wiem..W każdym razie fajnie,...bo go nie mam XD I mieć nie będę.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.