Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
WG_Lumberjack

0.7.10 - Dostawy codzienne

14 comments in this topic

Recommended Posts

WG Staff
2,392 posts
4,270 battles

Dostawy codzienne

Wraz z wprowadzaniem wersji 0.7.10. w grze pojawi się nowa sekcja o nazwie „Dostawy codzienne”. Wejdźcie do niej, żeby zobaczyć listę nagród, jaką otrzymać możecie za samo tylko codzienne logowanie się do gry.

9866e2f4-d131-11e8-bf5a-ac162d8bc1e4_120

Dostawy codzienne będą miały kilka źródeł:

• Od 31 października do 9 listopada Dostawy codzienne inspirowane będą wydarzeniem z okazji Halloween. Zdobyć możecie cały wachlarz rozmaitych nagród, w tym: kontenery halloweenowe, kredyty, kamuflaże, węgiel i dublony. Zawsze możecie sprawdzić, jaka nagroda rozdawana będzie następnego dnia i co wręczymy za wypełnienie całej listy.
  • Początkujący gracze będą mieli dostęp do Dostaw codziennych podzielonych na cztery etapy, z których każdy zaoferuje Wam trzy prezenty. Każdy etap trwać będzie przez tydzień, w trakcie którego gracze będą musieli zalogować się do gry przynajmniej w trzy dni. Kolejny etap dostępny będzie po zebraniu wszystkich nagród lub gdy tydzień dobiegnie końca. Otrzymacie: kredyty, dublony, okręt premium, kontenery, dzień konta premium oraz superkontener. Ten rodzaj Dostaw codziennych będzie dostępny jedynie dla graczy, którzy osiągną 2. poziom w Przebiegu służby po wprowadzeniu tej sekcji do gry. Jeśli będziecie już posiadać poziom 2. lub wyższy w chwili wdrożenia, nie będziecie mieć dostępu do tego rodzaju Dostaw codziennych.
  • Szukacie lukratywnej oferty? Specjalna, jednorazowa dostawa o nazwie „Interes się kręci” dostępna będzie w Sklepie premium. Wypatrujcie tej oferty na naszym oficjalnym portalu!
98730db8-d131-11e8-8624-ac162d8bc1e4_120

Przełączajcie się pomiędzy dostępnymi typami Dostaw codziennych i miejcie oko na harmonogram rozdawanych nagród. Możecie włączyć lub wyłączyć wyświetlanie okna Dostaw codziennych przy logowaniu, używając do tego pola w prawym dolnym rogu sekcji.

https://worldofwarships.eu/pl/news/game-updates/update-0710-halloween/#supply

[WOB]
Players
4,802 posts
16,004 battles

Czy dobrze rozumiem, że stary gracz będzie miał tylko kilka dni dostaw codziennych (31.10-9.11)? Jaki okręt premium dostaną nowi gracze? Warto zakładać nowe konto? :)

Players
756 posts
11,862 battles
3 hours ago, PanNickt said:

Czy dobrze rozumiem, że stary gracz będzie miał tylko kilka dni dostaw codziennych (31.10-9.11)?

Nie, w tym czasie będą dostawy związane z Haloween. Natomiast od patcha będą to dostawy "normalne".

[ISEN]
Moderator
4,828 posts
23 minutes ago, Loordbeny said:

Tak wiec gdzie te dostawy? :) Bo nie widze ich u siebie :)

Bardzo dobrze, że nie widzisz:

Od 31 października do 9 listopada Dostawy codzienne inspirowane będą wydarzeniem z okazji Halloween. Zdobyć możecie cały wachlarz rozmaitych nagród, w tym: kontenery halloweenowe, kredyty, kamuflaże, węgiel i dublony. Zawsze możecie sprawdzić, jaka nagroda rozdawana będzie następnego dnia i co wręczymy za wypełnienie całej listy.

Tylko początkujący gracze mają te dostawy codzienne (Ten rodzaj Dostaw codziennych będzie dostępny jedynie dla graczy, którzy osiągną 2. poziom w Przebiegu służby po wprowadzeniu tej sekcji do gry. Jeśli będziecie już posiadać poziom 2. lub wyższy w chwili wdrożenia, nie będziecie mieć dostępu do tego rodzaju Dostaw codziennych.) 

[FT-B]
Players
555 posts
8,328 battles

Nie. Każdy będzie miał dostęp do tych dostaw z Hallowen. Początkujący będą mieli dodatkowa albo osobno coś dla nich.

[WOB]
Players
4,802 posts
16,004 battles
18.10.2018 o 17:10, Dark_Havoc napisał:

Tylko początkujący gracze mają te dostawy codzienne 

Wiesz, czy ci się wydaje?

Założyłem nowe konto po wejściu 0.7.10. Nie mam dostaw codziennych. 

dzienne.jpg

[EIGER]
Players
3 posts

Mi  wystąpił błąd i najpierw pasek dostawy codzienne zniknął nie było go na głównym pulpicie po uruchomieniu gry. Po restarcie gry pojawił się z powrotem tylko ze  zresetowany dostałem dziś  znów kontener z startu ewentu. 

[E-PIK]
Players
8 posts
3,789 battles

mam ten sam problem, odebrałem dziś rano 500 węgla i następną nagrodą powinno być te 50 golda jutro, a wchodzę teraz do gry i nagle mam możliwość odebrania nagrody po raz drugi dziś. Jednak nagroda jest za pierwszy dzień znowu i nagle odbieranie nagród przez ostanie 10 dni zostało zresetowane.

[BLUR]
[BLUR]
Beta Tester
1,908 posts
10,450 battles
18.10.2018 o 17:10, Dark_Havoc napisał:

Tylko początkujący gracze mają te dostawy codzienne (Ten rodzaj Dostaw codziennych będzie dostępny jedynie dla graczy, którzy osiągną 2. poziom w Przebiegu służby po wprowadzeniu tej sekcji do gry. Jeśli będziecie już posiadać poziom 2. lub wyższy w chwili wdrożenia, nie będziecie mieć dostępu do tego rodzaju Dostaw codziennych.) 

fajnie być w gronie żółtodziobów posiadających dostęp do tego hehe rozumiem, że przestane być nowicujeszem po rozegraniu 10k bitew?

[ISEN]
Moderator
4,828 posts
31 minutes ago, baart33 said:

fajnie być w gronie żółtodziobów posiadających dostęp do tego hehe rozumiem, że przestane być nowicujeszem po rozegraniu 10k bitew?

Nie. Nie jesteś nowicjuszem. Istnieją dwa rodzaje nagród codziennych - jedne wyłącznie dla nowych graczy, a drugie dla wszystkich graczy. Te pierwsze uruchomiły się wraz z wersją 0.7.10, a te drugie dopiero 31.10.

• Cool 1

[BLUR]
[BLUR]
Beta Tester
1,908 posts
10,450 battles

uff już się bałem, że nigdy nie wyjdę z przedszkola do pierwszej klasy podstawowej;)

Sign in to follow this