Jump to content
  • 0
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
Cyraxinainen

Im dalej tym gorzej.

2 comments in this topic

Question

[INF-P]
Players
104 posts
7,376 battles

A więc w poprzedniej aktualizacji miałem problem z zawieszeniem się ekranu( okręt płynął dalej a mi zatrzymywała się kamera), na szczęście w tej aktualizacji już tego problemu nie ma, za to jest coś nowego. W ciągu obecnej aktualizacji zagrałem może 10 gier lotniskowcem i w 2 grach musiałem dokonywać samozatopienia ponieważ gra nie wczytała mi interfejsu, nawet klikając esc nie mogłem wrócić do portu ani wyjść z gry (menadżer zadań był jedynym wyjściem).  Wszystko co mogłem zrobić to ręczne zrzucanie bomb i puszczanie torped ale jak to robić skoro nawet nie wiem czy okręt to nie sojusznik. Btw. chat też nie reagował po enterze.

shot-18.10.17_12.55.17-0054.jpg

shot-18.10.17_12.55.37-0090.jpg

shot-18.10.17_12.55.39-0891.jpg

1 answer to this question

Recommended Posts

• 0
[INF-P]
Players
104 posts
7,376 battles

Kolejny epizod bugów w tej ****** grze ale oczywiście jak to ostatnio przed WIELKIM REWORKIEM CV znowu błędy na lotniach(weźcie je lepiej w ***** zablokujcie i wprowadźcie jak ,,będą działać'') 
Tym razem w połowie bitwy samoloty dostają fazy i robią co chcą, nie mogą wrócić na lotniskowiec i gdzie nie kliknę czegokolwiek to wyznacza się kurs ale samoloty i tak tylko krążą nad lotniskiem tak jakbym ,, był martwy''. Powrót na lotniskowiec pod ,,f'' także nie działa. Oczywiście jedyne co zostaje do zrobienia to alt +f4 i wyjdź z gry....

shot-18.10.26_21.47.39-0755.jpg

shot-18.10.26_21.50.39-0939.jpg

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.