Jump to content
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
WG_Lumberjack

0.7.10 - Dyskusja Ogólna

30 comments in this topic

Recommended Posts

[ISEN]
Moderator
4,828 posts
1 hour ago, Jacob_201 said:

Ktoś coś wie o Janku Bart? Gdzie on jest ja sie pytam :Smile_izmena:

Testują go dalej, bo coś im nie wyszło.

Players
195 posts
6,783 battles

Ciekawi mnie ta nowa aktualizacja na Lotniskowce. Być może połowa klanu je zrobi, bo grają/li na WT. Sam miałem wysokie noty w bombowcach nurkujących. Lubiłem bitwy w których celem było zbombardowanie celów [często ruchomych] np okrętów. Latałem ciężkimi bombowcami   albo sztukasem. Myślę, że gracze lotniami będą mieli powód zarejestrować się w World of Warplanes.Nauczą się grać indywidualnie. W bitwie w WOWS mogą mieć problem po aktualizacji. Pozdrawiam

Ps. Ciekawe czy będzie można jeszcze nabyć kapitanki Rosjanki, kupiłem sobie Niemiecką i okrutnie lubię nią grać, bez urazy ja po prostu lubię rosyjski.

Modder
4,873 posts
22,141 battles
2 minutes ago, Toyminator said:

Rozumiem że RN w tym tygodniu nie ma?

Zgodnie z zapowiedzią, II-VII są już dostępne ...

[-SBF-]
Alpha Tester, In AlfaTesters
8,315 posts
3 hours ago, Toyminator said:

Rozumiem że RN w tym tygodniu nie ma?

A dlaczego tak rozumiesz?

[HOB]
Moderator
1,821 posts
7,658 battles

image.thumb.png.d124f8a4c41f0bcdd4838d239cc568ac.png

Zdecydowanie wyraźniej widać poszczególne piksele, a przy obracaniu (a nawet  przy samoczynnym ruchu okrętu) paski pikseli zmieniają swój kolor. Graficznie przypomina to DSJ (podobne różnice były przy zmianie rozstawu nart)

image.thumb.png.84e18066a3dbcceecfa3d84ebaaf70c5.png

Tutaj powiększenie 4-krotne. Wyraźnie widać różnicę w czerwonym pasku u dołu , a także zdecydowanie gorsze poziome paski.

Nie mogę jednak zilustrować animacji, gdyż ta wygląda zdecydowanie najgorzej.

• Cool 1

Players
6 posts
1 godzinę temu, Silentraz napisał:

image.thumb.png.d124f8a4c41f0bcdd4838d239cc568ac.png

Zdecydowanie wyraźniej widać poszczególne piksele, a przy obracaniu (a nawet  przy samoczynnym ruchu okrętu) paski pikseli zmieniają swój kolor. Graficznie przypomina to DSJ (podobne różnice były przy zmianie rozstawu nart)

image.thumb.png.84e18066a3dbcceecfa3d84ebaaf70c5.png

Tutaj powiększenie 4-krotne. Wyraźnie widać różnicę w czerwonym pasku u dołu , a także zdecydowanie gorsze poziome paski.

Nie mogę jednak zilustrować animacji, gdyż ta wygląda zdecydowanie najgorzej.

Dokładnie Silentraz , tak samo mam.

[HOB]
Moderator
1,821 posts
7,658 battles

@Ondrasz63, stawiam na ninja-patchnota. Z tego co można rozumieć, to medal za 4 fragi, za który otrzymuje się kamuflaże 75% expa. Pewnie medal tymczasowy.

Players
76 posts
6,564 battles

W tej aktualizacji dla graczy którzy osiągnęli range 1 po raz trzeci i piąty powinien pojawić się kupon ze zniżką w arsenale na zakup okrętu. Pytam się gdzie on jest?

[PWE]
Players
14 posts
19,032 battles

Co znowu sknocili tym razem? image.thumb.png.96860c0949aa39867a172bcc22e228fc.pngOdpalam bitwe i out, nie da sie wejść

Dzięks WG, 15min crash i report za afk....

Players
187 posts
12,501 battles

Mam to samo grafika na poziomie z lat 90 i nie da się nic z tym zrobić ,poświęciłem wczoraj 2 godzin na różne zmiany ustawień i nic , straszne piksele.

[ISEN]
Moderator
4,828 posts
19 hours ago, __Quaku__ said:

W tej aktualizacji dla graczy którzy osiągnęli range 1 po raz trzeci i piąty powinien pojawić się kupon ze zniżką w arsenale na zakup okrętu. Pytam się gdzie on jest?

Z powodu braku Drwala zostałem poproszony przez przedstawiciela WG by tutaj dać znać kiedy będą kupony:
Przyznawanie kuponów zacznie się dwa tygodnie po zakończeniu sezonu rankingowego. Dostawa zacznie się od 31 października wraz z drugą częścią Halloween

Players
15 posts
14,344 battles

Wy macie piksele, a u mnie grafika strasznie zwalnia przy dywanach torped przepływających blisko mnie. Nigdy jeszcze tak nie miałem. Dopiero po ostatniej aktualizacji. Mój sprzęt to między innymi Ryzen 1800X i GTX 1080.

[HOB]
Moderator
1,821 posts
7,658 battles

Sprawę pikseli pewnie trzeba zgłosić do supportu i podesłać WG Checka oraz DxDiaga.

Na pomoc z ich strony raczej bym się nie nastawiał, bo zalecą ponowne uruchomienie, reinstal gry, systemu, zmianę komputera, dostawcy Internetu, miejsca zamieszkania, samobója z reinkarnacją, a problem i tak nie ustąpi.

Ale jeśli otrzymają dane naszych komputerów i problem wyjdzie od wielu graczy, to jest szansa na jakiś progres. Choć 5 tygodni (bo ten patch jest wyjątkowo dłuższy) trzeba będzie powspominać czasy młodości.

Players
187 posts
12,501 battles

Tak trzeba będzie wysłać tykieta ,bo wszystkie inne sposoby jak na razie zawiodły, inne gry chodzą normalnie Wot i Wt.Zostało przeinstalowanie gry pytanie tylko czy to pomoże?

WG Staff
2,392 posts
4,270 battles
19.10.2018 o 22:59, Silentraz napisał:

Sprawę pikseli pewnie trzeba zgłosić do supportu i podesłać WG Checka oraz DxDiaga.

Na pomoc z ich strony raczej bym się nie nastawiał, bo zalecą ponowne uruchomienie, reinstal gry, systemu, zmianę komputera, dostawcy Internetu, miejsca zamieszkania, samobója z reinkarnacją, a problem i tak nie ustąpi.

Ale jeśli otrzymają dane naszych komputerów i problem wyjdzie od wielu graczy, to jest szansa na jakiś progres. Choć 5 tygodni (bo ten patch jest wyjątkowo dłuższy) trzeba będzie powspominać czasy młodości.

:Smile_great:

[HOB]
Moderator
1,821 posts
7,658 battles
Spoiler

On 10/19/2018 at 11:59 PM, Silentraz said:

Polecam wysłać WG Checka i DXDiaga i odradzam dalszą dyskusję. Nie pomogą, a czas zabiorą. Mogą nawet zaszkodzić (spadło mi FPS w WOT po pozornie pomocnej aktualizacji karty)

A jeśli będzie odpowiednia liczba zgłoszeń, to jest szansa że prześlą to dalej.

Problem leży w sprzęcie (zapewne karta graficzna) i oprogramowaniu z nim związanym.

PS.

Możliwe, że jestem jedynym który omówił tą sprawę z supportem. Ewentualnie pan Czesio myśli, że jak on nie widział to wcale nie ma.

On 10/22/2018 at 1:07 PM, Bieszczadzkiwilk said:

Tak trzeba będzie wysłać tykieta ,bo wszystkie inne sposoby jak na razie zawiodły, inne gry chodzą normalnie Wot i Wt.Zostało przeinstalowanie gry pytanie tylko czy to pomoże?

W reinstall gry wątpię. Bo to samo jest na PT i TST, które siłą rzeczy są czyste i nowe.

Można próbować z DX11 w opcjach, ale to z kolei może dać niestabilną grę (crashe i freezy w przypadkowym czasie)

W zasadzie DX11 w opcjach i ewentualnie aktualizacja sterowników do graficznej winny pomóc.

Ale DX11 z kolei może crashować, zatem wybór - chusteczkowa grafika czy wyrzucanie z gry.

Zatem @WG_Lumberjack :

Proponowane rozwiązania na problem to:

-Polepszenie grafiki przy DX9 (jak to było przed czwartkiem)

-Poprawa stabilności przy DX11, potwierdzenie tego.

Przydałaby się zmiana w filtrze, która blokowałaby niechciane kamuflaże poprzez podmianę ich wyglądu na normalne (choćby wyglądające jak Typ 5) - ale zachowując premie. Obecnie gracz ma wybór - grać z premiami i patrzeć na swój i innych kamuflaż lub unikać gry danym okrętem.

Skalowanie interfejsu - poniżej 1.0 podtrzymuję prośbę. (obecnie to jest jak UFO - sporo słyszałem, ale nic nie widziałem)

Animacje kontenerów - proszę je skrócić lub dać możliwość pominięcia. Ewentualnie grupowego otwarcia tego samego typu ze zbiorczym wyświetleniem.

Ten post był edytowany przez zespół moderacji z powodu: połączenia 2 postów.

[TF-7-]
[TF-7-]
Players
406 posts
8,888 battles

Ludzie, jaki wybór, DX11 ma poprawnie działać i już. Byłem zdumiony gdy gra wpisała mi sterownik DX9, to to muzeum.